Νέα

Την Μεγάλη Εβδομάδα! Γιατη είναι ανοιχτα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ???

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ippotis69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 153
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
:cussing:Φιλέ σε σένα, πάει! Δεν έχεις ούτε Ιερό ούτε Όσιο! :headbang:

φυσικα και εχω ιερο και οσιο φιλε μου..


εχω τον θεο μεσα μου... και οχι στο να μην γαμησω την μεγαλη βδομαδα και να μην φαω 40 μερες  ;)


ασε τους παπαδες να λενε τεοια και γιαυτο οι μισοι γαμιουνται μεταξυ τους στο αγιον ορος και αλλοι μισοι ειναι παιδεραστες...
 

dimitrakis123456789

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
πλακα στην πλακα γιατι να απαγορευετε το σεξ.ποιος το λεει,ποιον προσβαλει :jerking:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πλακα στην πλακα γιατι να απαγορευετε το σεξ.ποιος το λεει,ποιον προσβαλει :jerking:

εδω ρε πριν δυο χρονια ειχα πει σε εναν θρυσκολυπτο φιλο μου οτι αυνανιστηκα την μεγαλη παρασκευη την ωρα του επιταφειου και με εβρισε  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis123456789

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
1.030
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
16
αυτα τα πρεπει ειναι που ενοχλουν.ειναι κατι σαν διαταγη.μια εβδομαδα θυμομαστε οτι ειμαστε χριστιανοι.της αλλες βριζουμε χριστους λεμε ψεματα απαταμε κτλ
 
OP
OP
Ippotis69

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
εγω τη μεγαλη ευδομαδα θα γαμαω σα τραγος 3-4 καθε μερα σπαταλωντας το δωρο του πασχα που ισως ειναι και το τελευταιο δωρο πασχα... ζωη σε χαρη του να ζησουμε να το θυμομαστε  :grin:
Δοστού φιλαράκο! Τώρα ποιος θα  ζει να τον θυμάται!! Εάν εννοείς αυτόν που φαντάζομαι! Τότε τη να σου πω???Λυπαμαι! :hammer:
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
εγω τη μεγαλη ευδομαδα θα γαμαω σα τραγος 3-4 καθε μερα σπαταλωντας το δωρο του πασχα που ισως ειναι και το τελευταιο δωρο πασχα... ζωη σε χαρη του να ζησουμε να το θυμομαστε  :grin:
πεστο ψεματα δικιε μου
 

sadragino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2010
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
207
Πόντοι
511
:jerking:Δεν κάνω τον Θρησκευόμενο. Αλλά πιστευω,ότι αυτές της Μερες. Οι ποιο ιερές του ΧρόνουΤην Μεγάλη Εβδομάδα! Γιατη  είναι ανοιχτα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ? Σαν Χριστιανοι, που ειμασται. Και οι Κοπελλες που εργαζωνται καλλα θα ειταναι, αυτές της μερες να είναι κλειστα. Και εμεις να μην γυρναμαι, τσαρκα. Αν όχι ολλες της μερες, εστω,ας σεβαστουν της δυο ημερες.Μ.Πεμπτη και Μ.Παρασκευη. Ελεος! Μην το παρακάνουμε! >:cheesy:

Εγω θα κανω νηστεια αυτες της μερες και θα βαζω μονο το μισο μεσα....Περα απο τη πλακα δε καταβαινω ποιο το νοημα της αποχης αυτες τις μερες...Μη τσαντιστει ο Ιησους και μας κρατησει μουτρα...Να κανεις αποχη και καλα απο τι?απτο sex...ποιος ο λογος?

Οπως τη Μεγαλη Παρασκευη αλλα μαγαζια ανοιγουν και αλλα οχι, αλλο τοσο και οσα μπουρδελα θελουν ας ανοιξουν...Επισης (αν και δε καταλαβαινω το λογο) οσοι χριστιανοι το θεωρουν αμαρτια ας μη πανε να γαμησουν και οσοι δεν εχουν προβλημα have a good time...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
:jerking:Δεν κάνω τον Θρησκευόμενο. Αλλά πιστευω,ότι αυτές της Μερες. Οι ποιο ιερές του ΧρόνουΤην Μεγάλη Εβδομάδα! Γιατη  είναι ανοιχτα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ? Σαν Χριστιανοι, που ειμασται. Και οι Κοπελλες που εργαζωνται καλλα θα ειταναι, αυτές της μερες να είναι κλειστα. Και εμεις να μην γυρναμαι, τσαρκα. Αν όχι ολλες της μερες, εστω,ας σεβαστουν της δυο ημερες.Μ.Πεμπτη και Μ.Παρασκευη. Ελεος! Μην το παρακάνουμε! >:cheesy:
ε,τοτε ας τα κλεισουν τελειως και ας γινουμε κατι σαν το Ιραν να μην εχουμε ουτε μπουρδελα ουτε να  :knockinb:
 

Επισκέπτης
Μεγάλη βδομάδα είναι καταπληκτικά για τους παντρεμένους,
να πηγαίνει η γυναίκα εκκλησία
και να γαμάνε cg !!!!

Τέλεια.
Ανυπομονώ!!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.712
Κριτικές
1
Like
29.404
Πόντοι
8.006
Μεγάλη βδομάδα είναι καταπληκτικά για τους παντρεμένους,
να πηγαίνει η γυναίκα εκκλησία
και να γαμάνε cg !!!!

Τέλεια.
Ανυπομονώ!!!!
Πατρις, θρησκεια οικογενεια σε αγαστη συνεργασια  :grin:

Εσενα δεν σε θελει μαζι στην εκκλησια?
 

shrodinger

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
το νόημα της νηστείας είναι η εγκράτεια οπό τις διάφορες ηδονές...
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
:jerking:Δεν κάνω τον Θρησκευόμενο. Αλλά πιστευω,ότι αυτές της Μερες. Οι ποιο ιερές του ΧρόνουΤην Μεγάλη Εβδομάδα! Γιατη  είναι ανοιχτα τα ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ? Σαν Χριστιανοι, που ειμασται. Και οι Κοπελλες που εργαζωνται καλλα θα ειταναι, αυτές της μερες να είναι κλειστα. Και εμεις να μην γυρναμαι, τσαρκα. Αν όχι ολλες της μερες, εστω,ας σεβαστουν της δυο ημερες.Μ.Πεμπτη και Μ.Παρασκευη. Ελεος! Μην το παρακάνουμε! >:cheesy:
Καλλώ θα ιταναι να ξαναπασ σχολοίο...  :rockon:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Εκφρασου, μην το κρατας μεσα σου.  :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom