Νέα

Ξύρισμα αρχιδιών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 233K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Προτιμάτε οι άντρες να έχουν ξυρισμένα ή αξύριστα αρχίδια?

  • Ξυρισμένα

    Ψήφοι: 388 76,4%
  • Aξούριστα

    Ψήφοι: 120 23,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    508

james tiberius kirk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
5.006
Πόντοι
456
Μαγκες 8 χρονια λειζερ.
Τωρα παω καθε μηνα αν χρειαστει για συντηρηση.
Καποιες τριχες ειναι ποιο ανθεκτικες!!!
Ηρεμησα απο ερεθισμους,θυλακιτιδες,τραυματισμους και μολυνσεις!!!!!
Και μετά μιλάμε για οικονομική κρίση και εξαθλίωση...
 

RevoXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.858
Κριτικές
3
Like
784
Πόντοι
96
Ρε έλεος βοήθεια θέλω. Εγώ δεν ξυριζόμουν και τα ξύρισα για να γαμησω πουτανι τρελό και τωρα θα φάω παντόφλα. Βρείτε μου μια καλη δικαιολογία ρεεεεεε
Πες οτι σου γυρισαν λιγες τριχες και ξεκινα να βαζεις καμια αλοιφη μπας και σε πιστεψει
 

Julyman21

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2023
Μηνύματα
107
Κριτικές
2
Like
334
Πόντοι
21
Ρε έλεος βοήθεια θέλω. Εγώ δεν ξυριζόμουν και τα ξύρισα για να γαμησω πουτανι τρελό και τωρα θα φάω παντόφλα. Βρείτε μου μια καλη δικαιολογία ρεεεεεε
Πες ότι δοκίμαζες το νέο επταλέπιδο ξυραφάκι της ζιλετ όταν ξύριζες το πρόσωπο και ο ενθουσιασμός από το πως γλίστραγε η λεπίδα σε παρέσυρε και έφτασες μέχρι τα αρχίδια.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
731
Like
3.846
Πόντοι
446
Σύντροφοι εγώ πήγα με ιεροδουλη την προηγούμενη εβδομάδα και μου έβαλε χοντό χερι γιατι ειμαι αξυριστος.
Με επρηξε σας λεω. Πιπα μου πηρε με μαντηλακι για να μην την ακουμπουν οι τριχες.
Το θεμα ειναι το εξης τωρα, τι θα πω στη γυναικα μου για να ξυριστω; Δεν θελω να μη γουσταρουν να τις γαμαω ακομα και εαν πληρωνονται! Με τη γυναικα μου ετσι και αλλιως δεν κανω σεξ συχνα, αλλα δεν θελω να το διακινδινευσω. Ακουω συμβουλες.

Ρε έλεος βοήθεια θέλω. Εγώ δεν ξυριζόμουν και τα ξύρισα για να γαμησω πουτανι τρελό και τωρα θα φάω παντόφλα. Βρείτε μου μια καλη δικαιολογία ρεεεεεε
Λοιπόν θα σας πω την δική μου λύση που πέρασε αμασητη και χαμογελαστα. Όταν ξεκίνησα να γυρίζω τα αρχιδια μου και έπρεπε να το δικαιολογήσω, είπα ότι μια μέρα με έπιασε τρελή φαγούρα και ξυνομουν φουλ. Το αποτέλεσμα ήταν να βγάλω αίμα από το ξύσιμο. Όταν με το καλό ηρέμησαν οι πληγές που είχα κάνει, το δέρμα ήταν πολύ άγριο. Τότε επειδή μίλησα με ουρολόγο και μου είπε να βάλω fusicort για την επαναφορά του μαλακού δέρματος, έπρεπε να ξυρισω τα αρχιδια. Τα ξύρισα και μου άρεσε πολύ, οπότε τα κρατώ πάντα έτσι.
Ελπίζω να βοήθησα.
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
417
Κριτικές
1
Like
1.056
Πόντοι
201
Ούτε εγώ ήθελα να τα ξυρίσω, αλλά μου είπε η γυναίκα μου όλοι οι φίλοι σου ξυρισμένα τα έχουν οπότε τα ξύρισα και εγώ.
Δε σε προβληματίζει ότι η σύζυγος σου γνωρίζει ότι οι φίλοι σου ξυρίζουν τα παπάρια τους;
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
750
Like
1.070
Πόντοι
206
Ρε έλεος βοήθεια θέλω. Εγώ δεν ξυριζόμουν και τα ξύρισα για να γαμησω πουτανι τρελό και τωρα θα φάω παντόφλα. Βρείτε μου μια καλη δικαιολογία ρεεεεεε
Ta ξύρισα για σένα
Και δυσκολεύτηκα

Αν όμως τα προτιμάς ράστα
Να πηγαίνω κομμωτήριο

Εχει και μια καλή κομμώτρια που μου το πρότεινε ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom