Νέα

Τραβεστί Σύλβια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatis57
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Εσυ ... που σε βλεπω και θαρραλεο δεν πας να της κανης μια επισκεψη ???  Πιστεψε με θα χτυπας παλαμακια οταν γυρνας στο σπιτη σου.... τωρα που ακριβως θα τα χτυπας θα καταλαβης  μονσιουρ ...  :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα σε ολους...μετα απο πολυ καιρο μπαινω ξανα ......σας ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα σας λογια  :tits: :tits: :tits:  και τη φιλεναδα μου τη δαναη :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Βρε βρε βρε σαν τα χιονια

Καλησπερα Συλβια
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα κουκλα....
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
καλησπερα σε ολους...μετα απο πολυ καιρο μπαινω ξανα ......σας ευχαριστω πολυ ολους για τα καλα σας λογια  :tits: :tits: :tits:  και τη φιλεναδα μου τη δαναη :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:    αχ ....  με τσουζη  .....    παλιοθυληκο ....  Καλως την ...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:    αχ ....  με τσουζη  .....    παλιοθυληκο ....   Καλως την ...
:pipa1: :fuck1: Σε τσούζει έ???
Τόχεις σύστημα μωρή φουστάρα να μπαίνεις στα ξένα θρέντ και να ψάχνεσαι!!! :s&m_3:
Φούτσος που σου χρειάζεται!!!  :fuck2:
 
OP
OP
stamatis57

stamatis57

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
3.074
Like
1.295
Πόντοι
216
Έγινε λοιπόν η πολυπόθητη συνάντηση με τη Σύλβια. Δεν έχω λόγια! Η κοπέλα είναι υπέροχη. Πρώτα πρώτα είναι πολύ πιο όμορφη από κοντά απ' ότι στις φωτογραφίες. Είναι πολύ φιλική και σε κάνει αμέσως να αισθανθείς άνετα. Πιάνει κουβεντούλα, δεν βιάζεται και περνάει ήρεμα στο σεξ. Πολύ ωραίο σώμα και μεγάλο εργαλείο. Πολύ καυλιάρα και σέξι σε κάνει να νιώθεις πανέμορφα. Τη ζήτησα να έχει ενεργητικό ρόλο και έδωσε ρέστα... Εκπληκτική. Επίσης, κάνει φοβερό στοματικό. Εξαιρετική, έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις. Μπράβο Σύλβια!
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Έγινε λοιπόν η πολυπόθητη συνάντηση με τη Σύλβια. Δεν έχω λόγια! Η κοπέλα είναι υπέροχη. Πρώτα πρώτα είναι πολύ πιο όμορφη από κοντά απ' ότι στις φωτογραφίες. Είναι πολύ φιλική και σε κάνει αμέσως να αισθανθείς άνετα. Πιάνει κουβεντούλα, δεν βιάζεται και περνάει ήρεμα στο σεξ. Πολύ ωραίο σώμα και μεγάλο εργαλείο. Πολύ καυλιάρα και σέξι σε κάνει να νιώθεις πανέμορφα. Τη ζήτησα να έχει ενεργητικό ρόλο και έδωσε ρέστα... Εκπληκτική. Επίσης, κάνει φοβερό στοματικό. Εξαιρετική, έμεινα με τις καλύτερες εντυπώσεις. Μπράβο Σύλβια!
:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass: :kissass: :kissass:
 

boubounas

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
291
Like
8
Πόντοι
1
Και εγώ μπορώ να καταθέσω την άποψη μου για την εκπληκτική Σύλβια.Για τους νεώτερους φαν του είδους την συστήνω ανεπιφύλακτα...αισθησιακή...κορμάρα που σε τρομάζει μόνο στο βλέμμα της...μεγάλο εργαλείο..μα πάνω απ όλα έμπειρη .Είναι η μόνη συντροφιά που ενώ μπορεί να μην θέλεις να κάνεις κάποιο παιχνίδι...εάν αυτή το θέλει με τον αισθησιασμό της και την εμπειρία της θα το πετύχει...και να μην ξέρεις πως και με ποια στάση.. θα φύγεις από την αγκαλιά της!!Ευγενική στην υποδοχή...έκφυλη και αδίστακτη ..αν το θελήσης... στο sex!!!Όσο για μένα απλά δεν την έχω πετύχει αν και το προσπαθώ...προκειμένου να ξαναπάω πάλι μαζί της...να νιώσω υπέροχα!!!Σας ευχαριστώ ΄!!!
 

johnnys6711

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
1
Mπράβο στο παλικάρι που πήγε με την trans silvia  :) :) :)

Καλώς ήρθες Αγαπητή silvia στην παρέα μας  :2funny: :2funny: :2funny:
Φτιάξε το Blog σου διότι δεν μπορώ να μπω μέσα. Δεν ξέρω γιατί.
 

takisbisex

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
204
Like
72
Πόντοι
1
ρε μαγκες που χαθηκε αυτο το μωρο? ξερει κανεις?
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
219
Πόντοι
6
Είναι εκτός Αθήνας και υπηρεσιών...
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
219
Πόντοι
6
Καλά είναι. Οι λόγοι προσωπικοί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom