Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.896

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.599
Κριτικές
1
Like
30.309
Πόντοι
8.006
Και εννοείται...όσοι σου λένε πάνε και κάνε δυο δουλειές...τρεις δουλειές...

Οι ίδιοι πιθανότατα τα ξύνουν με κανα επίδομα/ενοίκιο/σύνταξη γέρου...και αμφιβάλλω αν δουλεψαν έστω και μια μέρα
Ξερεις, για να βγαλεις πανω απο 900 ευρω δεν ειναι αναγκη να κανεις τρεις δουλειες, μπορεις να φροντισεις να αξιζει παραπανω η ΜΙΑ σου δουλεια. Αλλά στο μυαλο σου, το μονο που μπορεις να κανεις ειναι μια δουλεια των 900 ευρω. Ε δεν ειναι ολοι ετσι.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Και πάλι,στα 40 μονο παντρεμένες/χωρισμένες θα έχει γύρω του

Μονο αν ζει καμια Αθήνα θα έχει επιλογές σε ελεύθερες
ξες κατι, η αυτοπεποίθηση-ανεση κανει μπαμ στον ανδρα, ανεξαρτητος ηλικιας.
επαρχια ημουν και ειμαι τα τελευταια 6+ χρονια. σε πολη 130κ+ με φοιτητες κτλ, οπου ειχα αψογη δουλεια που με αφηνε χρονο και χρημα
τα πηγαινα πολυ καλα ακομα και σε αγνωστες απο καφε/γυραδικο/κρεπερι. στις παρεες, ειχα κυρος. παντα ντυμενος ομορφα κτλ. βεβαια δε πηγαινα στους τραπεζικους η στους ιδιοκτητες ομαδων/κλαμπ/μικελ κτλ. επαιζα λιγο κατω με "κατωτερους ανταγωνιστες". παντα κυριος ομως μιλωντας σωστα και ωραια. χωρις προσβολες η μειωσεις αλλων οπως κανουν πολλοι για να φανουνε μαγκες. γνωριζα 5-10 θεματα καλα και προσπαθουσα να μιλησω γιαυτα.
ουτε μπραντ πιτ ειμαι, ουτε κουασιμοδος (1.70, περιποιημενος, με καθαρα φθηνα ρουχα).

πλεων σε πολη των 50κ, χωρις καλη δουλεια (αρα ζορια, και μεροκαματο οπου βρω) δεν ειναι τοσο καλη η φαση.
γιατι οπου και να παω, οτι και να κανω βγαζω "στεναχωρια" στο βλεμμα μου.

35-45αρης που σκανε να παρουν καφε (ειτε μπατσοι/ΠΑ/ειτε καλοι ΙΔ με πουκαμισο και ετσι) τους κοιτανε και σταζουν οι 25-30αρες "μπαριστα".
ευκολα μπορεις να παιξεις εκει μπαλιτσα, πολυ ευκολα. δε θες να παντρευτεις και να γεννησει τους απογονους σου, να περασεις καλα θες
και οτι ηθελε προκυψει. :cheesy:
 
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
469
Πόντοι
21
45αρης με 25 άρα είναι σχέση με ημερομηνία λήξης αν αρχίσει από το πουθενα
Αυτά στο Χόλιγουντ μόνο που υπάρχει αναγνώρισημοτητα και κάποια μυρρια στον λογαριασμο
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
45αρης με 25 άρα είναι σχέση με ημερομηνία λήξης αν αρχίσει από το πουθενα
Αυτά στο Χόλιγουντ μόνο που υπάρχει αναγνώρισημοτητα και κάποια μυρρια στον λογαριασμο
Αναλογα τι θελει ο καθενας αλλα γενικα ναι, δεν ειναι ιδανικο.

πιο πανω τυποι γραφουν για μηδενικο κυκλο, συμφωνω, ισχυει στην επαρχια μετα απο καποια ηλικια.
εκει μπορεις να παιξεις σε ολη ηλικια γυναικας γουσταρεις. υπαρχουν ολων των ηλικιων κοπελες
στα καταστηματα που περνας και συναναστρεφεσαι καθημερινα...
 
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
469
Πόντοι
21
Αναλογα τι θελει ο καθενας αλλα γενικα ναι, δεν ειναι ιδανικο.

πιο πανω τυποι γραφουν για μηδενικο κυκλο, συμφωνω, ισχυει στην επαρχια μετα απο καποια ηλικια.
εκει μπορεις να παιξεις σε ολη ηλικια γυναικας γουσταρεις. υπαρχουν ολων των ηλικιων κοπελες
στα καταστηματα που περνας και συναναστρεφεσαι καθημερινα...
Για λίγο διάστημα μπορείς να τραβηχτείς μαζί της ας είναι και 22 αλλά είναι θέμα χρόνου να κοπεί
Δεν πάνε πουθενά αυτές οι σχέσεις φίλος
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Για λίγο διάστημα μπορείς να τραβηχτείς μαζί της ας είναι και 22 αλλά είναι θέμα χρόνου να κοπεί
Δεν πάνε πουθενά αυτές οι σχέσεις φίλος
συμφωνω αλλα κραταω μια επιφυλαξη.
να σκεφτεις πως μια στα 22 εχει πολυ διαφορα ακομα και με εμενα που κοντευω 30, παροτι ειμαι αρκετα ανοιχτομυαλος, γνωριζω τις τασεις κτλ.
δεν ειμαστε στο 60'-70-80 που παντρευοσουν με 10-20χρονια διαφορα και δεν τρεχει τπτ.
η μεση κοπελα στα 22ετη=ισων φοιτητρια, η στο τελος της σχολη θελει βολτες και να ξοδευεις κανενα ψιλο. αν εχεις μυαλο
και δε πας για γαμο γιατι εισαι μπουφος θα φας καλα.

σε 45αρη γνωστο μου (καγκουραμαξο Ιβιζα, τιμια δουλεια με νορμαλ $$), του τριβωταν η φοιτητρια μπαριστα του καφε που ειχε κατεβει απο χωριο του Ολυμπου στη μεγαλη πολη
και ο τυπος δε χαμπαριαζε τπτ, το επαιζε αγαπουλης ενω με λιγο θρασος θα την ειχε ηδη χωρις κοπο.
σαν ετοιμη τηγανιτη πατατα ηταν η τυπισσα, απλα ηθελε "να την ξαναβαλεις λιγο στη φριτεζα" για ζεσταμα :cheesy::cheesy:. καλο πυροκαυλο btw, με προστυχοφατσα.
 
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
469
Πόντοι
21
συμφωνω αλλα κραταω μια επιφυλαξη.
να σκεφτεις πως μια στα 22 εχει πολυ διαφορα ακομα και με εμενα που κοντευω 30, παροτι ειμαι αρκετα ανοιχτομυαλος, γνωριζω τις τασεις κτλ.
δεν ειμαστε στο 60'-70-80 που παντρευοσουν με 10-20χρονια διαφορα και δεν τρεχει τπτ.
η μεση κοπελα στα 22ετη=ισων φοιτητρια, η στο τελος της σχολη θελει βολτες και να ξοδευεις κανενα ψιλο. αν εχεις μυαλο
και δε πας για γαμο γιατι εισαι μπουφος θα φας καλα.

σε 45αρη γνωστο μου (καγκουραμαξο Ιβιζα, τιμια δουλεια με νορμαλ $$), του τριβωταν η φοιτητρια μπαριστα του καφε που ειχε κατεβει απο χωριο του Ολυμπου στη μεγαλη πολη
και ο τυπος δε χαμπαριαζε τπτ, το επαιζε αγαπουλης ενω με λιγο θρασος θα την ειχε ηδη χωρις κοπο.
σαν ετοιμη τηγανιτη πατατα ηταν η τυπισσα, απλα ηθελε "να την ξαναβαλεις λιγο στη φριτεζα" για ζεσταμα :cheesy::cheesy:. καλο πυροκαυλο btw, με προστυχοφατσα.
Φίλος το πολύ λίγους μήνες βλέπω σε σχέσεις με 45αρη και 25αρα
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Φίλος το πολύ λίγους μήνες βλέπω σε σχέσεις με 45αρη και 25αρα
σιγουρα μονοψηφιο αριθμο μηνων (2-5). να φαει "τρυφερο φιλετο κοτοπουλο" θελει ο 40αρης
οχι να του φερει απογωνους στη ζωη :cheesy:
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.738
Like
704
Πόντοι
96
βλεπω οτι ο Δασκαλος κανει αυτο που ξερει να κανει καλα τοσα χρονια

δλδ να γλενταει τους τροτκσιστες της κνδ και τους μπουμερς:rockon::rockon::rockon:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.778
Like
2.821
Πόντοι
456
Τι να κλασουνε τώρα οι ξένες..μπροστά στην ομορφιά των ελλεινιδων..
 

Συνημμένα

  • b20f54f38426733512d371e0b9e788aa1080ada6a82bf6de864a4aa3db875616.jpg
    b20f54f38426733512d371e0b9e788aa1080ada6a82bf6de864a4aa3db875616.jpg
    22,8 KB · Εμφανίσεις: 15

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.890
Πόντοι
3.385

Γυναίκα που σκούζει προσπαθώντας να τραβήξει την προσοχή των άλλων...
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.778
Like
2.821
Πόντοι
456
Αν ο 45αρης έχει λεφτά..πανευκολα του καθοντε ακόμα και 20αρες..αλλιώς ούτε στον ύπνο του..
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
367
Like
679
Πόντοι
81
Αν ο 45αρης έχει λεφτά..πανευκολα του καθοντε ακόμα και 20αρες..αλλιώς ούτε στον ύπνο του..
Αν και πάντοτε ήμουν του "ασορτι" από ρούχα,ιδέες μέχρι σχέσεις το μόνο μειονεκτήμα που βλέπω είναι η διάρκεια και η συχνότητα σεξ με έναν 20αρη.Σε εμπειρίες,πολιτιστικά και πολιτισμικά θεματα, τρόπος σκέψης,αντίληψη, επίπεδο, οξυδέρκεια,ειδικά τρόπο ομιλίας και τρόπο ντυσίματος είμαι Τυχερός που γεννήθηκα το 80 και βλέπω τα χάλια σας (όχι προσωπικά) στο 90% της νεολαίας.Οταν βλέπω καγκουρες,καφρους με σύνθηματα σε ένα τρένο γεμάτο κόσμο που δεν σέβονται τίποτε,με τα πόδια πάνω στα καθίσματα,να χύνουν μιλκο κάτω και πόσα άλλα....από αυτά θα μαγευτεί ρε τυπε μια γκόμενα;Γκόμενα όχι ομοιδεατισα του κάφρου.-
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
287
Κριτικές
1
Like
1.060
Πόντοι
81
Αν και πάντοτε ήμουν του "ασορτι" από ρούχα,ιδέες μέχρι σχέσεις το μόνο μειονεκτήμα που βλέπω είναι η διάρκεια και η συχνότητα σεξ με έναν 20αρη.Σε εμπειρίες,πολιτιστικά και πολιτισμικά θεματα, τρόπος σκέψης,αντίληψη, επίπεδο, οξυδέρκεια,ειδικά τρόπο ομιλίας και τρόπο ντυσίματος είμαι Τυχερός που γεννήθηκα το 80 και βλέπω τα χάλια σας (όχι προσωπικά) στο 90% της νεολαίας.Οταν βλέπω καγκουρες,καφρους με σύνθηματα σε ένα τρένο γεμάτο κόσμο που δεν σέβονται τίποτε,με τα πόδια πάνω στα καθίσματα,να χύνουν μιλκο κάτω και πόσα άλλα....από αυτά θα μαγευτεί ρε τυπε μια γκόμενα;Γκόμενα όχι ομοιδεατισα του κάφρου.-
Και να ήταν μόνο αυτά; Έρχομαι καθημερινά σε επαφή με 20άρηδες στο γυμναστήριο. Ρε φίλε, δε μπορείς να σταθείς δίπλα τους από τη μπόχα! Δε κάνουν μπάνιο και φοράνε τις ίδιες μπλούζες και τα ίδια βρακιά για τρεις και τέσσερις μέρες!

Πως θα σας πλησιάσει γυναίκα ρε παλιοτυροβρωμίκουλες;
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.187
Like
6.886
Πόντοι
1.056
Και οι γκόμενες έχουν καφρεψει ρε τύπε.

Ήμουν χτες σε ένα σουβλατζίδικο περίμενα.

Απέξω μια κοπέλα ήταν πριν από μένα με έναν τύπο. Καλοντυμένοι και οι δυο , από δουλειά γραφείου έρχονταν. 28-30 τους έκανα.

Ο τύπος ένας φλωρακος και μίσος μπορεί να τον έπαιρνε που και που. Η κοπέλα να λέει συνέχεια «ελα ρε μαλακα» και κάθε δεύτερη κουβέντα να είναι μπινελίκι.

Να τη γαμας και να σου λέει «γλειφομουνι μαλακα». Έλεος
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
550
Like
771
Πόντοι
86
Οι ελλεινιδες είναι κατώτερες..και φυλετικά και πολιτισμικά..τέλος η κουβέντα..
Καλός τον έμπειρο αλβανάκο απόφοιτο δημοτικού. Για πες μας σχετικά με το σχόλιό σου, πόσες χώρες έχεις επισκεφτεί και ποιες (ακόμα και σαν αλβανός τουρίστας), και έχεις κάνει συζητήσεις/φλερτ κλπ, κλπ για να καταλήξεις σε αυτό το συμπέρασμα. Καλά για το κατώτερες φυλετικά που λες ας μη πω τίποτα παραπάνω
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
Ο 40αρης που εχει μια αξιοπρεπη δουλεια, ειναι κυριος, εχει τιμιο αμαξι, προσεχει την εμφανιση του κτλ
ειναι σα να βαζεις γκολ χωρις τερματοφυλακα παρα μονο 3-4 ατομα για τοιχο.

ειμαι στα 28, επαρχια, πλεων επισημα ανεργος (μονο μερεμετια κανω για μεροκαματο). το scirocco το πουλησα πριν μηνες (ευτυχως) και ειμαι
με παλιο νισαν Αλμερα του 97 (της οικογενειεας).
εκει που εβγαινα με καποιες, πλεων δε τις βλεπω ουτε με κυαλι και η κοπελα "της παρεας" που εχω μεγαλη οικειοτητα και τη βρισκουμε μαζι που και που
χθες με κερασε καφε, γιατι "πλεων δεν ειμαι για να ξεδευω" κατα τα λεγομενα της. δε με πτωει, αλλα ειναι κατι που ποτε δεν ειχα ζησει μεχρι τωρα.
ημουν απο τους προνομιουχος που ειχανε κυρος, ποτε δεν ειχα νιωσει μειωνεκτικα (το ατιμο χρημα εμπνεει αυτοπεπειθηση) :cheesy:
μετα ρε φιλε τι τα θες τα 40 κ βαλε στα μαγαζια της Αντζελας,κρατα μπαστα κ που κ που ριξε κανα μανικι στο Καρδιτσης που ειναι φτηνο...κ αν δεν σε παιρνει κ κει,σταματα προσωρινα, ή βρες κανα μπαζακι να γαμας κ ακαποτα.Κρατα χρημα μεχρι να βρεις κατι αλλο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.260
Like
15.897
Πόντοι
3.656
Και να ήταν μόνο αυτά; Έρχομαι καθημερινά σε επαφή με 20άρηδες στο γυμναστήριο. Ρε φίλε, δε μπορείς να σταθείς δίπλα τους από τη μπόχα! Δε κάνουν μπάνιο και φοράνε τις ίδιες μπλούζες και τα ίδια βρακιά για τρεις και τέσσερις μέρες!

Πως θα σας πλησιάσει γυναίκα ρε παλιοτυροβρωμίκουλες;

Καλοκαίρι είναι χειρότερα...

Άμα μπεις σε κανα αστικό ειδικά...θες τριπλή μάσκα
 
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
530
Κριτικές
11
Like
2.320
Πόντοι
496
Ο 40αρης που εχει μια αξιοπρεπη δουλεια, ειναι κυριος, εχει τιμιο αμαξι, προσεχει την εμφανιση του κτλ
ειναι σα να βαζεις γκολ χωρις τερματοφυλακα παρα μονο 3-4 ατομα για τοιχο.

ειμαι στα 28, επαρχια, πλεων επισημα ανεργος (μονο μερεμετια κανω για μεροκαματο). το scirocco το πουλησα πριν μηνες (ευτυχως) και ειμαι
με παλιο νισαν Αλμερα του 97 (της οικογενειεας).
εκει που εβγαινα με καποιες, πλεων δε τις βλεπω ουτε με κυαλι και η κοπελα "της παρεας" που εχω μεγαλη οικειοτητα και τη βρισκουμε μαζι που και που
χθες με κερασε καφε, γιατι "πλεων δεν ειμαι για να ξεδευω" κατα τα λεγομενα της. δε με πτωει, αλλα ειναι κατι που ποτε δεν ειχα ζησει μεχρι τωρα.
ημουν απο τους προνομιουχος που ειχανε κυρος, ποτε δεν ειχα νιωσει μειωνεκτικα (το ατιμο χρημα εμπνεει αυτοπεπειθηση) :cheesy:
Μειονεκτικά μην νιώθεις ποτέ φίλε. Η λεβεντιά δεν είχε πότε σχέση με το πορτοφόλι. Είναι κάποιοι με λεφτά που είναι οι μεγαλύτεροι μαλάκες. Νομίζουν ότι ο κόσμος είναι δικός τους και πουλάνε φιγούρα. Όλα μέσα στη ζωή είναι σήμερα στο άλογο και αύριο στάβλο. Και αν έφυγαν κάποιες να τις πει και ευχαριστώ. Φάνηκε η φύση τους και έπεσε η μάσκα. Αν δεν σε στηρίζει και κάνει πως δεν σε ξέρει στα δύσκολα, δεν θα πιεί και από την σαμπάνια όταν θα πετύχεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom