Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 11 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν την είχα προλάβει στο προηγούμενο τουρ της στην ελλάδα λόγω υποχρεώσεων και έτσι την επισκέφτηκα προχθες. Οταν άνοιξε την πόρτα και με υποδέχτηκε με το babydoll της σκεφτηκα ότι θα περάσουμε καλα. Πολύ ευγενική και με καλή γνώση της αγγλικής, το μόνο κακό το δωμάτιο και ιδίως το μπάνιο του που ήταν πολύ μικρό κατι που την ενοχλούσε και την ίδια και μου είπε πως θα προσπαθούσε να το αλλάξει. Μετά το ντουζάκι η Μια με περίμενε στο κρεβάτι και άρχισε το πάρτυ, φιλάει αρκετά ευχάριστα, η πίπα της ικανοποιητική, υγρή και άλλοτε με χέρι και άλλοτε χωρίς αλλά και χωρίς γλύψιμο στα @@ και deep throat. Εδειξε ότι το απολαυβάνει και αυτή και ιδίως το γλύψιμο των κάτω χειλιών. Να σημειώσω πως η τρίτη φορά άρχισε με δική της πρωτοβουλία και ενώ συζητούσαμε για διάφορα, κόλλησε δίπλα μου και άρχισε να με τσιμπουκώνει ανελέητα!!! τι να κάνω και γω να την στεναχωρήσω την κοπέλα?

Αυτά για την γλυκία Μια η οποία νομίζω έιναι καθαρά για gfe καταστάσεις και όποια πάνε έτσι δεν νομίζω να απογοητευτούν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 23, 2009
Διάρκεια συνάντησης
2 ώρες
Κόστος συνάντησης
320
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Σπουδαίος
Εγγραφή:
9 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
1.089
Πόντοι:
2.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού