Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 28 10
Call-Girls 103899
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βρίσκομαι Αθήνα και επικοινώνω με τα περισσότερα πρακτορεία για να συναντήσω νωρίς το μεσημέρι μια από τις τοπικές ''fuck stars''. Η απάντηση που έπαιρνα ήταν μονίμως είναι πολύ νωρίς η τάδε ξεκινάει στις 15.00 ή στις 16.00 κλπ. Πάνω στην απελπισία μου θυμήθηκα μια πρόσφατη κριτική για την Milena. Επικοινωνώ με το γραφείο... Προς τιμήν τους κάνανε τα πάντα για να μου εξασφαλίσουν το ραντεβού την ώρα που ήθελα και τα καταφέραν.
''Το έχει το όνομα λέω'' και αρχίζω να προετοιμάζομαι για την συνάντηση σιγουραγουδώντσς ''Θα ζήσω ελεύθερο πουλί... και απο Μιλένα σε Μιλένα θα πετάω''.
Χτυπάω... Η πόρτα ανοίγει και βλέπω ένα τρελό μιλφίδιο με κορμί Φιδίσιο και ένα γλυκό χαμόγελο. Ψηλή με όμορφα στητά βυζιά και υπέροχες ρώγες. Ο κώλος πολύ όμορφος και γενικά κορμάρα που θυμίζει μοντέλο.
Μπαίνω, ανταλλάσσουμε ονόματα, κάνα δύο ερωτήσεις, μπανάκι και κατ' ευθείαν στον αγώνα.
Ξεκινήσαμε με φιλιά και χάδια, όπου κατάλαβα ότι έχω απέναντι μου μια πολύ τρυφερή γυναίκα. Συνεχίσαμε με τσιμπούκι όπου έπεσε αρκετό δοντάκι, αν και δεν χρειαζόμουν peeling στην περιοχή. Όποτε για να το αντισταθμίσω της ζήτησα 69, που όντως με έφτιαξε πολύ. Όμορφο καθαρό μυρωδάτο μουνάκι που δεν φοβάται να αφεθεί στη μαγεία και να τελειώσει. Αρχίσαμε το σεξ με ιεραποστολικό με πολύ καλή συμμετοχή, παθιασμένα φιλιά, γλυψήματα και βογκητά. Γενικά είχε πολύ καλή συμμετοχή σε όλες τις φάσεις της συνεύρεσης. Συνεχίσαμε στα 4, κουταλάκι, cowgirl και τελειώσα με handjob. Στο τέλος είχαμε και λίγο χρόνο για αγκαλίτσα. Σε όλη τη διάρκεια βγήκε η τρυφερότητα και η πείρα της Milena κάνοντας την εμπειρία πραγματικά υπέροχη.
Αρνητικά:
1) Δοντάκι στη πίπα
2) Όχι πολύ υψηλό επίπεδο Αγγλικών, η συνεννόηση στο σεξ καταπληκτική αλλά μέχρι εκεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 15, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Johnny Red2
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
4 Οκτ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
13.982
Πόντοι:
25.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 patsav0, Annapurna, Random User 123 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού