Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.579
Πόντοι
2.356
Ωραία τα λές αλλά ο περισσότερος κόσμος είναι άξεστος και αμόρφωτος, δε κάτι στρέιτ και καλά που κράζουν τραβελια ή Τρανς επειδή έχουν συμφέροντα πχ επειδή μπορεί να ήθελε να την γαμησει δωρεάν κ.α. και βγάζει δηλητήριο στο πρόσωπο της και ακόμα στην συμπεριφορά δεν είναι λοιπόν θέμα το κοριτσιών σε οποιαδήποτε κατηγορία.
Δεν μπορεί η οποιαδήποτε να εκφράζει ενσυναίσθηση που λες και να το γουστάρει όταν δεν υπάρχει και ο ανάλογος κόσμος που δεν θα εκμεταλλευτεί κάποια κατάσταση .
Συμφωνώ απολύτως με τα λεγόμενά σου.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.918
Πόντοι
456
Ωραία τα λές αλλά ο περισσότερος κόσμος είναι άξεστος και αμόρφωτος, δε κάτι στρέιτ και καλά που κράζουν τραβελια ή Τρανς επειδή έχουν συμφέροντα πχ επειδή μπορεί να ήθελε να την γαμησει δωρεάν κ.α. και βγάζει δηλητήριο στο πρόσωπο της και ακόμα στην συμπεριφορά δεν είναι λοιπόν θέμα το κοριτσιών σε οποιαδήποτε κατηγορία.
Δεν μπορεί η οποιαδήποτε να εκφράζει ενσυναίσθηση που λες και να το γουστάρει όταν δεν υπάρχει και ο ανάλογος κόσμος που δεν θα εκμεταλλευτεί κάποια κατάσταση .
Είναι που θα πέσεις. Σαν επαγγελματίας η κάθε κοπέλα οφείλει να είναι σωστή με όλους τους πελάτες ανεξαρτήτως ψυχολογικής της κατάστασης. Αυτό είναι η δουλειά της, αυτό πουλάει.

Το ότι κάποιοι είναι μαλάκες άξεστοι βρωμιάρηδες ισχύει αλλά αυτούς μπορείς άνετα να μην τους δεχτείς.

Το πρόβλημα υπάρχει όταν μια κοπέλα του χώρου έχει ψυχολογικά ή είναι μαλακισμένη και βγάζει λάθος χαρακτήρα εκεί που δεν πρέπει...
 

Travesti_Nicole

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
7
Like
44
Πόντοι
0
Είναι που θα πέσεις. Σαν επαγγελματίας η κάθε κοπέλα οφείλει να είναι σωστή με όλους τους πελάτες ανεξαρτήτως ψυχολογικής της κατάστασης. Αυτό είναι η δουλειά της, αυτό πουλάει.

Το ότι κάποιοι είναι μαλάκες άξεστοι βρωμιάρηδες ισχύει αλλά αυτούς μπορείς άνετα να μην τους δεχτείς.

Το πρόβλημα υπάρχει όταν μια κοπέλα του χώρου έχει ψυχολογικά ή είναι μαλακισμένη και βγάζει λάθος χαρακτήρα εκεί που δεν πρέπει...
Δεν είναι που θα πέσει αγόρι μου γλυκό είναι ότι θα πρέπει να εξηγεί κάποια τι προσφέρει ενώ τα γράφει .
Θα πρέπει να λύσει τα ερωτηματικά του πελάτη του πρωτάρη για να μπορέσει να βγάλει ένα ραντεβού και για να γλυτώσει τον κακοχαρακτηρισμο της, θα πρέπει να εξηγεί κάθε φορά ότι χρηματίζεται γιατί για κάποιους δεν είναι αυτονόητο και φυσικά όταν δεν πληρεί τον όρο τρανς θα πρέπει να εξηγεί τι έχει και τι δεν έχει άσχετα με το τι νιώθει κάποια ότι είναι και πολλές φορές παζάρια στην τιμή.Δεν λέω ότι όλοι είναι άκυροι που θέλουν ραντεβού αλλά οι περισσότεροι δεν ξέρουν καν να μηλισουν ,δεν με ενδιαφέρει αν κάποιους δεν τους βολεύει αυτό που γράφω. Πρώτα μαθαίνουμε πληροφορίες και μετά ενοχλούμε ένα άνθρωπο διαφορετικό σαν εμάς.Εγω ευτυχώς δουλεύω με λίγο κόσμο και δεν έχω τέτοια θέματα και ούτε έχει κανείς την ικανότητα να μου κάνει όλα αυτά και χαίρομαι που μπορεί να έχω λίγο κοινό αλλά είναι άνθρωποι και όχι ζώα. Υπάρχουν και άλλες επιλογές όταν κάτι δεν σου αρέσει και δεν χαλάς την ψυχολογία του κάθε ανθρώπου που κάνει αυτή την δουλειά η κάθε μία με τον δικό της τρόπο. Στο μόνο που θα συμφωνήσω είναι ότι δεν θα φταίει κάποιος που θα πάρει τηλέφωνο να τα ακούσει αυτός χωρίς να φταίει γιατί όπως προανέφερα υπάρχουν καλοί άνθρωποι με σωστή συμπεριφορά που ζητάνε ραντεβού..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Travesti_Nicole

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
7
Like
44
Πόντοι
0

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.918
Πόντοι
456
Δεν είναι που θα πέσει αγόρι μου γλυκό είναι ότι θα πρέπει να εξηγεί κάποια τι προσφέρει ενώ τα γράφει .
Θα πρέπει να λύσει τα ερωτηματικά του πελάτη του πρωτάρη για να μπορέσει να βγάλει ένα ραντεβού και για να γλυτώσει τον κακοχαρακτηρισμο της, θα πρέπει να εξηγεί κάθε φορά ότι χρηματίζεται γιατί για κάποιους δεν είναι αυτονόητο και φυσικά όταν δεν πληρεί τον όρο τρανς θα πρέπει να εξηγεί τι έχει και τι δεν έχει άσχετα με το τι νιώθει κάποια ότι είναι και πολλές φορές παζάρια στην τιμή.Δεν λέω ότι όλοι είναι άκυροι που θέλουν ραντεβού αλλά οι περισσότεροι δεν ξέρουν καν να μηλισουν ,δεν με ενδιαφέρει αν κάποιους δεν τους βολεύει αυτό που γράφω. Πρώτα μαθαίνουμε πληροφορίες και μετά ενοχλούμε ένα άνθρωπο διαφορετικό σαν εμάς.Εγω ευτυχώς δουλεύω με λίγο κόσμο και δεν έχω τέτοια θέματα και ούτε έχει κανείς την ικανότητα να μου κάνει όλα αυτά και χαίρομαι που μπορεί να έχω λίγο κοινό αλλά είναι άνθρωποι και όχι ζώα. Υπάρχουν και άλλες επιλογές όταν κάτι δεν σου αρέσει και δεν χαλάς την ψυχολογία του κάθε ανθρώπου που κάνει αυτή την δουλειά η κάθε μία με τον δικό της τρόπο. Στο μόνο που θα συμφωνήσω είναι ότι δεν θα φταίει κάποιος που θα πάρει τηλέφωνο να τα ακούσει αυτός χωρίς να φταίει γιατί όπως προανέφερα υπάρχουν καλοί άνθρωποι με σωστή συμπεριφορά που ζητάνε ραντεβού..
Έχω 15 χρόνια περίπου στο "άθλημα" γι αυτό και επιμένω ότι είναι καθαρά που θα πέσεις.

Τύχη είναι να βρεις καλή περίπτωση αρκεί να μην είσαι ούτε εσύ ζώο σαν πελάτης ούτε η κοπέλα σαλταρισμένη.

Πρόσφατα πήρα τηλέφωνο μία για να κανονίσω ραντεβού την επόμενη μέρα,κάτι που έχω κάνει ουκ ολίγες φορές χωρίς κανένα πρόβλημα...Γυρνάει λοιπόν ενώ ήταν πρώτη φορά που μιλούσαμε και μου λέει "και που να ξέρω εγώ ρε καραγκιόζη τι θα κάνω αύριο, μαλάκα " ...Μαύρο και τέλος...:hi:
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
400
Like
1.441
Πόντοι
201
Έχω 15 χρόνια περίπου στο "άθλημα" γι αυτό και επιμένω ότι είναι καθαρά που θα πέσεις.

Τύχη είναι να βρεις καλή περίπτωση αρκεί να μην είσαι ούτε εσύ ζώο σαν πελάτης ούτε η κοπέλα σαλταρισμένη.

Πρόσφατα πήρα τηλέφωνο μία για να κανονίσω ραντεβού την επόμενη μέρα,κάτι που έχω κάνει ουκ ολίγες φορές χωρίς κανένα πρόβλημα...Γυρνάει λοιπόν ενώ ήταν πρώτη φορά που μιλούσαμε και μου λέει "και που να ξέρω εγώ ρε καραγκιόζη τι θα κάνω αύριο, μαλάκα " ...Μαύρο και τέλος...:hi:

Εν τω μεταξύ, η μαλακισμένη δεν μπορούσε να καταλάβει πως μπορεί να έχεις συγκεκριμένο φετίχ, να θέλεις να τον πάρεις, οπότε θέλεις να είσαι προετοιμασμένος κατάλληλα να μην υπάρξουν απρόοπτα (ή απλώς να μην μπορούσες την ημέρα που πήρες) κλπ.
 

Travesti_Nicole

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
7
Like
44
Πόντοι
0
Έχω 15 χρόνια περίπου στο "άθλημα" γι αυτό και επιμένω ότι είναι καθαρά που θα πέσεις.

Τύχη είναι να βρεις καλή περίπτωση αρκεί να μην είσαι ούτε εσύ ζώο σαν πελάτης ούτε η κοπέλα σαλταρισμένη.

Πρόσφατα πήρα τηλέφωνο μία για να κανονίσω ραντεβού την επόμενη μέρα,κάτι που έχω κάνει ουκ ολίγες φορές χωρίς κανένα πρόβλημα...Γυρνάει λοιπόν ενώ ήταν πρώτη φορά που μιλούσαμε και μου λέει "και που να ξέρω εγώ ρε καραγκιόζη τι θα κάνω αύριο, μαλάκα " ...Μαύρο και τέλος...:hi:
Συμβαίνουν και αυτά και είναι απαράδεκτο βέβαια αλλά πίστεψέ με είναι σχετικά σπάνιο να δεις τέτοια συμπεριφορά σε σχέση με αυτά όλα που σου προανέφερα..
Το καλύτερο θα ήταν και από τις δύο πλευρές να υπάρχει κάποια λογική στην συμπεριφορά και ένα σκεπτικό ότι και αυτή που εργάζεται είναι άνθρωπος αλλά και αυτός που παίρνει τηλέφωνο θα θέλει σίγουρα να ικανοποιήσει τις ανάγκες του..
Όλα είναι θέμα σεβασμού και μόρφωσης σε αυτό το κομμάτι.Κανεις δεν ανοίκει σε κανένα αγόρι μου για να δέχεται άσχημες συμπεριφορές και από τις δύο πλευρές αλλά υπάρχει πολύ αμορφωσια στο θέμα αυτό και όσο να το αναλύσω δεν βγάζω άκρη σίγουρα σε κάποιους θα φανώ κακιά γιατί δεν μπορούν να καταλάβουν πόσο σοβαρό είναι όλο αυτό και πόση σημασία έχει.. Φιλιά.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.918
Πόντοι
456
Εν τω μεταξύ, η μαλακισμένη δεν μπορούσε να καταλάβει πως μπορεί να έχεις συγκεκριμένο φετίχ, να θέλεις να τον πάρεις, οπότε θέλεις να είσαι προετοιμασμένος κατάλληλα να μην υπάρξουν απρόοπτα (ή απλώς να μην μπορούσες την ημέρα που πήρες) κλπ.
Ήταν τελείως αντιεπαγγελματική συμπεριφορά φίλε daeva2.

Αυτές τρώνε φρίκη γιατί πολλοί τους ακυρώνουν ραντεβού ή δεν πάνε καν με αποτέλεσμα να χάνουν λεφτά... Απλό και κατανοητό από την πλευρά τους όμως σε καινούργιο υποψήφιο πελάτη δεν απαντάς έτσι...Χάνεις έναν εν δυνάμει χορηγό σου να το πω κ έτσι.
 

Travesti_Nicole

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
7
Like
44
Πόντοι
0
Εν τω μεταξύ, η μαλακισμένη δεν μπορούσε να καταλάβει πως μπορεί να έχεις συγκεκριμένο φετίχ, να θέλεις να τον πάρεις, οπότε θέλεις να είσαι προετοιμασμένος κατάλληλα να μην υπάρξουν απρόοπτα (ή απλώς να μην μπορούσες την ημέρα που πήρες

Εν τω μεταξύ, η μαλακισμένη δεν μπορούσε να καταλάβει πως μπορεί να έχεις συγκεκριμένο φετίχ, να θέλεις να τον πάρεις, οπότε θέλεις να είσαι προετοιμασμένος κατάλληλα να μην υπάρξουν απρόοπτα (ή απλώς να μην μπορούσες την ημέρα που πήρες) κλπ.
Μην το βλέπεις έτσι έτυχε μια κακιά στιγμή όλα είναι μέσα στο πρόγραμμα μου έχει τύχει σε πελάτη να είναι απότομος και άξεστος στην αρχή ,όταν ήρθε εδώ το μετάνιωσε και μου ζήτησε και συγνώμη ίσως είχε κακιά προηγούμενη εμπειρία ή κάποιο προσωπικό πρόβλημα , μην ξεχνάμε ότι είμαστε άνθρωποι και όχι ζώα ισχύει προς όλες τις κατευθύνσεις...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.918
Πόντοι
456
Καλά μου έχουν πει κι αυτές ιστορίες να τρελένεσαι, πάει ο άλλος και νομίζει ότι θα γαμήσει τσάμπα. Άλλοι παίρνουν τηλέφωνα και πιάνουν κουβέντα λες και θα γίνουν κολλητοί.:2funny::headbang:

Οκ με κάποιες έχω περάσει κι εγώ καλά όμως πάντα είμαι τυπικός και κύριος. :hi:
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
400
Like
1.441
Πόντοι
201
Ό,τι και αν έχει περάσει κανείς, η αγένεια απέναντι σε άνθρωπο που δε γνωρίζεις και ο οποίος είναι τουλάχιστον τυπικός απέναντί σου είναι ασυγχώρητη.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.918
Πόντοι
456
Εντάξει κοιμήθηκα το βράδυ πάντως...:2funny::hi:
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
400
Like
1.441
Πόντοι
201
Εν τω μεταξύ, επειδή θυμάμαι σε ποια αναφέρεσαι, από τις φωτογραφίες, καίτοι με μισό το πρόσωπο, φαίνεται καλή...
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.347
Like
2.918
Πόντοι
456
Εν τω μεταξύ, επειδή θυμάμαι σε ποια αναφέρεσαι, από τις φωτογραφίες, καίτοι με μισό το πρόσωπο, φαίνεται καλή...
Πολύ δυνατή στο σώμα πρέπει να είναι αλλά οκ υπάρχουν κι άλλες. Μικρό το κακό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Daeva2
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
Έχω 15 χρόνια περίπου στο "άθλημα" γι αυτό και επιμένω ότι είναι καθαρά που θα πέσεις.

Τύχη είναι να βρεις καλή περίπτωση αρκεί να μην είσαι ούτε εσύ ζώο σαν πελάτης ούτε η κοπέλα σαλταρισμένη.

Πρόσφατα πήρα τηλέφωνο μία για να κανονίσω ραντεβού την επόμενη μέρα,κάτι που έχω κάνει ουκ ολίγες φορές χωρίς κανένα πρόβλημα...Γυρνάει λοιπόν ενώ ήταν πρώτη φορά που μιλούσαμε και μου λέει "και που να ξέρω εγώ ρε καραγκιόζη τι θα κάνω αύριο, μαλάκα " ...Μαύρο και τέλος...:hi:

Πες μας κ ποια είναι για να μην καλεσουμε για ραντεβού.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom