Νέα

Transexuala

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα loveck
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 311
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
L

loveck

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2009
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Ενημέρωση που την χρωστάω απο το Σάββατο. Πήγα, ανέβηκα με το ασανσέρ, την είδα στην πόρτα και αμέσως κατέβηκα απο τις σκάλες... Δεν μου άρεσε.
τοσο χαλια? στις φωτο διχνει καλη  .
ωραιος με γλυτωσες απο τον κοπο
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Αυτό είναι πιό σημαντικό από τα υπόλοιπα, να αισθάνεσαι ασφαλής εκεί που θα πας, όπως συμβαίνει στο δικό σου χώρο Σύλβια.

σαν ανθρωπος καλη ειναι...απο κει και περα δεν μπορω  να εχω αποψη για τα υπολοιπα
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ενημέρωση που την χρωστάω απο το Σάββατο. Πήγα, ανέβηκα με το ασανσέρ, την είδα στην πόρτα και ΑΜΕΣΩΣ κατέβηκα απο τις σκάλες... Δεν μου άρεσε.
Ουτε καν το ασανσερ δεν πηρες να κατεβης μωρε μπραβο βιασυνη....   :2funny: :2funny:
 

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
ωραία τα λέτε ρε παιδιά για μένα ...... αλλα αν  έχει φυγή κάποιος από μένα  τον έχω πετάξει εγώ έξω............άλλωστε όλα τα λέμε και τα συζητάμε μέσω msn όπου έχω και photos ο ''κύριος'' που λέει ότι έφυγε τρέχοντας ας μου πει ποιος είναι και ας τον δω και σε μια photo και αν όντως έχει γίνει κάτι τέτοιο θα το παραδεκτό εδώ σε όλους σας....τον μονο που θυμάμαι είναι ένας που ήρθε και με μπέρδεψε με σένα ts silvia αφού ξεκινήσαμε... και φυσικά ευγενέστατα του είπα να φύγει ....και ίσος είναι αυτός επειδή του έδωσα τα μισά λεφτά πίσω για τον χρόνο που έχασα....αυτά από μένα...kissss
 

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
και αν εννοεί το σάββατο που μας πέρασε λέει ψέματα επειδή έβαφα το σπίτι και έχω έναν χαμό εδώ μέσα και δεν είμαι και μονη αφού φιλοξενώ έναν gay φίλο μου και για να μη σας τα πολυλογώ π/σ/k πήρα τα ρεπό μου που λέμε............τι να πει κανεις για το τακούνι τις αλληνής ε?
 

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
και από την άλλη επειδή τσιτώθηκα..νομίζω ότι έχει τύχη σε όλες μας  κάποιος να το μετανιώσει και να θέλει να φύγει...αλλα όχι και τρέχοντας...είναι μεγάλη αγένεια να το κανεις αυτό δείχνοντας το και όχι λεγοντας το....αν δεν σας αρέσει η το μετανιώσετε απλά λέτε ένα συγγνώμη βρίσκετε μια πρόφαση και αποχωρείτε και εννοείτε στο 5' όχι μπαίνω μέσα σου λέω 50 παπαριές σου χαλάω τον χρόνο σου και παθαίνω φλας...νομίζω ότι είναι ποιο πρέπον και ποιο σωστό...αλλα προφανώς όταν ο άλλος είναι αγενής και ζωων όπου βρίσκει τα κάνει σωστά?
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Αυτό είναι πιό σημαντικό από τα υπόλοιπα, να αισθάνεσαι ασφαλής εκεί που θα πας, όπως συμβαίνει στο δικό σου χώρο Σύλβια.
μωρο μου ο καθενας σχηματιζει την αποψη του απο αυτο που βλεπει μεσα και εξω απο εναν χωρο που παει και αποφασιζει αν θα παει ξανα καπου η οχι
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
ORAIA TA LETE RE PAIDIA GIA MENA ......

ALLA AN  EXEI FIGI KAPOIOS APO MENA  TON EXO PAITAKSI EGO EKSO............ALOSTE OLA TA LEME KAI TA SIZITAME MESW MSN OPOU EXW KAI PHOTOS O ''KIRIOS'' POU LEEI OTI EFIGE TREXODAS AS MOU PEI POIOS EINAI KAI AS TON DW KAI SE MIA PHOTO KAI AN ONTOS EXEI GINEI KATI TETOIO THA TO PARADEKTO EDW SE OLOUS SAS....TON MONO POU THIMAME EINAI ENAS POU EIRTHE KAI ME BERDEPSE ME SENA TSSILVIA AFOU KSEKINISAME... KAI FISIKA EVGENESTATA TOU EIPA NA FIGI ....KAI ISOS EINAI AFTOS EPIDI TOU EDOSA TA MISA LEFTA PISO GIA TON XRONO POU EXASA....AFTA APO MENA...KISSSS
δεν ξερω βρε ρια μου ποιος μπορει να ειναι?.......αλλα απο τις φωτο μας δυσκολα μπορει καποιος να μας μπερδεψει ....αλλο στιλ εσυ αλλο εγω....αλωστε εσυ απο οτι εχω καταλαβει πριν κανονισεις κατι με καποιον πρωτα μιλατε μεσω msn πραγμα που εγω δεν κανω....μαλλον σου ελεγε οτι του κατεβενε στο κεφαλι
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
δεν εχετε σκεφθει οτι μπορει και να μην πηγε καν??
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
στο avatar φαίνεται ωραία πάντως.
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ με όποια transs έχω πάει για να περάσω όμορφα, πρώτα ρωτάω αν έχει πρόσβαση στο Ιντερνετ. Αν ναί, Μετά Ζητάω όπωςδήποτε Φώτο Πρόσωπο, και σώμα δίχως ρούχα. Αν μου πη να έτσι αλλειώς,και διάφορα άλλα Σταματάω μαχαίρι να ασχολούμε με το άτομο τις. Αποφεύγονται πολλές παρεξήσεις έτσι.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ με όποια transs έχω πάει για να περάσω όμορφα, πρώτα ρωτάω αν έχει πρόσβαση στο Ιντερνετ. Αν ναί, Μετά Ζητάω όπωςδήποτε Φώτο Πρόσωπο, και σώμα δίχως ρούχα. Αν μου πη να έτσι αλλειώς,και διάφορα άλλα Σταματάω μαχαίρι να ασχολούμε με το άτομο τις. Αποφεύγονται πολλές παρεξήσεις έτσι.
και ποιος ειπε οτι η συγγεκριμενη κοπελα που λεμε δεν εχει φωτο στα σιτε/?εχει και μαλιστα σε παρα πολλα.....μαλλον ο κυριος που πηγε δεν ηξερε τι εψαχνε....γιατι αν βλεπεις ενα ατομο σε φωτο κλεινεις ραντεβου πας και μετα δεν σου αρεσει....λεω μηπω τελικα ολα αυτα ειναι μια μεγαλη μουφα? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

I_Love_Shemales

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
90
Like
0
Πόντοι
0
Συμφονώ μαζί σου Αγαπητή μου transsilvia  :cheesy: ;)  :) :) :) Η Φίλη σου είναι μια χαρά πάντως διότι είναι σε κάποιο web site όπου είμαι και εγώ μέλος !!!!  :) ;)  Φυσικά την έχω δη και έχω βγάλει τα δικά μου συμπεράσματα!!!
Ασχετο αυτό που θα πω: Θα σου στείλω ένα PM σε λίγο.
 

transexuala

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2009
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
Ο μονος λογος που απαντησα στα παραπανω ειναι επειδει εχω καποια παραπονα στο ΜΣΝ μου απο ατομα που συζηταω
για ραντεβού και έτυχε να δουν την συζήτηση εδώ για μένα.
Κατ'αρχήν να διευκρινήσω ότι όλες οι συζητήσεις και τα ραντεβού μου κλείνοντε μέσω ΜΣΝ μου, όπου έχω και πολλές Φώτο μου
και φυσικά απετώ και απο τον άλλον φώτο. Συγνώμη γι'αυτό αλλα έτσι δουλέυω εγώ, δεν αναγκάζω κανέναν. Το διευκρινίζω εξ'αρχής
στον πελάτη μου.
Ως τόσο Έχω κάμερα αλλα ποτέ δεν ανοίγω στον πελάτι.......... για τον λόγο οτι δεν μου αρέσει να βλέπω να τον παίζουν απέναντί μου
(καταλαβένετε τι εννοώ.......).
Παρόλα αυτά έστειλα μύνημα στον ''loveck '' που άνοιξε την συζήτηση, να έρθει στο ΜΣΝ μου και να του ανοίξω την κάμερά μου. για να δεί ότι
είμαι αυτή που δείχνω και όχι καποια άλλη... και η απάντησή του ήταν πάρα πολύ αρνιτική... πράγμα που μου κινεί υποψίες
ότι το ΘΕΜΑ είναι στημμένο.. Αυτά απο εμένα......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom