Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 926
  • Εμφανίσεις 270K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μαλλον ηα δελφη της ειχε παει σε αλλο ξενοδοχειο και την τραβγξαν και υστερα την πουλησαν σαν ταινια!!προσοχη τα 3χχχ ,ο ιδιοκτητης τους εχει και τα βιντεο blue!!
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
μαλλον ηα δελφη της ειχε παει σε αλλο ξενοδοχειο και την τραβγξαν και υστερα την πουλησαν σαν ταινια!!προσοχη τα 3χχχ ,ο ιδιοκτητης τους εχει και τα βιντεο blue!!
Προσοχή και στα παραλιακά προς Γλυφάδα...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μαλλον ηα δελφη της ειχε παει σε αλλο ξενοδοχειο και την τραβγξαν και υστερα την πουλησαν σαν ταινια!!προσοχη τα 3χχχ ,ο ιδιοκτητης τους εχει και τα βιντεο blue!!

....τα ειχε.. η αλυσιδα τα τιναξε..
 

glute

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
δηλ το ξενοδ εχει καμερες και τα βιντεο που τραβαει τα παιζει στους πελατες του????
Η αναμεσα στις τσοντες που προμηθευτικε απο την αγορα ηταν και η εν λογω????
η κατι αλλο?

Το ξενοδοχείο είχε κάμερες 
 

ironman21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια να ρωτησω και εγω κατι?Παιζει στο ξενοδοχείο να σου κανονισει ο ρεσεψιονιστ το callgirl ?
 

Milfakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2006
Μηνύματα
461
Like
497
Πόντοι
21
scorpio στην φρεατυδα...πολυ καλο και διακριτικο
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Ρε παιδια να ρωτησω και εγω κατι?Παιζει στο ξενοδοχείο να σου κανονισει ο ρεσεψιονιστ το callgirl ?

ποτέ,γιατί αν είσαι μπάτσος τη γάμησε....αλλά γιατί να περιμένεις από αυτόν τόσα τηλ υπάρχουν
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδια να ρωτησω και εγω κατι?Παιζει στο ξενοδοχείο να σου κανονισει ο ρεσεψιονιστ το callgirl ?

Υπαρχουν καποια που το κανουνε ΜΟΝΟ για τους τακτικους πελατες και αυτα ειναι ξενοδοχεια +τριων αστεριων .  Ξερω σιγουρα για ενα διπλα στο δημαρχειο των Αθηνων που συνηθως οι κοπελες ειναι ξενες ευρωπη που κανουν και πρακτικη στο ξενοδοχειο.
 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
Υπαρχουν καποια που το κανουνε ΜΟΝΟ για τους τακτικους πελατες και αυτα ειναι ξενοδοχεια +τριων αστεριων .  Ξερω σιγουρα για ενα διπλα στο δημαρχειο των Αθηνων που συνηθως οι κοπελες ειναι ξενες ευρωπη που κανουν και πρακτικη στο ξενοδοχειο.


Οταν λεμε "ΠΡΑΚΤΙΚΗ", τι εννοουμε?
"Διπλοβελονια"?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
Εδώ και καιρό πηγαίνω στο
Κρεόλι στη Γλυφάδα!!
Μου ρχεται να την πέσω στις κοπέλες
στη ρεσεψιόν!! Καλά κομμάτια!!
Αν δεν έχει πρόβλημα η κοπέλα μου
για τρίο θα το δοκιμάσω, χαχα!!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Εδώ και καιρό πηγαίνω στο
Κρεόλι στη Γλυφάδα!!
Μου ρχεται να την πέσω στις κοπέλες
στη ρεσεψιόν!! Καλά κομμάτια!!
Αν δεν έχει πρόβλημα η κοπέλα μου
για τρίο θα το δοκιμάσω, χαχα!!

Λίγο ξινές όμως,ιδίως η χοντρή....
 

Επισκέπτης
Εχω γυρισει αρκετα γαμωξενοδοχεια , και απο την ολη εμπειρια μου συνιστω ανεπιφυλακτα το Pines, στα παλια φαναρια Κηφισιας επι της εθνικης,

Αυτό παλιά ήταν το μόνο που δεν είχε κανάλια με τσόντες. Σου είχε ... filmnet βέβαια, οπότε αν ήσουν τυχερός μπορεί να πετύχαινες την τσόντα του μέχρι να έρθει το CG. Μιλάω για το 2002. Δεν ξαναπάτησα σε εκείνο το ρημάδι.
 

Mr.Winky

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Οταν λεμε "ΠΡΑΚΤΙΚΗ", τι εννοουμε?
"Διπλοβελονια"?

χα χα χααα.... Συχνα εχει το ξενοδοχειο κοπελες απο βορεια ευρωπη που σπουδαζουν τουριστικα επαγγελματα και λογο οτι το ξενοδοχειο αυτο ανηκει σε μεγαλη αλυσιδα του εξωτερικου μπορουνε να ερχονται εδω. 

Το ξενοδοχειο αυτο ηταν και στις εφημεριδες πριν απο 5-6 χρονια μαζι με καποια αλλα που παρεχανε κοπελες.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
18
Πόντοι
16
το Ολυμπίκ ειναι χωρίς κάμερες?στανταρ αυτο?
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
το ολυμπικ στανταρ δεν εχει καμερεσ.απο τα καλυτερα χχχ χοτελ στην αττικη.
 

mafalda

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2006
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Και τα 3ΧΧΧ και το Scorpio και ενα άλλο στα Πετραλωνα και ενα-δυο άλλα στο Πεδίον του Αρεως και ενα-δυο Μαρουσι και Κηφισια (sorry αλλα δεν θυμαμαι ονοματα. αν τα αναφερετε θα τα θυμηθω ομως) τα ειχε αυτος που ειχε και τα Video Blue. Μπορει η αλυσιδα να τα τιναξε αλλα σε καθε ξενοδοχειο και video club εβαζε δικους του να διευθυνουν οι οποιοι δεν ηταν και τα καλυτερα ατομα. Ειδα οτι καποιος ειπε οτι το Scorpio ειναι διακριτικό... Δεν ειμαι και τοσο σιγουρη..

Μαζι με καποιον που εχει sex shop στο κεντρο της Αθηνας (και ηταν τοτε διευθυντης σε ενα απο τα ξενοδοχεια) γυρνουσαν ταινιες τις οποιες προωθουσαν στο εξωτερικό. Και αφου μπορουσαν και εκαναν παραγωγες (απο το 70 σχεδον) φανταζεστε οτι ηταν πολυ απλο να τοποθετησουν καμερες στα δωματια... (Για αυτο στην Ποσειδωνος ημουν και πανω στην ανακαινιση οταν εγινε, οποτε και ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ειχε).

Πριν καποια χρονια δουλεψα στα γραφεια (γραφιστας ειμαι μην παει το μυαλο σας αλλου!) γιατι εβγαζε (και βγαζει ακομα) καποια περιοδικα (η δουλεια δεν ειναι ντροπή!). Μαλιστα το δικο του ονομα δεν εμφανιζεται πουθενα γιατι εχει καποιον που τον πληρωνει να μπαινοβγαίνει στη φυλακη για λογαριασμό του. Με τα περιοδικα ασχολειται επισης απο το '70 και πολλοι φανταροι τον εκαναν πλουσιο τοτε...

Και δεν σας λεω άλλα για να μην μου συμβει κανενα ατυχημα βγαινοντας στο δρομο!
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά βρε παιδιά το Acropol στο Χαλάνδρι, παίζει ή όχι για γαμιστρώνας??? (Οι απόψεις διαφέρουν).
Κάτι άλλο στα Β.Π. ??
Και μία ερώτηση, καθόσον νέος στο σπορ.
Πάω στο Hotel, παίρνω δωμάτιο, και τους λέω "περιμένω παρέα" και μετά έρχεται το CG ???  ή πρέπει να πάμε παρέα??
Ευχαριστώ...
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Τελικά βρε παιδιά το Acropol στο Χαλάνδρι, παίζει ή όχι για γαμιστρώνας??? (Οι απόψεις διαφέρουν).
Κάτι άλλο στα Β.Π. ??
Και μία ερώτηση, καθόσον νέος στο σπορ.
Πάω στο Hotel, παίρνω δωμάτιο, και τους λέω "περιμένω παρέα" και μετά έρχεται το CG ???  ή πρέπει να πάμε παρέα??
Ευχαριστώ...

παίρνεις το δωμάτιο και δεν λές τίποτα,γιατί το ξέρουν γιατί πήγες εκεί....παρέα δεν γίνεται γιατί αν δεν δώσεις δωμάτιο το γραφείο δεν σου στέλνει κοπέλα
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Οπότε, ανεβαίνω, παίρνω τηλέφωνο και έρχεται το CG??
Και άν δεν είναι Ελληνόφωνο? :) Παίζει τίποτα με τα CG εκεί??
Μην φάμε και πόρτα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom