Νέα

Τυχαίες συναντήσεις με γνωστές μας εκδιδόμενες, σε δημόσιους χώρους κλπ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 136408
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zoolander1453

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
53
Πόντοι
16
λογικο να τυχουν τετοιες συναντησεις...
το θεμα ειναι να μην σου κατσει στραβη και σε κανει ρομπα...
αλλα επισης και "εσυ" να μην εισαι καγκουρας και τη ξεκατινιασεις :)
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
στειλε μας ινφο για το κοριτσι...
αν ειναι πραγματικο ειναι καβλα...

Δε μπορώ να δώσω πληροφορίες ούτε για το μέρος ούτε για το κορίτσι.. οι παλιοί ίσως κατάλαβαν από τη λεπτομέρεια της κατάποσης που έδωσα.
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
αν και ειναι σημαντικο να πεις το τροπο γιαφυγης απο τις τουαλετες...
αυτο ειναι ολα τα λεφτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γάμησε τα ήταν η φάση.. Έπρεπε πολύ σύντομα να γυρίσουμε στα τραπέζια μας και άρχισε να μπαίνει κόσμος στην τουαλέτα. Επίσης δεν έπρεπε να βγούμε ταυτόχρονα αλλά με χρονοκαθυστέρηση. Εγώ είχα και τη φοβία μιας και είχα αφήσει νωρίτερα το τραπέζι και φανταζόμουν ότι μόνο του το αμορέ δεν θα καθόταν και θα ερχόταν για τουαλέτα. Με μεγάλο ρίσκο βγήκα εγώ πρώτος, κλείδωσε αυτή ξανά την πόρτα και όταν καθάρισε λίγο από κόσμο της χτύπησα την πόρτα να βγει γρήγορα προς το φουαγιέ. Όλα αυτά όμως αλλο να το ζεις και άλλο να το περιγράφεις. Ακόμα θυμάμαι το τι θερμοκρασία είχα ανεβάσει και το τρέμουλο στο χέρι από την ένταση όταν γύρισα στο τραπέζι.

Δεν θα το ξανακανα αν και είμαι ευτυχής που το έζησα...
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Γάμησε τα ήταν η φάση.. Έπρεπε πολύ σύντομα να γυρίσουμε στα τραπέζια μας και άρχισε να μπαίνει κόσμος στην τουαλέτα. Επίσης δεν έπρεπε να βγούμε ταυτόχρονα αλλά με χρονοκαθυστέρηση. Εγώ είχα και τη φοβία μιας και είχα αφήσει νωρίτερα το τραπέζι και φανταζόμουν ότι μόνο του το αμορέ δεν θα καθόταν και θα ερχόταν για τουαλέτα. Με μεγάλο ρίσκο βγήκα εγώ πρώτος, κλείδωσε αυτή ξανά την πόρτα και όταν καθάρισε λίγο από κόσμο της χτύπησα την πόρτα να βγει γρήγορα προς το φουαγιέ. Όλα αυτά όμως αλλο να το ζεις και άλλο να το περιγράφεις. Ακόμα θυμάμαι το τι θερμοκρασία είχα ανεβάσει και το τρέμουλο στο χέρι από την ένταση όταν γύρισα στο τραπέζι.

Δεν θα το ξανακανα αν και είμαι ευτυχής που το έζησα...


Πάντως φαίνεται οτι επάξια σου εκπλήρωσε τις.......Υψηλές Προσδοκίες  :grin:
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Πάντως φαίνεται οτι επάξια σου εκπλήρωσε τις.......Υψηλές Προσδοκίες  :grin:

Έχω ζήσει και πολύ ανώτερες εμπειρίες με γκόμενες... απλά κατέθεσα ένα περιστατικο που μου συνέβει απο εκει που δεν το περίμενα. Γι αυτο το λόγο παντα ρωτάω τα κορίτσια που συναντάω που συχνάζουν, ή που θα πάνε διακοπές γιατί δεν επιζητώ τέτοιες τυχαίες συναντήσεις. Για αυτό το λόγο αναφέρθηκα στα Νότια προάστια (ουσιαστικά από Καλλιθέα και κάτω).. ότι είναι μέρη με μεγάλες πιθανότητες για συναντήσεις. 
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
603
Πόντοι
96
Εγώ πάντως μια και μοναδική φορά έχω συναντηθεί πριν από 3-4 χρόνια σε άκυρο μέρος (κοσμικο χειμερινό θέρετρο) με CG που είχα συναντήσει μερικούς μήνες νωρίτερα.

Εγώ με το αμόρε, αυτή με έναν 50αρη τυπο εμφανήσιμο, να τρώμε στο ίδιο εστιατόριο. Με κοιτάει... την κοιτάω... με λούζει κρύος ιδρώτας... λέω τώρα τη γαμήσαμε... αυτή πολυ διακριτικά και ενω οι συνοδοι μας ετρωγαν, μου χαμογελάει και σπρώχνει το κινητό της προς το μπροστινό μέρος του τραπεζιου κοιτώντας το (σα να μου λέει στείλε μου sms). Καταρχάς ο διακριτικός τρόπος με τον οποίο αντέδρασε με ξεάγχωσε και με καυλωσε ταυτοχρονα. Αυτή με το που με είδε έδειξε ότι άλλαξε η διάθεσή της και κατα όλη τη διάρκεια του γεύματος ήταν σα να μου μιλούσε με τη στάση του σώματος και τις κινήσεις των χεριών της. Κάποια στιγμή σηκώνομαι για να ρωτήσω και καλά κάτι ένα σερβιτόρο και στέλνω ταχύτατα ένα sms ενώ νωρίτερα ήδη είχα εντοπίσει το τηλέφωνό της στις επαφές. Της στέλνω μηνυμα σε 5 λεπτά στη εισοδο των wc. Πάω εγώ πρώτος, πάλι καλά ήταν κυριλέ με φουαγιέ χωρίς πολύ κόσμο και με υγρα μαντηλάκια. Μπαίνω στα γρήγορα για μια περιποίηση της περιοχής και μετά από μερικά δευτερόλεπτα βγαίνω ξανά στο φουαγιέ παίζοντας και καλά με το κινητό μου. Μετά από λίγο σκάει το κορίτσι με ένα χαμόγελο μέχρι τα αφτιά. Της δείχνω από μακριά με το δάχτυλα τι προτιμάει γυναικίες ή ανδρικές? Μου δείχνει ανδρικές..
Ψυχή στις τουαλέτες μέχρι εκείνη τη στιγμή. Μπαίνουμε μέσα στο wc που ήδη είχα μπει εγώ και αρχίζουμε κάτι γλωσσόφιλα.... Πάλι καλά που ήταν μετά από φαγητό και είχε βγάλει το κραγιόν της. Τις ρίχνω λίγο τις ράντες, τράβά και ελάχιστα μπροστά το σουτιέν να εμφανιστούν οι ρώγες και τις ρουφάω, ενώ με τα χέρια ήδη παραμέριζα κάτω από το φόρεμα της το στρινγκ. Ήταν μούσκεμα. τη δαχτυλιάζω λίγο χουφτώνοντας ταυτόχρονα και το κωλαράκι της και ξαφνικά ακούω ένα ποδοβολητό λες έτρεχε κάποιος κατοστάρι. Τρομάξαμε προς στιγμήν αλλά ήταν ένα παπαρόπαιδο που κατουριόταν τρελά και έτρεχε να προλάβει. Μας χάλασε για λίγο τη στιγμή (κρατιόμασταν και να μη γελάσουμε) αλλά έδωσε και την τέλεια πάσα στον κορίτσαρο για να κατέβει κατέβει προς τα κάτω.. Μου λέει "παρά την τρομάρα καλά σε βρίσκω". Μου ανοίγει το φερμουάρ τον βγάζει έξω και λέει "όπως πάντα μοσχομυριστός... θέλω να σε τελειώσω" (ας είναι καλά και τα μαντηλάκια που είχα χρησιμοποιήσει νωρίτερα). Δε νομίζω να κράτησε πάνω από 1-2 λεπτά και τη χύνω στο στόμα. Το ανοίγει μου τα δείχνει στη γλώσσα της και τα καταπίνει (αυτό είχε κάνει και στο ραντεβού που είχαμε κάνει κάτι μήνες πριν και είναι και σήμα κατατεθέν της γενικά).
-"Καύλα μου της λέω"..
-"για να με θυμάσαι" μου απαντάει.

Η έξοδος από το wc έγινε με τεράστια μαεστρία αλλά μάλλον δεν θα ενδιαφέρει κανένα. Το όλο συμβάν κράτησε το πολύ 3-4 λεπτά. Το όλο συμβάν ήταν από τα πιο γαμάτα που έχω ζήσει από άποψη καύλας και σασπενς.

respect φιλε  :erection: :erection: :erection: :erection:
 
OP
OP
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Έχω ζήσει και πολύ ανώτερες εμπειρίες με γκόμενες... απλά κατέθεσα ένα περιστατικο που μου συνέβει απο εκει που δεν το περίμενα. Γι αυτο το λόγο παντα ρωτάω τα κορίτσια που συναντάω που συχνάζουν, ή που θα πάνε διακοπές γιατί δεν επιζητώ τέτοιες τυχαίες συναντήσεις. Για αυτό το λόγο αναφέρθηκα στα Νότια προάστια (ουσιαστικά από Καλλιθέα και κάτω).. ότι είναι μέρη με μεγάλες πιθανότητες για συναντήσεις.  

Εύγε φίλε, πραγματικά πολύ ωραίες οι περιγραφές σου και το όλο σκηνικό σαν φάση. Respect και απο μένα  :hi:

 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Ευχαριστώ αλλά δεν έκανα κάτι... απλά έτυχε..
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.569
Κριτικές
61
Like
39.310
Πόντοι
21.555
Εύγε φίλε, πραγματικά πολύ ωραίες οι περιγραφές σου και το όλο σκηνικό σαν φάση. Respect και απο μένα  :hi:
........

...... Άντε να στό άποκαλύψω ......Τό μωρό ειναι 16 ετών ..... 2 φορές την έβδομάδα τό παίρνω στά όρθια στά άποδυτήρια .... φυσικά κρεμπιέ...... <<όλο τό πακέτο , φυσικά χύσιμο στό κωλαράκι ....... πάντα άκάποτα >>

 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
στειλε μας ινφο για το κοριτσι...
αν ειναι πραγματικο ειναι καβλα...
ε πραγματικο θα ειναι ρε τύπε,λες να μας διηγηθηκε ιστορια με πλαστική κούκλα...τι απιστοι θωμαδες ειστε μερικοί ρε πούστη μου :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Έχω ζήσει και πολύ ανώτερες εμπειρίες με γκόμενες... απλά κατέθεσα ένα περιστατικο που μου συνέβει απο εκει που δεν το περίμενα. Γι αυτο το λόγο παντα ρωτάω τα κορίτσια που συναντάω που συχνάζουν, ή που θα πάνε διακοπές γιατί δεν επιζητώ τέτοιες τυχαίες συναντήσεις. Για αυτό το λόγο αναφέρθηκα στα Νότια προάστια (ουσιαστικά από Καλλιθέα και κάτω).. ότι είναι μέρη με μεγάλες πιθανότητες για συναντήσεις. 

Δε το έπιασες, αλλα δε πειράζει.....
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Δε το έπιασες, αλλα δε πειράζει.....

Δεν συντονιζόμαστε τώρα τελευταία μου φαίνεται... Δεν είχες καταλάβει και εσύ το 7αρακι στο VFM της Βερονικας ενώ το περιέγραφα τόσο αναλυτικά  :2funny:
 

pipinolagnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Like
546
Πόντοι
81
Σε εκδρομη του Ολυμπιακου στο εξωτερικο ,τελειωνοντας το παιχνιδι και αφου πηγαμε για φαι στην πολη, μεσα  στο φαγαδικο ηταν πασιγνωστο πουτανι ,που πλεον εχει αποσυρθεί ,παρεα με δυο τυπους.Μου εκανε νοημα να μην τις μιλησω αλλα όταν εφευγε γυρισε και με κοιταξε πονηρα
 

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
828
Κριτικές
1
Like
590
Πόντοι
86
Στην γειτονιά μου στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης δουλεύει σε κοτοπουλάδικο ρουμάνα σερβιτόρα 30 χρ. περίπου που δούλευε στο γραφείο του φαλάκρα ως cll-girl με το όνομα Αλεξία την οποία είχα πάρει τουλάχιστον 5-6 φορές.
Σε όσες προσπάθειες έκανα να της μιλήσω ιδιαιτέρως με απέκρουσε λέγοντας ότι δεν γνωριζόμαστε.
Αυτό έγινε πριν δύο χρόνια. Τώρα πλέον ως Μαρία μου χαμογελάει και μου μιλάει ως γνωστοί από το μαγαζί φυσικά ....
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.282
Κριτικές
11
Like
276
Πόντοι
1.520
Εγώ συναντουσα την δικια μου μια περιοδο σε μια καφετερια εξω απο σταθμο του μετρο,σχολαγαμε απο τη δουλεια,βρισκομασταν εκει πιναμε ενα καφε,την φορτωνα και πηγαιναμε σπιτι για πηδουλο.Ενα απογευμα λοιπον καθομαστε στο καφε και στο απεναντι τραπεζι καθετε μια εργαζομενη αλβανιδουλα του μεταξιού.Ητανε δεν ητανε 3-4 μερες που της τον ειχα δωσει σε μια τσαρκα.Καθοτανε με δυο μπαμπουινους ρωσσους ολομεθυστους,ο ενας εκ των οποίων ηταν ο αγαπητικος.Η γκομενα προκλητικα σχετικα ντυμενη με σορτσακι κοντο μπουτια κωλοι,ολα εξω.Εγω προσπαθω να μην κοιταω καθολου προς τα κει,ενω αυτη εριχνε ματιες.Λεω θα γινουμε μπουρδελο τωρα...η δικια μου ειχε σκυλιασει απο την ζηλια και την "εκοβε" συνεχεια και με ρωταγε αν την ξερω,αν την εχω ξαναδει και τετοια.Εγω εκανα τον κινεζο και τοτε γινεται το θεικό...ο μπαμπουινος για να πληρωσει τους καφεδες βαζει το χερι του μεσα στο σουτιεν της δικιας του,βγαζει την "εισπραξη" και αρχιζουν να τσακωνονται και να βριζουν.Μετα απο λιγο εφυγαν και η δικια μου φαγωνοταν με τα ρουχα της.Ελα μωρε της λεω που τρωγεσαι,πουτανα ητανε η τυπισα και νταβας της ο αλλος,δεν ειδες απο που της πηρε τα λεφτα.Κι ετσι ησυχασε,πηγαμε και σπιτι και μου εκανε ενα απο τα πιο ωραια γαμησια που ειχαμε κανει μεχρι τοτε.Φτηνα τη γλυτωσα...
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.857
Like
447
Πόντοι
36
Εγώ συναντουσα την δικια μου μια περιοδο σε μια καφετερια εξω απο σταθμο του μετρο,σχολαγαμε απο τη δουλεια,βρισκομασταν εκει πιναμε ενα καφε,την φορτωνα και πηγαιναμε σπιτι για πηδουλο.Ενα απογευμα λοιπον καθομαστε στο καφε και στο απεναντι τραπεζι καθετε μια εργαζομενη αλβανιδουλα του μεταξιού.Ητανε δεν ητανε 3-4 μερες που της τον ειχα δωσει σε μια τσαρκα.Καθοτανε με δυο μπαμπουινους ρωσσους ολομεθυστους,ο ενας εκ των οποίων ηταν ο αγαπητικος.Η γκομενα προκλητικα σχετικα ντυμενη με σορτσακι κοντο μπουτια κωλοι,ολα εξω.Εγω προσπαθω να μην κοιταω καθολου προς τα κει,ενω αυτη εριχνε ματιες.Λεω θα γινουμε μπουρδελο τωρα...η δικια μου ειχε σκυλιασει απο την ζηλια και την "εκοβε" συνεχεια και με ρωταγε αν την ξερω,αν την εχω ξαναδει και τετοια.Εγω εκανα τον κινεζο και τοτε γινεται το θεικό...ο μπαμπουινος για να πληρωσει τους καφεδες βαζει το χερι του μεσα στο σουτιεν της δικιας του,βγαζει την "εισπραξη" και αρχιζουν να τσακωνονται και να βριζουν.Μετα απο λιγο εφυγαν και η δικια μου φαγωνοταν με τα ρουχα της.Ελα μωρε της λεω που τρωγεσαι,πουτανα ητανε η τυπισα και νταβας της ο αλλος,δεν ειδες απο που της πηρε τα λεφτα.Κι ετσι ησυχασε,πηγαμε και σπιτι και μου εκανε ενα απο τα πιο ωραια γαμησια που ειχαμε κανει μεχρι τοτε.Φτηνα τη γλυτωσα...
τυχερος ησουν φιλε μου...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom