Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 43 10
Call-Girls 111841
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με Τζοανα

Από τις φωτό μου έβγαλε κάτι έκφυλο και καυλωτικο αλλα ταυτόχρονα κυριλε σαν γκομενα. Δεν το πολυ σκέφτηκα, τηλ στο Angels και κανονίστηκε το ραντεβού στο γνωστό hotel.

Η κοπελα είναι όπως στις φωτό, πρόσωπο καυλερο όπως το περίμενα, σώμα σφιχτό, ωραίο στηθος πλούσιο σιλικονατο με ωραία ρόγα και κωλαρα επίσης τουμπανο. Ήταν περιποιημένη, βάψιμο, νύχι κλπ, σεξι μαύρα εσώρουχα όλα οκ. Μιλάει καλά Αγγλικά και το έχει το σοσιαλ κομμάτι.

Στον αγώνα.. η κοπέλα πάει προς το ποιο gfe εάν και δεν της φαίνεται αλλά είναι γλυκιά και μου έβγαλε ποιότητα και σαν χαρακτήρας, τα φιλία της ήταν βαθια με γλώσσα και οι κινήσεις της ήταν χαλαρές χωρις βιασύνη. Επίσης είναι πολυ ερωτική στο βλέμμα και στις κινήσεις της, πιπα παρά πολυ καλή με βλέμμα καρφωμένο στα μάτια μου και πονηρά χαμόγελα. Βυζια και κωλο, ευχαριστήθηκα να τα χουφτώνω, δέχεται δάχτυλα και ήταν δεκτική σε όλα.

Ξεκινήσαμε με αυτή από πάνω να κουνιέται χαλαρά μέχρι που έσκυψε και μου έβαλε τα βυζια της στην μούρη μου, ωραία εμπειρία και εκεί έδωσα πόνο αρκετή ώρα. Να μην τα πολυλογώ πεχτηκαν πολλές διαφορετικές στάσεις, η κοπελα αντέχει και με το παραπάνω το σφυροκόπημα, σωστά στησίματα κλπ. Εάν είχα αντοχές θα έπαιρνα παράταση στον χρόνο.

Το ευχαριστήθηκα άξιζε, έβγαλε πολυ ενέργεια. Θα ξανά πήγαινα, καλή και στο σοσιαλ κομμάτι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 16, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
4.739
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, mancunian1986 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2024
Τι πίνετε μερικοί;

Χμμμ;

Σαν γριά είναι με αποτυχημένες πλαστικές, ήταν και αγενέστατη γιατί με το που άνοιξε την πόρτα, ζήτησε με άκομψο τρόπο τα λεφτά. Αναγκάστηκα να αποχωρήσω.
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck, qwerty1234 και 1 ακόμα μέλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1