Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostas1312

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
21
Like
42
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στην Κακάο :)
Ότι και να πω είναι λίγο μάγκες τέλεια και στους δύο ρόλους όλες η καλές Κριτικές ισχύουν. Κυριολεκτικά μου έδωσε τον κωλο στα χέρια :)) χωρις βιασύνες και πάνω απ' όλα down to earth νιώθω λες και έκανα σεξ με την κοπέλα μου ... Με γάμησε έχυσα έκανα ντουζάκι βγαίνω από το ντουζ βάζω το μποξερακι μου να φύγω έρχεται από πίσω μου κατεβάζει το εσώρουχο μου και μου λέει ακωμα δεν τελειώσαμε ε μετά μου έδωσε και κατάλαβα. Μετά 69 τελείωσα δεύτερη φορά στην κοιλιά της και το καλύτερο τελείωσε και αυτή με εμένα να της γλείφω τα μπαλάκια ... Όχι σαν κάτι άλλες που αν μπορούσαν θα χρέωναν και το ποτό που σου δίνουν αν σου προσφέρουν βέβαια ....
αγγελια?? και απο το δωρακι της??
 

noName69

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2018
Μηνύματα
36
Κριτικές
2
Like
181
Πόντοι
0

Deeper21

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2022
Μηνύματα
31
Like
50
Πόντοι
0
Είναι τόσο όμορφη όσο δείχνει εδώ; μιλάμε για άγγελο αν δεν ειναι πειραγμένη η φωτογραφία.... χύνει κιολάς;
Είναι τόσο όμορφη όσο δείχνει εδώ; μιλάμε για άγγελο αν δεν ειναι πειραγμένη η φωτογραφία.... χύνει κιολάς;
Το κορίτσι είναι προσεγμένο ,πεντακάθαρη μέσα έξω ,όσο για το αν είναι πηραγμενες η φωτό η δική μου άποψη είναι πως όχι δεν είναι πειραγμενες, βέβαια εγώ έχω και αδυναμία στην Αλίκη οπότε αν θέλει και κάποιος άλλος να γράψει καλό θα ήταν . Και βέβαια σε χύνει αλλά παίρνει παραπάνω για να τελειώσει .αν πας γράψε μου εδώ η στείλε μου μύνημα να μου πεις εντυπώσεις
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
901

Μολις επεστρεψα... Πως μπορει να μπει στις κριτικες για να κανουμε την αναλυση???
Ακομα περιμένουμε την κριτική.
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.524
Κριτικές
4
Like
2.337
Πόντοι
456
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
31
Like
7.405
Πόντοι
3.886

Joker12

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2022
Μηνύματα
17
Like
32
Πόντοι
0

Το κορίτσι είναι προσεγμένο ,πεντακάθαρη μέσα έξω ,όσο για το αν είναι πηραγμενες η φωτό η δική μου άποψη είναι πως όχι δεν είναι πειραγμενες, βέβαια εγώ έχω και αδυναμία στην Αλίκη οπότε αν θέλει και κάποιος άλλος να γράψει καλό θα ήταν . Και βέβαια σε χύνει αλλά παίρνει παραπάνω για να τελειώσει .αν πας γράψε μου εδώ η στείλε μου μύνημα να μου πεις εντυπώσεις
Έχω κανένα μισάωρο που έφυγα από την Αλίκη , ένιωθα σαν να πήγαινα με την κοπέλα μου στο παθητικό της. όλη την ώρα ήταν πέτρα το καυλι της και το έπαιζε όσο εμπενα μέσα της... Πεντακάθαρη , όπως και το διαμέρισμα της . Στα αρνητικά ήταν η στάθμευση,και την πήρα τηλ να της πω ότι θα καθυστερήσω λίγο για αυτό το λόγο και μου είπε πως έχει πάρκιγκ ένα τετράγωνο από το σπίτι της , οπότε για εμένα ήταν μια πολύ καλή επιλογή . Ξέρετε που μπορώ να γράψω κριτική για την Αλίκη ,γιατί δεν βλέπω κάποιο σχετικό νήμα ;
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
31
Like
7.405
Πόντοι
3.886
Έχω κανένα μισάωρο που έφυγα από την Αλίκη , ένιωθα σαν να πήγαινα με την κοπέλα μου στο παθητικό της. όλη την ώρα ήταν πέτρα το καυλι της και το έπαιζε όσο εμπενα μέσα της... Πεντακάθαρη , όπως και το διαμέρισμα της . Στα αρνητικά ήταν η στάθμευση,και την πήρα τηλ να της πω ότι θα καθυστερήσω λίγο για αυτό το λόγο και μου είπε πως έχει πάρκιγκ ένα τετράγωνο από το σπίτι της , οπότε για εμένα ήταν μια πολύ καλή επιλογή . Ξέρετε που μπορώ να γράψω κριτική για την Αλίκη ,γιατί δεν βλέπω κάποιο σχετικό νήμα ;
Στείλε μου ινμποξ να μου πεις καμία παραπάνω πληροφορία μπρο για Αλίκη
 

19cm_top

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
84
Κριτικές
3
Like
260
Πόντοι
0
Μια βοηθεια σε εναν αδερφο απο Θεσσαλονικη:
Ηρθε για πρωτη φορα στη πολη μας και δεν μπορω να βρω την παραμικρη κριτικη.
Έχει κανει το κσκαντεριλίκι καποιος συναγωνιστης για να δωσει τα φωτα του;

 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Έχω κανένα μισάωρο που έφυγα από την Αλίκη , ένιωθα σαν να πήγαινα με την κοπέλα μου στο παθητικό της. όλη την ώρα ήταν πέτρα το καυλι της και το έπαιζε όσο εμπενα μέσα της... Πεντακάθαρη , όπως και το διαμέρισμα της . Στα αρνητικά ήταν η στάθμευση,και την πήρα τηλ να της πω ότι θα καθυστερήσω λίγο για αυτό το λόγο και μου είπε πως έχει πάρκιγκ ένα τετράγωνο από το σπίτι της , οπότε για εμένα ήταν μια πολύ καλή επιλογή . Ξέρετε που μπορώ να γράψω κριτική για την Αλίκη ,γιατί δεν βλέπω κάποιο σχετικό νήμα ;
δεν υπάρχει καρτέλα για κριτική για το κορίτσι. Πόσταρε το λίνκ της κοπέλας εδώ και βάλε @antisthenis, θα το δει ο mod και θα σε εξυπηρετήσει άμεσα
 

JoOne

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
6
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα κανονιζω για τώρα με Μαρίνα.. κάποιος συναγωνιστής παρακαλώ να μ πει τι παιζει.. πάω ή όχι??
 

Pipis1541

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
234
Like
886
Πόντοι
81
Καλησπέρα κανονιζω για τώρα με Μαρίνα.. κάποιος συναγωνιστής παρακαλώ να μ πει τι παιζει.. πάω ή όχι??
Για πες πως πέρασες με Μαρίνα
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Καλησπέρα κανονιζω για τώρα με Μαρίνα.. κάποιος συναγωνιστής παρακαλώ να μ πει τι παιζει.. πάω ή όχι??
αστο ρε φιλε καλυτερα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom