Νέα

Τυχαίες συναντήσεις με γνωστές μας εκδιδόμενες, σε δημόσιους χώρους κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 136408
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Σε μεγαλη παρέα φίλος φίλου είχε μια λαδοκόρη. Με καταλαβε την καταλαβα (ημουν με την γυναικα μου), όλα διακριτικά

Την συναντησα μετά στο ίδρυμα και τα είπαμε.  Ο τυπος δεν ήξερε τίποτα και καλά δουλευε σε ένα μαγαζί με ρουχα, το είχε μια φίλη της και την κάλυπτε σε περίπτωση εφόδου από πρόσωπο ή μου είχε πεί οτι είχε φύγει καποιες φορες  από το ίδρυμα και με ταξι πήγαινε στο ρουχαδικο για να δικαιολογήθει σε επισκεψη του φίλου της στην "εργασια".  

Η ίδια παντως μου είπε οτι γενικά όταν η σχέση χοντραίνει χωρίζει για προφανείς λόγους.

 

Alexander81

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2015
Μηνύματα
78
Κριτικές
5
Like
296
Πόντοι
280
:kneel: :kneel:

Εγώ πάντως μια και μοναδική φορά έχω συναντηθεί πριν από 3-4 χρόνια σε άκυρο μέρος (κοσμικο χειμερινό θέρετρο) με CG που είχα συναντήσει μερικούς μήνες νωρίτερα.

Εγώ με το αμόρε, αυτή με έναν 50αρη τυπο εμφανήσιμο, να τρώμε στο ίδιο εστιατόριο. Με κοιτάει... την κοιτάω... με λούζει κρύος ιδρώτας... λέω τώρα τη γαμήσαμε... αυτή πολυ διακριτικά και ενω οι συνοδοι μας ετρωγαν, μου χαμογελάει και σπρώχνει το κινητό της προς το μπροστινό μέρος του τραπεζιου κοιτώντας το (σα να μου λέει στείλε μου sms). Καταρχάς ο διακριτικός τρόπος με τον οποίο αντέδρασε με ξεάγχωσε και με καυλωσε ταυτοχρονα. Αυτή με το που με είδε έδειξε ότι άλλαξε η διάθεσή της και κατα όλη τη διάρκεια του γεύματος ήταν σα να μου μιλούσε με τη στάση του σώματος και τις κινήσεις των χεριών της. Κάποια στιγμή σηκώνομαι για να ρωτήσω και καλά κάτι ένα σερβιτόρο και στέλνω ταχύτατα ένα sms ενώ νωρίτερα ήδη είχα εντοπίσει το τηλέφωνό της στις επαφές. Της στέλνω μηνυμα σε 5 λεπτά στη εισοδο των wc. Πάω εγώ πρώτος, πάλι καλά ήταν κυριλέ με φουαγιέ χωρίς πολύ κόσμο και με υγρα μαντηλάκια. Μπαίνω στα γρήγορα για μια περιποίηση της περιοχής και μετά από μερικά δευτερόλεπτα βγαίνω ξανά στο φουαγιέ παίζοντας και καλά με το κινητό μου. Μετά από λίγο σκάει το κορίτσι με ένα χαμόγελο μέχρι τα αφτιά. Της δείχνω από μακριά με το δάχτυλα τι προτιμάει γυναικίες ή ανδρικές? Μου δείχνει ανδρικές..
Ψυχή στις τουαλέτες μέχρι εκείνη τη στιγμή. Μπαίνουμε μέσα στο wc που ήδη είχα μπει εγώ και αρχίζουμε κάτι γλωσσόφιλα.... Πάλι καλά που ήταν μετά από φαγητό και είχε βγάλει το κραγιόν της. Τις ρίχνω λίγο τις ράντες, τράβά και ελάχιστα μπροστά το σουτιέν να εμφανιστούν οι ρώγες και τις ρουφάω, ενώ με τα χέρια ήδη παραμέριζα κάτω από το φόρεμα της το στρινγκ. Ήταν μούσκεμα. τη δαχτυλιάζω λίγο χουφτώνοντας ταυτόχρονα και το κωλαράκι της και ξαφνικά ακούω ένα ποδοβολητό λες έτρεχε κάποιος κατοστάρι. Τρομάξαμε προς στιγμήν αλλά ήταν ένα παπαρόπαιδο που κατουριόταν τρελά και έτρεχε να προλάβει. Μας χάλασε για λίγο τη στιγμή (κρατιόμασταν και να μη γελάσουμε) αλλά έδωσε και την τέλεια πάσα στον κορίτσαρο για να κατέβει κατέβει προς τα κάτω.. Μου λέει "παρά την τρομάρα καλά σε βρίσκω". Μου ανοίγει το φερμουάρ τον βγάζει έξω και λέει "όπως πάντα μοσχομυριστός... θέλω να σε τελειώσω" (ας είναι καλά και τα μαντηλάκια που είχα χρησιμοποιήσει νωρίτερα). Δε νομίζω να κράτησε πάνω από 1-2 λεπτά και τη χύνω στο στόμα. Το ανοίγει μου τα δείχνει στη γλώσσα της και τα καταπίνει (αυτό είχε κάνει και στο ραντεβού που είχαμε κάνει κάτι μήνες πριν και είναι και σήμα κατατεθέν της γενικά).
-"Καύλα μου της λέω"..
-"για να με θυμάσαι" μου απαντάει.

Η έξοδος από το wc έγινε με τεράστια μαεστρία αλλά μάλλον δεν θα ενδιαφέρει κανένα. Το όλο συμβάν κράτησε το πολύ 3-4 λεπτά. Το όλο συμβάν ήταν από τα πιο γαμάτα που έχω ζήσει από άποψη καύλας και σασπενς.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Εγώ πάντως μια και μοναδική φορά έχω συναντηθεί πριν από 3-4 χρόνια σε άκυρο μέρος (κοσμικο χειμερινό θέρετρο) με CG που είχα συναντήσει μερικούς μήνες νωρίτερα.

Εγώ με το αμόρε, αυτή με έναν 50αρη τυπο εμφανήσιμο, να τρώμε στο ίδιο εστιατόριο. Με κοιτάει... την κοιτάω... με λούζει κρύος ιδρώτας... λέω τώρα τη γαμήσαμε... αυτή πολυ διακριτικά και ενω οι συνοδοι μας ετρωγαν, μου χαμογελάει και σπρώχνει το κινητό της προς το μπροστινό μέρος του τραπεζιου κοιτώντας το (σα να μου λέει στείλε μου sms). Καταρχάς ο διακριτικός τρόπος με τον οποίο αντέδρασε με ξεάγχωσε και με καυλωσε ταυτοχρονα. Αυτή με το που με είδε έδειξε ότι άλλαξε η διάθεσή της και κατα όλη τη διάρκεια του γεύματος ήταν σα να μου μιλούσε με τη στάση του σώματος και τις κινήσεις των χεριών της. Κάποια στιγμή σηκώνομαι για να ρωτήσω και καλά κάτι ένα σερβιτόρο και στέλνω ταχύτατα ένα sms ενώ νωρίτερα ήδη είχα εντοπίσει το τηλέφωνό της στις επαφές. Της στέλνω μηνυμα σε 5 λεπτά στη εισοδο των wc. Πάω εγώ πρώτος, πάλι καλά ήταν κυριλέ με φουαγιέ χωρίς πολύ κόσμο και με υγρα μαντηλάκια. Μπαίνω στα γρήγορα για μια περιποίηση της περιοχής και μετά από μερικά δευτερόλεπτα βγαίνω ξανά στο φουαγιέ παίζοντας και καλά με το κινητό μου. Μετά από λίγο σκάει το κορίτσι με ένα χαμόγελο μέχρι τα αφτιά. Της δείχνω από μακριά με το δάχτυλα τι προτιμάει γυναικίες ή ανδρικές? Μου δείχνει ανδρικές..
Ψυχή στις τουαλέτες μέχρι εκείνη τη στιγμή. Μπαίνουμε μέσα στο wc που ήδη είχα μπει εγώ και αρχίζουμε κάτι γλωσσόφιλα.... Πάλι καλά που ήταν μετά από φαγητό και είχε βγάλει το κραγιόν της. Τις ρίχνω λίγο τις ράντες, τράβά και ελάχιστα μπροστά το σουτιέν να εμφανιστούν οι ρώγες και τις ρουφάω, ενώ με τα χέρια ήδη παραμέριζα κάτω από το φόρεμα της το στρινγκ. Ήταν μούσκεμα. τη δαχτυλιάζω λίγο χουφτώνοντας ταυτόχρονα και το κωλαράκι της και ξαφνικά ακούω ένα ποδοβολητό λες έτρεχε κάποιος κατοστάρι. Τρομάξαμε προς στιγμήν αλλά ήταν ένα παπαρόπαιδο που κατουριόταν τρελά και έτρεχε να προλάβει. Μας χάλασε για λίγο τη στιγμή (κρατιόμασταν και να μη γελάσουμε) αλλά έδωσε και την τέλεια πάσα στον κορίτσαρο για να κατέβει κατέβει προς τα κάτω.. Μου λέει "παρά την τρομάρα καλά σε βρίσκω". Μου ανοίγει το φερμουάρ τον βγάζει έξω και λέει "όπως πάντα μοσχομυριστός... θέλω να σε τελειώσω" (ας είναι καλά και τα μαντηλάκια που είχα χρησιμοποιήσει νωρίτερα). Δε νομίζω να κράτησε πάνω από 1-2 λεπτά και τη χύνω στο στόμα. Το ανοίγει μου τα δείχνει στη γλώσσα της και τα καταπίνει (αυτό είχε κάνει και στο ραντεβού που είχαμε κάνει κάτι μήνες πριν και είναι και σήμα κατατεθέν της γενικά).
-"Καύλα μου της λέω"..
-"για να με θυμάσαι" μου απαντάει.

Η έξοδος από το wc έγινε με τεράστια μαεστρία αλλά μάλλον δεν θα ενδιαφέρει κανένα. Το όλο συμβάν κράτησε το πολύ 3-4 λεπτά. Το όλο συμβάν ήταν από τα πιο γαμάτα που έχω ζήσει από άποψη καύλας και σασπενς.
Και μετα ηρθαν οι Μελισσες :2funny: :2funny:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Σε μεγαλη παρέα φίλος φίλου είχε μια λαδοκόρη. Με καταλαβε την καταλαβα (ημουν με την γυναικα μου), όλα διακριτικά

Την συναντησα μετά στο ίδρυμα και τα είπαμε.  Ο τυπος δεν ήξερε τίποτα και καλά δουλευε σε ένα μαγαζί με ρουχα, το είχε μια φίλη της και την κάλυπτε σε περίπτωση εφόδου από πρόσωπο ή μου είχε πεί οτι είχε φύγει καποιες φορες  από το ίδρυμα και με ταξι πήγαινε στο ρουχαδικο για να δικαιολογήθει σε επισκεψη του φίλου της στην "εργασια".  

Η ίδια παντως μου είπε οτι γενικά όταν η σχέση χοντραίνει χωρίζει για προφανείς λόγους.



ελληνιδα τυπε?
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Εγώ συναντουσα την δικια μου μια περιοδο σε μια καφετερια εξω απο σταθμο του μετρο,σχολαγαμε απο τη δουλεια,βρισκομασταν εκει πιναμε ενα καφε,την φορτωνα και πηγαιναμε σπιτι για πηδουλο.Ενα απογευμα λοιπον καθομαστε στο καφε και στο απεναντι τραπεζι καθετε μια εργαζομενη αλβανιδουλα του μεταξιού.Ητανε δεν ητανε 3-4 μερες που της τον ειχα δωσει σε μια τσαρκα.Καθοτανε με δυο μπαμπουινους ρωσσους ολομεθυστους,ο ενας εκ των οποίων ηταν ο αγαπητικος.Η γκομενα προκλητικα σχετικα ντυμενη με σορτσακι κοντο μπουτια κωλοι,ολα εξω.Εγω προσπαθω να μην κοιταω καθολου προς τα κει,ενω αυτη εριχνε ματιες.Λεω θα γινουμε μπουρδελο τωρα...η δικια μου ειχε σκυλιασει απο την ζηλια και την "εκοβε" συνεχεια και με ρωταγε αν την ξερω,αν την εχω ξαναδει και τετοια.Εγω εκανα τον κινεζο και τοτε γινεται το θεικό...ο μπαμπουινος για να πληρωσει τους καφεδες βαζει το χερι του μεσα στο σουτιεν της δικιας του,βγαζει την "εισπραξη" και αρχιζουν να τσακωνονται και να βριζουν.Μετα απο λιγο εφυγαν και η δικια μου φαγωνοταν με τα ρουχα της.Ελα μωρε της λεω που τρωγεσαι,πουτανα ητανε η τυπισα και νταβας της ο αλλος,δεν ειδες απο που της πηρε τα λεφτα.Κι ετσι ησυχασε,πηγαμε και σπιτι και μου εκανε ενα απο τα πιο ωραια γαμησια που ειχαμε κανει μεχρι τοτε.Φτηνα τη γλυτωσα...

Καλό σκηνικό...  :rockon:
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
πριν μεταναστευσω,συναντουσα συχνα την aleksandra apo rossia στο βασιλοπουλο στη μαρνη.πρεπει να μενει εκει κοντα.παντα ξεκωλα ντυμενη και πολυ ανετη με τον κοσμο.
 

pinboy

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
464
Like
17
Πόντοι
1
πριν μεταναστευσω,συναντουσα συχνα την aleksandra apo rossia στο βασιλοπουλο στη μαρνη.πρεπει να μενει εκει κοντα.παντα ξεκωλα ντυμενη και πολυ ανετη με τον κοσμο.

τις ποιο τρελογκομενες τις μαζευει στον βασιλοπουλο στο πολυτεκνο περιεργο μουνι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

coolfly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
110
Κριτικές
15
Like
758
Πόντοι
991
Αρχές φετινού καλοκαιριού και έχω πάει για μπάνιο με φίλη σε γνωστό παραλιακό beach bar στον Αλιμο.
Εκεί που είμαστε αραχτοί στις ξαπλώστρες και πίνουμε το φρεντάκι μας, γυρίζει και μου λέει με γουρλωτά μάτια:
-Ρε συ, δες κάτι κορμάρες εκεί! Πως κ εσύ δεν τις έχεις σταμπάρει ακόμα?
Γυρίζω και τι να δω??
Τρεις γκόμενες με κορμάρες, χαμογελαστές, έτοιμες να κάτσουν σε κάτι ξαπλώστρες.
Κοιτάζω καλύτερα και συνειδητοποιώ πως με τη μία είχα βρεθεί την προηγούμενη και με την άλλη πριν μία εβδομάδα. Την τρίτη δεν την γνώριζα...
Και οι δύο Ρωσίδες πολύ γνωστού γραφείου, ενδεχομένως και η τρίτη.
Όπως είμαι σηκώνομαι, της πλησιάζω και επιτόπου γυρίζουν έκπληκτες και αρχίζουν της αγκαλιές και τα φιλιά!
Τελικά τις κάλεσα και καθίσαν δίπλα μας. Ο ιδιοκτήτης φίλος και μέχρι τις 16:00 (που έφυγαν για δουλειά) αράξαμε με κοκτειλάκια, γέλιο και πολύ χαβαλέ!
Ένα από τα πιο ευχάριστα πρωινά του φετινού καλοκαιριού.
Η φίλη μου ακόμα με ρωτάει από που τις ήξερα όταν βρισκόμαστε...
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Αρχές φετινού καλοκαιριού και έχω πάει για μπάνιο με φίλη σε γνωστό παραλιακό beach bar στον Αλιμο.
Εκεί που είμαστε αραχτοί στις ξαπλώστρες και πίνουμε το φρεντάκι μας, γυρίζει και μου λέει με γουρλωτά μάτια:
-Ρε συ, δες κάτι κορμάρες εκεί! Πως κ εσύ δεν τις έχεις σταμπάρει ακόμα?
Γυρίζω και τι να δω??
Τρεις γκόμενες με κορμάρες, χαμογελαστές, έτοιμες να κάτσουν σε κάτι ξαπλώστρες.
Κοιτάζω καλύτερα και συνειδητοποιώ πως με τη μία είχα βρεθεί την προηγούμενη και με την άλλη πριν μία εβδομάδα. Την τρίτη δεν την γνώριζα...
Και οι δύο Ρωσίδες πολύ γνωστού γραφείου, ενδεχομένως και η τρίτη.
Όπως είμαι σηκώνομαι, της πλησιάζω και επιτόπου γυρίζουν έκπληκτες και αρχίζουν της αγκαλιές και τα φιλιά!
Τελικά τις κάλεσα και καθίσαν δίπλα μας. Ο ιδιοκτήτης φίλος και μέχρι τις 16:00 (που έφυγαν για δουλειά) αράξαμε με κοκτειλάκια, γέλιο και πολύ χαβαλέ!
Ένα από τα πιο ευχάριστα πρωινά του φετινού καλοκαιριού.
Η φίλη μου ακόμα με ρωτάει από που τις ήξερα όταν βρισκόμαστε...

URL]]
 

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Αρχές φετινού καλοκαιριού και έχω πάει για μπάνιο με φίλη σε γνωστό παραλιακό beach bar στον Αλιμο.
Εκεί που είμαστε αραχτοί στις ξαπλώστρες και πίνουμε το φρεντάκι μας, γυρίζει και μου λέει με γουρλωτά μάτια:
-Ρε συ, δες κάτι κορμάρες εκεί! Πως κ εσύ δεν τις έχεις σταμπάρει ακόμα?
Γυρίζω και τι να δω??
Τρεις γκόμενες με κορμάρες, χαμογελαστές, έτοιμες να κάτσουν σε κάτι ξαπλώστρες.
Κοιτάζω καλύτερα και συνειδητοποιώ πως με τη μία είχα βρεθεί την προηγούμενη και με την άλλη πριν μία εβδομάδα. Την τρίτη δεν την γνώριζα...
Και οι δύο Ρωσίδες πολύ γνωστού γραφείου, ενδεχομένως και η τρίτη.
Όπως είμαι σηκώνομαι, της πλησιάζω και επιτόπου γυρίζουν έκπληκτες και αρχίζουν της αγκαλιές και τα φιλιά!
Τελικά τις κάλεσα και καθίσαν δίπλα μας. Ο ιδιοκτήτης φίλος και μέχρι τις 16:00 (που έφυγαν για δουλειά) αράξαμε με κοκτειλάκια, γέλιο και πολύ χαβαλέ!
Ένα από τα πιο ευχάριστα πρωινά του φετινού καλοκαιριού.
Η φίλη μου ακόμα με ρωτάει από που τις ήξερα όταν βρισκόμαστε...


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.654
Like
20.393
Πόντοι
5.006
το συμπερασμα που βγαινει από αυτο το θρεντ ειναι το εξης :
αν πηδηξεις πουτανα έστω και μια φορα, μετα όπου σε πετυχαινει εχουμε αγκαλιες και φιλια  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
μαγκες που υπαρχουν αυτες οι παρθενες πουτανες να πηδηξουμε και μεις καμια? :wanker: :wanker: :wanker:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
το συμπερασμα που βγαινει από αυτο το θρεντ ειναι το εξης :
αν πηδηξεις πουτανα έστω και μια φορα, μετα όπου σε πετυχαινει εχουμε αγκαλιες και φιλια  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
μαγκες που υπαρχουν αυτες οι παρθενες πουτανες να πηδηξουμε και μεις καμια? :wanker: :wanker: :wanker:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.654
Like
20.393
Πόντοι
5.006
βεβαια υπαρχουν και οι εξαιρεσεις μαγκες : καποιες πουτανες σου καθονται και τζαμπα μετα οπου και να σε πετυχουν
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

coolfly

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2016
Μηνύματα
110
Κριτικές
15
Like
758
Πόντοι
991
Μάγκες raopau και iakovos που να σας πω τις ιστορίες για μία από τις πιο περιζήτητες ανεξάρτητες του 2016...
Free fuck φίλοι μου επί ένα εξάμηνο!
Ααα να και μία από τις φίλες στο μπιτσόμπαρο...
 

Συνημμένα

  • DCS568547.jpg
    DCS568547.jpg
    110,1 KB · Εμφανίσεις: 100

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.600
Πόντοι
2.606
Μάγκες raopau και iakovos που να σας πω τις ιστορίες για μία από τις πιο περιζήτητες ανεξάρτητες του 2016...
Free fuck φίλοι μου επί ένα εξάμηνο!
Ααα να και μία από τις φίλες στο μπιτσόμπαρο...

13880257_1269219143097410_5854902611704511118_n.jpg
 

astronautis@@@

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
9
Like
168
Πόντοι
296
Εγώ πάντως μια και μοναδική φορά έχω συναντηθεί πριν από 3-4 χρόνια σε άκυρο μέρος (κοσμικο χειμερινό θέρετρο) με CG που είχα συναντήσει μερικούς μήνες νωρίτερα.

Εγώ με το αμόρε, αυτή με έναν 50αρη τυπο εμφανήσιμο, να τρώμε στο ίδιο εστιατόριο. Με κοιτάει... την κοιτάω... με λούζει κρύος ιδρώτας... λέω τώρα τη γαμήσαμε... αυτή πολυ διακριτικά και ενω οι συνοδοι μας ετρωγαν, μου χαμογελάει και σπρώχνει το κινητό της προς το μπροστινό μέρος του τραπεζιου κοιτώντας το (σα να μου λέει στείλε μου sms). Καταρχάς ο διακριτικός τρόπος με τον οποίο αντέδρασε με ξεάγχωσε και με καυλωσε ταυτοχρονα. Αυτή με το που με είδε έδειξε ότι άλλαξε η διάθεσή της και κατα όλη τη διάρκεια του γεύματος ήταν σα να μου μιλούσε με τη στάση του σώματος και τις κινήσεις των χεριών της. Κάποια στιγμή σηκώνομαι για να ρωτήσω και καλά κάτι ένα σερβιτόρο και στέλνω ταχύτατα ένα sms ενώ νωρίτερα ήδη είχα εντοπίσει το τηλέφωνό της στις επαφές. Της στέλνω μηνυμα σε 5 λεπτά στη εισοδο των wc. Πάω εγώ πρώτος, πάλι καλά ήταν κυριλέ με φουαγιέ χωρίς πολύ κόσμο και με υγρα μαντηλάκια. Μπαίνω στα γρήγορα για μια περιποίηση της περιοχής και μετά από μερικά δευτερόλεπτα βγαίνω ξανά στο φουαγιέ παίζοντας και καλά με το κινητό μου. Μετά από λίγο σκάει το κορίτσι με ένα χαμόγελο μέχρι τα αφτιά. Της δείχνω από μακριά με το δάχτυλα τι προτιμάει γυναικίες ή ανδρικές? Μου δείχνει ανδρικές..
Ψυχή στις τουαλέτες μέχρι εκείνη τη στιγμή. Μπαίνουμε μέσα στο wc που ήδη είχα μπει εγώ και αρχίζουμε κάτι γλωσσόφιλα.... Πάλι καλά που ήταν μετά από φαγητό και είχε βγάλει το κραγιόν της. Τις ρίχνω λίγο τις ράντες, τράβά και ελάχιστα μπροστά το σουτιέν να εμφανιστούν οι ρώγες και τις ρουφάω, ενώ με τα χέρια ήδη παραμέριζα κάτω από το φόρεμα της το στρινγκ. Ήταν μούσκεμα. τη δαχτυλιάζω λίγο χουφτώνοντας ταυτόχρονα και το κωλαράκι της και ξαφνικά ακούω ένα ποδοβολητό λες έτρεχε κάποιος κατοστάρι. Τρομάξαμε προς στιγμήν αλλά ήταν ένα παπαρόπαιδο που κατουριόταν τρελά και έτρεχε να προλάβει. Μας χάλασε για λίγο τη στιγμή (κρατιόμασταν και να μη γελάσουμε) αλλά έδωσε και την τέλεια πάσα στον κορίτσαρο για να κατέβει κατέβει προς τα κάτω.. Μου λέει "παρά την τρομάρα καλά σε βρίσκω". Μου ανοίγει το φερμουάρ τον βγάζει έξω και λέει "όπως πάντα μοσχομυριστός... θέλω να σε τελειώσω" (ας είναι καλά και τα μαντηλάκια που είχα χρησιμοποιήσει νωρίτερα). Δε νομίζω να κράτησε πάνω από 1-2 λεπτά και τη χύνω στο στόμα. Το ανοίγει μου τα δείχνει στη γλώσσα της και τα καταπίνει (αυτό είχε κάνει και στο ραντεβού που είχαμε κάνει κάτι μήνες πριν και είναι και σήμα κατατεθέν της γενικά).
-"Καύλα μου της λέω"..
-"για να με θυμάσαι" μου απαντάει.

Η έξοδος από το wc έγινε με τεράστια μαεστρία αλλά μάλλον δεν θα ενδιαφέρει κανένα. Το όλο συμβάν κράτησε το πολύ 3-4 λεπτά. Το όλο συμβάν ήταν από τα πιο γαμάτα που έχω ζήσει από άποψη καύλας και σασπενς.
τι είπες τώρα. .!!γίνονται τέτοια πράγματα, θαύματα! !!! :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom