Νέα

Ξεπέτες τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 627
  • Εμφανίσεις 175K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
δεν ειχα σκοπο αλλα αφου δυκεοθηκα μετα απο καιρο..η κοπελα για οσους δεν την γνωριζουν λεγεται βαλεριανα και μετα απο κρητική συναγωνιστή και εμπειριας μετριασ δυκιας μου αξιζει ν μπει στη λιστα ...
Περισσοτερο στις αντιπαθητικες τρανς θα την εβαζα.
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
gia την συγκεκριμενη,μηπως τελικα είναι η χημεία με τον καθε πελάτη;,σιγουρα μπορει να μην κανεις μαζι της πραγματα που μπορει να κάνεις με αλλες,αλλα οσες φορες πηγα ητανε θετικη σε οτι της ζητησα
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
gia την συγκεκριμενη,μηπως τελικα είναι η χημεία με τον καθε πελάτη;,σιγουρα μπορει να μην κανεις μαζι της πραγματα που μπορει να κάνεις με αλλες,αλλα οσες φορες πηγα ητανε θετικη σε οτι της ζητησα
θετικη ειναι συγουρα δεν βγαζει κακια αλλα δεν μ κανε κλικ και καμια προσπαθεια...θα πρεπει ν αναφερθω γιατι ειναι χρονια στ χωρο και γω εχω ακουσει κ αρνητικα κ θετικα ...περημενουμε ενημερωση απο τ επομενο και ελπιζω ν εκανα λαθος .....
 

WheelsX

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
12
Like
4
Πόντοι
0
gia την συγκεκριμενη,μηπως τελικα είναι η χημεία με τον καθε πελάτη;,σιγουρα μπορει να μην κανεις μαζι της πραγματα που μπορει να κάνεις με αλλες,αλλα οσες φορες πηγα ητανε θετικη σε οτι της ζητησα

Ευγένεια, καθαριότητα και χημεία νομίζω ότι αποτελούν τα μόνα εργαλεία για να απολαύσουμε τα μωρά.

Πιθανόν να μην υπήρχε κάποια προσπάθεια από την πλευρά του μωρού για μία λαχταριστή συνάντηση.

Θα έλεγα ότι κάποιες φορές οι γλυκές μας χάνουν το παιχνίδι στο επικοινωνιακό κομματι εν αντίθεση π.χ με τις Βραζιλιάνες
που είναι πιο καπάτσες και θερμές. 

:hi:

 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
εχουν αναφερθει πολλα αρνητικά για τ συγκεκριμένη  εγω απλο συμπληρωνω οτυ δεν θα ξανα παω
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
εχουν αναφερθει πολλα αρνητικά για τ συγκεκριμένη  εγω απλο συμπληρωνω οτυ δεν θα ξανα παω
μπορει να μήν παίρνει πρωτοβουλίες και άλλα,αλλα σε φτιάχνει με τα λόγια που σου λέει,και έχει μια ομορφιά retro.
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
μπορει να μήν παίρνει πρωτοβουλίες και άλλα,αλλα σε φτιάχνει με τα λόγια που σου λέει,και έχει μια ομορφιά retro.
μουτρο μπας κ δεν βλεπεις καλα ...οτυ λεει στη φατσα απο κ και κατω ειναι πολυ εξτρα λαρτζ
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
μουτρο μπας κ δεν βλεπεις καλα ...οτυ λεει στη φατσα απο κ και κατω ειναι πολυ εξτρα λαρτζ
για το προσωπο της λέω,εχει κάτι το ρετρο,λες και είναι τραβεστι απο το περιοδικό rodox.
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
στη φατσα ναι σε καβλωνει λιγο αλλα ως εκυ  ουτε κατα διανια ν ξανα παω ....δεν μ κανε κατυ αλλα ξενερωσα ...εκανα οτι μπορουσα μωρακι και δυστιχως ο χρονος τελειωσε μ γαμησε τ μιαλο 50 μεσα 20 λεπτα κ χωρις ν τελειωσω ..ε οχι ρε μουτρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom