Νέα

Ξεπέτες τρανς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 627
  • Εμφανίσεις 175K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Διότι φίλτατε, το Μικαέλα βγαίνει από το Μιχάλης που είναι το πραγματικό όνομα.
Είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες της, vfm που λένε.


Αυτό που με παραξενεψαι ήταν που η Αντα άλλαξε όνομα σε μιχαελα γτ άραγε? Δεν είναι κακη
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
4
Like
350
Πόντοι
21
Διότι φίλτατε, το Μικαέλα βγαίνει από το Μιχάλης που είναι το πραγματικό όνομα.
Είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες της, vfm που λένε.
ναι το ξέρω την έχω πάρει. Ισχύει vfm ήταν και γενικά θετικό κλιμα
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
206
Πόντοι
6
Η ελλαδα καιγεται κι ο βατραχομουρης ψαχνει τραβελοπουστες... Γι αυτο δε θα προοδευσουμε πουε σαν λαος...
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Αναφορά ξανά σε αυτό τ βρομοπουτανο που ξέρει ν δουλεύει καλά τ σελίδα κ ν σβινει τις αναφορές μου για τ πρόσωπο της .. συνάντηση πολύ παλιά αλλά καλά χαραγμένη στ μιαλο μου ..δεν δέχτηκε ν βγάλει τ εσορουχα της Μ αποτέλεσμα  μετά από λίγες ώρες τ πρόβλημα ν αρχησει ν γυνεται έντονο Μ αποτέλεσμα ν χρειαστώ τ βωηθια γιατρού .....ήταν ιρωνικη την ώρα τ αγώνα σπαστική και απαράδεκτη συμπεριφορά όσο δεν περνάει ...Αν θυμάμαι καλά έκανα περίπου 2βδομαδες για ν έχω ξανά σεξουαλική επαφή ...τσάμπα τ φράγκα ....


Δες και κριτική...
 

Xxlboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2017
Μηνύματα
20
Κριτικές
8
Like
152
Πόντοι
280
Iwanna Mandreli Βρίσκεται στην Αθήνα για λίγες μέρες οπότε μην κάνετε κανένα λάθος,προτιμήστε να πετάξετε τα λεφτά σας στον υπόνομο!
 

jef23ath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
158
Κριτικές
2
Like
119
Πόντοι
1
Iwanna Mandreli Βρίσκεται στην Αθήνα για λίγες μέρες οπότε μην κάνετε κανένα λάθος,προτιμήστε να πετάξετε τα λεφτά σας στον υπόνομο!
θα συμφωνησω απολυτα.η μεγαλυτερη ξεπετα που εχω συναντησει.μου πηρε πιπα με προφυλακτικο δεν φιλαει και μου την επεζε μεχρι να χυσω 60 ευρο απεφευφε με ικανοτητα και θρασος να την γαμησω.
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
θα συμφωνησω απολυτα.η μεγαλυτερη ξεπετα που εχω συναντησει.μου πηρε πιπα με προφυλακτικο δεν φιλαει και μου την επεζε μεχρι να χυσω 60 ευρο απεφευφε με ικανοτητα και θρασος να την γαμησω.
μούτρο κανονίσετε ραντεβού Μ 60 εύρος κ εμηνες στ πίπα πρέπει ν σ πολύ ανομαλος...
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Like
60
Πόντοι
1
θα συμφωνησω απολυτα.η μεγαλυτερη ξεπετα που εχω συναντησει.μου πηρε πιπα με προφυλακτικο δεν φιλαει και μου την επεζε μεχρι να χυσω 60 ευρο απεφευφε με ικανοτητα και θρασος να την γαμησω.
Συμφωνω και με μενα παλαιοτερα σε συναντηση μαζι της στην βορεια Ελλαδα ηταν ξεπετουα!
 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
καμια μαυρουλα τρανς υπαρχει?

λυσα και απωθημενο να σπρωξω κανα μαυρο κωλαρακι  :fuck2:

Αν είσαι τυχερός, μπορεί εκεί που ενώνεται η λεωφ. Συγγρού με λεωφ. Αμαλίας να ξεκινήσεις προς τα κάτω (πχ Πειραιά/Φάληρο/κλπ). Μετά από 50-100μ έχε το νού σου στα δεξιά σου κ μπορεί να συναντήσεις το μαύρο τρανσ που ψάχνεις. Δεν έχω πάει - σε περίπτωση που αναρωτιέσαι. Εχω λίγο διαφορετικά γούστα για τρανσ.. Φιλικά κ ελπίζω να 'σαι τυχερός
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.516
Κριτικές
37
Like
1.457
Πόντοι
1.096
καμια μαυρουλα τρανς υπαρχει?

λυσα και απωθημενο να σπρωξω κανα μαυρο κωλαρακι  :fuck2:

καλή μαυρούλα (από Κούβα) είναι μετά τις 12.30 στο Φυλής 99. Με ειδοποίησε φίλος καλός και όντως πέρασα ένα ευχάριστο τέταρτο. Η μαυρούλα απαιτεί σκληρό πήδημα κι αγριάδες. Τα ζητά μόνη της. Και μιας και είμαστε στο θέμα ΞΕΠΕΤΕΣ, να πω ότι φίλοι που επισκέφθηκαν την Άσπα στην Καλλιθέα, κοντά στην Συγγρού με ενημέρωσαν ότι το έχει τερματίσει. Σπίτι βρώμικο, ενοχλητικές οσμές, αγενής συμπεριφορά κλπ.
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Στην 1κ μοναδική φώτα που βρέθηκα Μ Άσπα αντημετοπισα την ίδια κατάσταση πρην κάνα 4 μηνο ..τ μόνο καλό ήταν ο χρόνος του ραντεβού που ήταν πάνω από ώρα κ η Ευγενία της απέναντι μου
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
258
Κριτικές
5
Like
208
Πόντοι
1
καλή μαυρούλα (από Κούβα) είναι μετά τις 12.30 στο Φυλής 99. Με ειδοποίησε φίλος καλός και όντως πέρασα ένα ευχάριστο τέταρτο. Η μαυρούλα απαιτεί σκληρό πήδημα κι αγριάδες. Τα ζητά μόνη της. Και μιας και είμαστε στο θέμα ΞΕΠΕΤΕΣ, να πω ότι φίλοι που επισκέφθηκαν την Άσπα στην Καλλιθέα, κοντά στην Συγγρού με ενημέρωσαν ότι το έχει τερματίσει. Σπίτι βρώμικο, ενοχλητικές οσμές, αγενής συμπεριφορά κλπ.
ισχυει για την Ασπα. ο χωρος πολυ χαλια, διαθεση απο την μερια της μηδεν. δεν ενδιαφερεται να περασεις καλα, παντελως αδιαφορη σε ολα της, εχει απομακρο υφος ντιβας, πεταμενα λεφτα. πιο μπροστα απο αυτην αραζει η ναντια που ειναι πιο κορμαρα, πιο θηλυκη και τιμαει τα λεφτα που παιρνει.
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
ισχυει για την Ασπα. ο χωρος πολυ χαλια, διαθεση απο την μερια της μηδεν. δεν ενδιαφερεται να περασεις καλα, παντελως αδιαφορη σε ολα της, εχει απομακρο υφος ντιβας, πεταμενμπροστα απο αυτην αραζει η ναντια που ειναι πιο κορμαρα, πιο θηλυκη και τιμαει τα λεφτα που παιρνει.
όχι ρε μούτρο μην τ γαμας τ θέμα  εχω ακούσει τ χειρότερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom