Νέα

Τραβεστί Σύλβια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatis57
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Centr1no_Duo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
175
Like
4
Πόντοι
1
παιδια οποιος γνωρίζει ας μας δωσει τα φώτα του...
 

takisbisex

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
204
Like
72
Πόντοι
1
τι γινεται ρε παιδια κανεις δεν γνωριζει κατι τελικα? στην τελικη ας απαντησει ο tzanetos που το εμαθε και εαν οντως ισχυει δηλαδη ελεος..
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
τι γινεται ρε παιδια κανεις δεν γνωριζει κατι τελικα? στην τελικη ας απαντησει ο tzanetos που το εμαθε και εαν οντως ισχυει δηλαδη ελεος..
επειδή έγραψε κάποιος μια παπαριά δεν σημαίνει τίποτα, αν προσέξεις το μήνυμα του το είπε γιατί έτσι άκουσε από κάποιον άλλον που άκουσε από τον μπατζανάκη της δεύτερης ξαδέρφης του και το επιβεβαίωσε ο θείος της αδελφής της καλύτερης φίλης της γυναίκας του κολλητού του φίλου... από αξιόπιστη πηγή λέμε... η συγχωρεμένη μπορεί να έφυγε από χίλιους δυό λόγους...
 

Tgirlhunter

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2011
Μηνύματα
177
Like
10
Πόντοι
1
μη μασατε παιδια αυτος που το εγραψε ειναι καποιος  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
που μπηκε, γραφτηκε στο forum κι εγραψε τη παπαρια του κι απο τοτε δεν ξαναμπηκε..

 Περίληψη - tzanetos


Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος
Όνομα: tzanetos
Μηνύματα: 2 (0.667 ανά ημέρα)
Αξίωμα: Νέος

Φύλο:
Ηλικία: (-)
Τόπος:
Ημερομηνία εγγραφής: 24/09/11, 04:04
Τελευταία σύνδεση: 24/09/11, 05:05



:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
τι εγινε τελικα βρε πιο απο τα 2 π υσχυει πεθανε η παντρευτηκε να ξερουμε να ευχυθουμε η να συλυπηθουμε.
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Μπορεί να είναι και κακογαμημένος πελάτης. :o :2funny:
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
απ οτι εχω καταλαβει η συλβια "εφυγε"
και το επιβεβαιωνουν μελη που οπως η ακαλεπαε που ειναι αρκετα μεσα στο χωρο




απο κει και περα ειναι ευκολο και φθηνο καποιος (χωρις ισως να ξερει) να βγει και να πει οτι επασχε απο HIV για να προκαλεσει πανικο
ας μας πει λοιπον καποιος που οντως ξερει

εγω ειχα βρεθει με την συλβια μονο μια φορα οταν ηταν στο φιξ
μιλαμε δλδ για 3-4 χρονια
απο τοτε εχω κανει τεστ και ειμαι αρνητικος...

 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
απορω γιατι δε βγαινει καπια αλλη τρανσ να πει κατι δεν ξερει καμια τιποτα.
 

Επισκέπτης
Ρε μαγκες ''εφυγε'' η Συλβια είναι αλήθεια τελικά? Κριμα.. και οντως εκαψε κοσμο η μαλακιες λεει ο τυπας πιο πανω με 2 μυνηματα ολα κι ολα?  Δανάη δωσε μας τα φωτα σου σε παρακαλώ γιατι τα πραγματα ειναι σοβαρα, (εαν οντως ειναι έτσι) καθώς νομιζω την εχουμε τιμησει αρκετοι.
τυπε ακαποτα την τιμησεσ??
 

Επισκέπτης
παντωσ πριν  ενα χρονο που ειχα δει τη συλβια ειχε αδυνατισει παρα πολυ τωρα τι εγινε........................
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.185
Κριτικές
293
Like
9.436
Πόντοι
12.525
απορω γιατι δε βγαινει καπια αλλη τρανσ να πει κατι δεν ξερει καμια τιποτα.
διοτι αν επιβεβαιωσει καποια αλλη αυτο που υποψιαζονται οι περισσοτεροι,αυτοματως θα χασει τη μιση της πελατεια διοτι και θα ειναι σα να παραδεχεται οτι υπαρχουν κρουσματα στον χωρο των τρανς αλλα το χειροτερο απ'ολα θα ειναι οτι το ξερει και δεν προστατευει τους υπολοιπους γιατι οπως και να το κανουμε θα πρεπει να υποστηριξει το συναφι της.Σημερα πιθανως ηταν η Συλβια αυριο μπορει να ειναι αυτη.Και αν δε θα μπορει πλεον να δουλεψει πως θα ζησει??

Οποτε μαλλον οι περισσοτερες σφυρανε κλεφτικα και αφηνουν την επιλογη και την αποκλειστικη ευθυνη στους πελατες.

Φοβερη αναλυση εκανα,ετσι??
 

Helena_46

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2009
Μηνύματα
47
Like
8
Πόντοι
0
Al Pacino με καθε σεβασμο θα μου επιτρεψεις να σου πω οτι λες μπουρδες.

Η Συλβια οντως "εφυγε" απο κοντα μας και αυτο ειναι δεδομενο.
Απο εκει και περα το γιατι καμμια δε λεει απο τι εφυγε, και οι λοιπες ανοησιες οτι θα χαθει πελατια κτλ ειναι δικα σου συμπερασματα τα οποια παρεπιπτοντως βρισκω ιδιαιτερα ενοχλητικα για τι δεν λαβανεις υπ οψην σου τον ανθρωπινο παραγοντα.

Ο θανατος ενος ανθρωπου ειναι ενα τραγικο συμβαν και δεν ειναι σωστο να γινονται κουτσομπολια γυρω απο αυτο. Πολυ περισσοτερο να συζηταει ο καθενας την αιτια θανατου σε ενα δημοσιο φορουμ.
Για μενα αυτο ειναι ασεβια προς τον ανθρωπο που εφυγε και δειχνει οτι το μονο το οποιο ενδιαφερει ειναι η παρτη μας.
Εχεις σκεφτει ποτε οτι και οι τρανς ειναι ανθρωποι και εχουν αισθηματα; Σου εχει περασει απο το μυαλο οτι μπορει να μη συζηταει καμμια τιποτα γιατι απλα ειναι ενα στεναχωρο γεγονος που δε θελει να συζηταει; Ξερεις, δεν ειναι ο κοσμος ολος μια πιατσα με πελατες. ΕΙΔΙΚΑ οταν μιλαμε για ενα τραγικο γεγονος.
Σε τελικη αναλυση ο καθενας ξερει τι εχει κανει και τι δεν εχει κανει και αν ανησυχει για κατι ας παει να εξεταστει χωρις να προσβαλει τη μνημη ενος ανθρωπου που εφυγε.
Και τελος οι παπαριες οτι φοβουνται οι τρανς μη μαθευτει οτι κυκλοφορει HIV κτλ ειναι αναλυσεις της πλακας. Πεθανε μια τρανς απο ζαχαρο απο αυτοκινητιστικο ή απο οτιδηποτε αλλο και ξαφνικα ολοι θυμηθηκανε να βαλουν τις ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ φοβιες πανω σε μια ολοκληρο χωρο και να τον στιγματισουν για αλλη μια φορα. Σιγα μην αρχισουμε να πεφτουμε και σαν τις μυγες επειδη μας καταραστηκε ο θεος...
Σε τελικη αναλυση οποιος κανει σεξ και δεν χρησιμοποιει προφυλαξεις ειτε με γυναικα ειτε με τρανς ειτε με αντρα ειτε με σκυλο ή με κατσικα ας κανει μια εξεταση γιατι ετσι κι αλλιως δικο του καλο κανει. Μην τα φορτωνουμε ομως στις τρανς και βγαζουμε θεωριες του αερα απο φημες. Και τελος ας σεβαστουμε εναν συνανθρωπο μας που εφυγε. Ολα τ αλλα ειναι κακογουστα κουτσομπολια.


 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Al Pacino με καθε σεβασμο θα μου επιτρεψεις να σου πω οτι λες μπουρδες.

Η Συλβια οντως "εφυγε" απο κοντα μας και αυτο ειναι δεδομενο.
Απο εκει και περα το γιατι καμμια δε λεει απο τι εφυγε, και οι λοιπες ανοησιες οτι θα χαθει πελατια κτλ ειναι δικα σου συμπερασματα τα οποια παρεπιπτοντως βρισκω ιδιαιτερα ενοχλητικα για τι δεν λαβανεις υπ οψην σου τον ανθρωπινο παραγοντα.

Ο θανατος ενος ανθρωπου ειναι ενα τραγικο συμβαν και δεν ειναι σωστο να γινονται κουτσομπολια γυρω απο αυτο. Πολυ περισσοτερο να συζηταει ο καθενας την αιτια θανατου σε ενα δημοσιο φορουμ.
Για μενα αυτο ειναι ασεβια προς τον ανθρωπο που εφυγε και δειχνει οτι το μονο το οποιο ενδιαφερει ειναι η παρτη μας.
Εχεις σκεφτει ποτε οτι και οι τρανς ειναι ανθρωποι και εχουν αισθηματα; Σου εχει περασει απο το μυαλο οτι μπορει να μη συζηταει καμμια τιποτα γιατι απλα ειναι ενα στεναχωρο γεγονος που δε θελει να συζηταει; Ξερεις, δεν ειναι ο κοσμος ολος μια πιατσα με πελατες. ΕΙΔΙΚΑ οταν μιλαμε για ενα τραγικο γεγονος.
Σε τελικη αναλυση ο καθενας ξερει τι εχει κανει και τι δεν εχει κανει και αν ανησυχει για κατι ας παει να εξεταστει χωρις να προσβαλει τη μνημη ενος ανθρωπου που εφυγε.
Και τελος οι παπαριες οτι φοβουνται οι τρανς μη μαθευτει οτι κυκλοφορει HIV κτλ ειναι αναλυσεις της πλακας. Πεθανε μια τρανς απο ζαχαρο απο αυτοκινητιστικο ή απο οτιδηποτε αλλο και ξαφνικα ολοι θυμηθηκανε να βαλουν τις ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ φοβιες πανω σε μια ολοκληρο χωρο και να τον στιγματισουν για αλλη μια φορα. Σιγα μην αρχισουμε να πεφτουμε και σαν τις μυγες επειδη μας καταραστηκε ο θεος...
Σε τελικη αναλυση οποιος κανει σεξ και δεν χρησιμοποιει προφυλαξεις ειτε με γυναικα ειτε με τρανς ειτε με αντρα ειτε με σκυλο ή με κατσικα ας κανει μια εξεταση γιατι ετσι κι αλλιως δικο του καλο κανει. Μην τα φορτωνουμε ομως στις τρανς και βγαζουμε θεωριες του αερα απο φημες. Και τελος ας σεβαστουμε εναν συνανθρωπο μας που εφυγε. Ολα τ αλλα ειναι κακογουστα κουτσομπολια.
πολύ ωραία όλα αυτά και συμφωνώ, ναι και οι τρανς έχουν συναισθήματα, αλλά προς τι τόση μυστικοπάθεια στην αιτία του θανάτου? εδώ ένας δικός μας άνθρωπος πεθαίνει κι όλοι ρωτούν από τι... δεν είναι κακό ούτε θα θεωρηθεί κουτσομπολιό να πεις ότι πήγε από καρδιά, από εγκεφαλικό κλπ κλπ (και η ανάλυση του alpacino δεν είναι καθόλου αβάσιμη)
 

takisbisex

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
204
Like
72
Πόντοι
1
τυπε ακαποτα την τιμησεσ??
οχι βεβαια και ευτυχως δλδ (εαν ισχυουν τα παραπανω) και την ειχα τιμησει πριν 4 χρονια απο τοτε εχω κανει εξετασεις και βκηκαν αρνητικες, εχω κανει οικογενεια και απεχω απο το σπορ ΑΛΛΑ πως μπορεις ανετα να καταστρεψεις τη ζωή σου (είμαι bi γι αυτο το λέω) και  το ξαναλεω εαν ισχυουν τα παραπανω.Γενικά η Συλβια ήταν πολυ καλό παιδί πάντως και ας αναπαυθει η ψυχή της.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.185
Κριτικές
293
Like
9.436
Πόντοι
12.525
Al Pacino με καθε σεβασμο θα μου επιτρεψεις να σου πω οτι λες μπουρδες.

Η Συλβια οντως "εφυγε" απο κοντα μας και αυτο ειναι δεδομενο.
Απο εκει και περα το γιατι καμμια δε λεει απο τι εφυγε, και οι λοιπες ανοησιες οτι θα χαθει πελατια κτλ ειναι δικα σου συμπερασματα τα οποια παρεπιπτοντως βρισκω ιδιαιτερα ενοχλητικα για τι δεν λαβανεις υπ οψην σου τον ανθρωπινο παραγοντα.

Ο θανατος ενος ανθρωπου ειναι ενα τραγικο συμβαν και δεν ειναι σωστο να γινονται κουτσομπολια γυρω απο αυτο. Πολυ περισσοτερο να συζηταει ο καθενας την αιτια θανατου σε ενα δημοσιο φορουμ.
Για μενα αυτο ειναι ασεβια προς τον ανθρωπο που εφυγε και δειχνει οτι το μονο το οποιο ενδιαφερει ειναι η παρτη μας.
Εχεις σκεφτει ποτε οτι και οι τρανς ειναι ανθρωποι και εχουν αισθηματα; Σου εχει περασει απο το μυαλο οτι μπορει να μη συζηταει καμμια τιποτα γιατι απλα ειναι ενα στεναχωρο γεγονος που δε θελει να συζηταει; Ξερεις, δεν ειναι ο κοσμος ολος μια πιατσα με πελατες. ΕΙΔΙΚΑ οταν μιλαμε για ενα τραγικο γεγονος.
Σε τελικη αναλυση ο καθενας ξερει τι εχει κανει και τι δεν εχει κανει και αν ανησυχει για κατι ας παει να εξεταστει χωρις να προσβαλει τη μνημη ενος ανθρωπου που εφυγε.
Και τελος οι παπαριες οτι φοβουνται οι τρανς μη μαθευτει οτι κυκλοφορει HIV κτλ ειναι αναλυσεις της πλακας. Πεθανε μια τρανς απο ζαχαρο απο αυτοκινητιστικο ή απο οτιδηποτε αλλο και ξαφνικα ολοι θυμηθηκανε να βαλουν τις ΔΙΚΕΣ ΤΟΥΣ φοβιες πανω σε μια ολοκληρο χωρο και να τον στιγματισουν για αλλη μια φορα. Σιγα μην αρχισουμε να πεφτουμε και σαν τις μυγες επειδη μας καταραστηκε ο θεος...
Σε τελικη αναλυση οποιος κανει σεξ και δεν χρησιμοποιει προφυλαξεις ειτε με γυναικα ειτε με τρανς ειτε με αντρα ειτε με σκυλο ή με κατσικα ας κανει μια εξεταση γιατι ετσι κι αλλιως δικο του καλο κανει. Μην τα φορτωνουμε ομως στις τρανς και βγαζουμε θεωριες του αερα απο φημες. Και τελος ας σεβαστουμε εναν συνανθρωπο μας που εφυγε. Ολα τ αλλα ειναι κακογουστα κουτσομπολια.
Καταρχην πρεπει να ξερεις οτι την διαφημιση που εχω κανει εγω στις τρανς της Θεσσαλονικης δε την εχει κανει κανεις εδω μεσα.
Απο κει και περα εγω δεν υιοθετησα την αποψη οτι εφυγε απο κατι συγκεκριμενο αλλα αν με βαση αυτο που υποψιαζονται οι περισσοτεροι,κακως κατ'εμε και με προκαταληψη,περιμενουν οτι θα βγει καποια αλλη τρανς και θα το επιβεβαιωσει ειναι μαλλον βαθια γελασμενοι.Αυτο ειπα.
Δεν ειχε προσωποκεντρικο νοημα το σχολιο μου.Που την ξερω εγω τη Συλβια??

Τα υπολοιπα περι ανθρωπινου παραγοντα και αισθηματων ειναι παπαριες δικες σου για να ξεφυγουμε απ'το θεμα.Δεν κατηγορησα κανεναν προσωπικα,οποτε τι μου τα λες αυτα εμενα...

 

Helena_46

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2009
Μηνύματα
47
Like
8
Πόντοι
0
Καταρχην πρεπει να ξερεις οτι την διαφημιση που εχω κανει εγω στις τρανς της Θεσσαλονικης δε την εχει κανει κανεις εδω μεσα.

ΟΚ. και τι εγινε δλδ. και μενα γιατι μου το λες αυτο δλδ; Δεν αλλαζει κατι.


Τα υπολοιπα περι ανθρωπινου παραγοντα και αισθηματων ειναι παπαριες δικες σου για να ξεφυγουμε απ'το θεμα.Δεν κατηγορησα κανεναν προσωπικα,οποτε τι μου τα λες αυτα εμενα...

Μπορει για σενα να ειναι παπαριες αλλα για μενα το οτι δε θελω να συζηταω για το θεμα γιατι εμενε ενα στενό από μενα, την εβλεπα καθε μερα, με υποστηριξε οταν ανοιξα το μαγαζι που δουλευω, ειχαμε βγει μαζι εξω δεν ξερω κι εγω ποσες φορες θα σου πω οτι δεν ειναι καθολου παπαριες για να ξεφυγουμε απο το θεμα. ειναι ενα γεγονος που με στενοχωρει προσωπικα ειτε θες να το καταλαβεις ειτε κανεις οτι δεν το καταλαβαινεις...
 

Helena_46

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2009
Μηνύματα
47
Like
8
Πόντοι
0
πολύ ωραία όλα αυτά και συμφωνώ,

αλλα παρ ολα αυτα με γραφεις στα @@ σου και εξακολουθεις να ρωτας...

αλλά προς τι τόση μυστικοπάθεια στην αιτία του θανάτου? εδώ ένας δικός μας άνθρωπος πεθαίνει κι όλοι ρωτούν από τι...

Δεν ειναι μυστικοπαθεια ειναι στοιχειωδης λεπτοτητα και σεβασμος. Η "μαγικη" λεξη που λες και μονο σου ειναι "δικος μας ανθρωπος". Ηταν "δικο σου ανθρωπος" η κοπελιά; Εδω ειναι φορουμ απ οσο ξερω. Δεν ειναι καμμια οικογενιακη συγκεντρωση. Ενα φορουμ με παντελως αγνωστους που μαλιστα πολλες φορες δεν ειναι καν φιλικοι...
Να ρωτησω κι εγω με τη σειρα μου λοιπον. Αληθεια προς τι τοση περιεργια και επιμονη;

 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.185
Κριτικές
293
Like
9.436
Πόντοι
12.525
ΟΚ. και τι εγινε δλδ. και μενα γιατι μου το λες αυτο δλδ; Δεν αλλαζει κατι.


Μπορει για σενα να ειναι παπαριες αλλα για μενα το οτι δε θελω να συζηταω για το θεμα γιατι εμενε ενα στενό από μενα, την εβλεπα καθε μερα, με υποστηριξε οταν ανοιξα το μαγαζι που δουλευω, ειχαμε βγει μαζι εξω δεν ξερω κι εγω ποσες φορες θα σου πω οτι δεν ειναι καθολου παπαριες για να ξεφυγουμε απο το θεμα. ειναι ενα γεγονος που με στενοχωρει προσωπικα ειτε θες να το καταλαβεις ειτε κανεις οτι δεν το καταλαβαινεις...
ρε συ πιασε το νοημα...Βλεπεις οτι ολοι πεσανε και ρωτανε με υποψιες για συγκεκριμενο πραμα.Καποιοι προφανως πηγανε και μαζι της οποτε τωρα ισως ανησυχουνε.
Εσυ ξεχνα τη Συλβια την οποια ηξερες και προσωπικα.Ας υποθεσουμε οτι ηταν καποια αλλη τρανς...Αν εσυ ηξερες λοιπον οτι αυτη η καποια αλλη αγνωστη τρανς εφυγε απο συγκεκριμενη αρρωστεια θα εβγαινες ποτε να το πεις εδω μεσα??
Εγω λεω οτι δε θα το ελεγες γιατι οπως και να το κανουμε θα ηταν πληγμα για τον κλαδο σας.

Και τελοσπαντων εσεις οι τρανς νομιζετε οτι μπαινετε εδω μεσα μονο για να ψαρεψετε πελατες και αυτοι δε δικαιουνται να ρωτανε τιποτα.Απο τη στιγμη που επιλεγεις να μπεις εδω μεσα και να πιασεις κουβεντουλες,ειναι λογικο οτι οταν προκυψει καποιο σοβαρο θεμα οι ερωτησεις θα αρχισουν να γινονται πιο πιεστικες και πιο δυσκολες.Αυτο συνηθως συμβαινει με τις περισσοτερες τρανς εδω μεσα,δεν αναφερομαι προσωπικα σ'εσενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom