Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (7 μέλη και 39 επισκέπτες)

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Οι φυτικές ίνες σε κουάκερ, ολ μπραν κλπ σε κάνουν να ενεργηθείς, οπότε θα είσαι "άδειος" κατά την πράξη. Αυτή είναι η κεντρική ιδέα και ο λόγος που θεωρούνται σωστή διατροφή (και) για αυτούς που "τον τρώνε". Αλλά τα κόπρανα είναι μαλακά, οπότε αν δεν έχεις αδειάσει πριν την πράξη, υπάρχει ο κίνδυνος να την λερώσεις. Το ρύζι (όχι το καστανό) στα "σκληραίνει", οπότε και να μην έχεις αδειάσει τελείως, θα "βρει" σε στέρεα μάζα και δε θα λερωθεί.

Για κλύσμα, δεν υπήρξα ποτέ οπαδός του τηλεφώνου. Ίσα-ίσα, υπάρχει ο κίνδυνος να τραυματιστείς. Πάρε από σεξ σοπ ένα από τα "αχλαδάκια" που καθαρίζουν τον πρωκτό. Ναι, ισχύει πως ενυπάρχει ο κίνδυνος να το παρακάνεις και να τα κάνεις χειρότερα με το κλύσμα, αλλά με τον καιρό, θα"ακούς" τι σου λέει το σώμα σου και θα περιορίζεται ο κίνδυνος. Και ναι, το κάνεις μέχρι να βγαίνει νεράκι χωρίς στέρεα υπολείμματα.

Το πιο σημαντικό, επιμένω, είναι η διατροφή. Εξ ου και το ρύζι.

Καφέ -τσιγαριά κάνε, αν θες, την ημέρα της συνεύρεσης λίγες ώρες νωρίτερα, προκειμένου να ενεργηθείς. Την προηγούμενη ημέρα (ιδανικά και την προ-προηγούμενη) από στέρεες τροφές σκέτο ρύζι με αλάτι. Φυτικές ίνες εννοείται πως για ένα εκατομμύριο λόγους υγείας είναι καλό να εισαγάγεις στη διατροφή σου, αλλά, από την εμπειρία μου, όχι το διήμερο πριν το σεξ.

Έδιτ:

Για αυτά εδώ μιλάω:


Έδιτ 2: όχι, δεν είναι απαραίτητο μόνο το ρύζι. Γενικώς, υπερστέρεες τροφές όπως π.χ. στήθος κοτόπουλου μια χαρά είναι. Γενικώς, αποφευγε το διήμερο πριν τα "ζουμερά". Αναφέρω ειδικά το ρύζι, γιατί, από την αεμπειρία μου, είναι ο "βασιλιάς". Καμιά τροφή ούτε καν το πλησιάζει για τον συγκεκριμένο σκοπό. Υπάρχει λόγος που σκέτο ρύζι το συνιστούν και για φάρμακο κατά της διάρροιας.
Από τις πιο χρήσιμες και σοβαρές απαντήσεις σε πρακτικά ζητήματα. Ενα μεγάλο μπράβο. Γιατί βαρέθηκα να διαβάζω post με χαζομάρες. Πραγματικά λεπτομερές και με σωστές οδηγίες.
 

nscorpios

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
120
Like
147
Πόντοι
1
Από τις πιο χρήσιμες και σοβαρές απαντήσεις σε πρακτικά ζητήματα. Ενα μεγάλο μπράβο. Γιατί βαρέθηκα να διαβάζω post με χαζομάρες. Πραγματικά λεπτομερές και με σωστές οδηγίες.
Πανω σε αυτο το θεμα να κανω και εγω μαι ερωτηση, ολες αυτες αντρες γυναικες, κυριως άντρες που το κανουν διο και τρεις φορες την ημερα τι τρωνε καθε μερα;
Παντα το ειχα απορία:P
 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
400
Like
1.441
Πόντοι
201
Πανω σε αυτο το θεμα να κανω και εγω μαι ερωτηση, ολες αυτες αντρες γυναικες, κυριως άντρες που το κανουν διο και τρεις φορες την ημερα τι τρωνε καθε μερα;
Παντα το ειχα απορία:P

Αυτό που φαντάζεσαι :-D
 

Xrhp96

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2021
Μηνύματα
40
Like
50
Πόντοι
0
Επειδή δεν βρήκα κάτι
Έχει κάποιος άποψη ;
 

LePa7

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2020
Μηνύματα
53
Like
68
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια απο Χαλκιδα.... Πρωταρης στο αθλημα.... θα ειχατε να μου προτεινετε καμμια κοπελα , παθητικη, για πρωτη φορα...και ιδανικα και εως girlfriend experience ?
Ευχαριστω εκ των προτερων.
Υπάρχει μια τρανς στη χαλκιδα που φμγουσταρει περιπέτειες
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.109
Like
4.095
Πόντοι
456
Γιατί σχεδόν όλα ή όλες οι αγγελίες τραβεστοτράνς είναι πολύ έως πάρα πολύ ανορθόγραφες ? Δεν είχαν από μικροί το νου τους στα γράμματα αλλά στην πο@τ@α !:alivedick:
 

TgirlXplorer

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2013
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
Γιατί σχεδόν όλα ή όλες οι αγγελίες τραβεστοτράνς είναι πολύ έως πάρα πολύ ανορθόγραφες ? Δεν είχαν από μικροί το νου τους στα γράμματα αλλά στην πο@τ@α !:alivedick:
Μα κι εσυ διαβάζεις το φόρουμ για τρανσ για να ψάξεις για ορθογραφικά λάθη;;
Μήπως ψάχνεις κάτι άλλο;;

..Α, συγνώμη, ..
Μιπος ψαχνις κατη αλλω;
 

kwstas34

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2021
Μηνύματα
27
Like
8
Πόντοι
0
Πρωτη φορα παθητικος. Τι προτείνετε για Θεσσαλονικη;
 

AlexFirstTimer

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2022
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους !!! Διαβάζω καιρό το φόρουμ, αλλά δεν έχω πάρει μέρος σε συζήτηση μέχρι τώρα, και είπα να ξεκινήσω σήμερα μιας και θέλω την πολύτιμη εμπειρία σας:
Λοιπόν μετά από ώριμη σκέψη αποφάσισα να δοκιμάσω τον παθητικό ρόλο με κάποια κοπέλα (Trans/shemale/cross).
θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια με "προσόντα, ώστε να είναι όσο πιο πολύ ευχάριστη η εμπειρία, επίσης να είναι υπομονετική με πρωτάρηδες, και πάνω απ' όλα καθαρή. Δεν με πειράζει αν είναι κάτι τι ακριβότερη η επιλογή, φτάνει να περάσω όμορφα και να μην νιώθω άβολα.
Ελπίζω να μην ζητάω πολλά, και αν το θέμα το έχω αναρτήσει σε λάθος κατηγορία να μου το πει κάποιος.
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτερων.
 

AlexFirstTimer

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2022
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση, από προσόντα έχει μικρά σχετικά ή έστω όχι μεγάλα ? γιατί δεν βλέπω να αναφέρεται σε μέγεθος
 

peter ellison

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους !!! Διαβάζω καιρό το φόρουμ, αλλά δεν έχω πάρει μέρος σε συζήτηση μέχρι τώρα, και είπα να ξεκινήσω σήμερα μιας και θέλω την πολύτιμη εμπειρία σας:
Λοιπόν μετά από ώριμη σκέψη αποφάσισα να δοκιμάσω τον παθητικό ρόλο με κάποια κοπέλα (Trans/shemale/cross).
θα ήθελα να μου προτείνετε κάποια με "προσόντα, ώστε να είναι όσο πιο πολύ ευχάριστη η εμπειρία, επίσης να είναι υπομονετική με πρωτάρηδες, και πάνω απ' όλα καθαρή. Δεν με πειράζει αν είναι κάτι τι ακριβότερη η επιλογή, φτάνει να περάσω όμορφα και να μην νιώθω άβολα.
Ελπίζω να μην ζητάω πολλά, και αν το θέμα το έχω αναρτήσει σε λάθος κατηγορία να μου το πει κάποιος.
Ευχαριστώ πολύ εκ των προτερων.
Φίλε, αν δεν έχεις προηγούμενη εμπειρία ως παθητικός, θα σε συμβούλευα να αποφύγεις τα μεγάλα προσόντα για αρχή. Να ξεκινήσεις πειραματιζομενος με ένα νορμάλ μέγεθος. Και αν δεις ότι σου αρέσει, τότε προχωράς με κάποια πιο προικισμένη.
 

AlexFirstTimer

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2022
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Sorry έγραφα επι λέξη: "με μικρομεσαία προσόντα" και καταλάθος προφανώς σβήστηκε το "μικρομεσαία" !!! και βγήκε το εντελώς αντίθετο απο αυτό που ήθελα να γράψω ! (εγώ μια κοπέλα ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ προικισμένη ψάχνω, για να το απολαύσω)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom