Νέα

XXX Hotel (Αθήνα)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kon82
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 926
  • Εμφανίσεις 269K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Δε πιστευω οτι υπαρχει ξενοδοχειο αυτου του τυπου που να μην εχει εστω ενα δωματιο με καμερα ή....μικροφωνα (καποιοι ειναι απλα ωτακουστες).Συνηθως αυτα ειναι τα δωματια που τα εχουν για βιζιτες αλλα και για ζευγαρια που κανουν μπαμ οτι ειναι παρανομα.....ειναι ευκολο για ενα ρεσεψιονιστ νατα καταλαβει αυτο.
Βεβαια αν δεν ειστε απο αυτους που κανουν ερωτα με ολα τα φωτα ανοιχτα τοτε μαλλον δεν κινδυνευεται να γινεται διασημοι γιατι ειναι πολυ δυσκολο για τη καμερα να "γραψει" καλη εικονα (ακομα και αυτες με ειδικους φακους).

Η πιο καλη λυση ομως ειναι η ενοικιαση μιας γκαρσονιερας με αλλους 3 φιλους.Αν το κανετε 2 φορε τη βδομαδα τοτε το μηνιαιο κοστος ειναι 20 Χ 2 Χ 4= 160 ευρω , για τους τρεις 480 ευρω,σαφως λιγοτερα απο το 300 που θελει μια πολυ καλη γκαρσονιερα (οχι ομως σε φοιτητοπεριοχη).Εισαι πιο ανετα,καθεσαι και το βραδυ και το μονο που χρειαζεται ειναι καλοι φιλοι για να κανονισετε και να μοιρασετε τα Σαββατοκυριακα.Δοκιμασμενο φιλοι μου και συμφερει.
Οσο για επιπλωση .....μια βολτα στο ικεα και εχετε καθαρισει,αλλωστε δεν χρειαζεται και πολλα.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
296
Πόντοι
5.855
Φιλοι συναγωνιστες το βραδακι θα βγω κατα πασα πιθανοτητα με ανεξαρτητη call girl κυπρια 44αρα κ θα ηθελα την πολυτιμη βοηθεια σας.

Θελω να μου πει οποιος γνωριζει, καλα κ οικονομικα ξενοδοχεια στην περιοχη θησειου κ μοναστηρακι . Ευχαριστω.
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Φειδιας, ειναι στον πεζοδρομο αποστολου παυλου, 3 λεπτα απο τον ηλεκτρικο σταθμο!Οπως προχωρας , ανεβαινοντας προς τις καφετερειες, διπλα απο την ALPHA BANK
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
296
Πόντοι
5.855
Καταρχην ευχαριστω που απαντησες ! Για 1-2 ωρες μηπως ξερεις τιμή;
θα ηθελα να μην ξεπερασω τα 20ευρω. Ευχαριστω !
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
δε γνωριζω τιμη , ειναι γνωστο fuck hotel της περιοχης παντως :-(
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Συναγωνιστές... έχετε καμιά ιδέα για καθαρό+φθηνό ξενοδοχείο για λίγες ώρες... ΚΟΝΤΑ στην πλατεία Συντάγματος ;;;
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
ναι ....................ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
 

ggl

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
93
Like
3
Πόντοι
0
εγω παιδιά έχω στο γραφειο ένα μικρό δεύτερο δωμάτιο με καναπε-κρεββάτι. το καλό είναι ότι ποτέ δεν το έχω χρησιμοποιήσει. Πάντα το σκηνικό γίνεται πάνω στο έπιπλο του γραφειου!
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
στο παγκρατι παραλληλα με την βασιλλισης σοφιας (χαμηλα δηλαδη) υπαρχει ενα πολυ καλο ξενοδοχειο δεν θυμαμαι ονομα αλλα το χαρακτηριστικο ειναι πως καθε δωματιο ειναι διαφορετικο..αξεχαστες στιγμες στο χρυσο δωατιο οπου μεχρι και το αιρ κοντισιον ειναι χρυσο!!!!
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
"Συναγωνιστέ ς... έχετε καμιά ιδέα για καθαρό+φθηνό ξενοδοχείο για λίγες ώρες... ΚΟΝΤΑ στην πλατεία Συντάγματος ;;;"
ΑΠΑΝΤΗΣΗ : ναι ....................ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
--------------------------------------------------------------------
Ρε livemark το καλυτερότερο που διάβασα φέτος ..................
 

tsokos

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
103
Like
13
Πόντοι
1
Παιδιά ξέρετε κανένα στο Χαλάνδρι, ή στη Φιλοθέη;
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Αγαπητοί συναθλητές, μπορούμε να φτιάξουμε μία λίστα με ξενοδοχεία ημιδιαμονής για πλήρωση αμαρτωλών πράξεων με τη συνεισφορά των εμπειρογνωμώνων του site;

Μήπως επι τη ευκαιρία έχει κανείς γνώση αν έχει παίξει λίστα στο παλιό forum;

Μήπως είναι κανείς γνώστης κανενός ξενοδοχείου με κάποια λογικά αξιοπρεπή εμφάνιση στο κέντρο γύρω από Ερμού;

 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Ρε παιδιά, μόλις μουείπε μία τύπισσα ότι το XXX δίπλα στο Κολυμβητήριο Γλυφάδας, είναι γεμάτο κάμερες. Έχετε ακούσειτίποτα σχετικό, ή μου 'πες μαλακίες;
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Όλα πρέπει να έχουν κάμερες, αφού δε δίνεις ταυτότητες, για να μπορούν να ελέγξουν υποτίθεται ποινικά αδικήματα. Στην πράξη βέβαια δεν ξέρεις τι χρήση μπορεί να γίνεται και πώς μπορούν να σε εκβιάσουν. Πάντως η γνώμη μου είναι ότι δεν υπάρχει φόβος σε ονομαστά ξενοδοχεία.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
ρε παιδιά, το θέμα έχει άλλο σκοπό, όποιος γνωρίζει για ημιδιαμονή ας ρίξει τα φώτα του να συγκεντρώσουμε έναν οδηγό επιβίωσης γιατί θα είναι χρήσιμος.
Δε λέω καλή η ενημέρωση για τις κάμερες αλλά είναι φαγωμένο ήδη το θέμα κάμερα και ξεν/χείο. Τα ΧΧΧ είναι χού...
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
Στο παγκρατι χαμηλά πολύ κοντά στη β.σοφίας,δίπλα στο ποτάμι ηλυσσό υπάρχει πολύ καλό ξενοδοχείο με διαφορετικά δωμάτια καθαρό κλπ.Για εμένα είναι πρώτη επιλογή.

Αν το βαρεθείτε και πάτε δλδ και στα 15 δωμάτια επιλέξτε αγια παρασκευή x dream που έχει και το λογότυπο στη μαξιλαροθήκη και τις πετσέτες τις οποίες εννοείται πως καβατζώνεται...Το hit του συγκεκριμένου ξενοδοχείου για εμένα είναι πως έχει 0 ηχομόνωση και πεθαίνω στα γέλια και πως στο χώρο αναμονής πετυχαίνω κατά καιρούς γνωστούς οπότε η γκόμενα θέλει να ανοίξει η γή να τη καταπιεί.Αυτά

(Χωρίς σάλιο!)
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Στο παγκρατι χαμηλά πολύ κοντά στη β.σοφίας,δίπλα στο ποτάμι ηλυσσό υπάρχει πολύ καλό ξενοδοχείο με διαφορετικά δωμάτια καθαρό κλπ.Για εμένα είναι πρώτη επιλογή.

Αν το βαρεθείτε και πάτε δλδ και στα 15 δωμάτια επιλέξτε αγια παρασκευή x dream που έχει και το λογότυπο στη μαξιλαροθήκη και τις πετσέτες τις οποίες εννοείται πως καβατζώνεται...Το hit του συγκεκριμένου ξενοδοχείου για εμένα είναι πως έχει 0 ηχομόνωση και πεθαίνω στα γέλια και πως στο χώρο αναμονής πετυχαίνω κατά καιρούς γνωστούς οπότε η γκόμενα θέλει να ανοίξει η γή να τη καταπιεί.Αυτά

(Χωρίς σάλιο!)

Το Πριαμος δεν λες συναδελφε !!!!! Δεν εχω παει αλλο εχω ακουσει οτι ειναι καλο αλλα δυσκολα παρκαρεις.
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
To Priamos ειναι σε παραλληλη της Βασιλεως Κωνσταντινου. Ειναι πολυ καλό. Λίγα μετρα παρακάτω στον ιδιο δρομο εχει υπογειο ιδιωτικό παρκινγκ. Το συνιστώ
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Για το Πριαμος ισχύει ότι πρέπει να κάνεις κράτηση αρκετό καιρό πριν;;;
Έχω ακούσει κάτι κουλά ρε παιδιά για το συγκεκριμένο.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
να συμπληρώσω επίσης τιμές καταλόγου για Πριαμος:
? 25 / 3 ώρες το νορμάλ δωμάτιο
? 55/ 5 ώρες στη σουϊτα με υδρομασάζ

Τώρα δεν ξέρω αν έχουν και κάλυψη με κάμερα αλλά ίσως όχι, πάει και καλή πελατεία...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom