Νέα

Μπουρδέλα με τρανς/τραβεστί στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 795
  • Εμφανίσεις 433K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gynaikas

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44
Like
12
Πόντοι
0
δεν εχεισ δικιο.Η ΚΑΙΤΗ στο Μυτιληνησ ειναι πολυ καλη,καυλιαρα και σου επιτρεπει πολλα πραγματα.με πηρε πριν απο 3 μηνεσ πετιπου και αφου την εφτιξα με εσκισε σε πολλεσ στασεισ και για αρκετη ωρα.η Δημητρα δεν λεει απολυτωσ τιποτα,ενω η Χαρα ειναι πολυ δυνατη αλλα σε πηδαει με το πολυ καλο εργαλειο τησ λιγη ωρα και δεν ασχολειται μαζι σου οπωσ η Κκαιτη.

Η Χαρα ποιες μερες ειναι?
 

kavlotripanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
215
Like
4
Πόντοι
1
φυλής 99. τρίτη πρωί αυτή τη βδομάδα(αύριο). ένα κοντοπούτανο μούρλια και τούμπανο.
τρεχάτε
 

GM

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
616
Στο υπόγειο είναι?
 

Λιλα

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
5.322
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
66
τον παιρνουμε αδελφουλες?ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΑς ΚΑΝΩ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΜΕΤΡΟΠΟΝΤΙΚΑ :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KOKOBIO

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ήθελα να με αγγαλιάσει, να με αγαπήσει. Την ήθελα για γιαγιά μου. Πήγα στο τραβέλι. Μόλις είδε το γκιογκιό μου που κουβαλάω μαζί μου άρχισε να με βρίζει και να με αποκαλεί πουτάνα βλάχο. Τελικά της έδωσα 92 ευρώ για να με δει να χέζω στο σεντόνι και έκατσε και μαλακίστηκε γελώντας σαν καταραμένη μάγισσα της μετενσάρκωσης. Τα σκατά ήταν πιο καφέ από ποτέ. Μου θύμιζαν την εποχή που πήγα νήπιο και έβγαλα τον κώλο έξω μπροστά στις συμμαθήτριες και συμμαθητές μου για να δουν τη γλυπτική ικανότητα της κωλότρυπας όπου φτιάχνει θαυμάσια αριστουργήματα πλήρως 3διάστατα και αρρωματικά. Θα ξαναπάω στο ξανθό τραβέλι. Αυτή τη φορά θα χέσουμε (δηλαδή θα δημιουργήσουμε νέα ζωή) μαζίκαι θα ελπίσουμε.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.756
Πόντοι
266
Ήθελα να με αγγαλιάσει, να με αγαπήσει. Την ήθελα για γιαγιά μου. Πήγα στο τραβέλι. Μόλις είδε το γκιογκιό μου που κουβαλάω μαζί μου άρχισε να με βρίζει και να με αποκαλεί πουτάνα βλάχο. Τελικά της έδωσα 92 ευρώ για να με δει να χέζω στο σεντόνι και έκατσε και μαλακίστηκε γελώντας σαν καταραμένη μάγισσα της μετενσάρκωσης. Τα σκατά ήταν πιο καφέ από ποτέ. Μου θύμιζαν την εποχή που πήγα νήπιο και έβγαλα τον κώλο έξω μπροστά στις συμμαθήτριες και συμμαθητές μου για να δουν τη γλυπτική ικανότητα της κωλότρυπας όπου φτιάχνει θαυμάσια αριστουργήματα πλήρως 3διάστατα και αρρωματικά. Θα ξαναπάω στο ξανθό τραβέλι. Αυτή τη φορά θα χέσουμε (δηλαδή θα δημιουργήσουμε νέα ζωή) μαζίκαι θα ελπίσουμε.
δυο ποστ έχεις και τα δύο για... τον π@@@ο :jerking:
 

analhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
103
Like
2
Πόντοι
1
πρόκειται περί διανόησης και τέχνης..δεν μπορούμε να τον καταλάβουμε!
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
πούστηδες και παλικάρια γίναμε μαλλιά κουβάρια ???????/χαχαχχαα
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ήθελα να με αγγαλιάσει, να με αγαπήσει. Την ήθελα για γιαγιά μου. Πήγα στο τραβέλι. Μόλις είδε το γκιογκιό μου που κουβαλάω μαζί μου άρχισε να με βρίζει και να με αποκαλεί πουτάνα βλάχο. Τελικά της έδωσα 92 ευρώ για να με δει να χέζω στο σεντόνι και έκατσε και μαλακίστηκε γελώντας σαν καταραμένη μάγισσα της μετενσάρκωσης. Τα σκατά ήταν πιο καφέ από ποτέ. Μου θύμιζαν την εποχή που πήγα νήπιο και έβγαλα τον κώλο έξω μπροστά στις συμμαθήτριες και συμμαθητές μου για να δουν τη γλυπτική ικανότητα της κωλότρυπας όπου φτιάχνει θαυμάσια αριστουργήματα πλήρως 3διάστατα και αρρωματικά. Θα ξαναπάω στο ξανθό τραβέλι. Αυτή τη φορά θα χέσουμε (δηλαδή θα δημιουργήσουμε νέα ζωή) μαζίκαι θα ελπίσουμε.
ε ρε γλεντια.....ημαρτον!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.182
Κριτικές
5
Like
59.369
Πόντοι
12.056
Ήθελα να με αγγαλιάσει, να με αγαπήσει. Την ήθελα για γιαγιά μου. Πήγα στο τραβέλι. Μόλις είδε το γκιογκιό μου που κουβαλάω μαζί μου άρχισε να με βρίζει και να με αποκαλεί πουτάνα βλάχο. Τελικά της έδωσα 92 ευρώ για να με δει να χέζω στο σεντόνι και έκατσε και μαλακίστηκε γελώντας σαν καταραμένη μάγισσα της μετενσάρκωσης. Τα σκατά ήταν πιο καφέ από ποτέ. Μου θύμιζαν την εποχή που πήγα νήπιο και έβγαλα τον κώλο έξω μπροστά στις συμμαθήτριες και συμμαθητές μου για να δουν τη γλυπτική ικανότητα της κωλότρυπας όπου φτιάχνει θαυμάσια αριστουργήματα πλήρως 3διάστατα και αρρωματικά. Θα ξαναπάω στο ξανθό τραβέλι. Αυτή τη φορά θα χέσουμε (δηλαδή θα δημιουργήσουμε νέα ζωή) μαζίκαι θα ελπίσουμε.


Χρυσαργε....is that you???? :think: :rockon:
 

gynaikas

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44
Like
12
Πόντοι
0
Γειά σας! Ξέρετε κανένα μπουρδέλο ή στούντιο με μη εγχειρισμένα τραβεστί;


edit_Duracell: Διόρθωση κειμένου-τίτλου

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
OP
OP
pisoxostis

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
χαχαχαχαχαχαχ...πωωωωωωωωωωωωωωωωω τι θυμηθηκες τωρααααααααααα...εγραψες αλτεκ!!!

Μορφη σαν τον Χρυσαργο δε προκειται να ξαναδουμε. Εχει πει τις πιο σουρεαλ ατακες που εχω ακουσει στη ζωη μου.
 

dsino

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
21
Κριτικές
11
Like
39
Πόντοι
10
Λουκα νικα, Ωρα 19.00, Βικτωρία ξανθό εγχειρισμένο έτοιμο γία όλα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom