Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.546
Like
7.182
Πόντοι
1.056

Μηπως καποιο μελος ή εξωθεσμικος εχει καποια πληροφορια,καλο θα ειναι να μαθει η μητερα τι μπορει να εχει συμβει.
 

BarberPit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
563
Πόντοι
290

Μολις επεστρεψα απο επισκεψη. Οντως πολύ καλη! Ευγενικη επικοινωνιακή και καβλιαρα. Ενιωσα πολύ ανετα μαζι της και περασα ωραια. Αν ανοίξει προφίλ για κριτικές θα το αναλύσω εκτενέστερα.
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.409
Πόντοι
201

Μολις επεστρεψα απο επισκεψη. Οντως πολύ καλη! Ευγενικη επικοινωνιακή και καβλιαρα. Ενιωσα πολύ ανετα μαζι της και περασα ωραια. Αν ανοίξει προφίλ για κριτικές θα το αναλύσω εκτενέστερα.

Κάποιος άλλος φίλος έγραψε χθες πως έφυγε μόνιμα για Άμστερνταμ

Καλοκαίρι του '21 που συνευρεθήκαμε μου είχε πει όντως πως θα την κάνει μόνιμα για Άμστερνταμ κατά τον Δεκέμβρη του '21, αλλά ακόμη εδώ είναι κατά τα φαινόμενα.

Αχχχχχ πουθενά σαν την Ελλάδα. Ήλιος, θάλασσα, φιλότιμο :-D
 

Xrhp96

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2021
Μηνύματα
38
Like
46
Πόντοι
0



Ποια από τις 3 θα προτείνατε ;
Είμαι ενεργητικός
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
505
Κριτικές
9
Like
645
Πόντοι
306
Εχει εμπειρια κανενας για να μας πει εντυπωσεις;
 

agrinio_string

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0

Καλημερα!! γνωρίζουμε κάτι εδώ?
 

teo1402

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2009
Μηνύματα
79
Like
52
Πόντοι
0
Εχει εμπειρια κανενας για να μας πει εντυπωσεις;
Ψηλη με μεγαλο εργαλειο οπως στις φωτο αλλα αρκετα ξεπετα
 

BarberPit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
563
Πόντοι
290
Κάποιος άλλος φίλος έγραψε χθες πως έφυγε μόνιμα για Άμστερνταμ

Καλοκαίρι του '21 που συνευρεθήκαμε μου είχε πει όντως πως θα την κάνει μόνιμα για Άμστερνταμ κατά τον Δεκέμβρη του '21, αλλά ακόμη εδώ είναι κατά τα φαινόμενα.

Αχχχχχ πουθενά σαν την Ελλάδα. Ήλιος, θάλασσα, φιλότιμο :-D
Καλα και εμενα τα ιδια μου ελεγε. Οτι τελος του μήνα φευγει για Αμστερνταμ κτλ. Νομιζω οτι για καμια 10αρια χρόνια θα είναι φευγάτη.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Ψηλη με μεγαλο εργαλειο οπως στις φωτο αλλα αρκετα ξεπετα
Το 95% είναι ανώμαλες θέλουν μόνο να γαμάνε ενώ έχουν γίνει τρανς θεωρητικά για να γαμιουνται επηδη και καλά νιώθουν γυναίκες ……κάτι που δεν υσχιει …. Μόνο για ένα 10% υσχιει !!! Πάει λοιπόν ο πελάτης και προσπαθεί να τον γαμηση και αν τον δει στραιτ του κάνει σπάσιμο για να μην γαμηση !!!!αυτη είναι η αλήθεια με τα παλιό τραβεστακια !!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.057
Κριτικές
7
Like
3.763
Πόντοι
736
Ξέρετε πληροφορίες για την συγκεκριμένη; Χρόνια στο χώρο αλλά δεν έχει τύχει να δω κάτι..
Ψηλη με μεγαλο εργαλειο οπως στις φωτο αλλα αρκετα ξεπετα
.....και μεγάλο κασέ ε;κατομπαλο νομίζω και για επαρχία εκατοπενηντομπαλο.
 

kostas_bi

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2021
Μηνύματα
43
Like
104
Πόντοι
0
Ξέρετε πληροφορίες για την συγκεκριμένη; Χρόνια στο χώρο αλλά δεν έχει τύχει να δω κάτι..
Αν δεν κάνω λάθος έβγαινε στην Φαληρου παράλληλη της συγγρου και το σπίτι της ήταν αρχές Θησεως. Ήταν καλή απλά η πουτσα της ήταν πλακέ! Δεν εχω ξαναδεί τέτοια πουτσα. Μεγάλη και πλακέ!
 

Apola000

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2018
Μηνύματα
17
Like
8
Πόντοι
0
Αν δεν κάνω λάθος έβγαινε στην Φαληρου παράλληλη της συγγρου και το σπίτι της ήταν αρχές Θησεως. Ήταν καλή απλά η πουτσα της ήταν πλακέ! Δεν εχω ξαναδεί τέτοια πουτσα. Μεγάλη και πλακέ!
Εγκρίνεις δλδ;
 
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
134
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα θα ήθελα να ρωτήσω για ενεργό παθητικό ποια από τις δυο θα προτείνατε
 

shin_

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα θα ήθελα να ρωτήσω για ενεργό παθητικό ποια από τις δυο θα προτείνατε
Την Αλίκη που την έχω δοκιμάσει λέω άνετα...την άλλη δεν έχω γνώμη
 

fmmr

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Αν δεν κάνω λάθος έβγαινε στην Φαληρου παράλληλη της συγγρου και το σπίτι της ήταν αρχές Θησεως. Ήταν καλή απλά η πουτσα της ήταν πλακέ! Δεν εχω ξαναδεί τέτοια πουτσα. Μεγάλη και πλακέ!
Η ηλικία της είναι πάνω απο 50 να ξέρεις....
 

Travesti_Nicole

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
7
Like
44
Πόντοι
0
@ALEXIA ROSSI καλημέρα σας και να έχετε μια όμορφη Κυριακή,

Σας ευχαριστώ θερμά για τα καλά σας λόγια. Προσπαθώ, με κάθε τρόπο, με ευγένεια, όταν δεν παρεκτρέπομαι και εγώ σε "μικρές" επιπολαιότητες όπως όλοι μας, να εκφράζω κόσμια την άποψή μου.

- Ένα από τα βασικά στοιχεία του επαγγέλματος του/της ιερόδουλου είναι η "κοινωνικότητα" την οποία θα πρέπει να νιώθει ο ασκών το συγκεκριμένο επάγγελμα. Για αυτόν ακριβώς τον λόγο το θεωρώ κρίσιμο, αν όχι πολύ σημαντικό, όταν κανείς "νιώσει" ότι πλέον "δεν μπορεί" να αποδώσει και ότι τον φθείρει αυτή η εργασία να αποχωρήσει.

- Το συγκεκριμένο επάγγελμα θα πρέπει σε κάποιον να αρέσει πολύ για να το κάνει. Έχεις να κάνεις με τη σεξουαλικότητα - που και Φροϋδικά μιλώντας αποτελεί θεμέλιο λίθο - δεν είσαι πχ κομμώτρια ή κάτι άλλο (όχι ότι δεν είναι σπουδαία επαγγέλματα) αλλά είναι τελείως διαφορετικό να κάνεις από αγγαρεία κομμωτική και τελείως διαφορετικό να παρέχεις από αγγαρεία υπηρεσίες ιεροδούλου.

- Το τελευταίο καιρό παρατηρώ αμέτρητες τρανς κοπέλες έχουν μπει στο χώρο του πληρωμένου έρωτα και οι περισσότερες ΔΕΝ θέλουν και δεν τους αρέσει αυτό που κάνουν.
Για να κάνεις αυτή τη δουλειά, αλλά και οποιαδήποτε δουλειά που έχει σχέση με ανθρώπους, θα πρέπει, βαθιά μέσα σου, να έχεις εν-συναίσθηση και τέτοια ευφυΐα που να σου επιτρέπει να απολαμβάνεις αυτό που κάνεις και να νιώσεις ότι σε κάθε ραντεβού μόνο κερδίζεις γιατί κερδίζει και ο άλλος.
Η σχέση με τους πελάτες πρέπει σε κάθε περίπτωση να είναι win-win. Ακόμα και αν με κάποιον πελάτη δεν τα βρίσκεις θα πρέπει να είσαι έτσι "στημένη", από άποψη business model μιλώντας, που μόνο κερδισμένη να βγαίνεις.
Ωραία τα λές αλλά ο περισσότερος κόσμος είναι άξεστος και αμόρφωτος, δε κάτι στρέιτ και καλά που κράζουν τραβελια ή Τρανς επειδή έχουν συμφέροντα πχ επειδή μπορεί να ήθελε να την γαμησει δωρεάν κ.α. και βγάζει δηλητήριο στο πρόσωπο της και ακόμα στην συμπεριφορά δεν είναι λοιπόν θέμα το κοριτσιών σε οποιαδήποτε κατηγορία.
Δεν μπορεί η οποιαδήποτε να εκφράζει ενσυναίσθηση που λες και να το γουστάρει όταν δεν υπάρχει και ο ανάλογος κόσμος που δεν θα εκμεταλλευτεί κάποια κατάσταση .
 

shin_

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom