Νέα

Trans Εύα is back!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quazar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Ναι καυλιάρα μου ........και θα χαζεύω την κωλάρα σου και θα χύνω ατελείωτα. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


Μονο θα την χαζευης??????? τιποτα αλλο δεν θα της κανης????????? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

biggest

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
252
Like
332
Πόντοι
21
Μονο θα την χαζευης??????? τιποτα αλλο δεν θα της κανης????????? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

Θέλεις πλήρης περιγραφή μωρό μου , για το τί θα της κάνω της κωλάρας σου  δημοσίως; :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

biggest

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
252
Like
332
Πόντοι
21
Θες να τα πουμε με καμερα απ το ΜΣΝ καλυτερα για να εχεις και εχω κι οπτικο πεδειο?????? :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Ασε που ειμαι και γυμνουλα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Γαμώ την γκαντεμιά μου μέσα. Είμαι στην δουλειά τώρα. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ούτε ο Μητσοτάκης να ήμουν. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Κάποια άλλη στιγμή σε βολεύει καυλιάρα μου;; :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

kanch

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
οσοι αγαπητοι συναδελφοι θελω να δουν φωτογραφιες απο το παρακατω "ΜΩΡΟ"
δημοσιευμενες στο περιοδικο maxim (ολοι ξερουμε τι
εστί maxim) παρακαλουνται να συνδραμουν στην προσπαθεια αυτη στέλνοντας ενα email με την επιθυμια τους
αυτή στο περιοδικό. Το "ΜΩΡΟ" ονομαζεται Μαρίνα Χανδρή και νομιζω οτι ειναι πολυ καλυτερη απο κατι αλλες που εχουν μπει στο περιοδικο. το email του περιοδικού ειναι maxim@imako.gr
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Γαμώ την γκαντεμιά μου μέσα. Είμαι στην δουλειά τώρα. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Ούτε ο Μητσοτάκης να ήμουν. :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Κάποια άλλη στιγμή σε βολεύει καυλιάρα μου;; :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:


Φτου Φτου Φτου τι τον μελετησες τον ΓΡΟΥΣΟΥΖΗ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ???????????????????????

ΠΑΕΙ θα καει το φορουμ ολοσχεροςςςςςςςςςςςςςς :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Και με εναγκαζης να μην παω και στο Καζινο σημερα απαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπα

δεν ελεγες καλυτερα για τον Κυριακκο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

biggest

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
252
Like
332
Πόντοι
21
Φτου Φτου Φτου τι τον μελετησες τον ΓΡΟΥΣΟΥΖΗ ΚΑΛΕ ΜΟΥ ???????????????????????

ΠΑΕΙ θα καει το φορουμ ολοσχεροςςςςςςςςςςςςςς :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Και με εναγκαζης να μην παω και στο Καζινο σημερα απαπαπαπαπαπαπαπαπαπαπα

δεν ελεγες καλυτερα για τον Κυριακκο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Aνακαλώ μωρό μου , ανακαλώ.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Άμα είναι μωρό μου να πας καζίνο σήμερα , θες να περάσω να μου πιάσεις το Μαγιόξυλο για να ευλογηθεί το χεράκι σου και να σου φέρει τύχη στην ρουλέτα; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

EVA-TRANS

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2008
Μηνύματα
477
Like
0
Πόντοι
1
Aνακαλώ μωρό μου , ανακαλώ.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Άμα είναι μωρό μου να πας καζίνο σήμερα , θες να περάσω να μου πιάσεις το Μαγιόξυλο για να ευλογηθεί το χεράκι σου και να σου φέρει τύχη στην ρουλέτα; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


και αμα χασο μετα τι γυνετε ??????????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

biggest

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
252
Like
332
Πόντοι
21
και αμα χασο μετα τι γυνετε ??????????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Θα έρχομαι κάθε μέρα για να πιάνεις το μαγίοξυλο με τα θαυματουργά χεράκια σου , για να το τιμωρήσεις μέχρι να βγάλει και την τελευταία του σταγόνα.

Τί λες , δέχεσαι; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom