Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 233K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 388 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 120 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    508

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.153
Κριτικές
5
Like
58.678
Πόντοι
12.056
Πουστηδες ξεπουστηδες.....εχω παρει τα καλυτερα σχολια για την κουαφουρ εκει κατω... :2funny: :2funny: :2funny: Αμα βαζω και την κρεμα βανιλια...δυσκολο το ξεκολημα απο εκει κατω..σαν παγωτο  :dancing: :dancing: :2funny: :2funny:
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
ενα πραγμα λεει ο λαος μαγκες..
κοντης ψωλης της φταινε οι τριχες..
σαν προεκταση αυτου να συμπληρωσω τους μποντιμπιλντεραδες που ξυριζουν στηθος-πλατη-ποδια,τα πουστακια που ξυριζουν κωλοτριπιδες..
 

Επισκέπτης
να εχει καποιος τριχες στο σωμα του και να εχει ξυρισμενο το εργαλειο ,θα ειναι λιγο περιεργο το θεαμα!!
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
511
Κριτικές
78
Like
1.319
Πόντοι
6.195
ενα πραγμα λεει ο λαος μαγκες..
κοντης ψωλης της φταινε οι τριχες..
σαν προεκταση αυτου να συμπληρωσω τους μποντιμπιλντεραδες που ξυριζουν στηθος-πλατη-ποδια,τα πουστακια που ξυριζουν κωλοτριπιδες..

Εντάξει... και οι κολυμβητές ξυρίζουν στήθος-πόδια, και οι ποδηλάτες πόδια και οι δρομείς φοράνε κολάν . Ξεκολάτεεεεεεε......

Υ.Γ. Και ναι... την έχω μικρή και γιαυτό την ξυρίζω. Για να μην μπλέκεται στις τρίχες και δεν μπορεί να σηκωθεί. Επίσης αφήνω μόνο στην πίσω μεριά των αρχιδιών και τα κάνω κοτσίδα σαν κινέζος.....
 

KAVLAS75

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
27
Like
1
Πόντοι
0
για φανταστειτε ενα μουνακι ξυρισμενο :dancing: και ενα μουνακι αξυριστο :headbang: .
το ιδιο προθυμα κανετε γλυφομουνι ?  :idiot:
πιστευω και εμεις δεν θελουμε να φτυνουμε τριχες οπως και η γκομενα δεν θελει να φτυνει τριχες στην πιπα. . . .
εγω παντως αμα δω τριχες ξενερωνω :headbang: :headbang: :headbang:
 

imperialdemon1821

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2005
Μηνύματα
360
Like
53
Πόντοι
1
Gamaomanoules  :uglystupid: αυτοι που λες δεν ειναι πουστηδες απλα ειναι η δουλεια τους,συμφωνω με veneto. εγω θα παραδεχτω οτι το χειμωνα ξυριζω τσαπου και αρχιδια το καλοκαιρι ξυριζω και θωρακα και κοιλια πως θα φανει η δουλεια που εχω ριξει στο γυμναστηριο με τις ωρες να ριξουμε και κανα πουτανακι.Γενικα ξεκολατε δεν ειναι πουστικο  :tickedoff:.
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
το να ξυριζει κανεις ποδια χερια στηθος και οτι αλλο του κατεβει το βρισκω προσωπικα μαλακια...και αρκετα αδερφιστικο μπορω να πω...

τωρα οσον αφορα τ αρχιδια εκει προκειτε για την καυλα και την προσωπικη ευχαριστηση του καθενος οποτε δεν το θεωρω το ιδιο μαυτους που ξυριζουν οτι τριχα βρουν μπροστα τους...

δεν εχω δοκιμασει να τα ξυρισω τελειως...(με μηχανη τα περνω μονο)...αλλα σκεφτομαι εδω σφαζομαι που ξυριζομαι κανονικα...ποιος ξερει τι θα κανω εκει κατω αν βαλω ξυραφι...
 

CHRISCO

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
ρε μεγαλε. εγω γουσταρω να εχω την καραφλα στην τσαπου και οχι στο κρανιο, τραβας κανενα ζορι η σε βαλαμε να μας γαμησεις?..............................αααααααααααα
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Με κρέμα veet για ευαίσθητες επιδερμίδες ξεμπερδεύεις απο της τρίχες των αρχιδιών και όπου αλλού θέλεις .
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μη βαζετε veet καλα μου.......δεν κανει......ειδικα σε τοσο ευαισθητες περιοχες.......κοκκινιλες, εκζεματα κτλ.....λιγο ευαισθητο δερμα να εχεις την εκατσες........απορω πως εμπιστευεστε ενα τονο χημικες ενωσεις στα @@δακια σας.....καλυτερα ξυραφι-μηχανη ή λειζερ για μονιμη δουλεια.....
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
τι λες μουναρα μου?εγω ξυραφι και κοντρα ξυρισμα...καλα κανω λες?
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
μουνίτσα μου εγω νομίζω πως το veet ειναι καλήτερο απο ξυράφη γιατι έστω να ξεφύγεις την πούτσισες με το ξυράφη και με το laser που λες μπορεί να υπάρξει μεγάλη ακτινοβολία και θα υπάρξει ίσως και στείρωση .
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
θα συμφωνησω με τη νιτσα
οχι χημικα εκει περα παιδια κ μετα τρεχετε κ δε φτανετε....
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τι ειναι το ξυραφι για να ξεφυγει? οι γυναικες δηλαδη πως ξυριζονται εκει χαμω? σιγα την επιστημη......η κουρευτικη ή ξυριστικη μηχανη ειναι νομιζω η καλυτερη λυση......αλλα οχι η αποτριχωτικη μηχανη που τις τραβαει απο τη ριζα γιατι θα παρετε το πουλι στο χερι κυριολεκτικα :p (εχει διαφορα η μια απο την αλλη γιαυτο το λεω συνεχεια....συνηθως οι γυναικειες μηχανες τυπου σιλ και πιλ ειναι αποτριχωτικες και τις τραβανε απο τη ριζα)

εγω παντως το veet δεν το βαζω ουτε καν στα ποδια μου.....δεν εμπιστευομαι κατι το οποιο με χημικες ουσιες μαραινει την τριχα.....
 

Επισκέπτης
και κατι που...κανεις δε τοχει αναφερει!
ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ μετα το ξυρισμα μην ξεπλυθειτε με ζεστο νερο!!ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΑΙ!!διοτι μπορει να γυρισει καμια τριχα απο μεσα...και μετα...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!!
η μουνιτσα θα το ξερει στανταρ αυτο....
ξεπλυθειτε με χλιαρο προς κρυο καλυτερα....
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
η μοδα στο ξυρισμα της τσαπου στον ανδρα μαγκες ηρθε καθαρα απεξω.Τωρα επειδη ειμαστε μιμητες των αλλων σαφως και ορισμενοι ακολουθουν πιστα το δογμα των γκει.
Οπως το ξυρισμα ηρθαν και αλλες μοδες piercing στις ρογες,στις μυτες,στις κοιλιες κ.α
Τωρα δε λεω οτι οποιος τα κανει αυτα ειναι γκει,λεω ομως πως εχει καποιες ανασφαλειες που τον οδηγουν εκει.Στο να κανει τον εαυτο του ομορφοτερο με αυτους τους τροπους και πιο αποδεκτο.
Προσωπικα το θεωρω πουστικο να βαζεις κρεμες,να ξυριζεσε εκει,να βαφεις τα μαλλια σου,να ξυριζεις φριδια κ.α
Βεβαια οπως εχει γινει το role model του ανδρα σημερα απο τα μμε ερχονται και χειροτερα.
Ηδη αν καποιοι τοχουν προσεξει σημερα πολλα πουστακια εκμεταλλευονται την κατασταση και βγαινουν πλεον περηφανα στο δρομο και το διαλλαλουν κιολας.Θελω να ελπιζω οτι αυτες οι μοδες! και γενικως το σημερινο lifestyle που θελει τον ανδρα φλωρακο,με αρωματα,κουρεματα και πουστικα attitude
εχει ημερομηνια ληξης.
Οταν ταχεις καλα με τον εαυτο σου,δε θες τετοιες επιβεβαιωσεις.Μπορει να κανω λαθος η ναμαι ακραιος παραυτα τις αλλες γνωμες τις λαμβανω σοβαρα υποψιν.
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
και τα τσαρουχια αντικατασταθηκαν απο την ξενοφερτη μοδα των παπουτσιων,και οι φουστανελλες τι να κανουμε.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
η μοδα στο ξυρισμα της τσαπου στον ανδρα μαγκες ηρθε καθαρα απεξω.Τωρα επειδη ειμαστε μιμητες των αλλων σαφως και ορισμενοι ακολουθουν πιστα το δογμα των γκει.
Οπως το ξυρισμα ηρθαν και αλλες μοδες piercing στις ρογες,στις μυτες,στις κοιλιες κ.α
Τωρα δε λεω οτι οποιος τα κανει αυτα ειναι γκει,λεω ομως πως εχει καποιες ανασφαλειες που τον οδηγουν εκει.Στο να κανει τον εαυτο του ομορφοτερο με αυτους τους τροπους και πιο αποδεκτο.
Προσωπικα το θεωρω πουστικο να βαζεις κρεμες,να ξυριζεσε εκει,να βαφεις τα μαλλια σου,να ξυριζεις φριδια κ.α
Βεβαια οπως εχει γινει το role model του ανδρα σημερα απο τα μμε ερχονται και χειροτερα.
Ηδη αν καποιοι τοχουν προσεξει σημερα πολλα πουστακια εκμεταλλευονται την κατασταση και βγαινουν πλεον περηφανα στο δρομο και το διαλλαλουν κιολας.Θελω να ελπιζω οτι αυτες οι μοδες! και γενικως το σημερινο lifestyle που θελει τον ανδρα φλωρακο,με αρωματα,κουρεματα και πουστικα attitude
εχει ημερομηνια ληξης.
Οταν ταχεις καλα με τον εαυτο σου,δε θες τετοιες επιβεβαιωσεις.Μπορει να κανω λαθος η ναμαι ακραιος παραυτα τις αλλες γνωμες τις λαμβανω σοβαρα υποψιν.
Φίλε ίσως το παρακάνεις λίγο δεν μπορεί όλοι που ξυρίζονται στα αρχίδια να είναι gay .
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Φίλε ίσως το παρακάνεις λίγο δεν μπορεί όλοι που ξυρίζονται στα αρχίδια να είναι gay .

σαφως και δεν ειναι gay αλλα φαντασου αυτο:αυριο να ανοιξεις την τηλεοραση και να δεις μια διαφημιση που να λεει για ενα ξυραφι μονο για τα αρχιδια!
Θα το παρεις σοβαρα?Εγω σου λεω οτι υπαρχει σχεδιο ωστε οτιδηποτε κανει τον ανδρα φλωρο να πλασαρεται καθημερινα ως κατι το υγιες.
Τελευταιο αποκορυφωμα που ειδα στην τηλεοραση ηταν γιατι κραξανε μια πουσταρα που χορευε οριενταλ σε ενα ριαλιτι!Ελεος!
Με γιαουρτια επρεπε να δωσουν τη βαθμολογια..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom