Νέα

Τραβεστί Σύλβια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stamatis57
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
ρε φιλάρα δεν μας λες τι είδες;
Εγω αγαπητοι φιλοι μου οταν θελω να φαω τον πουτσο απο πισω στον κωλο και να μου φυγει η πρωκτοφαγουρα η πρωκτοκαυλα , βαζω γκομενακια ( γυναικες ) με strapon (  δικα μου ) και με γαμανες αληπητα για αρκετη ωρα και εχω το κεφαλι μου ησυχο. Χωρις ανησυχιες και χωρις φοβους και χωρις κινδυνους. Ξερω τα περισσοτερα τραβελια εχουν του κοσμου τα μικροβια, AIDS , Ηπατιτιδα, Συφιλη, Βλενορια. Εχουν δει πολλα τα ματακια μου. Ειμαι 35 χρονων .Και που να δειτε τη ειχα δει περσι το καλοκαιρι σε ενα μπουρδελο στην Ροδο που ειχε μια τραβεστι. Ενα πραγμα θα σας πω μονο ο Χριστος και η Παναγια να σε φιλανε απο αυτους του θανασιμους κινδυνους.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
μας έφαγε η αγωνία , πες μας τι είδες μεγάλε μου στη Ρόδο  :o
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
..... και περνώντας με τη βάρκα ανάμεσα από τα ανοιχτά πόδια του Κολοσσού, ξαφνικά έγινε σεισμός και σπάσανε και πέσανε τα αρχίδια του αγάλματος πάνω στο κεφάλι της τρανς . Ως εκ τούτου τη βαφτίσανε αρχιδοκτυπημένη  :jerking:
 

Επισκέπτης
μας έφαγε η αγωνία , πες μας τι είδες μεγάλε μου στη Ρόδο  :o

Εχεις δει ποτε σου μικρο πεος μεσα σε μουνι. Εγω πρωτη φορα το ειδα στη ζωη μου. Ασε που ειχε η τραβεστι και εντονα ερυθρα σπυρια σε ολο το σωμα της. Εφυγα τρεχωντας απο το μπουρδελο. Σταματησα 100 μετρα ποιο κατω και εκανα εμετο απο αυτην την αηδια που ειδα και συναντησα. Ειδα την κολαση μεσα σε αυτο το μπουρδελο
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
θυμάσαι το μπουρδέλο;
Εχεις δει ποτε σου μικρο πεος μεσα σε μουνι. Εγω πρωτη φορα το ειδα στη ζωη μου. Ασε που ειχε η τραβεστι και εντονα ερυθρα σπυρια σε ολο το σωμα της. Εφυγα τρεχωντας απο το μπουρδελο. Σταματησα 100 μετρα ποιο κατω και εκανα εμετο απο αυτην την αηδια που ειδα και συναντησα. Ειδα την κολαση μεσα σε αυτο το μπουρδελο
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom