Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μια Ρωσίδα 3 ονόματα, σαν παλιά ταινία του James Bond με happy end για τον Έλληνα αυτή τη φορά, έτσι για αλλαγή...
Την είχα πάρει ως Κριστίνα, την είχα πάρει ως Κίρα και επιτέλους ήρθε ο καιρός να την πάρω και ως Βιολέτα. Με το συγκεκριμένο κορίτσι γνωριζόμαστε αρκετό καιρό και έχω απολαύσει αρκετές φορές της υπηρεσίες της. Γνωρίζοντας ακριβώς τι να περιμένω, με το που την είδα στο roster έσπευσα να κλείσω το πρώτο διαθέσιμο ραντεβού.
Η Βιολέτα είναι ένα υπέροχο, φωτεινό πλάσμα, με όμορφο χαμόγελο και ένα ζευγάρι σαγηνευτικά μάτια από τα πιο όμορφα που έχω δει. Το κορμί της, έχει για εμένα τις κατάλληλες αναλογίες, με υπέροχο σφιχτό σιλικονάτο στήθος (φοβερή δουλεία, μπράβο στον ιατρό της) και κωλαράκι πανέμορφο που δένει αρμονικά με το υπόλοιπο σώμα. Χειλάκια φτιαγμένα, γλυκά στη γεύση που φιλάνε με απίστευτη τρυφερότητα και δέρμα απαλό σαν βελούδο.
Είχα να δω το κορίτσι από το περασμένο καλοκαίρι και έτσι ανέβηκα στο δωμάτιο με μια γλυκιά προσμονή. Στην υποδοχή είχαμε χαμόγελα, αγκαλιές και φιλιά, σαν να μην πέρασε μια μέρα, ήταν ντυμένη φορώντας ένα όμορφο ολόσωμο μίνι φόρμα με κοντά μποτάκια, ένα κομψό outfit που πιστεύω δεν θα απογοητεύσει τους φίλους μας τους outcallers. Αφού ανταλλάξαμε τα νέα μας πετσέτα, μπάνιο και βουρ στον αγώνα…
Στο κρεββάτι η Βιολέτα είναι ένα τρυφερό πλάσμα που προσφέρεται για gfe. Δεν αντέχει σφυροκόπημα και το απολαμβάνει πραγματικά όταν συνεδρία κινείται σε αργούς ερωτικούς ρυθμούς. Το μουνάκι της είναι πολύ όμορφα σχηματισμένο, είναι πάντα καθαρό και μυρωδάτο, λατρεύει ένα καλό γλύψιμο, και εκεί τελειώνει εύκολα. Δεν επιτρέπει δάχτυλα από ότι θυμάμαι από προηγούμενες συναντήσεις, δεν ρώτησα χθες αν άλλαξε κάτι πάνω σε αυτό, αλλά δεν νομίζω. Φοβερή πίπα, αργή, βασανιστικά ερωτική, χωρίς dt, από τις ελάχιστες κοπέλες που δεν μου κάνουν peeling στον πούτσο με τα δόντια. Αλλάξαμε 5 στάσεις, cowgirl, ιεραποστολικό, doggy, κουταλάκι και άλλη μια, της οποίας το όνομα δεν ξέρω, που μου την πρότεινε το κορίτσι και ήταν μάλλον η πιο απολαυστική για μένα. Ήταν η μόνη στάση μαζί με το cowgirl που ζήτησα να επαναλάβουμε στην πορεία της συνάντησης. Ειδικά το cowgirl της το απολαμβάνω πάντα καθώς είναι αργόσυρτο και ερωτικό στους ίδιους ρυθμούς που κινείται η πίπα και αποτελεί την ιδανική μετάβαση από τα ορεκτικά στο κυρίως πιάτο… Στις υπόλοιπες στάσεις δεν είχε και φοβερή συμμετοχή, αλλά δεν της άφησα και ιδιαίτερα περιθώρια για αυτό, καθώς ανέλαβα με χαρά όλο το κομμάτι του ρυθμού και της κίνησης σε όλη την διάρκεια της συνεύρεσης.
Στην επικοινωνία, πήγαμε πολύ καλά καθώς εκτός από τα Αγγλικά, μαθαίνει και Ελληνικά και ξέρει αρκετές λέξεις.
Σε γενικές γραμμές ήταν μια πετυχημένη συνεδρία, όπως συνηθίζουμε να έχουμε μεταξύ μας, και θα υπάρξει σύντομα επανάληψη.
Αν σας αρέσει το gfe η κοπέλα συστήνεται ανεπιφύλακτα, φερθείτε της ευγενικά και τρυφερά και θα σας το ανταποδώσει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 27, 2024
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
240€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Johnny Red2
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
4 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
74
Likes:
13.639
Πόντοι:
25.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 patsav0, Annapurna, GALLAS και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2024
Απλα να σου πω οτι το πρωτο ραντεβου ηταν αλλος παιχτης και ηταν στις 26/1 στις 1030 το βραδυ, 2 ωρακι.
review reaction 1 hornyasfuck
28 Ιανουαρίου, 2024
Δεν είπα ότι έκλεισα το πρώτο ραντεβού, αλλά ότι έκλεισα το πρώτο διαθέσιμο...
review reaction 1 Leviathan, mallias20, Random User 123 και 1 ακόμα μέλος
29 Ιανουαρίου, 2024
@GetYouBarbara Δηλαδή εσύ τώρα μας κάνεις επίδειξη ότι ήσουν το πρώτο ραντεβού της κοπέλας;
Γιατί αλλιώς το σχόλιο σου δεν έχει κανένα νόημα.
Να ρωτήσω, μετράς και τις πουτανες που γάμησες το 2024 όπως μετρούσαμε κάποτε τα παγωτά το καλοκαίρι;
review reaction 3 review reaction 1 Johnny Red2, hornyasfuck, mallias20 και 2 άλλα μέλη
29 Ιανουαρίου, 2024
Η κοπέλα την Παρασκευή που έφτασε δεν δούλευε για εμάς τους κοινούς θνητούς που ρωτήσαμε, για τους λακέδες του γραφείου όμως ήταν διαθέσιμη.....
review reaction 2 review reaction 3 Leviathan, Johnny Red2
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4