Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με Μαρίγια

Την επέλεξα γιατί μου άρεσε το χαμόγελο της στις φωτό και βάση αναλογιών, στήθος, κωλαρα, πιασηματα.. Οι σελφι πάντα βοηθάμε και είναι καλό να υπάρχουν, από ότι είδα τις βγάλανε από το site βέβαια, κακώς..

Τηλέφωνο στο γραφείο και αφού πήρα και ένα θετικό feedback της Νικολ απο τηλ. κέντρο, την έκλεισα για 1 ώρα στο χώρο της.

Η κοπέλα ήταν περιποιημένη, μαύρα κυριλέ εσώρουχα, καθαρή, μοσχομυρίζε νύχι, μαλλί όλα φτιαγμένα. Στο πρόσωπο όμορφη, γλυκό πρόσωπο, φτιαγμένα χείλη, δεν είμαι fan αλλά είχαν ωραία αίσθηση. Στο σώμα έχει τα πιασίματα της, δεν την λες όμως παχουλή, ωραίο βυζι δεν είναι τόσο μεγάλο, για 3αρι θα το έκανα. Φιλάει κανονικά με γλώσσα, πάει προς το GFE γενικά, χαλαρά χωρίς βιασύνες.

Στην επικοινωνία δεν είχαμε πρόβλημα μιλάει τα βασικά Αγγλικά, δεν είναι για να πιάσεις κουβέντα, αλλά ολα καλά συνεννοηθήκαμε.

Στα του αγώνα.. Ξεκινάει την πιπα, εδώ τα φουσκωμένα χειλη της έβγαλαν τα λεφτά τους..χαχα πολυ καλή πιπα όχι βαθια αλλά με τέχνη και παίξιμο της γλώσσας. Περιποίηση και της γύρω περιοχής, τη περιποιήθηκα και εγώ με δαχτυλάκια στο μουνακι της που τα δέχτηκε χωρις πρόβλημα. Παίχτηκαν 2-3 στάσεις με αυτή από πάνω και τα βυζια στην μούρη μου να είναι η καλύτερη. Στενό μουνακι έχει, με καλή αίσθηση το ευχαριστήθηκα σε όλες τις στάσεις, δεν κλέβει στήνεται ωραία. Συμμετοχή είχαμε με κραυγουλες και βογκητά, χωρις υπερβολές. 2 τελειώματα με μικρό διάλειμμα με μασαζάκι.

Συμπέρασμα, πολυ τίμια συνάντηση, προς το GFE πάει, είναι ερωτική, έχει εμπειρία και ξέρει πως να κινηθεί και να συμπεριφερθεί στον πελάτη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 14, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Niko_Like
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Νοε 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
4.706
Πόντοι:
17.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, mancunian1986, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2023
Αν κάποιον δεν τον νοιάζουν τα λεφτά, αξίζει.
Δεν είναι κακή, είναι ακριβή για αυτό που προσφέρει.
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1