Νέα

Trans Εύα is back!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα quazar
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 199K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

quazar

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως κανείς από τους συναγωνιστές εδώ μέσα ξέρει που είναι η ΕΥΑ που ήταν στην Αλκιβιάδου? Την έχω χάσει...
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Η Ευα ειναι παντα στο τριτο σπιτι της Αλκιβιαδου-ΑΛΛΑ-δεν δουλευει βραδυ, το κλεινει τα Σαββατα και τις Κυριακες ανοιγει μετα τις 12.00'. Εχωντας διωξει την "υπηρεσια", ανοιγει την πορτα μονον αν δεν εχει πελατη μεσα.
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
148
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
Ρε παιδιά δεν είναι κακό να είστε πιό αναλυτικοί...πχ. Ηλικία?...Σώμα?...΄Χρώμα μαλλιών ? Τιμή ? Υπηρεσίες ?
 

dracula

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
η ευα η κουμαριανού εκτός απο συγγρού δουλεέει σε κάποιο στούντιο? δέχεται απισκέπψεις με τηλεφώνημα? ξέρει κανένας τίποτα? μου αρέσουν πολύ οι τρανς και η συγκεκριμένη είναι η πιο έκφυλη
περιμένω απαντήσεις
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
η ευα η κουμαριανού εκτός απο συγγρού δουλεέει σε κάποιο στούντιο? δέχεται απισκέπψεις με τηλεφώνημα? ξέρει κανένας τίποτα? μου αρέσουν πολύ οι τρανς και η συγκεκριμένη είναι η πιο έκφυλη
περιμένω απαντήσεις

.....παρε τηλεφωνο τον φιλιπο στο extra3....  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Η γνωστη Κουμαριανού που έχει βγει πολλές φορες και σε σιριαλ στην τηλεοραση ειναι 30-35?
Αυτη ηταν τοσο αρχες 90 που επαιζε σε κατι σιριαλ στον αντ1 (Μεν και δεν). Στα εγκληματα παντως που ειχε παιξει πριν πολλα χρονια ηταν πανω απο 45.Εγω νομίζω οτι πρεπει να ειναι 50+
 

Επισκέπτης
μετα απο επισκεψη στο γκολντ και φευγοντας για σπιτι πετυχα την κουμαριανου στην συγγρου!!μετα το γκολντ ,στο 4ο ή 5ο στενο νομιζω ηταν!και μαλιστα το σχολιαζα με ενα φιλαρακι επειδη την ειχαμε δει στον καμπουρη μερικες μερες πριν να τσακωνεται! :grin:
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Η Κουμαριανου πρεπει οντως να ειναι 50 η 50+ αλλα παραμενει ακομα υπολογισιμη για τους φιλους του ειδους. Η αλλη Ευα, στην Αλκιβιαδου, ειναι επισης κορυφαια επιλογη, αλλα με τις ιδιαιτεροτητες του ωραριου.
 

DIMIS916

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
ρε παλικαρια η εύα δεν είναι μετακόμισε  .
γνωρίζει κανεις τίποτα
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Κατσε ρε συ. Αυτη που εχει χιλιοαναφερθει στο site και λέγεται Ευα στην Αλκιβιαδου δεν ειναι αυτη η Κουμαριανου που βγαινει στην ΤV και ειναι μεγαλη σαν την Πελοπονησο?
 

DIMIS916

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2006
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
καμια σχέση αρχηγέ pisoxostis
αλλη είναι και την ψάχνουμε
αν ξέρει κάποιος κάτι  περιμένω
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
παντως για την Κουμαριανου την ειχα δει και εγώ Δευτερα βράδυ πρεπει να ηταν κατα τις 2 καθως πηγαινα στο γκολντ σε καποιο στενο δεν θυμαμαι και μολις σταματησαμε διπλα της εβγαλε εξω την γλωσσα εγλυψε το πανω χειλος της και μετα συνεχισε να περπαταει με την πολυ κοντη φουστα να ανεβαινει ψηλα και αποκαλυπτεται ο κωλος της....παντως ηταν πολυ καλοντυμενη και με πολυ αερα!!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Εμαθα σημερα, πηγαινωντας απο Αλκιβιαδου 16Γ', οτι η περιφημη και κορυφαια trans Ευα δεν δουλευει πλεον εκει. :headbang:
Στην θεση της, Αγαπη, Ανατολικη,μεσηλιξ, μεγεθους σωματος και βυζων μαλλον προς XXL, η οποια κανει διαφορα και ακαπωτα, απ'οτι ειπε ο τσατσος :idiot:
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
πω ρε φίλε τρόμαξα, νόμιζα οτι έλεγες την εύα και την αγάπη απο βριλλησού , βούρβαχη..
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Μικρός παραλληλος της Αχαρνών και της Μιχαήλ Βόδα, τα τρία "σπίτια", δηλαδή 16Α'/Β'Γ' ειναι πρακτικά Αλκιβιάδου και Ηπείρου, τώρα βέβαια και τα τρία έχουν original γυναίκες ΑΛΛΑ παρα πολύ μέτριες στο άθλημα
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
Μικρός παραλληλος της Αχαρνών και της Μιχαήλ Βόδα, τα τρία "σπίτια", δηλαδή 16Α'/Β'Γ' ειναι πρακτικά Αλκιβιάδου και Ηπείρου, τώρα βέβαια και τα τρία έχουν original γυναίκες ΑΛΛΑ παρα πολύ μέτριες στο άθλημα
καμια μικρη σε ηλικια που να σα αφηνει να χυσεις στο προσωπο της?δυστυχως μονο μεγαλες πανω απο 45
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Νεωτερα για την Ευα στην Αλκιβιαδου 16Γ', η οποια δεν εχει σχεση με την Κουμαριανου, απλη συνωνυμια !
Το μαγαζι της το αφησε και τωρα το δουλευει μια Ανατολικη, MILF. ΔΥΣΤΥΧΩΣ αλλαξε και κινητο η εγω εχω καποιο παλιο της.Η αναζητηση συνεχιζεται.Παντως Συγγρου σιγουρα δεν ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom