Νέα

Transexuala

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loveck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 311
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
L

loveck

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2009
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Ο μονος λογος που απαντησα στα παραπανω ειναι επειδει εχω καποια παραπονα στο ΜΣΝ μου απο ατομα που συζηταω
για ραντεβού και έτυχε να δουν την συζήτηση εδώ για μένα.
Κατ'αρχήν να διευκρινήσω ότι όλες οι συζητήσεις και τα ραντεβού μου κλείνοντε μέσω ΜΣΝ μου, όπου έχω και πολλές Φώτο μου
και φυσικά απετώ και απο τον άλλον φώτο. Συγνώμη γι'αυτό αλλα έτσι δουλέυω εγώ, δεν αναγκάζω κανέναν. Το διευκρινίζω εξ'αρχής
στον πελάτη μου.
Ως τόσο Έχω κάμερα αλλα ποτέ δεν ανοίγω στον πελάτι.......... για τον λόγο οτι δεν μου αρέσει να βλέπω να τον παίζουν απέναντί μου
(καταλαβένετε τι εννοώ.......).
Παρόλα αυτά έστειλα μύνημα στον ''loveck '' που άνοιξε την συζήτηση, να έρθει στο ΜΣΝ μου και να του ανοίξω την κάμερά μου. για να δεί ότι
είμαι αυτή που δείχνω και όχι καποια άλλη... και η απάντησή του ήταν πάρα πολύ αρνιτική... πράγμα που μου κινεί υποψίες
ότι το ΘΕΜΑ είναι στημμένο.. Αυτά απο εμένα......

το να τα βαζεις μαζι μου επειδη καποιος σου εκανε μια αρνητικη κριτικη ειναι ακυρο και αποραδεκτο,
αλλα κατανοω οτι το κανεις για να διωρθωσεις την κατασταση , ομως διαλεξες τον λαθοσ τροπο δυστυχως. με αυτα που λες κανεις τη θεση σου ακομα πιο δυσκολη. παρακατω παραθετω τα pm  για να βγαλετε τα συμπερασματα σας

1)se parakalw poli an thes ela sto ********** na deis an eimai egw afti i oxi kai meta aferese tin selida pou anikses edw me mena..kanei kako stin douleia mou baby kai exw parapona sto msn apo pelates pou sizitaw gia to an eimai i den eimai alithini kai kanei kako sti douleia mou...sevasou oti apo afto zw egw...kai ela kai ligo stin thesi mou...thx
p.s..einai dikeoma sou vevea na les oti thes.... apla epidi einai kathara gia mena kai oxi stis genikes sizitiseis gia tis travesti piatses ktl...katalaveneis fadazome!!!!

η απαντηση μου :εγω μωρο μια γνωμη ζητησα για τισ υπηρεσιες και την εμφανηση σου τωρα αν αυτος που την ανεβασε λεει ψεματα αυτο δεν μπορω να το ξερω. σκοπος μου δεν ηταν να βλαψω την δουλεια σου, αλλα το site αυτο ετσι λειτουργει και για αυτο το σκοπο ειναι, να ανταλλασονται πληροφοριες για τισ επαγκελματιες. φυσικα καποιες φορες δυσαρεστει αλλα αν εσυ εισαι σωστη και σεβεσαι τουσ πελατες και τα λεφτα που σου δινουν και δεν τους κοροιδευεις με ψευτικες φοτο και μουφα σερβισ δεν θα επρεπε να εχεις προβλημα που ανeβασα το thread με το ονομα σου. το οτι εχεις προβλημα και μου ζητας να το σβησω μου φενεται υποπτο και τεινω να πιστεψω τον φιλο που εβαλε την κριτικη. φυσικα μπορεις μεσω το thread να υπερασπιστεις τον εαυτο σου, οπως πολυ σωστα εκανες, και να λειτουργησει θετικα για σενα οπως επισης και να δημοσιοποιησεις το msn σου ωστε να δουν ολοι οτι ειασαι ενταξει . σορρι αλλα  δεν το σβηνω θα ηταν σαν να φτηνω ολουσ αυτους που με εχουν βοηθησει, καθως οπως σου ειπα γι αυτο ειναι το site, και επειδη κι εμεις τα λεφτα δεν τα βρισκουμε στο δρομο προσπαθουμε μεσα απο εδω να προστατευτουμε.και στην τελικη δεν παιρνω το μερος κανενος επαγκελματια χωρις να υπαρχει σοβαρος λογος, αν θες να σβηστει μπορεις να επικοινωνησεις με τον admin και να πεις οτι προσβαλεσαι ωστε να το κανει αυτος αν το κρινει απαραιτητο.  πρεπει οι επαγκελματιες να μαθετε να δεχεστε την αρνητικη κριτικη και να λειτουργει σαν μεσω για να βελτιωνεστε ωστε να γινεται πιο ανταγωνιστικες σε σχεση με τις συναδελφους σας. σορρι αν σε εβλαψα αλλα αυτος δεν ηταν ο σκοπος μου αλλωστε δεν εχω κατι να χωρισω μαζι σου. στο χερι σου ειναι να αποδειξεις οτι η κριτικη του φιλου ηταν ψεματα και να αντιστρεψεις το κλιμα. γνωριζω επαγκελματιες που ευγνωμονουν ατομα που ανοιξαν  thread με το ονομα τους στο bourdela καθως αυτο εκτοξευσε τις δουλειες τους,ομως ειναι σωστες επαγκελματιες και δεν κοροιδευουν(δεν λεω οτι εσυ κοροιδευεις). ελπιζω η απαντηση μου να σε καλλυψε.



2) nomizw oti arxika prepei na sevastis emena kai sou edosa tin lisi na liseis tin aporia sou mesw msn mou kai kameras tora apo kei kaneis oti thes kai les oti thes de tha dosw peretero diastasi kale mou..mporeite na kanete kai na lete oti thelete aloste net einai aprosopo kai sinthos akiro kai pseftiko..filia

Υποπτος κουκλα μου δεν ειμαι εγω αλλα εσυ που κανεις σα τρελη επειδη εγινε ενα αρνητικο σχολιο για σενα και προκειμενου να αντιστρεψεις το κλιμα λασπωνεις εμενα που ανοιξα το thread. ΑΝ αυτη δεν ειναι υποπτη συμπεριφορα τοτε πια ειναι.
απο τη στιγμη που εκτιθεση στο net σαν επαγκελματιας πρεπει να μαθεις να δεχεσαι και την οποιαδηποτε αρνητικη κριτικη και οχι να προσπαθεις να τους βγαλεις ολους τρελους και υποπτους, σε καποιους δεν θα αρεσεις. εγω ηθελα να σε επισκευτω απο βδομαδα και να κρινω ο ιδιος αλλα πραγματικα με απογοητευσες.
 

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
Επιτέθηκα σε σένα λόγο της απάντησής σου στα προσωπικά μας μηνήματα. Απο εκεί και πέρα σου είπα οτι εχετε κάθε δικαίωμα να λέτε οτι θελετε. αλλα οταν δημιουργήτε ένα ψέμα που εμένα προσωπικά κάνει κακό στην δουλειά μου... προσπαθώ να το διορθώσω. (δεν θα κατσω και σαν μαλακας να βλέπω τι λετε?) προφυλάζοντας εμένα.....
Αυτή την στιγμή βρισκομε ΕΓΩ στο ΜΣΝ να δικαιολογουμε σε καποιους πελατες μετα από αυτό. και τελος διευκρεινίζω οτι απλά η απορια τους ειναι αν ειμαι εγώ στις Φώτο και οχι αν ειμαι Καλη στο ΣΕΞ κ.τ.λ. που αυτό βεβαια είναι στην γνώμη του καθένα. Και φυσικά δεν μπορώ να ανοιγω  την κάμερα σε ολους τους πελάτες γιατι το θέμα γυρνάει σε Cyber Sex και χάνω εγώ τον χρόνο μου τσάμπα. ΑΥΤΑ
( ΑΛΛΑ ΕΠΙΔΕΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΥΠΟΨΙΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΘΙΚΣΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΣΝ ΚΑΙ ΣΑΦΟΣ ΕΧΕΙΣ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ... ΔΕΝ ΘΑ ΔΩΣΩ ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ....''ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΣΕΙ'' ΦΥΣΙΚΑ.)
 

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
και βλέπω και ποσο ευγενικός και σωστός είσαι αφού δημοσίευσες και το msn μου πράμα που απέκρυψα από το site όταν έκανα το profile
 
OP
OP
L

loveck

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2009
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
kai vlepw kai poso evgenikos kai sostos eisai afou dimosiefses kai to msn mou prama pou apekripsa apo to site otan ekana to profile
σε αυτο εχεισ δικιο δικο μου το λαθος, εκανα copy paste βιαστικα το μυνημα που μου εστειλες και δεν προσεξα οτι οτι ηταν μεσα το msn  σου. μαλακια μου sorry. οσο για τα υπολοιπα, απο τη στιγμη που με αμφισβητεις και με λες υποπτο ή βαλτο πρεπει κι εγω να υπερασπιστω τον εαυτο μου, γιατι αν ηταν ετσι η πλυοψηφια που γραφουν στο site θα επρεπε να ηταν υποπτοι δε λεω υπαρχουν κι αυτα, δεν ειμαι αφελης, αλλα ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΖΗΤΗΣΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΖΗΤΗΜΑ. απο δω και περα μονο με pm προς συναγωνιστες θα ζηταω πληροφοριες γιατι αν ειναι καθε φορα να μου την πεφτουν οι επαγκελματιες και να καθομαι εγω να απολογουμαι οτι δεν ειμαι βαλτος ή υποπτος γαματα, ουτε να γαμησω δεν θα μου μενει χρονος
 
OP
OP
L

loveck

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2009
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
για ελληνικα ALT και swift δεν ειναι δυσκολο. καλο θα ηταν να βλεπουν ολοι την συνομιλια μας.

α! και κατι που ξεχασα στο msn δεν εχουμε μιλησει ποτε 
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
σε αυτο εχεισ δικιο δικο μου το λαθος, εκανα copy paste βιαστικα το μυνημα που μου εστειλες και δεν προσεξα οτι οτι ηταν μεσα το msn  σου. μαλακια μου sorry. οσο για τα υπολοιπα, απο τη στιγμη που με αμφισβητεις και με λες υποπτο ή βαλτο πρεπει κι εγω να υπερασπιστω τον εαυτο μου, γιατι αν ηταν ετσι η πλυοψηφια που γραφουν στο site θα επρεπε να ηταν υποπτοι δε λεω υπαρχουν κι αυτα, δεν ειμαι αφελης, αλλα ΕΓΩ ΜΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΖΗΤΗΣΑ ΓΑΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΖΗΤΗΜΑ. απο δω και περα μονο με pm προς συναγωνιστες θα ζηταω πληροφοριες γιατι αν ειναι καθε φορα να μου την πεφτουν οι επαγκελματιες και να καθομαι εγω να απολογουμαι οτι δεν ειμαι βαλτος ή υποπτος γαματα, ουτε να γαμησω δεν θα μου μενει χρονος

Νομίζω το παρατραβάς και πολύ άδικα!!!
1- Δεν είναι αντρίκιο ούτε τίμιο να δημοσιευουμε οποιαδήποτε πμ, χωρίς την συγκατάθεση αυτού που μας τα έστειλε.
2- Πολύ περισσότερο δεν δημοσιευουμε εμπιστευτικά στοιχεία που μας έδωσε κάπoιo άλλο μέλλος όπως Mail κινητό κλπ.
3- αντιπαρατίθεσαι με επαγγελματία και άτσαλα μάλιστα. Άν έχεις πρόβλημα κάνε μετα απο συνευρεση αρνητική κριτική να μάθουν οι υπόλοιποι και όχι να λές παπαριές και όλα τα παρα-παραπάνω. 

Είσαι φάουλ 100 φορές ;)
 
OP
OP
L

loveck

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2009
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Νομίζω το παρατραβάς και πολύ άδικα!!!
1- Δεν είναι αντρίκιο ούτε τίμιο να δημοσιευουμε οποιαδήποτε πμ, χωρίς την συγκατάθεση αυτού που μας τα έστειλε.
2- Πολύ περισσότερο δεν δημοσιευουμε εμπιστευτικά στοιχεία που μας έδωσε κάπoιo άλλο μέλλος όπως Mail κινητό κλπ.
3- αντιπαρατίθεσαι με επαγγελματία και άτσαλα μάλιστα. Άν έχεις πρόβλημα κάνε μετα απο συνευρεση αρνητική κριτική να μάθουν οι υπόλοιποι και όχι να λές παπαριές και όλα τα παρα-παραπάνω. 

Είσαι φάουλ 100 φορές ;)
βλεπεις τωρα βγηκα και μαλακας απο πανω. για την δημοσιευση του πμ ειχα προειδπποιησει την κοπελα οτι δεν γουσταρω να μιλαμε με πμ αλλα ανοιχτα . για το msn που κοινοποιησα εκανα μαλακια το ξερω,δεν το ειχα σκοπο εγινε κατα λαθος και ζητησα συγνωμη και παρακαλω τους διαχειριστες του site να το σβησουν. με την συγκεκριμενη επαγγελματια ειλικρινα δεν εχω κανενα προβλημα, αυτη μου επιτεθηκε πρωτα αμφισβητοντας με και λεγοντας οτι ειμαι υποπτος που ανοιξα το thread, επειδη καποιος εκανε μια κακη κριτικη, ετσι κι εγω ως οφειλα υπερασπιστικα τον εαυτο μου.
μια πληροφορια ζητησα και βρεθηκα απολογουμενος
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
βλεπεις τωρα βγηκα και μαλακας απο πανω. για την δημοσιευση του πμ ειχα προειδπποιησει την κοπελα οτι δεν γουσταρω να μιλαμε με πμ αλλα ανοιχτα . για το msn που κοινοποιησα εκανα μαλακια το ξερω,δεν το ειχα σκοπο εγινε κατα λαθος και ζητησα συγνωμη και παρακαλω τους διαχειριστες του site να το σβησουν. με την συγκεκριμενη επαγγελματια ειλικρινα δεν εχω κανενα προβλημα, αυτη μου επιτεθηκε πρωτα αμφισβητοντας με και λεγοντας οτι ειμαι υποπτος που ανοιξα το thread, επειδη καποιος εκανε μια κακη κριτικη, ετσι κι εγω ως οφειλα υπερασπιστικα τον εαυτο μου.
μια πληροφορια ζητησα και βρεθηκα απολογουμενος
Mπορείς να κάνεις "επεξεργασία" στο μήνυμά σου και να το σβήσεις το msn.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
ρια δεν αξιζει να καθεσε να αναλωνεσε  γραφωντας και απαντοντας στα ποστ που γραφει ο καθενας...αλλωστε ο κοσμος σε ξερει και ξερει αν εισαι αυτη που διχνεις στις φωτο...μετα απο τοσα χρονια στη συγγρου δεν χρειαζεσε καμια επιβαιβεωση μεσα απο ενα σιτε :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
 

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
loveck οτι εγινε εγινε...σου ειπα οτι ειμουνα και λιγο υπορβολική. αλωστε σου εξήγησα οτι δεν ειχε να κανει με σενα αλλα με τον αλλον που ειπε ψεματα οτι εφυγε απο τις σκαλες ο οποιος βεβαια δεν εχει σχολιασει τιποτα απ'ολα αυτα.
:grin:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
τωρα δεν μπορεις να το κανεις.......ζητα απο ενα μοντ να το διαγραψει σαν ποστ........κανε αναφορα  μυνηματος

μπορεί να ζητήσει στην αναφορά απλώς να σβήσουν το μέιλ της.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
τωρα δεν μπορεις να το κανεις.......ζητα απο ενα μοντ να το διαγραψει σαν ποστ........κανε αναφορα  μυνηματος

Καλλίτερα επίσης να ζητήσει και ένα μεγάλο δημόσιο συγνώμη και με κεφαλαία στο άλλο μέλος του οποίου δημοσίευσε χωρίς την συγκατάθεση του ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ μύνημα.
Εμένα προσωπικά με την πράξη του όχι μονο δεν με επεισε για όσα έγραψε ίσα ίσα που αυτοδιαψεστηκε .
Και ειλικρινά δεν γνωρίζω τη Ρία και πέρα απο κάθε πλάκα και αστείο η κοπέλλα απο όσα γράφει φαίνεται και σοβαρή και πολύ εντάξει.
Εγώ θα πρότεινα στους μόντ όχι μόνο να διαγράψουν το μύνημα αλλα και τον λογαριασμό του χρήστη. Το παράπτωμα να δημοσιευει καποιο μέλος  πμ άλλου μέλους χωρίς την συγκαταθεσή του νομίζω πως είναι πολύ σοβαρό.  :huh:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
loveck οτι εγινε εγινε...σου ειπα οτι ειμουνα και λιγο υπορβολική. αλωστε σου εξήγησα οτι δεν ειχε να κανει με σενα αλλα με τον αλλον που ειπε ψεματα οτι εφυγε απο τις σκαλες ο οποιος βεβαια δεν εχει σχολιασει τιποτα απ'ολα αυτα.
:grin:

Έχεις πολύ μεγάλη καρδιά!!!!  :rockon:


Ότι άλλο μεγάλο έχεις δεν με ενδιαφέρει , για να μην παρεξηγούμαι εδώ μέσα. :2funny:
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Έχεις πολύ μεγάλη καρδιά!!!!  :rockon:


Ότι άλλο μεγάλο έχεις δεν με ενδιαφέρει , για να μην παρεξηγούμαι εδώ μέσα. :2funny:
ολη τη μερα ασχολισε με το θρεντ των τραβεστι και μετα λες δεν σε ενδιαφερει οτι αλλο εχουν σε μεγαλο...αντε τωρα να σε πιστεψω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
ολη τη μερα ασχολισε με το θρεντ των τραβεστι και μετα λες δεν σε ενδιαφερει οτι αλλο εχουν σε μεγαλο...αντε τωρα να σε πιστεψω :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten:



Ναι ναι!!!!
τόπε και ο κοκοβιός παρακάτω!!!
Ήθελα να με αγγαλιάσει, να με αγαπήσει. Την ήθελα για γιαγιά μου. Πήγα στο τραβέλι. Μόλις είδε το γκιογκιό μου που κουβαλάω μαζί μου άρχισε να με βρίζει και να με αποκαλεί πουτάνα βλάχο. Τελικά της έδωσα 92 ευρώ για να με δει να χέζω στο σεντόνι και έκατσε και μαλακίστηκε γελώντας σαν καταραμένη μάγισσα της μετενσάρκωσης. Τα σκατά ήταν πιο καφέ από ποτέ. Μου θύμιζαν την εποχή που πήγα νήπιο και έβγαλα τον κώλο έξω μπροστά στις συμμαθήτριες και συμμαθητές μου για να δουν τη γλυπτική ικανότητα της κωλότρυπας όπου φτιάχνει θαυμάσια αριστουργήματα πλήρως 3διάστατα και αρρωματικά. Θα ξαναπάω στο ξανθό τραβέλι. Αυτή τη φορά θα χέσουμε (δηλαδή θα δημιουργήσουμε νέα ζωή) μαζίκαι θα ελπίσουμε.
:think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom