Νέα

Trans Εύα is back!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quazar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Θα έρχομαι κάθε μέρα για να πιάνεις το μαγίοξυλο με τα θαυματουργά χεράκια σου , για να το τιμωρήσεις μέχρι να βγάλει και την τελευταία του σταγόνα.

Τί λες , δέχεσαι; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:





Με τα χαρας μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kakalos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Ευακι μπορεις να μου στειλεις σε πμ το ΜΣΝ σου να τα πουμε απο εκει
 

kakalos

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Ευακι μη με ξεχνας....στειλε μου το ΜΣΝ σου να τα πουμε!!!
 

alkis456

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Tο ποιό ατελείωτο μωρό!!!

Το ποιό Θεϊκό κρεβάτι!!!!

Καύλα μου!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
257
Κριτικές
5
Like
204
Πόντοι
1
καλησπερα καυλιαρα ευα!!! περασα την προηγουμενη δευτερα απο αγκυρας γυρω στις 12.30 και ηταν κλειστα. μεχρι τι ωρα δουλευεις??? βαλε καμια προστυχη φωτο να μας φτιαξεις :-* :-* :-*
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα καυλιαρα ευα!!! περασα την προηγουμενη δευτερα απο αγκυρας γυρω στις 12.30 και ηταν κλειστα. μεχρι τι ωρα δουλευεις??? βαλε καμια προστυχη φωτο να μας φτιαξεις :-* :-* :-*

Μαναρι μου ετυχε να φυγω νοριτερα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Για φωτο σε λιγακι :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλησπέρα Εύα (Trans EVA you're(your)back) Δηλαδή, επέστρεψες (η πλάτη σου). Γνωρίζεις τι πρέπει να ξέρει κανείς για να κερδίσει στο καζίνο, χρηματιστήριο, και άλλα πολλά; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα Εύα (Trans EVA you're(your)back) Δηλαδή, επέστρεψες (η πλάτη σου). Γνωρίζεις τι πρέπει να ξέρει κανείς για να κερδίσει στο καζίνο, χρηματιστήριο, και άλλα πολλά; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

για πες μας γιατί με ενδιαφέρει και εμένα αυτό :think:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Υπάρχει κάποιο εργαλείο (και δεν εννοώ από αυτά που έχουν υπ' όψιν τους πολλοί και πολλές εδώ μέσα)που χρησιμοποιείται στις οικονομικές επιστήμες και ονομάζεται θεωρία παιχνίων (παιγνίων).
 

marianna__74

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Ευουλα οποιος χανει στα χαρτια καιρδιζει στην αγαπη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Που εισαι ρε μωρο εσυ?κοιτα λιγο το pm σου..
 

vag33

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2007
Μηνύματα
68
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ευα καλησπερα.
το μειλ σου ειναι αυτο που ειναι κατω απο το αβαταρ σου?
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Ευουλα οποιος χανει στα χαρτια καιρδιζει στην αγαπη :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλως την κουκλα  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Καλα θα ηταν να κερδιζα στην αγαπη γλυκια μου αλλα δυστηχως κι εκει χαμενη ειμαι  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom