Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους !!! Διαβάζω καιρό το φόρουμ, αλλά δεν έχω πάρει μέρος σε συζήτηση μέχρι τώρα, και είπα να ξεκινήσω σήμερα μιας και θέλω την πολύτιμη εμπειρία σας:
Λοιπόν μετά από ώριμη σκέψη αποφάσισα να δοκιμάσω τον παθητικό ρόλο με κάποια κοπέλα (Trans/shemale/cross).
θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια με "προσόντα, ώστε να είναι όσο πιο πολύ ευχάριστη η εμπειρία, επίσης να είναι υπομονετική με πρωτάρηδες, και πάνω απ' όλα καθαρή. Δεν με πειράζει αν είναι κάτι τι ακριβότερη η επιλογή, φτάνει να περάσω όμορφα και να μην νιώθω άβολα.
Ελπίζω να μην ζητάω πολλά, και αν το θέμα το έχω αναρτήσει σε λάθος κατηγορία να μου το πει κάποιος.
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτερων.
Φίλε, αν δεν έχεις προηγούμενη εμπειρία ως παθητικός, θα σε συμβούλευα να αποφύγεις τα μεγάλα προσόντα για αρχή. Να ξεκινήσεις πειραματιζομενος με ένα νορμάλ μέγεθος. Και αν δεις ότι σου αρέσει, τότε προχωράς με κάποια πιο προικισμένη.
 

AlexFirstTimer

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2022
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Sorry έγραφα επι λέξη: "με μικρομεσαία προσόντα" και καταλάθος προφανώς σβήστηκε το "μικρομεσαία" !!! και βγήκε το εντελώς αντίθετο απο αυτό που ήθελα να γράψω ! (εγώ μια κοπέλα ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ προικισμένη ψάχνω, για να το απολαύσω)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Πολύ καλή τράνς στη Νίκαια !!! Ήταν η πρώτη μου τράνς !!!
η Ευα ειναι παθητική, δεν νομίζω ότι ψάχνει κάτι τέτοιο ο φίλος...
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
392
Like
1.409
Πόντοι
201

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
192
Πόντοι
0
Αν πας, αν θες μοιράσου τη γνώση είτε από εδώ, είτε σε pm, γιατί με τριβελίζει καιρό η σκέψη της συγκεκριμένης κι εμένα
Θέλω να πάω γιατί και εμένα μου έχει κάτσει αλλά δεν βρίσκω καμιά πρόσφατη γνώμη ή εμπειρία από κάποιον. Και οι πληροφορίες που γράφω παραπάνω ότι βρήκα είναι από το 2020 οι πιο πρόσφατες...

Αν πάω πάντως, θα ενημερώσω, εννοείται!
 

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
192
Πόντοι
0
Ρε αλάνια αλήθεια σας ρωτάω... Μόνο εγώ έχω αρχίσει να βιδώνω άσχημα με τις τιμές τους πλέον;

Να σας πω παράδειγμα... Διαβάζω τέλη Ιουλίου την κριτική του @Atridis για την Lara Marques. Τα λέει ωραία, τον εμπιστεύομαι κιόλας, βλέπω και τιμή 70 η ώρα και λέω φύγαμε. Μιλάω μαζί της ακριβώς 4 μέρες μετά από την επίσκεψη του @Atridis και μου λέει 80 η μισή και 150 η ώρα. Ξενερώνω και λέω άστο. Φεύγω για μερικές μέρες και επιστρέφοντας το ξανασκέφτομαι και λέω ας πάω. Την παίρνω να κλείσω ραντεβού και μου λέει 100 η μισή και 150 η μία ώρα....

Και αρκετές ακόμη περιπτώσεις...

Το αποτέλεσμα; Για μισάωρο 100ρικο δεν δίνω ούτε για πλάκα. Για ώρα, η Lara Marques, η Vivi Carvalho, η Katy η <<Ιταλίδα>> αλλά και πολλές πολλές άλλες έχουν όλες την ίδια τιμή!!!! Πλήρης παραλογισμός!!!

Ρε μήπως πρέπει να μην ξαναπατήσουμε σε καμιά τους (όλοι μας όμως) για κανένα μήνα για να ξεκαβαλήσουν λίγο; Πραγματικά ήθελα να ήξερα ποιος πάει και τους τα δίνει αυτά τα φράγκα;
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
395
Κριτικές
144
Like
7.821
Πόντοι
11.971
Ρε αλάνια αλήθεια σας ρωτάω... Μόνο εγώ έχω αρχίσει να βιδώνω άσχημα με τις τιμές τους πλέον;

Να σας πω παράδειγμα... Διαβάζω τέλη Ιουλίου την κριτική του @Atridis για την Lara Marques. Τα λέει ωραία, τον εμπιστεύομαι κιόλας, βλέπω και τιμή 70 η ώρα και λέω φύγαμε. Μιλάω μαζί της ακριβώς 4 μέρες μετά από την επίσκεψη του @Atridis και μου λέει 80 η μισή και 150 η ώρα. Ξενερώνω και λέω άστο. Φεύγω για μερικές μέρες και επιστρέφοντας το ξανασκέφτομαι και λέω ας πάω. Την παίρνω να κλείσω ραντεβού και μου λέει 100 η μισή και 150 η μία ώρα....

Και αρκετές ακόμη περιπτώσεις...

Το αποτέλεσμα; Για μισάωρο 100ρικο δεν δίνω ούτε για πλάκα. Για ώρα, η Lara Marques, η Vivi Carvalho, η Katy η <<Ιταλίδα>> αλλά και πολλές πολλές άλλες έχουν όλες την ίδια τιμή!!!! Πλήρης παραλογισμός!!!

Ρε μήπως πρέπει να μην ξαναπατήσουμε σε καμιά τους (όλοι μας όμως) για κανένα μήνα για να ξεκαβαλήσουν λίγο; Πραγματικά ήθελα να ήξερα ποιος πάει και τους τα δίνει αυτά τα φράγκα;
Η ζιτηση καθορίζει της τιμές.
Προφανώς έσπασε το τηλ.απο τις κλήσεις και σου λέει θα ανεβάσω τις τιμές.
Τρανς δεν υπάρχουν πολλές γιατί πρέπει να ρίξει λεφτά η άλλη για να γίνει ευπαρουσιαστη και γαμεφσιμη,ενό από γυναίκες βρομαει ο τόπος βγενουν φουρνιές κάθε μέρα
 

Kakoslikos45

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
192
Πόντοι
0
Η ζιτηση καθορίζει της τιμές.
Προφανώς έσπασε το τηλ.απο τις κλήσεις και σου λέει θα ανεβάσω τις τιμές.
Τρανς δεν υπάρχουν πολλές γιατί πρέπει να ρίξει λεφτά η άλλη για να γίνει ευπαρουσιαστη και γαμεφσιμη,ενό από γυναίκες βρομαει ο τόπος βγενουν φουρνιές κάθε μέρα
Ρε συ συμφωνώ σ αυτό που λες και το καταλαβαίνω. Αλλά πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω. Έχουν όντως τόσο κόσμο ή πουλάνε και λίγο τρέλα; Τέλος πάντων... Τί να πω; Βλέπω να τη βγάζουμε με τραβελοτσόντα και μαλακία στο τέλος...
 

AlexFirstTimer

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2022
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Όχι δεν ψάχνω παθητική τρανς, τον παθητικό ρόλο θέλω να τον έχω εγώ. Απλά ψάχνω κάποια με νορμάλ ή σχετικά μικρά προσόντα, γιατί είμαι πρωτάρης στο παθητικό ρόλο.
Αν υπάρχει καμία πρόταση θα το εκτιμούσα πάρα πολύ.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.898
Πόντοι
456
Όχι δεν ψάχνω παθητική τρανς, τον παθητικό ρόλο θέλω να τον έχω εγώ. Απλά ψάχνω κάποια με νορμάλ ή σχετικά μικρά προσόντα, γιατί είμαι πρωτάρης στο παθητικό ρόλο.
Αν υπάρχει καμία πρόταση θα το εκτιμούσα πάρα πολύ.
Marva,Μιχαέλα, Φένια.

Οι δύο πρώτες έχουν νορμάλ μέγεθος, η Φένια τον έχει μεγάλο αλλά σε λογικά πλαίσια ( δεν είναι τεράστιο όπως πχ Τζένη ) οπότε διαλέγεις και παίρνεις.

Η Εύα που είπε κάποιος πιο πάνω είναι μόνο παθητική.
 

AlexFirstTimer

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2022
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Η αλήθεια είναι ότι αλλα δύο άτομα μου έχουν προτείνει την ΦΕΝΙΑ απλώς είμαι διστακτικός λόγω μεγέθους! Σ ευχαριστώ παρά πολύ θα ψάξω και τις άλλες 2 κοπέλες να δω τι παίζει.

ΥΓ: η Μιχαέλα είναι πραγματικά καλή περίπτωση, αλλά η MARVA ποια είναι; δεν την βρίσκω.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.898
Πόντοι
456
Η αλήθεια είναι ότι αλλα δύο άτομα μου έχουν προτείνει την ΦΕΝΙΑ απλώς είμαι διστακτικός λόγω μεγέθους! Σ ευχαριστώ παρά πολύ θα ψάξω και τις άλλες 2 κοπέλες να δω τι παίζει.

ΥΓ: η Μιχαέλα είναι πραγματικά καλή περίπτωση, αλλά η MARVA ποια είναι; δεν την βρίσκω.
Η Marva είναι η Μαρκέλλα ή Πάμελα θα στείλω λινκ. Η Μιχαέλα πιστεύω είναι η καλύτερη πρώτη επιλογή.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.339
Like
2.898
Πόντοι
456
Η αλήθεια είναι ότι αλλα δύο άτομα μου έχουν προτείνει την ΦΕΝΙΑ απλώς είμαι διστακτικός λόγω μεγέθους! Σ ευχαριστώ παρά πολύ θα ψάξω και τις άλλες 2 κοπέλες να δω τι παίζει.

ΥΓ: η Μιχαέλα είναι πραγματικά καλή περίπτωση, αλλά η MARVA ποια είναι; δεν την βρίσκω.
 

Constantin 1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2016
Μηνύματα
7
Κριτικές
10
Like
216
Πόντοι
290
Γεια σας παιδιά, ποιος μπορεί να καταχωρήσει την συγκεκριμένη στις "Trans" ?. Θέλω να γράψω μία κριτική. Eduarda BigDick λέγετε η κοπέλα. Ευχαριστώ.

 

Συνημμένα

  • Shemale-Eduardaa-6004569.jpg
    Shemale-Eduardaa-6004569.jpg
    59,7 KB · Εμφανίσεις: 69

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.550
Πόντοι
2.356
Γιατί σχεδόν όλα ή όλες οι αγγελίες τραβεστοτράνς είναι πολύ έως πάρα πολύ ανορθόγραφες ? Δεν είχαν από μικροί το νου τους στα γράμματα αλλά στην πο@τ@α !:alivedick:
Γιατί οι περισσότερες τρανς είναι αλλοδαπές. Βασικά οι έμπειροι στην επικοινωνία μπορούμε να καταλάβουμε τη σοβαρότητα ενός ατόμου ως επαγγελματία από την αγγελία που βάζει και από τις φωτογραφίες που τη συνοδεύουν. Δεν χρεια΄ζεται καν να μπούμε στο κόπο να κάνουμε κασκαντεριλίκι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom