Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (9 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 848 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 496 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 98 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 88 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.887
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Ο 40αρης που εχει μια αξιοπρεπη δουλεια, ειναι κυριος, εχει τιμιο αμαξι, προσεχει την εμφανιση του κτλ
ειναι σα να βαζεις γκολ χωρις τερματοφυλακα παρα μονο 3-4 ατομα για τοιχο.

ειμαι στα 28, επαρχια, πλεων επισημα ανεργος (μονο μερεμετια κανω για μεροκαματο). το scirocco το πουλησα πριν μηνες (ευτυχως) και ειμαι
με παλιο νισαν Αλμερα του 97 (της οικογενειεας).
εκει που εβγαινα με καποιες, πλεων δε τις βλεπω ουτε με κυαλι και η κοπελα "της παρεας" που εχω μεγαλη οικειοτητα και τη βρισκουμε μαζι που και που
χθες με κερασε καφε, γιατι "πλεων δεν ειμαι για να ξεδευω" κατα τα λεγομενα της. δε με πτωει, αλλα ειναι κατι που ποτε δεν ειχα ζησει μεχρι τωρα.
ημουν απο τους προνομιουχος που ειχανε κυρος, ποτε δεν ειχα νιωσει μειωνεκτικα (το ατιμο χρημα εμπνεει αυτοπεπειθηση) :cheesy:
Μειονεκτικά μην νιώθεις ποτέ φίλε. Η λεβεντιά δεν είχε πότε σχέση με το πορτοφόλι. Είναι κάποιοι με λεφτά που είναι οι μεγαλύτεροι μαλάκες. Νομίζουν ότι ο κόσμος είναι δικός τους και πουλάνε φιγούρα. Όλα μέσα στη ζωή είναι σήμερα στο άλογο και αύριο στάβλο. Και αν έφυγαν κάποιες να τις πει και ευχαριστώ. Φάνηκε η φύση τους και έπεσε η μάσκα. Αν δεν σε στηρίζει και κάνει πως δεν σε ξέρει στα δύσκολα, δεν θα πιεί και από την σαμπάνια όταν θα πετύχεις.
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Και να ήταν μόνο αυτά; Έρχομαι καθημερινά σε επαφή με 20άρηδες στο γυμναστήριο. Ρε φίλε, δε μπορείς να σταθείς δίπλα τους από τη μπόχα! Δε κάνουν μπάνιο και φοράνε τις ίδιες μπλούζες και τα ίδια βρακιά για τρεις και τέσσερις μέρες!

Πως θα σας πλησιάσει γυναίκα ρε παλιοτυροβρωμίκουλες;

Και οι γκόμενες έχουν καφρεψει ρε τύπε.

Ήμουν χτες σε ένα σουβλατζίδικο περίμενα.

Απέξω μια κοπέλα ήταν πριν από μένα με έναν τύπο. Καλοντυμένοι και οι δυο , από δουλειά γραφείου έρχονταν. 28-30 τους έκανα.

Ο τύπος ένας φλωρακος και μίσος μπορεί να τον έπαιρνε που και που. Η κοπέλα να λέει συνέχεια «ελα ρε μαλακα» και κάθε δεύτερη κουβέντα να είναι μπινελίκι.

Να τη γαμας και να σου λέει «γλειφομουνι μαλακα». Έλεος
Οι βίζιτες φίλε δεν μιλάνε όπως αυτές.
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Παιδιά είναι παγκόσμιο φαινόμενο. Σίγουρα παλαιότερα ήταν καλύτερα, αλλά δεν πιστεύω ότι είχε σχέση με τις ίδιες. Απλά ήταν πιο κλειστές οι κοινωνίες και η γυναίκα ήξερε ότι αν θα πήγαινε εδώ και από εκεί θα γινόταν η χάβρα των Ιουδαίων όταν πέρναγε από το καφενείο. Διαβάστε η ζωή εν τάφω, Πρώτος Παγκόσμιος 1914, έφυγε ο άντρας από την Λέσβο για να πολεμήσει και η γυναίκα του πήγε να μαζέψει ελιές και πηδιόταν με έναν άλλον. Ματωμένα Χώματα άλλο βιβλίο 1922 Μικρασιατική Καταστροφή, πάλι ένας στρατιώτης είχε κάνει πρόταση γάμου σε μια, της έγραφε γράμματα, αλλά επειδή ήταν από φτωχή οικογένεια τον απέρριψε. Στο τέλος είπε εγώ κάθομαι κάθε μέρα και πολεμάω και εσύ το παίζεις δύσκολη δεν θα ασχοληθώ άλλο με εσένα, αναπολούσε μάλιστα και μια Τουρκάλα που τον είχε ερωτευτεί πραγματικά. Αλλά ακόμα και στην Τουρκία που είναι με τις μπούρκες και τρώνε στο τραπέζι οι άντρες και οι γυναίκες στο πάτωμα στα χωρία, πηγαίνουν με τις Ρωσίδες και με τις Ουκρανίδες οι Τούρκοι. Τα αδέρφια και οι πουτάνες δεν έχουν εθνικότητα με λίγα λόγια.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
μετα ρε φιλε τι τα θες τα 40 κ βαλε στα μαγαζια της Αντζελας,κρατα μπαστα κ που κ που ριξε κανα μανικι στο Καρδιτσης που ειναι φτηνο...κ αν δεν σε παιρνει κ κει,σταματα προσωρινα, ή βρες κανα μπαζακι να γαμας κ ακαποτα.Κρατα χρημα μεχρι να βρεις κατι αλλο.
Αρχικά δε θέλω να γαμαω ακαποτα.
Το άθλημα το έχω κόψει για πολλούς λόγους (2 επισκέψεις το 2024 και δε θα υπάρξει άλλη). Δεν έγραψα ποτέ ότι θέλω τα μαγαζιά της Άντζελας και τις Χ Άντζελας. Όταν κάτι δε μου αρέσει η δε το αντέχω οικονομικά σταματάω να το χρησιμοποιώ...
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Μειονεκτικά μην νιώθεις ποτέ φίλε. Η λεβεντιά δεν είχε πότε σχέση με το πορτοφόλι. Είναι κάποιοι με λεφτά που είναι οι μεγαλύτεροι μαλάκες. Νομίζουν ότι ο κόσμος είναι δικός τους και πουλάνε φιγούρα. Όλα μέσα στη ζωή είναι σήμερα στο άλογο και αύριο στάβλο. Και αν έφυγαν κάποιες να τις πει και ευχαριστώ. Φάνηκε η φύση τους και έπεσε η μάσκα. Αν δεν σε στηρίζει και κάνει πως δεν σε ξέρει στα δύσκολα, δεν θα πιεί και από την σαμπάνια όταν θα πετύχεις.
Σωραιος, συμφωνώ!
Μέχρι τώρα ήμουν στους "προνομιούχους" και κάποια πράγματα δε θα είχα δει και δεν είχα λόγο να φανταστώ πως υπάρχουν.
Γραμμένους τους έχω τους παλιοβλαχους/Ες εδώ. Ότι και να λένε/κάνουν, μέχρι χθες με ζηλευανε. Θα ανακαμψω, μετά από καιρό και υπομονή...
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.315
Πόντοι
496
Σωραιος, συμφωνώ!
Μέχρι τώρα ήμουν στους "προνομιούχους" και κάποια πράγματα δε θα είχα δει και δεν είχα λόγο να φανταστώ πως υπάρχουν.
Γραμμένους τους έχω τους παλιοβλαχους/Ες εδώ. Ότι και να λένε/κάνουν, μέχρι χθες με ζηλευανε. Θα ανακαμψω, μετά από καιρό και υπομονή...
Ζουν για να σε δούν να πέφτεις, για αυτό βγάζουν κακία. Τα σκυλιά γαβγίζουν, η καραβάνα προχωράει
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.738
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
Αρχικά δε θέλω να γαμαω ακαποτα.
Το άθλημα το έχω κόψει για πολλούς λόγους (2 επισκέψεις το 2024 και δε θα υπάρξει άλλη). Δεν έγραψα ποτέ ότι θέλω τα μαγαζιά της Άντζελας και τις Χ Άντζελας. Όταν κάτι δε μου αρέσει η δε το αντέχω οικονομικά σταματάω να το χρησιμοποιώ...
στο Καρδιτσης τυπε, νομιζω απο χθες.

Εγω καρφι για τουμπαναρα Στεφανια θα παω :fuck1::kissass:
η τουμπαναρα Στεφανια δουλευει στην Αντζελα.
Επισης απ οτι διαβασα πηγες κ Εμμανουελα δυο φορες,φανταζομαι οχι για βολτα.
καλα έκανες αλλα να ξέρουμε κ τι γράφουμε καμμια φορά...εκτος αν σταμάτησες κ πας ετσι για πλάκα ή τα γράφεις ετσι...εγω παντως απο αυτα που γραφεις στα επαρχιακα κατάλαβα οτι πηγες να γαμήσεις ασχετα αν το αντεχεις ή οχι οικονομικα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Τα ρεβύθια με πράσο και καρότο αποτελούν ισχυρό χτύπημα. Το πρωί περνώντας απέναντι να πάρω καφέ
άφησα μια θανατηφόρα κούφια στην ταμία.:2funny: Εγώ έφυγα να επιστρέψω στην δουλειά μου αλλά αυτή παρέμεινε αναγκαστικά στο πόστο της. Όταν θα ζητώ εσπρέσο σκέτο, θα είναι εντολή. Τώρα το κατάλαβε. :2funny:Κατά τα άλλα
μια συνηθισμένη μέρα. Γελοίοι τύποι κουβαλούσαν τσάντες με ψώνια πλάι σε πατσαβούρες κι εγώ τους φόρτωνα
με έξοδα όσο μπορούσα. Τέτοια σκουπίδια δεν θέλουν λύπηση. Καλά τους κάνουν οι φραγκόκοτες. :rockon:
Στο σχόλασμα πέρασα από τα μπουρδέλα της Φυλής να δω αν έχει καμιά καινούργια πουτάνα. Πούτσες μπλε.
Καλό αυτό για να συνεχίσω να ειρωνεύομαι την κατάντια. Κόσμος μηδέν, μόνο κάτι γριές με σκυλιά βόλταραν
και κάτι τύποι που απαξίωναν όποιες έβλεπαν. Δωμάτιο δεν μπήκε κανείς :confused: ενώ σε ένα μπουρδέλο η τσατσά
είπε ότι η κοπέλα είναι στο δωμάτιο κι εκείνη βγήκε βαριεστημένη με το κινητό στο χέρι από την κουζίνα. :2funny:
Ούτε τα προσχήματα δεν κρατούν. Λογικά θα είχε αράξει μέσα και θα ρουφούσε λάικ από τα ναυάγια των σόσιαλ. :2funny: Αρκετές με πλησιάζαν για να μπω δωμάτιο. Προσοχή στο κόλπο με το χούφτωμα στ αρχίδια
και το τάχα φιλί περνώντας ξώφαλτσα. Για να πάρουν το χαρτονόμισμα γίνονται όλα.
Τη δουλειά τους κάνουν φυσικά κι οι πελάτες κοιτούν να καυλώσουν.:rockon: Τώρα, αν κάποιοι τραγικοί πιστεύουν
ότι τους γουστάρουν, εδώ είμαι εγώ για να σχολιάζω όπως όλοι. Κάθε μέρα τα ίδια σε διαφορετικά μοτίβα
στην Ελλαδάρα. Ελλεηνίδες και Ελλεηνίδοι σκατά μαζί την μούργα της αλλοδαπής σαπίλας.
Αυτό βλέπω εγώ. Τα λέμε.

:2funny:
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
η τουμπαναρα Στεφανια δουλευει στην Αντζελα.
Επισης απ οτι διαβασα πηγες κ Εμμανουελα δυο φορες,φανταζομαι οχι για βολτα.
καλα έκανες αλλα να ξέρουμε κ τι γράφουμε καμμια φορά...εκτος αν σταμάτησες κ πας ετσι για πλάκα ή τα γράφεις ετσι...εγω παντως απο αυτα που γραφεις στα επαρχιακα κατάλαβα οτι πηγες να γαμήσεις ασχετα αν το αντεχεις ή οχι οικονομικα.
Το λοιπόν, δε γράφω ποτέ τπτ χωρίς να γνωρίζω. Όχι δε πάω για πλάκα ούτε παζαρευω, τα χω ξαναγράψει νομίζω.
Στην Στεφάνια θα πήγαινα γιατί τη γνωριζω. Η Εμμανουέλα μου αρέσε πολύ εμφανισιακά και είπα να καταθέσω εκεί, γι'αυτό και πήγα 2η φορά. Η 1 η 100στη βόλτα/μήνα με κάνει λεφτά η φτωχό? Γιατί το ύφος σου υπονοεί κάτι τύπου "τι δουλεια έχεις ρε πλεμπαιε εσύ με τα ακριβά γούστα". Σε ποιον έχω δώσει τέτοιο δικαίωμα και δε το ξέρω? Είναι δικά μου λεφτά και εγώ κρινω που θα τα δώσω. Από πότε αυτό δίνει δικαίωμα στον οποιονδήποτε για χαρακτηρισμούς/άρση δικαιωμάτων/whatever. Δεν έχω νοημα να συνεχίσω την αντιπαράθεση...
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.738
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
Το λοιπόν, δε γράφω ποτέ τπτ χωρίς να γνωρίζω. Όχι δε πάω για πλάκα ούτε παζαρευω, τα χω ξαναγράψει νομίζω.
Στην Στεφάνια θα πήγαινα γιατί τη γνωριζω. Η Εμμανουέλα μου αρέσε πολύ εμφανισιακά και είπα να καταθέσω εκεί, γι'αυτό και πήγα 2η φορά. Η 1 η 100στη βόλτα/μήνα με κάνει λεφτά η φτωχό? Γιατί το ύφος σου υπονοεί κάτι τύπου "τι δουλεια έχεις ρε πλεμπαιε εσύ με τα ακριβά γούστα". Σε ποιον έχω δώσει τέτοιο δικαίωμα και δε το ξέρω? Είναι δικά μου λεφτά και εγώ κρινω που θα τα δώσω. Από πότε αυτό δίνει δικαίωμα στον οποιονδήποτε για χαρακτηρισμούς/άρση δικαιωμάτων/whatever. Δεν έχω νοημα να συνεχίσω την αντιπαράθεση...
εγραψα καλα εκανες κ πηγες.
απλα μαλλον δεν ισχυει οτι το αθλημα το εχεις κοψει μεχρι τωρα.Συνειδητα τουλαχιστον.
κανε οτι θες,δικα σου φραγκα,δεν τρως απο μενα,δεν τρωω απο σενα,χεστηκα.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.696
Like
2.743
Πόντοι
456
Καλός τον έμπειρο αλβανάκο απόφοιτο δημοτικού. Για πες μας σχετικά με το σχόλιό σου, πόσες χώρες έχεις επισκεφτεί και ποιες (ακόμα και σαν αλβανός τουρίστας), και έχεις κάνει συζητήσεις/φλερτ κλπ, κλπ για να καταλήξεις σε αυτό το συμπέρασμα. Καλά για το κατώτερες φυλετικά που λες ας μη πω τίποτα παραπάνω
Το εννοείς?δηλαδή εσύ τις Κύπριες τις κρητικές ροδιτισες θα τις έβαζες στη λευκή φυλή?τότε πρέπει να βάλουμε και τις ιρακινές αιγυπτιες στη λευκή φυλή..εχεις τίποτα να πεις η όλο σκουζεις?εδώ δύο ελλεινιδες.αυτες ανήκουν στη λευκή φυλή?δεν ειναι λευκές πως να το κάνουμε εξυπνουλη..και ναι οι ξένες είναι ανωτερες στο πολιτισμό

Εγώ είχα δει καμερουνεζα που μιλούσε τέλεια αγγλικά και γαλλικά..οι ελλεινιδες μιλάνε ξένες γλώσσες αγορίνα μου?τι να μιλήσουν ρε αυτά τα ζώα..
 

Συνημμένα

  • zoi_asoumanaki30103.jpg
    zoi_asoumanaki30103.jpg
    69,7 KB · Εμφανίσεις: 12
  • anastasia.jpg
    anastasia.jpg
    132,6 KB · Εμφανίσεις: 11

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.696
Like
2.743
Πόντοι
456
Καλοκαίρι είναι χειρότερα...

Άμα μπεις σε κανα αστικό ειδικά...θες τριπλή μάσκα
Εσύ ρε σαντμαν σόρυ αλλά δεν έχεις βασικά πράγματα και θες γκόμενα.μεγαλος αντρας εισαι και πας με το αστικό?βρες μια δουλειά και πάρε ένα αμάξακι έστω ένα με δύο χιλιάρικα..έλεος δηλαδή..οπότε βλεπω μεγάλο άντρα να παιρνει λεωφορείο ψαχνω να βρω τι προβλημμα έχει.καμια γυναίκα δεν σας πάρει στα σοβαρά χωρίς δουλειά και αυτοκίνητο.και ο Ντακ τα ίδια αμάξι δεν έχει..πως περιμένεις να βρεις γκόμενα ρε φίλε?
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Εγώ είχα δει καμερουνεζα που μιλούσε τέλεια αγγλικά και γαλλικά..οι ελλεινιδες μιλάνε ξένες γλώσσες αγορίνα μου?τι να μιλήσουν ρε αυτά τα ζώα..
Ω τι έκπληξη! Η καμερουνέζα μιλούσε τις επίσημες γλώσσες της χώρας της. :2funny:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.696
Like
2.743
Πόντοι
456
Ω τι έκπληξη! Η καμερουνέζα μιλούσε τις επίσημες γλώσσες της χώρας της. :2funny:
Οι ελλεινιδες μπορούν να μιλήσουν αγγλικά και γαλλικά βρε εξυπνουλη?τότε γιατιτις λέτε άνωτερες πολιτισμικά?φυσικά και οι καμερουνεζες είναι ανωτερες πολιτισμικά από τις ελλεινιδες..
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Οι ελλεινιδες μπορούν να μιλήσουν αγγλικά και γαλλικά βρε εξυπνουλη?τότε γιατιτις λέτε άνωτερες πολιτισμικά?φυσικά και οι καμερουνεζες είναι ανωτερες πολιτισμικά από τις ελλεινιδες..
Τα αγγλικά και τα γαλλικά είναι οι επίσημες γλώσσες του Καμερούν και τις μαθαίνουν από το δημοτικό. Είναι οι γλώσσες που μιλάνε κάθε μέρα, δεν είναι ξένες γλώσσες για τους καμερουνέζους. Τι δεν καταλαβαίνεις;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Την έπεσε κανένας εδώ σήμερα σε γκόμενα ή πάλι τίποτα; :2funny: όποιος θέλει απαντάει χωρίς δικαιολογίες.

:rockon:
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
437
Like
839
Πόντοι
81
Εσύ ρε σαντμαν σόρυ αλλά δεν έχεις βασικά πράγματα και θες γκόμενα.μεγαλος αντρας εισαι και πας με το αστικό?βρες μια δουλειά και πάρε ένα αμάξακι έστω ένα με δύο χιλιάρικα..έλεος δηλαδή..οπότε βλεπω μεγάλο άντρα να παιρνει λεωφορείο ψαχνω να βρω τι προβλημμα έχει.καμια γυναίκα δεν σας πάρει στα σοβαρά χωρίς δουλειά και αυτοκίνητο.και ο Ντακ τα ίδια αμάξι δεν έχει..πως περιμένεις να βρεις γκόμενα ρε φίλε?
και ο ξαδερφος μου που ειναι 24 χρονων, και ποτε δεν ειχε αμαξι και ουτε οδηγαει, μια γκομενα που ειχε στην ζωη του, στην τριτη λυκειου στην ηλικια του, μολις τελειωσε το σχολειο τον παρατησε αυτη και απο τοτε δεν βρηκε αλλη γκομενα, καλα εννοειται οτι οι ελληνιδες μετα τα 18 θελουν ταξιτζη να τις πας περα δωθε χωρις να κουραζονται
το ειχα ξαναγραψει κιολας, ειχα παει στην horeca στο αεροδρομιο μεσημερι παρασκευης και ειχε ουτε 10 ελληνιδες νεαρης ηλικιας να περιφερονται ως επισκεπτες
ομως το μεσημερι της κυριακης που ξαναπηγα εκει γινοτανε χαμος απο ελληνιδες νεαρης ηλικιας, ομως να συνοδευονται με γκομενο οι πιο πολλες , αφου περιμεναν τον αγαπουλη-ταξιτζη που την κυριακη δεν δουλευει να της παει εκει, σιγα μην τρεχει η αλλη με τα μεσα στου διαολου την μανα.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.124
Like
3.165
Πόντοι
456
Παρατήρησα στο μετρό ένα πρωινό κάτι που μου έμεινε στο μυαλό.
Στο βαγόνι ήταν ένα παρεάκι με 5 νεαρούς με στολή οι οποίοι πρέπει να ήταν σε σχολή της αστυνομίας ή της πυροσβεστικής και στον ώμο είχαν τον αριθμό 2, μάλλον το έτος. Αυτοί κάθονταν στην μία άκρη και στη μέση ήταν μια κοπέλα με την ίδια στολή και αυτή στο δεύτερο έτος και ήταν μόνη της. Σε επόμενη στάση ανέβηκαν άλλοι δύο νεαροί με την ίδια στολή και πήγαν και έκατσαν με τους άλλους. Η τύπισσα απαξίωση. Ούτε γεια σε κανέναν και έπαιζε με το κινητό.
Δηλαδή αυτές οι σχολές τόσα άτομα έχουν και δεν γνωρίζει ο ένας τον άλλο;
Τελείως κουλό μου φάνηκε 7 νεαροί μαζί και η άλλη στην άλλη άκρη μόνη της.Από την ίδια σχολή, το ίδιο έτος και στο ίδιο βαγόνι χωρίς πολύ κόσμο.

Το λογικό θα ήταν η τύπισσα να ήταν με τους συμφοιτητές της αφού σίγουρα γνωρίζονται, αλλά τους είχε συνδέσει όλους με Κάιρο. Σαν να μην υπήρχαν.

Μιλάμε για παιδιά 20 - 22 χρονών. Δηλαδή είτε όλοι φοβόντουσαν να της μιλήσουν είτε είναι γνωστό πως η τύπισσα είναι ψηλομύτα, τι να πω;
Πραγματικά σαν εικόνα μου φάνηκε τελείως άκυρη.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
437
Like
839
Πόντοι
81
Παρατήρησα στο μετρό ένα πρωινό κάτι που μου έμεινε στο μυαλό.
Στο βαγόνι ήταν ένα παρεάκι με 5 νεαρούς με στολή οι οποίοι πρέπει να ήταν σε σχολή της αστυνομίας ή της πυροσβεστικής και στον ώμο είχαν τον αριθμό 2, μάλλον το έτος. Αυτοί κάθονταν στην μία άκρη και στη μέση ήταν μια κοπέλα με την ίδια στολή και αυτή στο δεύτερο έτος και ήταν μόνη της. Σε επόμενη στάση ανέβηκαν άλλοι δύο νεαροί με την ίδια στολή και πήγαν και έκατσαν με τους άλλους. Η τύπισσα απαξίωση. Ούτε γεια σε κανέναν και έπαιζε με το κινητό.
Δηλαδή αυτές οι σχολές τόσα άτομα έχουν και δεν γνωρίζει ο ένας τον άλλο;
Τελείως κουλό μου φάνηκε 7 νεαροί μαζί και η άλλη στην άλλη άκρη μόνη της.Από την ίδια σχολή, το ίδιο έτος και στο ίδιο βαγόνι χωρίς πολύ κόσμο.

Το λογικό θα ήταν η τύπισσα να ήταν με τους συμφοιτητές της αφού σίγουρα γνωρίζονται, αλλά τους είχε συνδέσει όλους με Κάιρο. Σαν να μην υπήρχαν.

Μιλάμε για παιδιά 20 - 22 χρονών. Δηλαδή είτε όλοι φοβόντουσαν να της μιλήσουν είτε είναι γνωστό πως η τύπισσα είναι ψηλομύτα, τι να πω;
Πραγματικά σαν εικόνα μου φάνηκε τελείως άκυρη.
γιατι προφανως για αυτην οι γνωστοι της απο την σχολη ειναι ποταποι και δεν ειναι οι καταλληλοι για αυτην, ειτε θα ητανε αφραγκοι ειτε με μετρια εμφανιση, και αυτη καθεται στο κινητο να τονωσει την αυτοπεποιθηση της απο τον καθε λιγουρα πεφτουλα,
αφου τα λεω εγω, ειναι πυροβολημενες οι ελληνιδες απο 20 μεχρι 28 ετων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom