Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 30 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 111581
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Melison είναι μια petit ξανθιά, με πολύ όμορφο, καλοφτιαγμένο αρκετά μεγάλο στήθος, με συμπεριφορά επαγγελματική και με διάθεση να ικανοποιήσει τον πελάτη.

Εμφάνιση (πρόσωπο): Όμορφο πρόσωπο, με λίγο πιο φουσκωμένα χίλια απ ΄ότι θα ήθελα, όμορφα μάτια τα οποία όμως έχουν μεγάλες ψεύτικες βλεφαρίδες. Λίγο στραβά δοντάκια, αλλά σε γενικές γραμμές όμορφη, ειδικά εάν την φαντασιώνεις ως το petit καυλάκι που θες να χύσεις. Ηλικιακά μου δήλωσε 26, και μου είπε ότι απορεί πως την κάνουν μεγαλύτερη. Και εγώ για 30 θα την έκανα, αλλά δεν έχω λόγω να μην την πιστέψω.

Εμφάνιση (σώμα): Εάν σας αρέσουν οι petit (45 κιλά και 1.55+) με σχετικά μεγάλο στήθος (3 αρι, πολύ καλοφτιαγμένο, στα όρια να πιστέψει κανείς ότι είναι αληθινό, με υπέροχες ρόγες που σκληραίνουν και μακραίνουν στο γλύψιμο) ορμάτε! Δεν είναι skinny είναι petit, ακόμα και τα πόδια της είναι μικρά (35 νούμερο, ότι πρέπει για φάγωμα). Ωραίος κώλος, με μικρή λακουβίτσα στην ένωση, που στέκεται περήφανα, και ωραία πόδια. Εμένα μου άρεσε πολύ, ειδικά στα 4.

Γενική συμπεριφορά: Λίγο περισσότερο επαγγελματική απ' ότι θα ήθελα, αλλά με την κουβέντα λύθηκε και έγινε πιο προσιτή. Ίσως έχει κουραστεί λίγο από αυτή την δουλειά σερί. Πάντως είναι πρόθυμη να κάνει αυτά που θες, και ευχάριστη. Μου έκανε και ωραίο μασαζάκι στην πλάτη όσο μιλάγαμε.

Επικοινωνία: Πολύ καλύτερα Αγγλικά από τις περισσότερες Google Translate κοπέλες, κάνεις κουβέντα.

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: Βγήκε από το μπάνιο (3-4 λεπτά) με ένα πολύ ωραίο σετ κόκκινα εσώρουχα. Λίγο χαμούρεμα, και έπιασε την πίπα. Καλή τεχνική, με σωστή χρήση χεριού και μπόλικο σάλιο. Δεν πέρασε από τα μπαλάκια, δεν της το ζήτησα. Πρώτη στάση cowgirl που λόγω ελάχιστων κιλών την έκανα ότι ήθελα, πάνω κάτω καρφωτά. Υπέροχη στάση για να ευχαριστηθείς και τα στήθη της. Μετά doggy, που κατά δήλωσή της, και εάν κρίνω από τα υγρά, είναι η στάση που της αρέσει, με εκείνη φάτσα στον καθρέφτη. Μου άρεσε πάρα πολύ να την βλέπω. Την κράτησα ώρα εκεί. Μετά την έβαλα γονατιστή να με πιπώσει μπροστά στον καθρέπτη, και της τα έδωσα στο στόμα, που δεν άφησε σταγόνα να πάει χαμένη, και μετά πήγε στο μπάνιο και τα έφτυσε. 2ο γύρο δεν είχαμε, σπάνια κάνω, εάν και εκείνη προσφέρθηκε 2 φορές να ξεκινήσουμε.

Σχέση αξίας/κόστους: Καλή περίπτωση, τιμάει τα λεφτά της.

Έμαθα ότι:
α) Της αρέσουν οι μεγάλες και χοντρές, αρκεί ο κάτοχος να την χρησιμοποιεί σωστά και να μην την πονάει.
β) Είναι η μεγάλη αδερφή της Starla - πόσο καύλα θα ήταν να τις έπαιρνα σε duo;
γ) Είναι φίλες με την Meri και υπό προϋποθέσεις παίζουν καλά σε duo. Στα υπόψη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Athens
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
5.062
Πόντοι:
18.210
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Lucifer_gr37, Annapurna, THV και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2023
Όντως ειναι αδερφή της starla?
review reaction 1 hornyasfuck, Athens
02 Αυγούστου, 2023
@bigmountain89 ναι, μου έδειξε και φωτογραφίες. Σήμερα η μικρή (Starla) είχε και γενέθλια. 20!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2