Νέα

Τυχαίες συναντήσεις με γνωστές μας εκδιδόμενες, σε δημόσιους χώρους κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 136408
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Το οτι πας σε μπουρδελο δεν ειναι κακο φιλε μου, επομενως δε χρειαζεται να κανεις τιποτα ιδιαιτερο. Εμενα μου εχει τυχει σε τσαρκα να με δει μια φιλη της μανας μου. Τη χαιρετησα κανονικα, τα ειπαμε 5 λεπτα, τα κλασσικα δηλαδη γεια τι κανεις κτλπ, και συνεχισα τη βολτα μου.
:2funny:
 

Maryrose

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
84
Πόντοι
0
Είμαστε ζευγάρι( γράφει η γυναίκα του ζεύγους) και μας αρέσει πού και πού να καλούμε κάποια κοπέλα. Ποτέ όμως σε δικό μας χώρο. Είμαστε προσεκτικοί και φροντίζουμε να είμαστε ολιγόλογοι με τις κοπέλες που καλούμε. Ποτέ δεν πέρναμε την ίδια κοπέλα δεύτερη φορά. Στην πορεία, όμως, γνωρίσαμε μια κοπέλα η οποία μας ταίριαζε και βρεθήκαμε πάνω από 5 φορές. Ένα Σάββατο, λοιπόν, αποφασίσαμε να "περάσουμε" καλά. Έτσι, λοιπόν καλέσαμε την αναφερθείσα ... Κάποια στιγμή το λήξαμε, διότι είχαμε την επόμενη μια υποχρέωση, όπως κι εκείνη, απ' ό,τι μας είπε. η υποχρέωσή μας ήταν ο αγώνας ποδοσφαίρου του γιου μας ... Ξυπνήσαμε, ετοιμαστήκαμε και πήγαμε στο γήπεδο. Ενώ είμαστε στο κυλικείο, ακούμε μια γνώριμη φωνή. Κοιταζόμαστε με τον άντρα μου και διαπιστώνουμε ότι ήτταν η κοπέλα με την οποία ήμασταν μαζί λίγες ώρες πριν. Ναι, ήταν η Ν ...! Με την οικγένειά της. Ο γιος της έπαιζε αντίπαλος με τον γιο μας ... Δεν ξαφνιαστήκαμε ... εφόσον οι περισσότερες από τις κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλειά έχουν την ζωή τους. Εμεις, όμως, δε θέλαμε να "εκτεθούμε" ... Φορέσαμε κουκούλες ... και κινήσαμε για το αυτοκίνητο ... ήταν η πρώτη φορά που δεν παρακολουθήσαμε τον αγώνα του γιου μας ... Δε θεωρώ ότι εάν δεις μία από τις κοπέλες που κάνουν αυτή τη δουλεια, ότι πρέπει να μιλήσεις ... Δεν ξέρεις τι αντιδράσεις μπορεί να υπάρξουν ... ήταν με τον άντρα της και με τα παιδιά της ... Την κοπέλα την ξαναπήραμε ... ξανά και ξανά ... Ποτέ δεν της αναφέραμε το γεγονός ...
 

Maryrose

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
84
Πόντοι
0

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.645
Κριτικές
15
Like
11.204
Πόντοι
3.846
Εδώ Κύπρο έχω πετύχει αρκετές φορές στο σουπερμάρκετ Ρωσίδες από αγγελίες. Ακόμα και στον δρόμο που πάνε καμία βόλτα.
Όλες είναι επαγγελματίες και ποτέ δεν μιλάνε αν δεν τις χαιρετήσεις εσύ πρώτα.
ξέρουν ότι μπορεί να σε κάψουν και προσέχουν.
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.434
Κριτικές
5
Like
7.322
Πόντοι
1.336
Νομίζω οτι ο χρυσός κανόνας ειναι ...Δεν σε ειδα δε σε ξερω ...και απ τις δυο πλευρές
Και τα κορίτσια εχουν τη δική τους πραγματική ζωή , που σιγουρα δεν θελουν να την κρεμάσουν στα μανταλάκια
Σε οτι αφορα σε μας , δεν λεω για παντρεμενους δεσμευμένους ..κανενας δεν θέλει να του κολήσουν τη ρερτσινιά του Πουτανιαρη ...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.226
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
έχω πετύχει στο "Γερμανό", έχω πετύχει στο μετρό να πάνε ή να γυρνάνε από δουλειά, έχω πετύχει να βζάζουν βόλτα το σκύλο, και έχω πετύχει και μέσα στο τραίνο μια πιτσιρίκα (κοκκίνησε) με φίλη της λογικά πήγαινε βόλτα βράδυ Σαββάτου, και γω με φίο ήμουν.
ποτέ δεν τους έχω μιλήσει παρά μόνο με τα μάτια, δεν θα θελα ποτέ να τις βάλω σε δύσκολη θέση
 

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.517
Πόντοι
4.096
Νομίζω οτι ο χρυσός κανόνας ειναι ...Δεν σε ειδα δε σε ξερω ...και απ τις δυο πλευρές
Και τα κορίτσια εχουν τη δική τους πραγματική ζωή , που σιγουρα δεν θελουν να την κρεμάσουν στα μανταλάκια
Σε οτι αφορα σε μας , δεν λεω για παντρεμενους δεσμευμένους ..κανενας δεν θέλει να του κολήσουν τη ρερτσινιά του Πουτανιαρη ...

Ωραίο θρεντ ήταν αυτό, νομίζω κάτι πρέπει να έχω γράψει και εγώ εδώ.
Η γλώσσα του σώματος θα σου πει αν θα μιλήσεις ή όχι αν και τις περισσότερες φορές νομίζω καλύτερα να μην.
 

Ιζνογκουντ

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
3.434
Κριτικές
5
Like
7.322
Πόντοι
1.336
Τωρα που ειπε ο φίλος για σκυλο ..
πριν χρόνια βγαινω απο ενα ιατρειο κατα τις 10 το βραδυ που ειχα παει μαζι με την κορη μου και πηγαινουμε προς το αυτοκινητο ...
Μια κυρία εχει βγαλει τα σκυλακια της βολτα ...τα οποια χαρουμενα μπερδευονται στα ποδια μας ...και ενω σκυβω να τα χαιδεψω ...αναγνωριζω γνωστη λαδοκορη με την οποια ειχα συνευρεθει το μεσημερι ...
Ευτυχώς το σωσαμε και οι δύο ...
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.251
Κριτικές
21
Like
9.442
Πόντοι
3.346
Εγώ έχω πετύχει μια πρώην κοπέλα του χώρου σε ένα κλαμπάκι στο Γκάζι....
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
1
Like
2.777
Πόντοι
456
Εγώ πάντως μια και μοναδική φορά έχω συναντηθεί πριν από 3-4 χρόνια σε άκυρο μέρος (κοσμικο χειμερινό θέρετρο) με CG που είχα συναντήσει μερικούς μήνες νωρίτερα.

Εγώ με το αμόρε, αυτή με έναν 50αρη τυπο εμφανήσιμο, να τρώμε στο ίδιο εστιατόριο. Με κοιτάει... την κοιτάω... με λούζει κρύος ιδρώτας... λέω τώρα τη γαμήσαμε... αυτή πολυ διακριτικά και ενω οι συνοδοι μας ετρωγαν, μου χαμογελάει και σπρώχνει το κινητό της προς το μπροστινό μέρος του τραπεζιου κοιτώντας το (σα να μου λέει στείλε μου sms). Καταρχάς ο διακριτικός τρόπος με τον οποίο αντέδρασε με ξεάγχωσε και με καυλωσε ταυτοχρονα. Αυτή με το που με είδε έδειξε ότι άλλαξε η διάθεσή της και κατα όλη τη διάρκεια του γεύματος ήταν σα να μου μιλούσε με τη στάση του σώματος και τις κινήσεις των χεριών της. Κάποια στιγμή σηκώνομαι για να ρωτήσω και καλά κάτι ένα σερβιτόρο και στέλνω ταχύτατα ένα sms ενώ νωρίτερα ήδη είχα εντοπίσει το τηλέφωνό της στις επαφές. Της στέλνω μηνυμα σε 5 λεπτά στη εισοδο των wc. Πάω εγώ πρώτος, πάλι καλά ήταν κυριλέ με φουαγιέ χωρίς πολύ κόσμο και με υγρα μαντηλάκια. Μπαίνω στα γρήγορα για μια περιποίηση της περιοχής και μετά από μερικά δευτερόλεπτα βγαίνω ξανά στο φουαγιέ παίζοντας και καλά με το κινητό μου. Μετά από λίγο σκάει το κορίτσι με ένα χαμόγελο μέχρι τα αφτιά. Της δείχνω από μακριά με το δάχτυλα τι προτιμάει γυναικίες ή ανδρικές? Μου δείχνει ανδρικές..
Ψυχή στις τουαλέτες μέχρι εκείνη τη στιγμή. Μπαίνουμε μέσα στο wc που ήδη είχα μπει εγώ και αρχίζουμε κάτι γλωσσόφιλα.... Πάλι καλά που ήταν μετά από φαγητό και είχε βγάλει το κραγιόν της. Τις ρίχνω λίγο τις ράντες, τράβά και ελάχιστα μπροστά το σουτιέν να εμφανιστούν οι ρώγες και τις ρουφάω, ενώ με τα χέρια ήδη παραμέριζα κάτω από το φόρεμα της το στρινγκ. Ήταν μούσκεμα. τη δαχτυλιάζω λίγο χουφτώνοντας ταυτόχρονα και το κωλαράκι της και ξαφνικά ακούω ένα ποδοβολητό λες έτρεχε κάποιος κατοστάρι. Τρομάξαμε προς στιγμήν αλλά ήταν ένα παπαρόπαιδο που κατουριόταν τρελά και έτρεχε να προλάβει. Μας χάλασε για λίγο τη στιγμή (κρατιόμασταν και να μη γελάσουμε) αλλά έδωσε και την τέλεια πάσα στον κορίτσαρο για να κατέβει κατέβει προς τα κάτω.. Μου λέει "παρά την τρομάρα καλά σε βρίσκω". Μου ανοίγει το φερμουάρ τον βγάζει έξω και λέει "όπως πάντα μοσχομυριστός... θέλω να σε τελειώσω" (ας είναι καλά και τα μαντηλάκια που είχα χρησιμοποιήσει νωρίτερα). Δε νομίζω να κράτησε πάνω από 1-2 λεπτά και τη χύνω στο στόμα. Το ανοίγει μου τα δείχνει στη γλώσσα της και τα καταπίνει (αυτό είχε κάνει και στο ραντεβού που είχαμε κάνει κάτι μήνες πριν και είναι και σήμα κατατεθέν της γενικά).
-"Καύλα μου της λέω"..
-"για να με θυμάσαι" μου απαντάει.

Η έξοδος από το wc έγινε με τεράστια μαεστρία αλλά μάλλον δεν θα ενδιαφέρει κανένα. Το όλο συμβάν κράτησε το πολύ 3-4 λεπτά. Το όλο συμβάν ήταν από τα πιο γαμάτα που έχω ζήσει από άποψη καύλας και σασπενς.
Συναγωνιστή μας έφτιαξες. Στείλε info σε pm σε παρακαλώ.
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.840
Πόντοι
216
Έχω πάρει incall πριν απο χρόνια φρέσκια ανεξάρτητη που απάντησε σε αγγελία μου.
Στο ημίχρονο κατα τη διάρκεια του social, και ενώ συζητούσαμε με τι ασχολείται, μου ξεφούρνησε οτι εργάζεται σαν πωλήτρια σε αντιπροσωπία ειδών πληροφορικής.
Εκείνη την εποχή δούλευα σε αλυσίδα πληροφορικής και έκανα παραγγελίες.
Μη σας τα πολυλογώ, ανακαλύψαμε οτι μιλούσαμε σχεδόν κάθε μέρα στο τηλέφωνο για παραγγελίες.
Μετά απο αυτό, κάθε μέρα που μιλούσαμε, σκεφτόμουν πότε θα την ξαναπάρω.
Την πήρα 2-3 φορές ακόμα, και μετά έφυγε απο την εταιρία, και εξαφανίστηκε.
 

studio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2006
Μηνύματα
93
Like
103
Πόντοι
0
Νομίζω οτι ο χρυσός κανόνας ειναι ...Δεν σε ειδα δε σε ξερω ...και απ τις δυο πλευρές
Και τα κορίτσια εχουν τη δική τους πραγματική ζωή , που σιγουρα δεν θελουν να την κρεμάσουν στα μανταλάκια
Σε οτι αφορα σε μας , δεν λεω για παντρεμενους δεσμευμένους ..κανενας δεν θέλει να του κολήσουν τη ρερτσινιά του Πουτανιαρη ...
Μεταξύ κατεργαρέων εχεμύθεια!
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
462
Κριτικές
3
Like
1.293
Πόντοι
481
Δε ξέρω αν μετράει αλλά πριν 2 χρόνια καλοκαίρι ενώ περιμένω κοντά σε ξενοδοχείο ώστε να έρθει η ώρα του incall μου, είδα μια Ρωσίδα απ'το ίδιο γραφείο με το αέρινο φορεματάκι της να πηγαίνει για ψώνια σε κοντινό μαγαζί. Δεν είχαμε ξανασυναντηθεί, ωστόσο κοιταχτήκαμε για λίγο.
 

Ign80

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
66
Like
146
Πόντοι
0
σε διεθνές μεγάλο αεροδρόμιο της Ευρώπης (ΟΧΙ της Ελλάδας) επιστρέφοντας από ένα ταξίδι μου στο Vilnius της Λιθουανίας,
ήμουν στην αίθουσα καπνιστών και έτυχε στην ίδια αίθουσα να είναι γνωστή Αμερικανίδα pron star.
Όταν έτυχε να δω ένα video της σε γνωστό streaming site, τότε μου ήρθε η εικόνα της στο μυαλό...
Ειλικρινά ήταν αγνώριστη. Εντελώς διαφορετικό άτομο !
 

hoteros

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2016
Μηνύματα
56
Like
168
Πόντοι
0
νομίζω ότι το έχω καναγράψει εδώ.

έβλεπα callgirl πριν χρονια

σε συνάντησή μας μου λέει λοιπόν: "ωραία γυναίκα έχεις"

εγώ μένω κάγκελο και τη ρωτάω που το ξέρει.

μου λέει σε είδα με τη γυναίκα σου και τα παιδιά σου, Σάββατο βράδυ στο "τάδε" σημείο

δεδομένου ότι εκεί μου ανέφερε ότι με είδε , δεν πάω συχνά και το ότι μου περιέγραψε τη γυναίκα μου με ακρίβεια , δεν είχα λόγο να το αμφισβητήσω ότι έτσι έγινε.

η τύπισα με είχε δει και εγω δεν την πήρα πρέφα...

προφανώς δεν ήθελε να με φέρει ούτε να έρθει και αυτή σε δύσκολη θέση.

κυρία με το όλα της!!!!!!!

πάντοτε λέω και το εννοώ ότι οι πουτάνες είναι οι πιο ξηγημένες γυναίκες.

τις δήθεν κυρίες να φοβάστε οι οποίες είναι οι πραγματικές πουτάνες.
οι γενικευσεις ειναι λαθος γενικα. δεν ειναι ολες κυριες αλλα ναι πολλες ειναι Κυριες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom