Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Deeper21

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2022
Μηνύματα
31
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα , έχουμε πληροφορίες για την συγκεκριμένη ; Είμαι ανάμεσα σε αυτήν και στην Πάμελα Μικροκαμωμένη τρανς με αρνητικές εξετάσεις για ΣΜΝ με ημ/νία 19/10/22).
Πολύ καλή περίπτωση ,δεν έχω πολλές εμπειρίες με 3 κοπέλες έχω βρεθεί ,αλλά για εμένα αξίζει και με το παραπάνω . Και τα λεφτά σου δεν θα κλάψεις και θα περάσεις και σούπερ !
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.898
Πόντοι
456
Μέλος Loumidhs αν έχεις ψυχολογικά επειδή δίνεις 150ευρα στις τρανς απλά τα κόβεις και αρκείσαι στα εγχώρια με 50 άντε 80 αν είναι καμία σαν τη nansy με την κωλάρα που λέει...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.898
Πόντοι
456
Καταρχάς για να τα δίνεις σημαίνει ότι τα έχεις....
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.898
Πόντοι
456
Εγώ ας πούμε που είμαι εκεί γύρω στα 1000 όσον αφορά το μισθό τα 150ρια τα έχω δώσει πολύ επιλεκτικά στη Gisele Bittencourt η οποία τα άξιζε 100 % και σε άλλες 2-3 αλλά μιλάμε σε βάθος πολλών ετών... Κινείσαι ανάλογα τον προϋπολογισμό σου πάντα.
 

Loumidhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Μέλος Loumidhs αν έχεις ψυχολογικά επειδή δίνεις 150ευρα στις τρανς απλά τα κόβεις και αρκείσαι στα εγχώρια με 50 άντε 80 αν είναι καμία σαν τη nansy με την κωλάρα που λέει...
Αυτο που προσπαθω να πω ειναι πως μου φαινεται πολυ περιεργο ενα νεαρο ατομα σαν και εμενα να δινει τοσα λεφτα για να παει με τρανς. Στην τελευταια μου εμπειρια η τρανς κοπελα ηθελε να με γαμηση χωρις καποτα και να τελειωσει μεσα αλλα αρνηθηκα ( κριμα ειναι να κολλησω κανενα ΣΜΝ ως παρασημο απο τωρα ). Φανταζομαι για να μου εκανε τετοια προταση θα της αρεσα λιγο, δεν πιστευω να ειχε την ιδια συμπεριφορα με εναν αρκετα μεγαλυτερο. Γιαυτο εχω ψυχολογικα για τα 150 ευρα. Την εγχωρια αγορα δεν την ξερω καλα, αλλα με 50 ευρω δεν νομιζω να υπαρχει τιποτα νορμαλ...Το πιθανοτερο ειναι να πρεπει να με δωσουν εκεινες 50ρικο για να τις γαμησω.. Επισης δεν εχω εμπειρια με την νανσυ κωλαρα που λες αλλα πιστευω ζηταει πολλα, θα προτιμουσα 1000 φορες να εδινα ενα 50 ακομα και να πηγαινα με την Bianca που ξερω πως ειναι εγγυηση απο τις τσοντες της
 

shin_

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0

noName69

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
2
Like
181
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδια τα φώτα σας αξίζει πήγε κάνεις
 

noName69

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
2
Like
181
Πόντοι
0
Πήρα σήμερα μετά από καιρώ την Katy μου είπε 80 για μισή ώρα την τελευταία φορά που πήγα πλήρωσα 50 και έτσι της έριξα άκυρο... Πήγα όμως στην ElenaSunrise πρόσφατα ότι;ν βρω όρεξη θα ανεβάσω κριτική:)
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
126
Πόντοι
1
ρε μαγκες τη βικυ απο αγκυρας 1 μονο εκει τη βρισκουμε?
ειχα και τηλ της αλλα δεν...
 

Joker12

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2022
Μηνύματα
17
Like
32
Πόντοι
0
Είναι πολύ καλή περίπτωση

Καταπληκτικη. Απο τις καλυτερες που χω συναντησει
Την κάλεσα σήμερα αλλά ήταν έξω από ότι Μ είπε και δεν μπορούσε , θα προσπαθήσω πάλι αύριο και ελπίζω όντως να αξίζει ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: shin_

Deeper21

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2022
Μηνύματα
31
Like
50
Πόντοι
0
Αυτο που προσπαθω να πω ειναι πως μου φαινεται πολυ περιεργο ενα νεαρο ατομα σαν και εμενα να δινει τοσα λεφτα για να παει με τρανς. Στην τελευταια μου εμπειρια η τρανς κοπελα ηθελε να με γαμηση χωρις καποτα και να τελειωσει μεσα αλλα αρνηθηκα ( κριμα ειναι να κολλησω κανενα ΣΜΝ ως παρασημο απο τωρα ). Φανταζομαι για να μου εκανε τετοια προταση θα της αρεσα λιγο, δεν πιστευω να ειχε την ιδια συμπεριφορα με εναν αρκετα μεγαλυτερο. Γιαυτο εχω ψυχολογικα για τα 150 ευρα. Την εγχωρια αγορα δεν την ξερω καλα, αλλα με 50 ευρω δεν νομιζω να υπαρχει τιποτα νορμαλ...Το πιθανοτερο ειναι να πρεπει να με δωσουν εκεινες 50ρικο για να τις γαμησω.. Επισης δεν εχω εμπειρια με την νανσυ κωλαρα που λες αλλα πιστευω ζηταει πολλα, θα προτιμουσα 1000 φορες να εδινα ενα 50 ακομα και να πηγαινα με την Bianca που ξερω πως ειναι εγγυηση απο τις τσοντες της
Δεν νομίζω να είσαι ο μόνος νεαρός που αγαπάει της τρανς και καταβάλει το Χ Ψ πόσο... Τώρα από την στιγμή που χωρίς να έχεις εμπειρίες από την εγχώρια αγορά όπως λες , απαξιώνεις όλα τα κορίτσια του κλάδου , λέγοντας ότι δεν θα βρεις κάτι νορμάλ , δίνε τα 150 εκεί που τραβάει η όρεξη σου και μην μιζεριαζεις ... Άλλωστε όλοι περνούμε τα ρίσκα μας όταν πάμε σε ένα κορίτσι ...
 

pa-poutsis

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
142
Κριτικές
4
Like
195
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδια τα φώτα σας αξίζει πήγε κάνεις
Πσες φορές κι αν την έχω πάρει τηλ δεν την έχω βρει ποτε
 

noName69

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
2
Like
181
Πόντοι
0
Μάλλον είναι fake αγγελία και σε εμένα δεν το σήκωσε
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.504
Like
65.351
Πόντοι
11.956
Mουτρο να προβληματιζεσε εσωτερηκα και οχι για ν σ ακουμε εμεις ...για ν καταλαβδις ειναι σαν ν ρωταω εγω που πινω ενα μπουκαλι την ημερα αν ειναι καλο ...ειναι????
Είναι !!!!!!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.504
Like
65.351
Πόντοι
11.956
Αυτο που προσπαθω να πω ειναι πως μου φαινεται πολυ περιεργο ενα νεαρο ατομα σαν και εμενα να δινει τοσα λεφτα για να παει με τρανς. Στην τελευταια μου εμπειρια η τρανς κοπελα ηθελε να με γαμηση χωρις καποτα και να τελειωσει μεσα αλλα αρνηθηκα ( κριμα ειναι να κολλησω κανενα ΣΜΝ ως παρασημο απο τωρα ). Φανταζομαι για να μου εκανε τετοια προταση θα της αρεσα λιγο, δεν πιστευω να ειχε την ιδια συμπεριφορα με εναν αρκετα μεγαλυτερο. Γιαυτο εχω ψυχολογικα για τα 150 ευρα. Την εγχωρια αγορα δεν την ξερω καλα, αλλα με 50 ευρω δεν νομιζω να υπαρχει τιποτα νορμαλ...Το πιθανοτερο ειναι να πρεπει να με δωσουν εκεινες 50ρικο για να τις γαμησω.. Επισης δεν εχω εμπειρια με την νανσυ κωλαρα που λες αλλα πιστευω ζηταει πολλα, θα προτιμουσα 1000 φορες να εδινα ενα 50 ακομα και να πηγαινα με την Bianca που ξερω πως ειναι εγγυηση απο τις τσοντες της
Και γιατί δεν την έκανες γκόμενα σου ....μια χαρά ...και δεν θα πλήρωνες θα είχες και τα δωράκια σου και ελεύθερο σεξ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom