Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 233K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 388 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 120 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    508

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
υπερβολικο σε βρισκω...

αυτο τωρα δεν ειναι δειγμα φλωριας...
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
οκ οντως μπορει να ειμαι φαντασου ομως σε λιγα χρονια να σου πει ο γιος σου:
μπαμπα να παρω λιγο το ξυραφι που ξυριζεις τα αρχιδια σου?
Τι λεμε τωρα..
Αλλο ενα που μπορεις να δεις και το παλμο σημερα απο μια χιουμοριστικη πλευρα,μπες σε ενα καφενειο και ρωτα κανουμε μια ερευνα ποσοι απο σας ξυριζετε τα αρχιδια σας..Να δειτε αντιδρασεις..
Μπειτε μετα  σε αλλο χωρο με νεους ανθρωπους,μπειτε σε ενα ταγμα ΠΖ και ρωτηστε τους ιδιους τους φανταρους!Ειμαι περιεργος να δω τις αντιδρασεις..
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Δεν μπορείς να κρίνεις τον καθε ένα άνθρωπο απο το τι είναι πχ γκει εγω νομίζω πως ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει οτι θέλει ( αφου δεν σε πειράζει ο άλλος ).
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Δεν μπορείς να κρίνεις τον καθε ένα άνθρωπο απο το τι είναι πχ γκει εγω νομίζω πως ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει οτι θέλει ( αφου δεν σε πειράζει ο άλλος ).
σωστη η αποψη σου αλλα για να δουμε κατι,αν ειναι οπως τα λες τοτε ας πουμε οι αλβανοι στην ελλαδα λογω εθνικοτητας δεν πρεπει να κρινονται μονο απο αυτοι σωστα?Αρα να υποθεσουμε οτι ο ρατσισμος σε αυτους ειναι παρεξηγημενος?Για τους τουρκους το ιδιο?
Αυτο που φοβαμαι ειναι αυτο που ειπες να κανει ο καθενας οτι θελει,δυστυχως αυτο ισχυει σημερα.Γιαυτο βλεπουμε τους gay  σε καθε εκπομπη σημερα να δινουν γνωμες και συνεντευξεις,να εχουν θεσεις ακομα και κλειδια στις ενοπλες δυναμεις.Αφου λοιπον δεν πειραζουν κανενα τον ταξιαρχο γιατι τον σουταρανε?Επειδη εβγαλε μια φωτο?Αφου δε πειραξε κανενα..
 
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
κυριε Gamaomanoules (ακου γαμαω μανουλες) θα σε συμβουλευα μετα το καφενειο να πας να κανεις την ιδια ερωτηση σε ενα γυμναστηριο,εκει θα σε παρουν με τις πετρες απο την αλλη πλευρα βεβαια...αλλα οσοι γυμναζονται τον παιρνουν θα μας πεις..κοιτα το προτυπο ο αντρας ο κοιλαρας με την μπυρα στο καναπε εκσυγχρονιστηκε στο γυμνασμενο υγιη καθαρο αντρα,για πουστηδες μιλας μονο εσυ
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
(Καλα ακουσες!) φιλε γυμναστηριο παω αρκετα χρονακια και ξερω πολυ καλα τι απαντησεις θα παρω στην πλειοψηφια τους.Καλο ειναι να ξερουμε οτι σημερα ευτυχως δηλαδη ειναι ακομα η μειοψηφια που σκεφτεται ετσι,για τα επομενα χρονια δεν μπορω να πω.
Εγω θα λεγα να ρωταγες τον τυπο πουχεις για avatar τι θα ελεγε αν τον ρωτουσες τι γνωμη του για το αν ξυριζει ταρχιδια του..
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Γυμνασμενος υγιης και καθαρος καποιος μπορει ναναι και χωρις να τα ξυριζει φιλε με το λαθος αβαταρ.Οσο για πουστακια πιστεψε με οταν τους βλεπουνε μιλανε ολοι και οχι μονο εγω.
Παντως στο δικο μου γυμναστηριο ευτυχως γιαυτο μεχρι τωρα εναν ειδα με τατου και ξανθα ανταυγειες μαλλια,σκουλαρικι και εκανε μονο αερομπικ,μαλλον ειχε πολυ βαρβατιλα στα βαρη και τον χαλασε καθοτι δεν εκατσε πανω απο 2 βδομαδες.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τσικι τσικι φτου.......σαν το πασατεμπο.....μπλιαχ.....
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
μουναρα εμενα ειναι γλομπος ο μεγαλος...αν θες στον γνωριζω...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Ασε απο γλομπους ειμαστε κομπλε σημερα :P
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Συγνώμη αλλά μήπως είμαστε υπερβολικοί? Για ρωτήστε μια γυναίκα αν της αρέσει τον γλύψιμο ενός τριχωτού ή ενός μη τριχωτού? Καλώς ή κακώς είναι και θεμα υγιεινής το ξύρισμα ή το κούρεμα σ' αυτές τις περιοχές. Είναι προσωπικό θέμα του καθενός τι κάνει με τα τέτοια του. Μην κρίνουμε τόσο εύκολα. Θέματα αισθητικής, προσωπικού γούστου, ή ό,τι άλλο, ας μην γίνονται θέματα ταμπού και κριτήριο σεξουαλικής ταμπέλας.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Ρε ξυρίστε άφοβα και αφήστε τους να λένε οτι θέλουν
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ ξυρίζω και αρχίδια και κωλοτρυπίδα και το κάνω 100% για να γουστάρω το γλείψιμο περισσότερο. Στ' αρχίδια μου αν φαίνεται όμορφο, αν αρέσει, αν είναι της μόδας, αν είναι ηθικό, αν εγκρίνει ο Χριστόδουλας και τα λοιπά που συζητάτε. Εμένα με νοιάζει να γουστάρω εγώ και η αίσθηση της γλώσσας που γλιστράει στο λείο δέρμα απλά δε συγκρίνεται!
 

Heaven_and_Hell

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Αρχίδια συζήτηση πιάσαμε σήμερα. Εγώ πάντως είμαι υπέρ...

Μια συμβουλή παντως από παθόντα: ΜΗΝ χρησιμοποιήσετε After Shave μετά.  :headbang:

Σαν τη μαϊμού χοροπήδαγα δέκα λεπτά μετά.

Κλαμά; Ούτε όταν η εθνική κέρδισε τη Ρωσία το ογδοντακάτι δεν είχα ρίξει τόσο!!!

Όσο για το αν κοπείτε, σιγά τ' αυγά. Θα ξαναμεγαλώσει. Μη σας πειράζει.
Εκτός ας 1/10 του χιλιοστου μετράει τόσο. Που δεν...

Α, μιας και αναφέρεται, δεν είμαι γκέι. Ούτε σκοπεύω να δοκιμάσω.
Και μην την πέφτετε τόσο στον GamMan. Μπορεί να γίνεται ακραίος σε κάποια σημεία αλλά δεν έχει ιδιαίτερο άδικο. Δείτε λίγο πίσω από το ακραίο. Μια μαντινάδα στον τόπο μου λέει:

Πάει ο καιρός που οι κοπελιές τον παίρνανε λεβέντη.
Τώρα τον θέλουν αδερφή και λέν΄ πως είναι trendy!!

Αυτά.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
θεμα υγιεινης θα τεθει αν ειναι να κανεις μπανιο 1 φορα τη βδομαδα αλλιως δε τιθεται.
Θεμα αισθητικης αν τιθοντο τοτε ολοι θα κανανε περιτομες και επιμηκυνσεις πεους αφου και αυτες συντελουν στο αισθητικο αποτελεσμα.
Συμφωνω στα υπολοιπα,οπως προειπα οι αποψεις μου ειναι ολιγον ακραιες και αυτο διοτι απο κατι τετοια ψιλα γραμματα ξεκινανε μετα τα εκτροπα.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Για την αισθηση δε μπορω να εκφερω γνωμη δυστυχως αλλα αν οντως ειναι τοσο καλη πανω στο sex,συμφωνα με επιστημονες τοτε να αφηνω τη γκομενα οταν τη γαμαω να μου βαζει και δαχτυλο για να φτιαχνεται ο προστατης.
Η ακομα καλυτερα να κανω μαυρο η να παιρνουμε και οι 2 κοκα πριν πηδηχτουμε για καλυτερη αισθηση!
Σοβαρα τωρα γουστα ειναι αυτα, να κοιταμε ομως αυτα τα γουστα που ερχονται γιατι ερχονται και αν οντως ειναι αναγκαια.
 
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
αν κρινω απο το δικο σου avatar σιγουρα πας πολλα χρονια γυμναστηριο,εχεις σιγουρα πολλα κομπλεξ φιλε που γαμας μανουλες αλλα σε πειραζει να ξυριζουμε τα αρχιδια μας αλλα οχι να γαμας μανουλες,δεν εχεις αφησει σχολιο αναπαντητο,ολη την μερα στην οθονη να μας λες να μην ξυριζουμε τα αρχιδια μας....ε  στα αρχιδια μας λοιπον ! (τα ξυρισμενα)
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
μυριζει πουτσιλα εδω μεσα ή μου φαινεται???
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.756
Πόντοι
736
Αδέρφια και εγώ τα ξυρίζω!! Με Gillette blueII αφρό Noxema κόκκινο η σαπούνακι dove. Έχει άλλη αίσθηση όταν σε ακουμά η γλώσσα.Τώρα αν κάποιος δεν το γουστάρει οκ . Πάντος δεν με έχει κράξει ακόμα καμία γκόμενα του τα έχω ξυρισμένα.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Συγνώμη αλλά μήπως είμαστε υπερβολικοί? Για ρωτήστε μια γυναίκα αν της αρέσει τον γλύψιμο ενός τριχωτού ή ενός μη τριχωτού? Καλώς ή κακώς είναι και θεμα υγιεινής το ξύρισμα ή το κούρεμα σ' αυτές τις περιοχές. Είναι προσωπικό θέμα του καθενός τι κάνει με τα τέτοια του. Μην κρίνουμε τόσο εύκολα. Θέματα αισθητικής, προσωπικού γούστου, ή ό,τι άλλο, ας μην γίνονται θέματα ταμπού και κριτήριο σεξουαλικής ταμπέλας.
                                    ναι ρε μεγελε παω πασο και γω τα ξυριζω και μαλιστα ολλα.!!!!αλλα πιο πολλυ για λογους αισθητηκης οχι για θεμα υγεινης νομιζω οτι αυτο το θεμα αντιπροσωπευει πιο πολλυ τις γυναικες γιατι εχουνε περιοδο...και ο οργανισμος αποβαλει οτι αχρηστο υπαρχει...και σε μας παλι δεν ειναι το ιδιο γιατι οταν καπιος θα κανει γλυφομουνι και η γκομενα εινα τιγκα στην τριχα ειναι λιγο αηδια...αλλα σε μας και λιγο να υπαρχει η γκομενα αν σου κανει πιπα και δεν σου γλυφει τ αρχιδια δεν ερχεται σε επαφη με τριχες....αυτα ειναι πολλυ περιεργα τα θεματα ο καθενας κανει οτι γουσταρει και αναλογως τις απαιτησεις που εχει απο την γκομενα και η γκομενα απο τον ιδιο....αν μια γκομενα δεν την πειραζει...οκ.....εχω ακουσει πολλυ περιεργα γουστα του στυλ οτι αμα η γυναικα δεν εχει αφανα εμενα δεν μου σηκωνεται.....(εγω οταν το ακουσα με πηραν τα γελια και απο παιδι πολλυ οκ..!) αφηστε τα ταμπου και τους κομπλεξισμους στο εξωτερικο δεν υπαρχουνε τετια ταμπου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom