Νέα

Ξάνθη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NOTNot
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 399
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
ειλικρινα δεν καταλαβα τιποτα!!!  :grin: να σαι καλα παντως για την προσπαθεια...
ευκολο ειναι στις γραμμες του τρενου εχει ενα εκλησακι με μια γεφυρα μπαινεις στο δρομακι αυτο και στα 200μ αριστερα  ειναι η αλανα με τα δυο σπιτια
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
ευκολο ειναι στις γραμμες του τρενου εχει ενα εκλησακι με μια γεφυρα μπαινεις στο δρομακι αυτο και στα 200μ αριστερα  ειναι η αλανα με τα δυο σπιτια

Μήπως είναι η τριγωνική αλάνα στη μέση προς τα δεξιά ?

[URL unfurl="true"]http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=41.126387,24.895996&spn=0.005722,0.009656&t=k&z=17[/url]
 

stronios

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
31
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
ευκολο ειναι στις γραμμες του τρενου εχει ενα εκλησακι με μια γεφυρα μπαινεις στο δρομακι αυτο και στα 200μ αριστερα  ειναι η αλανα με τα δυο σπιτια

απ οτι θυμαμαι σαν φανταρος μια γρια και μια χοντρη ηταν εκει
 

stastasta

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
οταν λες στις γραμμες του τρενου εννοεις που?στο σταθμο? γιαιτι μου ερχονται στο μυαλο 2-3 σημεια με γραμμες τρενου...σορρυ που γινομαι κουραστικος αλλα δεν μπορς να καταλαβω που...αν θες χρησιμοποιησε το χαρτη που εγραψε ο φιλος και δειξε το σημειο περιπου! ευχαριστω!!! :grin:
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
οταν λες στις γραμμες του τρενου εννοεις που?στο σταθμο? γιαιτι μου ερχονται στο μυαλο 2-3 σημεια με γραμμες τρενου...σορρυ που γινομαι κουραστικος αλλα δεν μπορς να καταλαβω που...αν θες χρησιμοποιησε το χαρτη που εγραψε ο φιλος και δειξε το σημειο περιπου! ευχαριστω!!! :grin:
καλητερα να σου πει που ακρηβως ειναι καποιος ντοπιος που μπαινει εδω γιατι εγω θα σε μπερδεψω περισσοτερο
 

hardoul1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
140
Like
3
Πόντοι
1
kalispera sillvia enoeis mipos apenanti apo to grand massouti ta dio spitia pou exei kai an nai ti tha erthi kanena kalo trans giati den exoume kati tetio edo olo kati mpaza erxonte.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
kalispera sillvia enoeis mipos apenanti apo to grand massouti ta dio spitia pou exei kai an nai ti tha erthi kanena kalo trans giati den exoume kati tetio edo olo kati mpaza erxonte.
ναι στα δυο λεω που ειναι μεσα στην αλανα μπαινοντας στο αριστερο....εχει νεο αιμα ....μουνακι και εληνιδα :tits2: :tits2:εγω σε αυτα τα δυο ξερω 1000% οτι εχουν γυναικες.αλωστε το εχουν γραψει πιο πανω οτι εκει δουλευουν παντα γυναικες και μαλιστα στο ενα μαυρουλες....αν σε κανενα αλλο εχει τρανς δεν ξερω
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
τελικά πήγε κανίς να δοκιμάσει αυτό το νέο αίμα που λέει ο τρανσιλβια?
 

gros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Για ΔΡΑΜΑ  τι  γίνετε  έχει  τίποτε  καλό…..
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
ρε  φίλε γιατί δεν ρωτάς εκεί που λέει για δράμα θα μας τρελάνεις; ψάξε και λίγο δεν θα πάθεις τίποτα. :huh: :idiot: :uglystupid:
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Ρε gros εδώ μιλάμε μόνο για Καλαμάτα,Ρέθυμνο και Μιλάνο....Άσε τη Δράμα τώρα....
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Αφού δεν γράφουν για την Ξάνθη αποφάσισα να το ψάξω λίγο, αν και έχω να παω εκεί από φαντάρος το '93-'94!
Τα είχα ξεχάσει και με τις νέες διανοίξεις δρόμων , χάθηκα λίγο και έτσι άργησα (11.30 -12.00).
Το μαγαζί που βρήκα πρώτο ήταν αυτό σχεδόν απέναντι από το Μασουτη. (φαίνεται λίγο και από τον δρόμο).
Ανοίγει το πορτάκι η τσατσα και τσεκάρει και μετά μπαίνω. Μάλλον η τσατσά ήταν του επαγγέλματος και μάλιστα τραβελ.
Περιμένω να δω και συζητώ με συναθλητές. Μου είπαν ότι δεν είναι η παλιά ξανθιά αλλά μια καινούργια.  Βγαίνει και ήταν εντυπωσιακή με ωραίο σώμα και μαλλιά αλογοουρά .  Προσωπικά εμένα μου άρεσε (όχι από φάτσα) αλλά σαν σώμα και συνολική παρουσία.
Μπήκα και ήρθε χαμογελαστή.  Μιλήσαμε και μου είπε ότι είναι Γαλλίδα (Νίκαια) ετών 23 (έκλεβε 3 τουλάχιστον).  Της είπα το μόνο που ξέρω στα γαλλικά (ζε μα πελ χχχχ = το όνομα μου είναι χχχχ) και έσπασε ο πάγος και πέρασα καλά.  Ωραίο βυζί, με άφησε να πιάσω αλλά όχι τα τοπ επίμαχα σημεία (μ-νι, κ-τρπα), φιλιά άφηνε αλλά όχι στις ρ-γες. 
Έβαλε λιπαντικό και στήθηκε στα 4 αλλά τη γύρισα.  Γύρισε το κεφάλι προς το πλάι αλλά εμένα με ενδιέφερε ο καθρέπτης που έδειχνε όλο το θέαμα. 
Συμμετοχή:  με τα χέρια αρκετά καλή, με φωνή καλή και με κινήσεις/θέσεις καλή προς μέτρια.
Με ευχαρίστησε είπαμε 1-2 αστεία και αποχωριστήκαμε με μια διάθεση να ξανασυναντηθούμε. 
Μου είπε ότι θα μείνει ακόμα λίγες εβδομάδες (2-3) εφόσον η πελατεία παραμείνει ικανοποιητική.

Οπότε πήγε 12 παρά και πήγα αμέσως στα άλλα δύο.  Το ένα κλειστό και το άλλο είχε μόνο ένα φως, χτύπησα αλλά δεν άνοιξε κανείς.

Υπόσχομαι την επόμενη φορά να πάω πιο νωρίς.
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
απο τον ενα χρονο που εζησα εκει- Δραμα η Καβαλα στην Ξανθη
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Κανενα νεο απο τα σπιτακια της Ξανθης?
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Συνάδελφοι,μετά από καιρό απραξίας αλλά και περ-απογοητευτικών επισκέψεων σε μαγαζιά της Δράμας,σήμερα ο δρόμος με έβγαλε στην Ξάνθη.Το τσεκ λοιπόν λέει:Ξεκίνημα με το μόνο μαγαζί στο Μασούτη.Μια πολύ ψηλή νεαρά ξανθιά με μεγάλο βυζί (3,5-4) γελαστή και αλλοδαπής προελεύσεως (που θα έλεγε κι ο Ζήκος).Αρκετά του γούστου μου αν και αδύνατη με λεπτά πόδια και επίπεδη κοιλιά αλλά τα βυζιά φαίνονταν λαχταριστά!!!
Παρόλα αυτά συνέχισα απτόητος κα για τα άλλα δύο .Μπαίνω στην αλάνα και το μπαίνοντας δεξιά κλειστό.Ωχ σκέφτηκα τον ήπιαμε ….οι επιλογές αυτόματα μειώνονται στο 50%.Μπαίνω λοιπόν στο αριστερά.Η κοπέλα νεαρή κοντούλα μελαχρινή και γεματούλα!Εδώ είμαστε σκέφτηκα.Κατέθεσα με τρυφερότητα το 30άρι και εμφανίστηκε γρήγορα στο δωμάτιο.Λέγεται Ζωή.Βγάζει κυλότα βγάζει και τα στρογγυλά και μεγάλα βυζιά έξω και αρχίζει μια αργή και βαθιά πίπα.Μου άρεσε παρα πολύ!Της ζήτησα από πάνω ,ήρθε αλλά για λίγο….Γύρισε αυτή σε πισωκολλητό αλλά την ήθελα από κάτω για να χαζεύω τα βυζόμπαλα.Όντως ,γλίστρησα μέσα της και την κάρφωνα κοντράροντας στο παχουλό μουνάκι της και όταν έχυσα παίζοντας με τις βυζάρες της με άφησε βαθιά μέσα της να στραγγίξω και να ηρεμήσω.Ευγενική και χαμογελαστή με ευχαρίστησε και έφυγε.Έφυγα πολύ ικανοποιημένος αλλά…..αυτός ο χώρος….άθλιος!!!Ούτε κρεμάστρα για τα ρούχα….Κάτι διαλυμένες καρέκλες μόνο και φυσικά ούτε βρύση στο δωμάτιο.Πάντως χαλάλι και η παρακμή γιατί έφυγα πολύ πολύ ευχαριστημένος
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Συνάδελφοι,μετά από καιρό απραξίας αλλά και περ-απογοητευτικών επισκέψεων σε μαγαζιά της Δράμας,σήμερα ο δρόμος με έβγαλε στην Ξάνθη.Το τσεκ λοιπόν λέει:Ξεκίνημα με το μόνο μαγαζί στο Μασούτη.Μια πολύ ψηλή νεαρά ξανθιά με μεγάλο βυζί (3,5-4) γελαστή και αλλοδαπής προελεύσεως (που θα έλεγε κι ο Ζήκος).Αρκετά του γούστου μου αν και αδύνατη με λεπτά πόδια και επίπεδη κοιλιά αλλά τα βυζιά φαίνονταν λαχταριστά!!!
Παρόλα αυτά συνέχισα απτόητος κα για τα άλλα δύο .Μπαίνω στην αλάνα και το μπαίνοντας δεξιά κλειστό.Ωχ σκέφτηκα τον ήπιαμε ….οι επιλογές αυτόματα μειώνονται στο 50%.Μπαίνω λοιπόν στο αριστερά.Η κοπέλα νεαρή κοντούλα μελαχρινή και γεματούλα!Εδώ είμαστε σκέφτηκα.Κατέθεσα με τρυφερότητα το 30άρι και εμφανίστηκε γρήγορα στο δωμάτιο.Λέγεται Ζωή.Βγάζει κυλότα βγάζει και τα στρογγυλά και μεγάλα βυζιά έξω και αρχίζει μια αργή και βαθιά πίπα.Μου άρεσε παρα πολύ!Της ζήτησα από πάνω ,ήρθε αλλά για λίγο….Γύρισε αυτή σε πισωκολλητό αλλά την ήθελα από κάτω για να χαζεύω τα βυζόμπαλα.Όντως ,γλίστρησα μέσα της και την κάρφωνα κοντράροντας στο παχουλό μουνάκι της και όταν έχυσα παίζοντας με τις βυζάρες της με άφησε βαθιά μέσα της να στραγγίξω και να ηρεμήσω.Ευγενική και χαμογελαστή με ευχαρίστησε και έφυγε.Έφυγα πολύ ικανοποιημένος αλλά…..αυτός ο χώρος….άθλιος!!!Ούτε κρεμάστρα για τα ρούχα….Κάτι διαλυμένες καρέκλες μόνο και φυσικά ούτε βρύση στο δωμάτιο.Πάντως χαλάλι και η παρακμή γιατί έφυγα πολύ πολύ ευχαριστημένος


Φιλε ποτε πηγες?
Εγω ειχα βρει τη Γαλλιδα σε αυτο που ειναι μονο του(πριν απο 1μιση μηνα) αλλαξε?Οχι κατι το ιδιαιτερο και μαλλον μπορει να ειναι trans.

Πριν απο 1μιση βδομαδα ειχα παει σε αυτα που ειναι δυο μετα την Εκκλησια στο δρομακι που οδηγει μεσα.Ηταν αυτη η ξανθια η πανυψηλη φαινοταν καλη.Στο αλλο ηταν η Κατερινα(σιγουρα trans) απο Αθηνα(ετσι ελεγε).
Την Ζωη αυτη που λες ειναι καινουργια σε ποιο την βρηκες?
 
OP
OP
N

NOTNot

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
299
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Αδερφέ kurwa αυτό που κάνεις είναι πολύ κουραστικό.Ρίχνεις έναν καταιγισμό ερωτήσεων ενώ έχω γράψει αναλυτικά τόσες λεπτομέρειες από την επίσκεψη....Διάβασε λοιπόν λίγο προσεκτικά το report  μου και να πας κι εσύ ώστε να ακούσουμε και καμιά άποψη ακόμα
 

gigikakos

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γεια και χαρά!
είμαι νέος στον ιστότοπο και είπα να βοηθήσω όλα τα παιδιά και ειδικά τον φίλο notnot, ο οποίος κάνει πραγματικά πολύ καλές περιγραφές.
πριν από 3 εβδομάδες περίπου...
Στο μοναχικό σπίτι, δουλεύει μία πάρα πολύ καλή και επαγγελματίας κοπέλα η Ρενέ η γαλλίδα! την έχω τιμήσει 3 φορές στη Ξάνθη, 4 φορές στη θεσσαλονίκη (όπου εμφανιζότανε ως Κάθυ ή Και-τη από Βέλγιο) στη λάρισα όπου πήγε μετά από Σαλόνικα και πριν από Ξάνθη δεν την πέτυχα. Στη θεσσαλονίκη μάλιστα όταν πρωτοκαρφώθηκε από εμένα δούλευε στην οδό αφροδίτης μαζί με μία επίσης καταπληκτική επαγγελματία από Ολλανδία, τότε έπαιρναν 35 ευρώ όταν η απλή ταρίφα στο βαρδάρη ήταν 25 Ευρώ. μετά από κανένα χρόνο μετακόμισε στην οδό Προμηθέως όπου έπαιρνε 30 Ευρώ φαίνεται πως άνοιξε η τρύπα της και έπεσαν τα στήθη της. Στα συν εδώ της Ξάνθης είναι ότι ανεβαίνει από επάνω, κάτι που δεν το έκανε στη Θεσσαλονίκη, όποτε πάω μου κάνει σουπερ περιποίηση. Είναι όπως είπα επαγγελματίας!
Πιο παλία δούλευαν κάτι τράβελς όπως π.χ. η έλενα και η κατερίνα, οι οποίες με έσερναν από τη πόρτα για να τις μπιπ... αλλά δεν είμαι φαν του είδους.
Στην αλάνα τώρα....
Έτσι όπως πηγαίνουμε το σπίτι δεξιά, τελευταία φορά είχε μια ξανθιά νεαρή ελληνίδα κοπέλα αδύνατη με στήθος με το ζόρι 2αρι, όνομα δεν θυμάμαι, πάντως δεν είναι του γούστου μου. πιο παλία δούλευε η Άντα, ελληνίδα σαραντάρα με στήθος 3-4 μελαχροινή αλλά δεν την έχω πάρει, εννίοτε δούλευε η μελίνα, μια πάρα πολύ αδύνατη ξανθιά με ράστα μαλί στήθος 0-1, δεν την έχω πάρει.
Έτσι όπως πηγαίνουμε το σπίτι αριστερά, τα Σ-Κ και δευτέρα με τρίτη δουλεύει η Ζωή, ελληνίδα 22-23 χρονών ζουμπουρλή, (έτσι όπως μου αρέσουν οι γυναίκες νοτνοτ και εμένα, αν και τις θέλω πιο βυζαρούδες και πιο γεμάτες). είναι φοιτήτρια από Κατερίνη, σπουδάζει στη Θεσσαλονίκη προγραμματισμό και προσπαθεί να ξεχρεώσει ένα τογιότα γιαρις. από επάνω δεν μου ανέβηκε γιατι είπε πως τον έχω μεγάλο και έχει και πολυκυστικές ωοθήκες. Πάρα πολύ φιλική και καλή και μοσχοβολάει. εγώ αν θα την ξαναπετύχω θα την πάρω ξανά.
τις υπόλοιπες μέρες τις εβδομάδας δουλεύει η Σάντρα η μαυρούλα,δεν την έχω πάρει, δεν είναι του γούστου μου.
ο τσάτσος μου είπε ότι μερικές φορές έρχεται και μια άλλη ξανθιά (όχι η μελίνα το σκιάχτρο με τα μαλιά ράστα) αλλά είναι και αυτή αδύνατη και δεν κάνω κέφι τέτοιου είδους κοπέλες.
Πιο παλιά δούλευε η παχουλή μαύρη που έχει περιγράψει ο νοτνοτ, όταν είχα κάνει βόλτα πιο παλιά την πέτυχα, αλλέ έκανα τη χαζομάρα και δεν κάρφωσα, είχα πει δεν πειράζει αργότερα, κάρφωσε μετά από καμιά βδομάδα ο κολλητός μου και είπε πως ήταν σουπερ, όταν έψαξα γι'αυτή δεν υπήρχε, κρίμα γιατί είναι και του γούστου μου.
Όπως καταλάβατε (ειδικά εσύ νοτνοτ) έχω γούστα σε αυτές τις κοπέλες, τύπου Τζώρτζια, Σάντρα, Τζούλια, Δανάη, Μαίρη από Θεσσαλονίκη και Τζούλια ή Λάουρα, Αγάπη και Έλενα από Αθήνα 
 

street_of_dreams

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2009
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
Μόνο από μπουρδέλα, συναγωνιστή, οι γνώσεις;Κάποια Ελένη Ρωσίδα (από Σιβηρία μεριά), 30άρα, αλλά δείχνει μικρότερη, καθότι πολύ ντελικάτη και μινιόν, cg που παλιότερα (μιλάω για το 2009, Μάρτη-Απρίλη)την έβρισκες (και)στα Κιμμέρια, στο οτέλ Γιάννης (κατόπιν τηλεφωνικού ραντεβού).Στη συνέχεια "απέκτησε" γυναίκα νταβατζή, κάποια μουστόγρια ονόματι Έλενα από χώρα της πρώην ΕΣΣΔ και χτύπαγε βίζιτες "φαρμακερές"(βραδιά με 300-500€, ας πούμε)και πελατεία την αφρόκρεμα της Ξάνθης...Τα ίχνη της χάθηκαν τον Ιούνιο, αλλά φήμες λένε ότι παρεπιδημεί στα πέριξ (πιθανόν Καβάλα, όπου μένει από χρόνια και μια συμπατριώτισσά της καμπαρετζού, η Βαλέρια). Υπήρξα πελάτης της "κυρίας" το διάστημα που σας λέω-μιλάμε για φουλ προγράμματα, όχι με τα ποσά που αναφέρω πιοπάνω, αυτά ακολούθησαν κατά ανεπιβεβαίωτες πληροφορίες.Η γκόμενα έκανε θραύση στην Ξάνθη, Χρυσούπολη, Κομοτηνή...Το κινητό της που είχα δεν ισχύει από μήνες.Ξανθιά, ωραίο μουτράκι, καλό κορμί-πολύ αδύνατη όμως, με μικρό βυζί, αλλά τρελό γαμίσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom