Νέα

Ξεπέτες τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 627
  • Εμφανίσεις 174K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
σκέψου να πάει να δόσει γλωσσόφιλα ..... Την έχω δει μέσα σε αμάξι που οδηγούσε κοντά στο χοτελ μπιλ στο Μεταξουργείο
μουτρο αλλη λες ξερω κανει μια πιατσα αθηνων που τ μιαζει μαλων θ ειναι αδερφια η ειχαν τ υδιο γιατρο
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
Την γνωρισα στην Συγγρου μου πηρε 100 ευρω και μετα απο δεκα λεπτα μου ειπε οτι τελειωσαμε,δεν καναμε τιποτα το εργαλειο ηταν εκτος λειτουργειας,σε δικο της διαμερισμα πισω απο την Συγγρου,μεγαλη απατη.
 

pirkavlos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2009
Μηνύματα
324
Κριτικές
7
Like
517
Πόντοι
301
Κρίμα γιατι πρέπει να είναι δυνατό καυλακι
 

Kwstas_bb

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2018
Μηνύματα
29
Like
14
Πόντοι
0
Την γνωρισα στην Συγγρου μου πηρε 100 ευρω και μετα απο δεκα λεπτα μου ειπε οτι τελειωσαμε,δεν καναμε τιποτα το εργαλειο ηταν εκτος λειτουργειας,σε δικο της διαμερισμα πισω απο την Συγγρου,μεγαλη απατη.
Το εργαλείο ειναι πολυ καλό πάντως...
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
ναι ειναι πλαστικη απο πανω μεχρι κατω ..
 

LYMBE21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
173
Like
102
Πόντοι
1
γιατι 100 ρε μουτρο χαλατε τ πιατσα ελεως
Εγω πηγαινα μονο με Αφεντρες δεν γνωριζα τιμες,στην Συγγρου που την βρηκα στην αρχη μου ειπε 150 με παζαρι επεσε στα 100,ισως φταιει οτι πηγα με το τζιπακι μου και με περασε για πλουσιο μαλλον,στις Αφεντρες εδινα 100,οποτε το βρηκα λογικο στα 100 οχι 150 που ζητησε στην αρχη,η αγαπη που γνωρισα μετα κουκλα και με καλο εργαλειο 50 ευρω μου ζητησε και ηταν κλασεις ανωτερη απο αυτην την ξεπετα,πολυ καλο εργαλειο η αγαπη και θυμιζει θηλυκο.
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Εγω πηγαινα μονο με Αφεντρες δεν γνωριζα τιμες,στην Συγγρου που την βρηκα στην αρχη μου ειπε 150 με παζαρι επεσε στα 100,ισως φταιει οτι πηγα με το τζιπακι μου και με περασε για πλουσιο μαλλον,στις Αφεντρες εδινα 100,οποτε το βρηκα λογικο στα 100 οχι 150 που ζητησε στην αρχη,η αγαπη που γνωρισα μετα κουκλα και με καλο εργαλειο 50 ευρω μου ζητησε και ηταν κλασεις ανωτερη απο αυτην την ξεπετα,πολυ καλο εργαλειο η αγαπη και θυμιζει θηλυκο.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Delis6

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Οτι χειροτερο εζω παρει ποτε μου στο προσωπο καμια σχεση με τις φωτο και ζητηγε παραπανω λεφτα απο αυτα που συμφωνησαμε μονο για τις πιασω τον καυλι οτι νανε η τυπισσα αισχος και ενωειτε οτι σαλταρα και σηκωθηκα και εφυγα μακρια και αλαργα απο το συγκεκριμενο
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Οτι χειροτερο εζω παρει ποτε μου στο προσωπο καμια σχεση με τις φωτο και ζητηγε παραπανω λεφτα απο αυτα που συμφωνησαμε μονο για τις πιασω τον καυλι οτι νανε η τυπισσα αισχος και ενωειτε οτι σαλταρα και σηκωθηκα και εφυγα μακρια και αλαργα απο το συγκεκριμενο
που εγυνε τ ραντεβου ??????ποσο χρεωσε ??τ εξτρα ζυτησε ???τ αλλα καταλαβενω μονο απο φωτο .....Α ρε μουτρο δεν την βλεπεις που πας ?????μετα μ λετε μενα ποια ειναι η καλητερη απ ολες !!!!!!!!!
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Οτι χειροτερο εζω παρει ποτε μου στο προσωπο καμια σχεση με τις φωτο και ζητηγε παραπανω λεφτα απο αυτα που συμφωνησαμε μονο για τις πιασω τον καυλι οτι νανε η τυπισσα αισχος και ενωειτε οτι σαλταρα και σηκωθηκα και εφυγα μακρια και αλαργα απο το συγκεκριμενο
μιλαγε ελληνικα? γιατι στο viber απανταγε λες και εκανε google translate,επισης σε ποια περιοχη ηταν? στην αγγελια γραφει καλλιθεα ,στο viber μου λεει κυψελη, 50 ευρω
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
βατραχε εσυ αυτη που λες καλυτερη απ ολες την εχεις παρει καθολου τελευταια η μιλας ετσι στον αερα?
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
βατραχε εσυ αυτη που λες καλυτερη απ ολες την εχεις παρει καθολου τελευταια η μιλας ετσι στον αερα?
μουτρο εδω δεν μπορω ν σ απαντησω δεν ειναι τ καταληλο θεμα τ πμ σου δεν δουλευουν στυλε μηνυμα στ διαχειριστές ν δεις γιατι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom