Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 926
  • Εμφανίσεις 269K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

sn88ker

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2006
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς την διεύθυνση -και γενικά τιμές- για το ΠΡΙΑΜΟΣ?
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Οδό δεν ξέρω, αλλά είναι εύκολο να πας. Οπως ανεβαίνεις τη Β. Κωνσταντίνου, περνάς το Παναθηναϊκό Στάδιο και στρίβεις δεξιά στο φανάρι για Παγκράτι. Μόλις στρίψεις, πας αμέσως αριστερά σε ένα μικρό, πολύ μικρό στενάκι. Κανονικά απαγορεύεται, αλλά αν το δεις ελεύθερο μπες γιατι στα δέκα μέτρα είναι το πάρκινγκ του ξενοδοχείου, υπόγειο και διακριτικό. Ο Πρίαμος είναι στον ίδιο δρόμο, 50 μέτρα πιο πάνω.
Το δωμάτιο με το κλουβί έχει καταργηθεί πια νομίζω.
Υπ? όψιν ότι Παρασκευή και Σάββατο βράδυ αποκλείεται να βρεις δωμάτιο στο διάστημα 22.00-03.00.
Πεντακάθαρη εγκατάσταση και απολαυστική η διαδρομή από το ασανσέρ στο δωμάτιο όπου ακούς ηχητικά εφέ από τα άλλα δωμάτια.
30 ευρώ.
 

Επισκέπτης
το μεγαλο μειωνεκτημα του πάρκινγκ ειναι η εξαιρετικα απότομη κλίση του, έχω αφήσει 1 τετραδα Μισλέν στο μπετόν.

Εναλλακτικά, έχει διπλα μια ΒΡ (εγω τους το δινω για πλυσιμο εξωτερικό), οπότε με 8 ? και σταθμευεις και καθαριζεις το αμαξι.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Έχει δωμάτιο με κλουβιά το "Πρίαμος"; Πώς και δεν το 'χω πάρει χαμπάρι;



Πήγαινε σε κανά τσίρκο.Θα βρεις μπόλοικα κλουβιά.Κ αν γουστάρετε μπείτε μέσα κ μαζί με τα λιονταράκια.Θα σας μείνει αξέχαστη η εμπειρία...όπως κ στα λιονταράκια,που θα γευματίζουν,πέρνωντας σας μάτι.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Παιδες διαβαζοντας τα posts καταλαβα οτι υπαρχουν διαφορα ξενοδοχεια ημιδιαμονης για ολα τα γουστα.Ο καθενας ομως θεωρει σημαντικοτερο κατι διαφρορετικο οποτε οι αποψεις διιστανται οσον αφορα το καλυτερο.Επειδη δεν εχω ξαναπαει σε τετοιο ξενοδοχειο και επειδη τα Χριστουγεννα θα χρειαστει να παω για πρωτη φορα καθως ερχεται Αθηνα η γκομενα και δεν παιζει δικος μου χωρος, ηθελα να ρωτησω:
Ξερει κανεις ξενοδοχειο που να ειναι:
1)σχετικα κοντα στο κεντρο (δηλαδη αποκλειονται Κηφισια,Παραλιακη,Ελευσινα κλπ.)
2)ΚΑΘΑΡΟ (ισως το σημαντικοτερο για μενα)
3)νορμαλ οσον αφορα τα δωματια (δηλ. οχι κλουβια, αισθητικη μπουρδελου κλπ. γιατι η γκομενα ειναι καπως συντηρητικη)
4)χωρις καμερες (ξερω οτι κανεις δε μπορει να ειναι σιγουρος ποτε αλλα εστω να μην εχει ακουστει κατι τετοιο για το ξενοδοχειο)...
Δεν παιζει θεμα χρηματων (τι 20, τι 30, τι 50Ε).
Περιμενω εναγωνιως απαντηση απο γνωστες...
;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
συναγωνιστη θα σου συνιστουσα ενα σχεδον στο κεντρο ειναι στην πλατεια αττικης επι της οδου λιωσιον εχει και εισοδο απο πισω πρωτα λεγοτανε κισος τωρα νωμιζω dream ειναι σχετικα καλο
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ακτυων στην σατωβριανδου καθαρο και παιζουν αναλογα γουστα
διακριτικο απο τα καλυτερα και φτηνο
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Για δοκιμασε το NEW VICTORY,το οποιο ειναι μετα την Πλ.Βικτωριας , ακολουθωντας τηνν 3η Σεπτεμβριου, μετα τον ΟΤΕ. Στα 200 μετρα υπαρχει φαναρι , οπου εκει εσυ το παιρνεις ελαφρα αριστερα και μπαινεις σε ενα μικρο δρομο ( δεν θυμαμαι την ονομασια του).Εαν δεν βρεις παρκιν, μπορεις να το παρκαρεις σε 2 σταθμους αυτοκινητων που ειναι 30 περιπου μετρα απο το ξενοδοχειο.
Πεντακαθαρο, πολυ ωραια δωματια, οχι περιβαλλον γαμιστρωνας και 27? η παραμονη μεχρι και 3 ωρες.
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια αλλα θελω να πω κατι:
ακτυων στην σατωβριανδου καθαρο και παιζουν αναλογα γουστα
διακριτικο απο τα καλυτερα και φτηνο
Το ΑΚΤΙΟΝ το ξερω και μιλαμε για την παρακμη της παρακμης.Δεν ψαχνω τετοιου ειδους ξενοδοχειο.Να ειναι και λιγο κυριλε, να μη θυμιζει μπουρδελο.Θεμα χρηματων οπως ξαναεγραψε δεν τιθεται αρκει να ευχαριστηθω ησυχο, ανετο και καθαρο γαμησι...
Για δοκιμασε το NEW VICTORY,το οποιο ειναι μετα την Πλ.Βικτωριας , ακολουθωντας τηνν 3η Σεπτεμβριου, μετα τον ΟΤΕ. Στα 200 μετρα υπαρχει φαναρι , οπου εκει εσυ το παιρνεις ελαφρα αριστερα και μπαινεις σε ενα μικρο δρομο ( δεν θυμαμαι την ονομασια του).Εαν δεν βρεις παρκιν, μπορεις να το παρκαρεις σε 2 σταθμους αυτοκινητων που ειναι 30 περιπου μετρα απο το ξενοδοχειο.
Πεντακαθαρο, πολυ ωραια δωματια, οχι περιβαλλον γαμιστρωνας και 27? η παραμονη μεχρι και 3 ωρες.
Αυτο θα το ψαξω γιατι ακουγεται καλο.Αν ξερει καποιος και κανενα αλλο ευχαριστως...
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Στο Ρέντυ απέναντυ απο το  βίλατζ παρκ! Δίπλα από το πρώιν Κλεοπάτρα, μετέπιτα Μπεϊμπυ ο, και προσεχώς Μπεϊμπυ ουάν.Είναι το ξενοδοχείο ʼλφα. Πάρα πολύ καθαρό, διακριτικό, κυριλέ δωμάτια κτλ. Πιστεύω αν δεν σου πέφτει λίγο μακρυά θα βρεις αυτά που θέλεις. :)
 

giorgos.b

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
και εγω θα προτεινα new vıctory. και τα τρια της αλυσιδας ειναι γυρω απο τη πλατεια βικτωριας και ειναι ολα πολυ καλα.
το συγκεκριμενο επι της οδου Τροιας.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Στον παλιο Ιπποδρομο, μετα το Ωνασειο ειναι η ΜΕΔΟΥΣΑ.Καθαρο, με video, παντα εχει δωματια, Ε 20
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
2
Πόντοι
1
το μεγαλο μειωνεκτημα του πάρκινγκ ειναι η εξαιρετικα απότομη κλίση του, έχω αφήσει 1 τετραδα Μισλέν στο μπετόν.

Εναλλακτικά, έχει διπλα μια ΒΡ (εγω τους το δινω για πλυσιμο εξωτερικό), οπότε με 8 ? και σταθμευεις και καθαριζεις το αμαξι.

Ρε παίκτη τι κάνεις εσύ εδώ;;; Εσυ έπρεπε να είσαι το δεξί χέρι του Αλογοσκούφη.... Πουτάνα Ελλάδα που τρως τα παιδιά σου...
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Στο Ρέντυ απέναντυ απο το  βίλατζ παρκ! Δίπλα από το πρώιν Κλεοπάτρα, μετέπιτα Μπεϊμπυ ο, και προσεχώς Μπεϊμπυ ουάν.Είναι το ξενοδοχείο ʼλφα. Πάρα πολύ καθαρό, διακριτικό, κυριλέ δωμάτια κτλ. Πιστεύω αν δεν σου πέφτει λίγο μακρυά θα βρεις αυτά που θέλεις. :)
Αυτο φιλε με βολευει πολυ και απο αποψη περιοχης...Θα το ψαξω...Αλλη καμια προταση;Ευχαριστω!
 

Jason(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
143
Like
0
Πόντοι
1
Παιδες διαβαζοντας τα posts καταλαβα οτι υπαρχουν διαφορα ξενοδοχεια ημιδιαμονης για ολα τα γουστα.Ο καθενας ομως θεωρει σημαντικοτερο κατι διαφρορετικο οποτε οι αποψεις διιστανται οσον αφορα το καλυτερο.Επειδη δεν εχω ξαναπαει σε τετοιο ξενοδοχειο και επειδη τα Χριστουγεννα θα χρειαστει να παω για πρωτη φορα καθως ερχεται Αθηνα η γκομενα και δεν παιζει δικος μου χωρος, ηθελα να ρωτησω:
Ξερει κανεις ξενοδοχειο που να ειναι:
1)σχετικα κοντα στο κεντρο (δηλαδη αποκλειονται Κηφισια,Παραλιακη,Ελευσινα κλπ.)
2)ΚΑΘΑΡΟ (ισως το σημαντικοτερο για μενα)
3)νορμαλ οσον αφορα τα δωματια (δηλ. οχι κλουβια, αισθητικη μπουρδελου κλπ. γιατι η γκομενα ειναι καπως συντηρητικη)
4)χωρις καμερες (ξερω οτι κανεις δε μπορει να ειναι σιγουρος ποτε αλλα εστω να μην εχει ακουστει κατι τετοιο για το ξενοδοχειο)...
Δεν παιζει θεμα χρηματων (τι 20, τι 30, τι 50Ε).
Περιμενω εναγωνιως απαντηση απο γνωστες...
;) ;) ;)
Νομίζω ότι το Αττική ενδείκνυται. Το χρησιμοποιώ πάνω από 5 χρόνια. Δεν έχω βρεί ούτε ένα λόγο να το αλλάξω. Ευγενεια, διακριτικότητα, καθαριότητα. Κάμερες δεν ξέρω, ούτε εγώ έχω δεί, αλλά ούτε και κανένας με έχει ειδοποιήσει ότι έπαιξα.
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες διαβαζοντας τα posts καταλαβα οτι υπαρχουν διαφορα ξενοδοχεια ημιδιαμονης για ολα τα γουστα.Ο καθενας ομως θεωρει σημαντικοτερο κατι διαφρορετικο οποτε οι αποψεις διιστανται οσον αφορα το καλυτερο.Επειδη δεν εχω ξαναπαει σε τετοιο ξενοδοχειο και επειδη τα Χριστουγεννα θα χρειαστει να παω για πρωτη φορα καθως ερχεται Αθηνα η γκομενα και δεν παιζει δικος μου χωρος, ηθελα να ρωτησω:
Ξερει κανεις ξενοδοχειο που να ειναι:
1)σχετικα κοντα στο κεντρο (δηλαδη αποκλειονται Κηφισια,Παραλιακη,Ελευσινα κλπ.)
2)ΚΑΘΑΡΟ (ισως το σημαντικοτερο για μενα)
3)νορμαλ οσον αφορα τα δωματια (δηλ. οχι κλουβια, αισθητικη μπουρδελου κλπ. γιατι η γκομενα ειναι καπως συντηρητικη)
4)χωρις καμερες (ξερω οτι κανεις δε μπορει να ειναι σιγουρος ποτε αλλα εστω να μην εχει ακουστει κατι τετοιο για το ξενοδοχειο)...
Δεν παιζει θεμα χρηματων (τι 20, τι 30, τι 50Ε).
Περιμενω εναγωνιως απαντηση απο γνωστες...
;) ;) ;)

Φίλε πήγαινε στο CENTRUM καμία σχέση με όλα τα αλλα.
Είναι καινούργειο και πεντακάθαρο με υπέροχα δωμάτια και σε όλα υδρομασάζ.Εχει υπόγειο πάρκινγκ και από εκεί ασανσέρ.Το καλοκαίρι που είχα πάει κόστισε ? 30,00.

Παιωνίου απέναντι απο το γνωστό μας 10.

Πήγαινε και θα με θυμηθείς.  Το ΤΟΝΙΖΩ καμία σχέση με τα άλλα.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.307
Κριτικές
1
Like
790
Πόντοι
96
Στο Χαλανδρι παιζει κλασσικα το Αcropol. Οπως ανεβαινεις τη Λεωφ. Πεντέλης με κατευθηνση προς Πεντελη (αλλιως δεν θα ανεβαινες αλλα θα κατεβαινες) βρισκεται στο αριστερο σου χερι, περιπου στο υψος του Santa Pasta.
Προκειται για κανονικο ξενοδοχειο με τουριστες, επαρχιωτες που εχουν ερθει για δουλειες κλπ αλλα κρατανε τους πρωτους 2 οροφους για ημιδιαμονη... 

  Δεν νομιζω το Acropol να δεχεται με την ωρα. μάλλον σου χρεωνει μια διανυκτερευση και κάνει τα στραβα ματια οταν σε δει να μπαινεις χωρις βαλίτσα. Για Αγ. Παρασκευη ειχε πει ενας φίλος αλλα δεν θυμαμαι (Κισσος μου φαινεται)
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
[size=8pt]  Δεν νομιζω το Acropol να δεχεται με την ωρα. μάλλον σου χρεωνει μια διανυκτερευση και κάνει τα στραβα ματια οταν σε δει να μπαινεις χωρις βαλίτσα. Για Αγ. Παρασκευη ειχε πει ενας φίλος αλλα δεν θυμαμαι (Κισσος μου φαινεται)[/size]

To Acropol δέχεται κατάσταση. Έχει και ιδιαίτερη είσοδο στο στενάκι (είναι γωνία) για να μη κυκλοφορείς φάτσα-κάρτα στην Πεντέλης με τη γκόμενα, που έχει κίνηση και μπορεί να σε δει η γυναίκα σου που φέρνει τα παιδιά απ το σχολείο....

Πάνω απο ένα γκαζοντενεκέ σπέρμα θα έχω αφήσει εκεί, πάντα ώρες γραφείου.... (ήταν κοντά και την κοπανάγαμε ένα δίωρο το πρωϊ).

 

yeah

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
135
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
1
Kάπου κεντρικά; Σύνταγμα πχ
 

IptamenosOllandos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Για κοίταξε αυτό. 

za.gr

Το χρησιμοποιώ συνέχεια και πηγαίνω με την γκόμενα καθότι είμαι παντρεμένος και δεν θέλω να με πάρει κανένα μάτι στα πολύ γνωστά xxxhotels. Είναι καθαρό και  σε απόμερο σημείο. Τιμή 18 ?. Από CG το ανακάλυψα πριν πολλά χρόνια και όταν έμπλεξα με αυτήν την γκόμενα την πηγαίνω συνέχεια εκεί.
Αν ειχε και λιγο πιο μεγαλα σεντονια (να μην βγαινουν συνεχεια και ακουμπας στο στρωμα)και πιο μαλακα μαξιλαρια θα ηταν ακομα καλυτερο!!!!!! Και εγω εκει παω για τον ιδιο λογο αλλα εκαι κοντα υπαρχει και το ατλαντικ που εχει και υπογειο παρκιν

Απιστευτο αυτο με τα σεντονια..δεν το ειχα ξαναδει πουθενα..μα καλα τοσο ακριβοτερο θα ταν να βαζαν μισο μετρο παραπανω σεντονι??οσο για τα μαξιλαρια σκετες πετρες..αλλα ολα τα υπολοιπα ειναι σωστα..καθαριοτητα,διακριτικοτητα και σε πολυ απομερο μερος..ααα και απιστευτα φθηνο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom