Νέα

Ξάνθη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 398
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στη Ξάνθη, 2-12-2009
Το σπίτι όπου δουλεύει η Ρενέ η Γαλλίδα ή Και-τη η βελγίδα όπως την ξέραμε στη Σαλόνικα, (το μοναχικό σπίτι πριν το Μασούτη, δίπλα στα εβραϊκά νεκροταφεία) ήταν κλειστό.
Στην αλάνα τώρα
Έτσι όπως πηγαίνουμε το σπίτι δεξιά κλειστό! (καθώς έφευγα ο τσάτσος είπε οτι θα ανοίξει από 03-12-2009 και θα δουλεύει η Άντα η ελληνίδα, έχω γράψει για αυτήν πιο πριν)
Στο σπίτι στα αριστερά η Ζωή.
Έχω ξαναγράψει για αυτήν, εισήλθα στο δωμάτιο!
Όπως και την προηγούμενη φορά, ήταν παρα πολύ καλή!
Ζουμερή και να μοσχομυρίζει και με μια γλυκιά φωνούλα, αυτή την φορά ανέβηκε και από πάνω. Ξεκίνησε με πεοθηλασμό, αυνανισμό, όρχεοληχεία, woman on top, 4 στα όρθια, καρεκλάτο, 4 στο κρεβάτι, πλαϊνό, ιεραποστολικό και τέλος.
Εξαιρετικά φιλική και εγκάρδια, δεν ξέρω αν είναι μόνο μαζί μου ή και με τους παππούδες και τους τσίπσι έτσι, αλλά τη συνιστώ σε όλους και της βάζω 10 με τόνο!
Κανονικά δουλεύει ΣΚ και δευτέρα-τρίτη, αλλά τώρα θα είναι μέχρι τις 20 του μήνα!
Επαναλαμβάνω πολύ καλή!!
Αν την πετύχω θα ξαναπάω μαζί της ανεπυφύλακτα!!
Ερώτηση στον μάνατζερ του σπιτιού γιατί ξέρω οτι διαβάζουν την σελίδα!
Γιατί δεν την είχατε φέρει πιο νωρίς???(τη Ζωή εννοώ)
Και που είναι η μαυρούλα η μεγάλη η νταρντάνα? όχι η σάντρα η κοκκαλιάρα!!!
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
TI  μου θυμησες ρε φιλε....
Εμεις τη βγαζαμε στο mocabo τοτε ,για  Αγ.Δομηνικο.
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Έκανα και εγώ μια επίσκεψη στα σπίτια της Ξάνθης στις αρχές του μήνα... Περνώντας τις ράγες του τρένου και στρίβοντας αμέσως αριστερά δίπλα στη γεφυρούλα και την εκκλησία(??) μετά απο 50-100 μέτρα καταλήγεις σε αδιέξοδο, όπου είχε δύο μαγαζιά... Το δεξί ήταν κλειστό... Στο αριστερό ήταν ένας ευγενικός τσάτσος με τρέντυ μουσική -περίπου- στη διαπασών και μου εμφάνισε την κοπέλα η οποία ήταν μια νεαρή μαυρομάλλα, μέτριας ομορφιάς, αλλά αρκετά χοντρούλα για τα γούστα μου... Σαν τον κουταλιανό ένα πράγμα...
Μετά, πήγα στο επόμενο, πρίν τον Μασούτη μπαίνεις σε ένα (θεό)στενό με χωματόδρομο και καταλήγεις σε μια αυλή... Για κακή μου τύχη μόλις έφτασα έκλεινε και βρήκα την κοπέλα και την τσατσά απέξω την ώρα που φορτώνανε τα πράγματά τους σε ένα ταξί (μα τι κουβαλούσανε και είχαν δύο βαλιτσάρες, κανένα πτώμα...??)... Η κοπέλα ήταν ξανθιά, αδύνατη και όμορφη, φαινόταν καλή επιλογή, ειδικά για τα (φτωχά) δεδομένα της πόλης (3 μαγαζιά με το ζόρι)...
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
πότε θα ξαναπας να μας ενημερώσεις γιατί εδώ στην Κομοτηνή είναι χάλια μαύρα ..αν και συνήθως εκεί που λες στο δεύτερο όλο τραβελια έχει
 

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
επίσκεψη στα σπιτια της πόλης της Ξάνθης στις 22-12-2009
Το σπίτι στο μασούτη ήταν κλειστό
Τα σπίτια στην αλάνα, τώρα
και στα 2 δουλεύανε κακο-εγχειρισμένα τραβέλια!!!
μου φαίνεται πως επιστρέψανε οι κακές παλιές εποχές!!!!
 

Sfihter1

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Μετα απο επισκεψη στα ιδρυματα της Ξανθης 5/1/09 αναφερω
Στον Μασουτη απεναντι ενα τραβελι χοντρο ουτε ονομα δεν συγκρατησα
Στο αδιεξοδο το ενα δεξια το γνωστο τραβελι ολγα που δεν ακουμπιεται
Στο αριστερα η γνωστη πλεων Ζωη νταρντανα με καλο σερβις και γλειψιμο στα @@@@
Χαλια μαυρα δηλαδη
 

ENO

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
στο μοναχικο παιδια η ΝΙΝΑ καλο σερβις γυναικα 100% πιασιματα, το καλυτερο κομματι που εχουμε, και με πολυ πολυ καλο σερβις.. στο μοναχικο τρεξτε!!!
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
πιο μοναχικό ρε φίλε απέναντι από τον μασουτη;οκ και τη πάει να πι γυναίκα και  αν είναι καμιά 150 κιλά δηλαδή; για πες ηλικία χαρακτηριστικά κλπ .
 

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια και χαρά και καλή χρονιά να έχουμε!

Ξάνθη, επίσκεψη στις 12-01-2010, ώρα 19:30 περίπου.

Στο μοναχικό απέναντι από το Μασούτη.
η ρενέ η γαλλίδα μάλλον έχει φύγει, τη θέση της ανέλαβε μία ελληνίδα, ξανθιά ονόματι Νίνα. με πιασίματα, κοντά στα 75-80 κιλά στήθος νούμερο 3 περίπου με τατουάζ στην περιοχή του ώμου-στήθους!
καλή μου φάνηκε για τα δεδομένα της πόλης, μάλλον θα την δοκιμάσω στο μέλλον.
Στην αλάνα με τα 2 σπίτια τώρα.
Έτσι όπως φτάνουμε το σπίτι στα δεξιά.
δουλεύει η Όλγα, τράνσέξουαλ, δεν δοκιμάζω, είναι ψηλή με πλαστικό στήθος για όσους γουστάρουν φάση, εγώ με τίποτα.
στο σπίτι όπως φτάνουμε αριστερά.
Ευτυχώς επέστρεψε η Ζωή.
ελληνίδα, ζουμπουρλή με πάντα ευχάριστη διάθεση και το πολύ σημαντικό για εμένα χαμόγελο. πάρα πολύ καλή σε όλες τις στάσεις καθώς και στην πέο-όρχεο-λειχία!
μπορεί κάποιος να ανατρέξει σε παλαιότερες παραθέσεις μου για πιο λεπτομερειακές αναφορές!
πάντως είναι η καλύτερη ελληνίδα και μαζί με τη Ρενέ οι καλύτερες που έχουν περάσει από Ξάνθη τα 2 τελευταία χρόνια!
τρέξτε θα δουλεύει μέχρι τις 20 του μήνα!
Μια ερώτηση στον φίλο μπακλαβατζίογλου, αν ξέρει τίποτα από κωλόμπαρα στην περιοχή της κομοτηνής, ας μου στείλει ένα pm!
θα τα πούμε!
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
57
Like
168
Πόντοι
0
À±¹´¹± µ³É ¿Ã¿ º±¹ ½± µÈ±¾± ´µ½ ¼À¿ÁÉ ½± ²ÁÉ Ä± ¼À¿ÅÁ´µ»± À¿Å »µÄµ.¼À¿Áµ¹ º±À¿¹¿Â ½± ¼¿Å Ãĵ¹»µ¹ ¿´·³¹µÂ õ google maps;thnks
 

doctor

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2006
Μηνύματα
57
Like
168
Πόντοι
0
παιδια εγω οσο και αν εψαξα, δεν μπορεσα να βρω τιποτα απο αυτα που αναφερετε εδω. μπορει καποιος να βοηθησει? αν γινεται με google maps? ευχαριστω
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Επίσκεψη στην πόλη στις 26-2 βράδυ.Στο μόνο του ήταν μια όμορφη κοπέλα που μόλις έμπαινε στο δωμάτιο κοντούλα και με βυζάκι 3άρι και ελαφρά περιφέρεια.Στα δύο στην αλάνα τώρα:Στο δεξιά μια επίσης όμορφη νεαρά που όμως μπήκε στο δωμάτιο με πελάτη που προφανώς την ήξερε οπότε πέρασε χωρίς να τη δει.Τελευταία ελπίδα μου πια ήταν το αριστερά μαγαζί μήπως πετύχω τη Ζωή.Έλα όμως που αυτή η Σάντρα η μαυρούλα η οποία είναι χρόνια αμνημόνευτα στο συγκεκριμένο ήταν και τη μέρα αυτήν τη δύσκολη.....Με τον πέο ανά χείρας λοιπόν,πήρα το δρόμο της επιστροφής....
 

dingomanfree

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2005
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Κοιτα να δεις τι γινεται στα μερη μου!!! κι εγω υπνο βαθυ....χαχαχα!
 

bill777

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
επειδη διαβαζω και με εχετε μπερδεψει...  ξερει να πει καποιος με σιγουρια αν στην ξανθη υπαρχει αυτην την στιγμη  σπιτακι που να εχει 100% γυναικες και οχι τραβελια? και κατα προτιμηση αδυνατες και μικρης ηλικιας (20-25)? γιατι μονο για τραβελια και κατι χοντρες διαβαζω. αν ειναι ετσι  η κασταση ειναι δραμα..
 

bill777

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Βρε παιδια μετα απο τοσο καιρο και ακομα περιμενω απαντηση... Στην ξανθη υπαρχει κανα μπουρδελο με γυνακες 100%? μονο trans υπαρχουν και χοντρες;
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Αποτι θυμαμαι πριν κανα 2 μηνες.Ειχε τη Ζωη αυτην το τραβελι στο διπλανο και εκεινο που ηταν μονο του ειχε μια ξανθια Milf αξιολογο.

Ναι ειναι ψιλοτραγικη η φαση.Προτιμησε να βρεις καμμια Βουλγαρα στην περιοχη ειτε για βιζιτα ειτε για να την παρεις στο σπιτι της που ειναι πιο συμφερον.Θελει σχετικο ψαξιμο ομως.
 

QQ~

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αν έχετε πληροφορίες για βίζιτες που αναφέρθηκαν πιο πάνω στείλτε πμ και θα ανταμειφθείτε :grin:
 

dimitris1885

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
πληροφορίες για βίζιτες  kai se emena giati i katastasi einai tragiki... as min anafero kai ta kolompara den paleuete
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom