Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (4 μέλη και 31 επισκέπτες)

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
858
Κριτικές
24
Like
8.302
Πόντοι
2.036
Που την βρίσκουμε;;;
εχει παντου αγγελειες σε ολα τα sex site "η φενια η κοκκινομαλλα" με το κινητο της σε κοινη θεα....επισης την βρισκεις και στο facebook πατα φενια αποστολου... ή και στο google αμα πατησεις Φενια κοκκινομαλλα τρανς στα βγαζει ολα.....
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
871
Κριτικές
1
Like
1.807
Πόντοι
206
κείνη η Ναταλυ εδειχνε πολυ όμορφη τι να εγινε ,ξέρει κανει΄ς αυτη εδω.
 

Noone21

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2022
Μηνύματα
19
Like
26
Πόντοι
0
Οχι απλα καλη..... Value For Money θα ελεγα...με 50 ευρω που παιρνει, κανεις βασιλικο γαμησι και παιρνεις υπηρεσιες που ακομα και πολλες λατινες των 150-200 ευρω δεν προκειται να σου δωσουν...
Συμφωνω απολυτα! Δεν εχω μεγαλη εμπειρια αλλα η Φενια ηταν πραγματικα το κατι αλλο. ΜΙκρο το ποσο και οι υπηρεσιες απο αλλο πλανητη. Εργαλειο χορταστικο και το κοριτσι πραγματικα το ευχαριστιεται αυτο που κανει! Γι'αυτο το κανει και
τοσο καλα
 

Ponly

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
36
Κριτικές
1
Like
84
Πόντοι
0
Παιδιά δεν έχω και μεγάλη εμπειρία με τής κοπέλες αυτές αν και προσπάθησα αλλά έπεσα σε φόλες. Τα γούστα μου πέφτουν σε αυτές που είναι πολύ θηλυκές δλδ πού μην φέρνουν κάτι αντρικό στην εμφάνιση. Είμαι μεταξύ
Katy ts
Bianca hills
Thaly
Alexandra pap

Γνώμη Κάποιος για αυτές?
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
31
Like
7.406
Πόντοι
3.886
Παιδιά δεν έχω και μεγάλη εμπειρία με τής κοπέλες αυτές αν και προσπάθησα αλλά έπεσα σε φόλες. Τα γούστα μου πέφτουν σε αυτές που είναι πολύ θηλυκές δλδ πού μην φέρνουν κάτι αντρικό στην εμφάνιση. Είμαι μεταξύ
Katy ts
Bianca hills
Thaly
Alexandra pap

Γνώμη Κάποιος για αυτές?
Katy πολύ καλή όμορφη και με καλό εργαλείο
 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.099
Πόντοι
201
γνωρίζουμε αν η κοπέλα έχει insta; κάνουν δουλειά οι ορμόνες, όμορφη είναι
 

Noone21

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2022
Μηνύματα
19
Like
26
Πόντοι
0
Καλημερα! Εχει κανεις προσφατη εμπειρια απο την Παμελα ?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Προσφατα καπου τ πηρε τ ματι μου
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.820
Κριτικές
31
Like
7.406
Πόντοι
3.886
Αξίζει η συγκεκριμένη;
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Καλημερα! Εχει κανεις προσφατη εμπειρια απο την Παμελα ?
Πρόσφατη όχι αλλά αυτό που είδα πριν από 2 χρόνια περίπου, δεν είχε καμία σχέση με αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες. Δυστυχώς.
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
476
Κριτικές
26
Like
1.419
Πόντοι
1.071
Πρόσφατη όχι αλλά αυτό που είδα πριν από 2 χρόνια περίπου, δεν είχε καμία σχέση με αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες. Δυστυχώς.
Οι φωτογραφίες πρέπει να είναι δεκαετία και βάλε!!!
 

Loumidhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Γεια σας ρε μαγκες θα ήθελα την γνωμη σας σε ενα προβληματισμο μου. Πως αντιμετωπίζετε τον ψυχολογικο παραγοντα ολα αυτα τα χρονια με τις τρανς γυναικες ;; Για να γινω πιο σαφης, εγω ως ενας 22 χρονος, αισθάνομαι τερμα μαλακας που δινω 150-200 ευρα λες και ειναι μαρουλοφυλλα για 1 ωρα. Το λεω αυτο διοτη γενικα προσεχω πολυ την ενφανιση, το ντυσιμο και το σωμα μου και παντα οταν εχω ενα ραντεβου με μια τρανς κοιταω να ειμαι στην πενα. Δεν λεω οτι ειμαι Τοπ μοντελ αλλα αμα παρατηρησετε και στα ινσταγκραμ απο τις ξενες τρανς γυναικες που βρισκονται στην Ελλαδα θα δειτε πως ακολουθουν ομορφα παιδια (αναφέρομαι σε Ελληνες οποτε πολυ πιθανον να ειναι και πελατες τους ). Γενικα ρε μαγκες καθε φορα η 1 ωρα περναει νερακι. Δεν ξερω δεν βγαινει και οικονομικα και πιστεω πως ο μικροτερος ευατος μου δεν θα ηταν καθολου περηφανος αμα μαθενε οτι δινω 150-200 ευρω ακομα και ως παθητικος καποιες φορες. Να σημειωσω πως αναφερομαι για συναντησεις που ειχα στο εξωτερικο.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
Mουτρο να προβληματιζεσε εσωτερηκα και οχι για ν σ ακουμε εμεις ...για ν καταλαβδις ειναι σαν ν ρωταω εγω που πινω ενα μπουκαλι την ημερα αν ειναι καλο ...ειναι????
 

Loumidhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Mουτρο να προβληματιζεσε εσωτερηκα και οχι για ν σ ακουμε εμεις ...για ν καταλαβδις ειναι σαν ν ρωταω εγω που πινω ενα μπουκαλι την ημερα αν ειναι καλο ...ειναι????
@batraxomouris σεβομαι την εμπειρια σου αλλα εθεσα ενα ερωτημα για τον ψυχολογικο παραγοντα στο αθλημα, δεν διατυπωσα απλως τον προβληματισμο μου στο ακυρο.. Πιστευω ειναι και στο καταλληλο session "Τραβελια - γενικη συζητηση"
 

Antonis zagouras

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2020
Μηνύματα
266
Like
574
Πόντοι
81
Γεια σας ρε μαγκες θα ήθελα την γνωμη σας σε ενα προβληματισμο μου. Πως αντιμετωπίζετε τον ψυχολογικο παραγοντα ολα αυτα τα χρονια με τις τρανς γυναικες ;; Για να γινω πιο σαφης, εγω ως ενας 22 χρονος, αισθάνομαι τερμα μαλακας που δινω 150-200 ευρα λες και ειναι μαρουλοφυλλα για 1 ωρα. Το λεω αυτο διοτη γενικα προσεχω πολυ την ενφανιση, το ντυσιμο και το σωμα μου και παντα οταν εχω ενα ραντεβου με μια τρανς κοιταω να ειμαι στην πενα. Δεν λεω οτι ειμαι Τοπ μοντελ αλλα αμα παρατηρησετε και στα ινσταγκραμ απο τις ξενες τρανς γυναικες που βρισκονται στην Ελλαδα θα δειτε πως ακολουθουν ομορφα παιδια (αναφέρομαι σε Ελληνες οποτε πολυ πιθανον να ειναι και πελατες τους ). Γενικα ρε μαγκες καθε φορα η 1 ωρα περναει νερακι. Δεν ξερω δεν βγαινει και οικονομικα και πιστεω πως ο μικροτερος ευατος μου δεν θα ηταν καθολου περηφανος αμα μαθενε οτι δινω 150-200 ευρω ακομα και ως παθητικος καποιες φορες. Να σημειωσω πως αναφερομαι για συναντησεις που ειχα στο εξωτερικο.
Έκαστος στο είδος του τύπε κι εσύ στους καφέδες!!!
Δεν ξέρω τι να σου πω!! Προβληματισμό δεν είχα ποτέ!!! Βέβαια δε φυτιλιάζω τέτοια ποσά αλλά αυτά που χαλάω για τη διασκέδαση δεν με πειράζει!!! Αν νομίζεις ότι χαλιέσαι, βάλε ψαλίδι στα έξοδα για σεξ!
 

Deeper21

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2022
Μηνύματα
31
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα , έχουμε πληροφορίες για την συγκεκριμένη ; Είμαι ανάμεσα σε αυτήν και στην Πάμελα Μικροκαμωμένη τρανς με αρνητικές εξετάσεις για ΣΜΝ με ημ/νία 19/10/22).
Πολύ καλή περίπτωση ,δεν έχω πολλές εμπειρίες με 3 κοπέλες έχω βρεθεί ,αλλά για εμένα αξίζει και με το παραπάνω . Και τα λεφτά σου δεν θα κλάψεις και θα περάσεις και σούπερ !
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.918
Πόντοι
456
Μέλος Loumidhs αν έχεις ψυχολογικά επειδή δίνεις 150ευρα στις τρανς απλά τα κόβεις και αρκείσαι στα εγχώρια με 50 άντε 80 αν είναι καμία σαν τη nansy με την κωλάρα που λέει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom