Νέα

Βερολίνο - Γερμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 480
  • Εμφανίσεις 89K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.325
Κριτικές
3
Like
6.914
Πόντοι
1.486
Εχε χάρη που ήμουν πρωτάρης αυτή τη φορά.....

Την επόμενη, θα πάρω τη Ρομπέρτα μέσα στο σινεμά...... Οσοι πιστοί...., προσέλθετε για μάτι και όχι μόνο......... :2on1:
Γιατί,σε χάλαγε η πίπα της Κλάρας???Μια ώρα η κακομοίρα,της είχε πιαστεί το στόμα!!Με τη βρωμοψωλή σου!!! :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.644
Κριτικές
61
Like
39.904
Πόντοι
22.785
Γιατί,σε χάλαγε η πίπα της Κλάρας???Μια ώρα η κακομοίρα,της είχε πιαστεί το στόμα!!Με τη βρωμοψωλή σου!!! :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:

Πέστα ρε Ναύαρχε μέ τήν πούστρα..... έτσι κάνη μέ όλες ή ...... μαμή  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Βλέπω για τη Ρομπέρτα σφάζονται παλικάρια. :grin: :grin:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
375
Πόντοι
366
μιας κι επίκειται επίσκεψη, έχω 2-3 απορίες:
1. τα μπαρ και κλαμπ της πόλης (όχι με σκοπό το σεξ, αλλά ποτό, χορό κ.λπ.) τις καθημερινές το ξενυχτάνε όπως εδώ στην Ελλάδα ή κατά τις 11-12 κλείνουν;
2. για τα matrix και tape που πρότεινε κάποιος φίλος, υπάρχει και κάποιος άλλος ειδήμων που να συμφωνεί; (όχι ότι δεν τον εμπιστεύομαι, αλλά για να έχω κι άλλη μια γνώμη)
3. εκτός από τα πιο πάνω, προτείνει κανείς κάποιο άλλο; και πάλι δεν εννοώ για σεξ, αφού απ' ό,τι φαίνεται για το σκοπό αυτό θα προτιμήσω το artemis

ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
Φιλε  εγω  ειχα  γραψει  σχετικα  με  αυτα  τα  κλαμπ.

Επειδη  τωρα  δεν  εχω  πολυ  χρονο  θα  στα  γραψω  συνοπτικα.
Περισσοτερες  λεπτομερειες  και  πληροφορειες  πιστευω  να  γραψω  το  Σαββατοκυρικο

Το  Βερολινο  ειναι  πολυ  ζωντανη  πολη      και  εχει  ολα  τα  ειδη  μουσικης  ,απλως  πρεπει  να  ξερεις  πως  και  που  να  κινηθεις.
Τα  κλαμπ  ειναι  μεχρι  το  πρωι    αλλά    και  τα  μπαρ    κρατανε    μεχρι  τις  2 -  3  αναλογα  τον  κοσμο.

Οπως  εγραψα    δεν  προλαβα  να  παω  στο  κλαμπ  matrix  αλλά  εμαθα  οτι  γινεται    χαμος.
Κοιταξε    τις    φωτογραφιες    απο  τις    διαφορες  μερες
Ολες  αυτες  οι  κοπελες  που  βλεπεις  ,μπορεις  πολυ  ανετα  να  τις  γαμησεις.Μπορει  να  μην  ειναι  θεομουνα    αλλά  ειναι  αξιογαμητες.
Οταν  λεω  ολες  εννοω  ολες,δηλαδη    εννοω    οτι  οποια  και  αν  διαλεξεις    εχεις  τεραστια    ποσοστα  επιτυχιας.

Επαθα  πλακα  απο  το  ποσο  ευκολα  προσεγγισιμες    ειναι  οι  Γερμανιδες. Στην  ουσια    αυτες    πινουν  μεχρι  να  γινουν  λιωμα  και    επειτα  στην  πεφτουν  αυτες.
Βεβαια  το  πιο  βασικο  ειναι  να  βρεις    ενα  κλαμπ  ή  μπαρ    που  να  παιζει  μουσικη  της  επιλογης    σου.Δηλαδη    να  βρεις  κοπελες  που  εχουν  την  ιδια  συχνοτητα  με  σενα.
Ειναι  πολυ  σημαντικο  αυτο.
Για  να  σου  δωσω    ενα  παραδειγμα    ειχα  παει  σε  ενα  κλαμπ  οπου    με  παιζαν  ολες . Ειχα  παθει  την  πλακα  μου    δεν  ηξερα  ποια  να  διαλεξω .
Επισης    ειχα  δει  και  το  αντιθετο .Ηθελα  να  βρω  το  Tape  και  φθανω  εκει  και  βλεπω  απο  εξω    κοσμο.Λεω  αυτο  θα  ειναι  .Μπαινω    μεσα  και  τελικα  ηταν  αλλο  κλαμπ. Αυτο    επαιζε    αραπικη  μουσικη  και  ηταν    γεματο  με  μαυρους  αλλά  και  Γερμανιδες  που  διαλεγαν  και  εφευγαν  με  μαυρους.
Ενω    ηταν  γεματο  Γερμανιδες    εκει    δεν  ειχα  καμια  περαση .Οποτε  εφυγα  γρηγορα.
Επισης    σε  ενα  αλλο  κλαμπ    που  πρεπει  να  ειχε  γυρω    στα  200- 300  μουνια  ζητημα  να  ειχα  περαση    σε    2-3 .

Οποτε    αυτο  ειναι    πολυ  σημαντικο.Πρεπει  να  βρισκεις  τα  καταλληλα    κλαμπ  και  αν  δεν  σου  ταιριαζει  το  περιβαλλον  να  φευγεις  αμεσως.
Οποτε  θα  εχεις    ετοιμασει  πιο  πριν  μια  λιστα  με  κλαμπ. Η  εισοδος    στα  κλαμπ    ειναι  φθηνη    6  -  10 ευρω.Μονο  στο  κλαμπ  Tape    εχω  ακουσει  οτι  ειναι  πιο  ακριβα.
Στα  περισσοτερα    μπαινεις    και  με  ενα  απλο  τζιν ,οποτε  δεν  χρειαζεται  να  αγχωνεσαι    στην  εισοδο.
Οι    Γερμανοι  ειναι  ανετοι    και  οι  περισσοτεροι    ειναι  γαμω  τα  ατομα.

Καθε  Τεταρτη    εχει  στο  Matrix,    Ladies  first  οποτε    για  Τεταρτη    κλεισε    εκει.
Για  Πεμπτη    αν    ακους    ροκ  οπωσδηποτε    κλαμπ    Sage
Δες  πανω  στο  GALLERY  φωτογραφιες.
Ακους    δεν  ακους  ροκ    πρεπει  να  πας    οπωσδηποτε    σε  αυτο  το  κλαμπ.
Χωριζεται    σε  τρια    επιπεδα. Στο  ενα  επιπεδο  παιζει  χεβυ  μεταλ  ,στο    αλλο  επιπεδο  παιζει  ροκ  και  καινουργια  κομματια  και  ενα  τριτο  επιπεδο  οπου    εχει  γαματους  καναπεδες    και  περισσοτερο    φως  και  σιγανη  μουσικη , οπου  παιρνεις    την  γκομενιτσα  που  γνωρισες    εκει .
  και  μιλατε .
Μπορεις  να  πηγαινεις    απο  το  ενα  επιπεδο  στο    αλλο  και  να  βλεπεις    που  εχει  πιο  ωραια  μωρα.
Παντως    ο  χωρος    ειναι  γαματος 

Ο  ιδιος    χωρος    το  Σαββατο  (αλλά  απο    διαφορετικη  εισοδο )  μεταμορφωνεται    στο  πασιγνωστο     


Εγω    ηθελα    να  ξαναπαω    το  Σαββατο  το  κλαμπ  Sage    αλλά  το  βλεπω  κλειστο .Τελικα    η    εισοδος    πηγε    για  κεινη  την  μερα  απο  αλλη  γωνια ,μιας  και  υποτιθεται  οτι  ειναι  αλλο  κλαμπ.
Ειχα  ακουσει  οτι  εχει  πολυ  σκληρη  πορτα    το  Kitkat .Eγω  εκανα    ερωτηση    για  το  Sage    και  αργοτερα    καταλαβα    οτι  το  ιδιο  κλαμπ  μεταμορφωνοταν    σε  sex  club .
Τελικα    εγω  για    αλλο  ρωτησα    και  μου  λεει  ο  πορτιερης    οτι    αν  θελω    να  μπω  πρεπει    μονο  να  φορεσω  αλλο  παντελονι.
Οποτε  αν    καποιος    παει  με    ενα  καλο  ντυσιμο  το  πιθανοτερο  ειναι  να  μπει.
Στην  επομενη  μου  επισκεψη    σιγουρα    το  Σαββατο    θα  παω  στο  Kitkat, οπου  εχω  ακουσει    οτι  γινονται  τρελα  σκηνικα.

Περισσοτερες  πληροφορειες    φιλε    απο  βδομαδα






 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.966
Κριτικές
490
Like
36.573
Πόντοι
41.447
ενα μικρο tip για οικονομικη διαμονη στο βερολινο .

υπαρχει αυτο το ξενοδοχειο .

Hotel & Gästehaus Berlin Mitte
Habersaathstr. 40a-42, 10115 Berlin-Mitte

ειναι ουσιαστικα 4 πολυκατοικιες με διαμερισματα . στην πρωτη πολυκατοικια ειναι η ρεσεψιον και οι αλλες τρεις τα διαμερισματα . το συγκεκριμενο ξενοδοχειο δεν νοικιαζει δωματια , αλλα ολοκληρα διαμερισματα επιπλωμενα . 1 δωματιο , σαλονι , κουζινα και μπανιο . τιμη μεσω ιντερνετ ( visitberlin.com ) 39 E/βραδια .

πως δουλευει : πας στην ρεσεψιον , σου δινει το κλειδι για το διαμερισμα που ειναι σε διπλανη πολυκατοικια και το κλειδι της εισοδου της πολυκατοικιας . το διαμερισμα με την ρεσεψιον δεν εχουν καμια επαφη . πας στο διαμερισμα σου και αφου τακτοποιηθεις κανεις δεν θα καταλαβει αν ... φιλοξενησεις και εναν φιλο σου στο διαμερισμα ...  :sunglasses:

δυο χωρανε ανετα . ενας στο δωματιο και ενας στον καναπε στο σαλονι ...

εχει σταση μετρο στα 50 μ και ειναι σχετικα κεντρο ...

αυτα και καλη διαμονη ...

Ric Flair άψογος!
πολύ καλή η πληροφορία σου!
εκλεισα πενθήμερο για Μάιο εκεί, υστερα απο το δικό σου ποστ.
Appartment, δικλινο (μπορείς να βάλεις και τριτο άτομο σε καναπε) 35 ευρώ το άτομο η διανυκτέρευση..
και ειναι σε κεντρικότατο σημειο!
για τα υπολοιπα (Artemis, clubs, etc) θα σας πληροφορήσω απο πρώτο χέρι..
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.325
Κριτικές
3
Like
6.914
Πόντοι
1.486
Ric Flair άψογος!
πολύ καλή η πληροφορία σου!
εκλεισα πενθήμερο για Μάιο εκεί, υστερα απο το δικό σου ποστ.
Appartment, δικλινο (μπορείς να βάλεις και τριτο άτομο σε καναπε) 35 ευρώ το άτομο η διανυκτέρευση..
και ειναι σε κεντρικότατο σημειο!
για τα υπολοιπα (Artemis, clubs, etc) θα σας πληροφορήσω απο πρώτο χέρι..
Ωχ!Σε βλέπω και σένα να γυρίζεις πίσω και να μη ξαναπατήσεις στα δικά μας τα μπουρδελομάγαζα.... :headbang:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.966
Κριτικές
490
Like
36.573
Πόντοι
41.447
Ωχ!Σε βλέπω και σένα να γυρίζεις πίσω και να μη ξαναπατήσεις στα δικά μας τα μπουρδελομάγαζα.... :headbang:

μπα μην φοβάσαι ,
δεν είναι η πρώτη φορά που πάω Βερολίνο.
γυρνωντας πισω στο Ελλαντα θες δεν θες η αναγκη σε σπρώχνει πάλι στα ίδια.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.325
Κριτικές
3
Like
6.914
Πόντοι
1.486
μπα μην φοβάσαι ,
δεν είναι η πρώτη φορά που πάω Βερολίνο.
γυρνωντας πισω στο Ελλαντα θες δεν θες η αναγκη σε σπρώχνει πάλι στα ίδια.
Εγω πάντως δεν ξαναπατάω....Αντε με τις καραπουτανάρες που σε βλέπουνε στην τσέπη.
 

th69

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
208
Like
0
Πόντοι
1
Εγω πάντως δεν ξαναπατάω....Αντε με τις καραπουτανάρες που σε βλέπουνε στην τσέπη.

διαβαζω τα thread για ευρώπη και συγνώμη που θα το πω βάζω τα γέλια :2funny: :2funny: :2funny:

σταματήστε να αναλώνεστε στην ευρώπη και κάντε ένα ταξίδι στην ασία.
Κόστος ίδιο αν όχι φθηνότερα.

προσοχή όμως... το ταξίδι στην ασία δεν έχει εποστροφή. :headbang: :headbang: :headbang:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Εχε χάρη που ήμουν πρωτάρης αυτή τη φορά.....

Την επόμενη, θα πάρω τη Ρομπέρτα μέσα στο σινεμά...... Οσοι πιστοί...., προσέλθετε για μάτι και όχι μόνο......... :2on1:
μάζεψε τον καπετάνιο που μας κοροιδεύει,δεν ξαναπάει ενώ έχει βγάλει κρυφά εισιτήρια πάλι!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.325
Κριτικές
3
Like
6.914
Πόντοι
1.486
μάζεψε τον καπετάνιο που μας κοροιδεύει,δεν ξαναπάει ενώ έχει βγάλει κρυφά εισιτήρια πάλι!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Φίλεεεε!!Το παρεξήγησες!ΕΔΩ ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ!!ΕΚΕΙ? ΜΕ ΤΑ ΧΙΛΙΑ ΞΑΝΑΠΑΩ!!!!Ποιος στραβός δε θέλει το φως του???? :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Κατοικώ στο Βερολίνο από τον Σεπτέμβριο του 2006.

Έγινα σήμερα μέλος της ιστοσελίδας σας παρακάμπτοντας κάποιες αναστολές-ενοχές που είχα για να μοιραστώ με σας κάποια tips που έχω για το Βερολίνο.

Εδώ στην Γερμανία (Βερολίνο) ο αγοραίος έρωτας είναι νόμιμος και ασκείται σε διάφορες μορφές. Πχ στον δρόμο (αντενδείκνυται, δεν πήρα ποτέ), σε κλασικά μπαρ (με ή χωρίς flatrate), σε FKK (τύπου Artemis, δεν μου κάνει εμένα, με μπουρνούζι και άλλους άνδρες και δεκάδες γυναίκες, πολύ χύμα το βρίσκω) αλλά και σε Modellwohnungen.

Τα τελαυταία έιναι τα αντίστοιχα των studio που έχετε στην Αθήνα. Εδώ όμως μπορεί να είναι σε καλές πολυκατοικίες σε καλές περιοχές, δηλαδή στον δεύτερο όροφο να κατοικούν πολίτες στον τρίτο αυτό και στον τέταρτο δικηγόροι και γιατροί.

Το κορυφαίο τέτοιο σαν στύλ και χωρίς χαζά κλισέ (κόκκινα όλα στην διακόσμηση κλπ) είναι το Royal, . Εκεί συναντούσα πέρυσι την Σάρα, γερμανιδα 22 ετών, ξανθιά με γαλανά μάτια, χυτό σώμα, φτιαγμένο στήθος αλλά όχι πολύ. Στο σημείο αυτό να κάνω μία παρατήρηση. Συνιστώ σε όσους έρχονται Γερμανία και επιθυμούν αγοραίο έρωτα να πηγαίνουν με γερμανίδες. Ξέρω, δεν πρέπει κανείς να γενικεύει αλλά γενικά οι γερμανίδες (ανεξαρτήτων προκαταλήψεων που έχουμε για τους Γερμανούς) είναι σε αυτή την "συναλλαγή" πιο τίμιες και αξιοπρεπείς και τελικά αν σε γουστάρει θα περάσεις πιο καλά από όλες αυτές τις ανατολικοευρωπαίες. Η Σάρα λοιπόν ήταν μαζί μου πολύ εντάξει παιδί. Απίστευτα γλωσσόφιλα και πίπα χωρίς (γαλλικό το λεν εδώ, Französisch ohne) από ενα δροσερό φιλικό κορίτσι για 100 € τα 40 λεπτά. Είναι δυνατόν να πληρώνετε στην Ελλάδα ποσά 500 €. Σίγουρα πολλοί εδώ μέσα δεν ανήκουν στην γενιά των 700€.

Τώρα επισκέφτομαι to Prestige, Πάλι γερμανίδα, gfe.

Αυτά ήθελα να γράψω για πρώτη φορά. Και να εξηγήσω τι εννοώ όταν έγραψα για αναστολές στην αρχή.
Κύριοι, ο αγοραίος έρωτας, όσο gfe και να σου τύχει (και θα σου τύχει αν υπάρξει χημεία, σέβεσαι την γκόμενα και είσαι καθαρός (πολύ σημαντικά πράγματα εδώ στην Γερμανία, όπως επίσης και να είσαι σταθερός πελάτης στην ίδια, βελτίωση υπηρεσιών με γεωμετρική πρόοδο) δεν παύει να είναι αγοραίος έρωτας, δηλαδή μία συναλλαγή, μία ψευδαίσθηση, Illusion.

Μην κυνηγάτε λοιπόν χίμαιρες σε αυτό το site γιατί θα καταντήσετε ναρκομανείς.
Αυτό σας το λέω με αγάπη, και εγώ ένας από εσάς είμαι. Απλά όμως τίποτα δεν αντικαθιστά την σχέση με μία γυναίκα που σε γουστάρει.

Μετά τιμής

 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Φίλε  jaygatsby  καλος ήλθες στην παρέα μας.

Πολυ καλά κάνεις που μοιράζεσαι τις εμπειρίες σου μαζί μας.

Γενικά θα ήταν καλό να αποβάλαμε την καφρίλα που κουβαλάμε ως λαός.
Στη Γερμανία η τάνα δεν είναι όπως εδώ.
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Μιας και μέσα στο καλοκαίρι θα χτυπήσω ένα Artemis, να ρωτήσω εδω στη γενική συζήτηση του Μπυρολίνου για όσους έχουν πάει...



Εκλεισε   πριν  λιγες  μερες   1   χρονος   απο  την  στιμη που  πατησα κι  εγω τα  ιερα  χωματα  του  ARTEMIS(κατα την γνωμη μου καλυτερο απο το OASES στην  Φρανκφουρτη που επισκεφτηκα τον Μαρτιο)    και  φυσικα ενα  συναισθημα   συγκινησης  και  νοσταλγιας με πλημμυρισε  :2funny:.....ειμαι  σιγουρος οτι μερικοι απο  εσας καταβαινετε τι εννοω......i know you've been there.......σαν  χτες  θυμαμαι  που  την επομενη ημερα  πηγα  σε  ενα  Ιντερνετ   καφε  στο  Βερολινο   για να   στειλω  report   στο   site  και  δεν  μπορουσα  να  γραψω στα  ελληνικα :2funny:..........ξεφυλλιζοντας  φωτογραφιες  θυμηθηκα   οτι   ειχα  παει   σε  ενα  εκπληκτικο   ισπανικο  εστιατοριο αλλα με καλες  τιμες   σχετικα κοντα στο κεντρο  το οποιο  ειναι πολυ προσβασιμο με το μετρο.....

.......

οποιος  παει  να  το  επισκεφτει  οπωσδηποτε..............


 Επειδη  θα  ξαναπαω , οποιος  εχει να προτεινει ,  κανενα  καλο jazz μπαρακι , ας  μας  δωσει  τα  φωτα του....
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.969
Like
329
Πόντοι
36
Κατοικώ στο Βερολίνο από τον Σεπτέμβριο του 2006.

Έγινα σήμερα μέλος της ιστοσελίδας σας παρακάμπτοντας κάποιες αναστολές-ενοχές που είχα για να μοιραστώ με σας κάποια tips που έχω για το Βερολίνο.

Εδώ στην Γερμανία (Βερολίνο) ο αγοραίος έρωτας είναι νόμιμος και ασκείται σε διάφορες μορφές. Πχ στον δρόμο (αντενδείκνυται, δεν πήρα ποτέ), σε κλασικά μπαρ (με ή χωρίς flatrate), σε FKK (τύπου Artemis, δεν μου κάνει εμένα, με μπουρνούζι και άλλους άνδρες και δεκάδες γυναίκες, πολύ χύμα το βρίσκω) αλλά και σε Modellwohnungen.

Τα τελαυταία έιναι τα αντίστοιχα των studio που έχετε στην Αθήνα. Εδώ όμως μπορεί να είναι σε καλές πολυκατοικίες σε καλές περιοχές, δηλαδή στον δεύτερο όροφο να κατοικούν πολίτες στον τρίτο αυτό και στον τέταρτο δικηγόροι και γιατροί.

Το κορυφαίο τέτοιο σαν στύλ και χωρίς χαζά κλισέ (κόκκινα όλα στην διακόσμηση κλπ) είναι το Royal, . Εκεί συναντούσα πέρυσι την Σάρα, γερμανιδα 22 ετών, ξανθιά με γαλανά μάτια, χυτό σώμα, φτιαγμένο στήθος αλλά όχι πολύ. Στο σημείο αυτό να κάνω μία παρατήρηση. Συνιστώ σε όσους έρχονται Γερμανία και επιθυμούν αγοραίο έρωτα να πηγαίνουν με γερμανίδες. Ξέρω, δεν πρέπει κανείς να γενικεύει αλλά γενικά οι γερμανίδες (ανεξαρτήτων προκαταλήψεων που έχουμε για τους Γερμανούς) είναι σε αυτή την "συναλλαγή" πιο τίμιες και αξιοπρεπείς και τελικά αν σε γουστάρει θα περάσεις πιο καλά από όλες αυτές τις ανατολικοευρωπαίες. Η Σάρα λοιπόν ήταν μαζί μου πολύ εντάξει παιδί. Απίστευτα γλωσσόφιλα και πίπα χωρίς (γαλλικό το λεν εδώ, Französisch ohne) από ενα δροσερό φιλικό κορίτσι για 100 € τα 40 λεπτά. Είναι δυνατόν να πληρώνετε στην Ελλάδα ποσά 500 €. Σίγουρα πολλοί εδώ μέσα δεν ανήκουν στην γενιά των 700€.

Τώρα επισκέφτομαι to Prestige, Πάλι γερμανίδα, gfe.

Αυτά ήθελα να γράψω για πρώτη φορά. Και να εξηγήσω τι εννοώ όταν έγραψα για αναστολές στην αρχή.
Κύριοι, ο αγοραίος έρωτας, όσο gfe και να σου τύχει (και θα σου τύχει αν υπάρξει χημεία, σέβεσαι την γκόμενα και είσαι καθαρός (πολύ σημαντικά πράγματα εδώ στην Γερμανία, όπως επίσης και να είσαι σταθερός πελάτης στην ίδια, βελτίωση υπηρεσιών με γεωμετρική πρόοδο) δεν παύει να είναι αγοραίος έρωτας, δηλαδή μία συναλλαγή, μία ψευδαίσθηση, Illusion.

Μην κυνηγάτε λοιπόν χίμαιρες σε αυτό το site γιατί θα καταντήσετε ναρκομανείς.
Αυτό σας το λέω με αγάπη, και εγώ ένας από εσάς είμαι. Απλά όμως τίποτα δεν αντικαθιστά την σχέση με μία γυναίκα που σε γουστάρει.

Μετά τιμής
πολυτιμοτατες πληροφορειες φιλε μου....και αργησες να μπεις
περιμενουμε περισσοτερα
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Κατοικώ στο Βερολίνο από τον Σεπτέμβριο του 2006.

Έγινα σήμερα μέλος της ιστοσελίδας σας παρακάμπτοντας κάποιες αναστολές-ενοχές που είχα για να μοιραστώ με σας κάποια tips που έχω για το Βερολίνο.

Εδώ στην Γερμανία (Βερολίνο) ο αγοραίος έρωτας είναι νόμιμος και ασκείται σε διάφορες μορφές. Πχ στον δρόμο (αντενδείκνυται, δεν πήρα ποτέ), σε κλασικά μπαρ (με ή χωρίς flatrate), σε FKK (τύπου Artemis, δεν μου κάνει εμένα, με μπουρνούζι και άλλους άνδρες και δεκάδες γυναίκες, πολύ χύμα το βρίσκω) αλλά και σε Modellwohnungen.

Τα τελαυταία έιναι τα αντίστοιχα των studio που έχετε στην Αθήνα. Εδώ όμως μπορεί να είναι σε καλές πολυκατοικίες σε καλές περιοχές, δηλαδή στον δεύτερο όροφο να κατοικούν πολίτες στον τρίτο αυτό και στον τέταρτο δικηγόροι και γιατροί.

Το κορυφαίο τέτοιο σαν στύλ και χωρίς χαζά κλισέ (κόκκινα όλα στην διακόσμηση κλπ) είναι το Royal, . Εκεί συναντούσα πέρυσι την Σάρα, γερμανιδα 22 ετών, ξανθιά με γαλανά μάτια, χυτό σώμα, φτιαγμένο στήθος αλλά όχι πολύ. Στο σημείο αυτό να κάνω μία παρατήρηση. Συνιστώ σε όσους έρχονται Γερμανία και επιθυμούν αγοραίο έρωτα να πηγαίνουν με γερμανίδες. Ξέρω, δεν πρέπει κανείς να γενικεύει αλλά γενικά οι γερμανίδες (ανεξαρτήτων προκαταλήψεων που έχουμε για τους Γερμανούς) είναι σε αυτή την "συναλλαγή" πιο τίμιες και αξιοπρεπείς και τελικά αν σε γουστάρει θα περάσεις πιο καλά από όλες αυτές τις ανατολικοευρωπαίες. Η Σάρα λοιπόν ήταν μαζί μου πολύ εντάξει παιδί. Απίστευτα γλωσσόφιλα και πίπα χωρίς (γαλλικό το λεν εδώ, Französisch ohne) από ενα δροσερό φιλικό κορίτσι για 100 € τα 40 λεπτά. Είναι δυνατόν να πληρώνετε στην Ελλάδα ποσά 500 €. Σίγουρα πολλοί εδώ μέσα δεν ανήκουν στην γενιά των 700€.

Τώρα επισκέφτομαι to Prestige, Πάλι γερμανίδα, gfe.

Αυτά ήθελα να γράψω για πρώτη φορά. Και να εξηγήσω τι εννοώ όταν έγραψα για αναστολές στην αρχή.
Κύριοι, ο αγοραίος έρωτας, όσο gfe και να σου τύχει (και θα σου τύχει αν υπάρξει χημεία, σέβεσαι την γκόμενα και είσαι καθαρός (πολύ σημαντικά πράγματα εδώ στην Γερμανία, όπως επίσης και να είσαι σταθερός πελάτης στην ίδια, βελτίωση υπηρεσιών με γεωμετρική πρόοδο) δεν παύει να είναι αγοραίος έρωτας, δηλαδή μία συναλλαγή, μία ψευδαίσθηση, Illusion.

Μην κυνηγάτε λοιπόν χίμαιρες σε αυτό το site γιατί θα καταντήσετε ναρκομανείς.
Αυτό σας το λέω με αγάπη, και εγώ ένας από εσάς είμαι. Απλά όμως τίποτα δεν αντικαθιστά την σχέση με μία γυναίκα που σε γουστάρει.

Μετά τιμής

σωστος +1
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom