Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (6 μέλη και 37 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.893

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.911
Κριτικές
18
Like
15.671
Πόντοι
4.546
1692879048877.png

Έτσι, για να μην ξεχνιόμαστε.
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Ποιες ηταν οι καλυτερες τυπε;

Μιλα μας για Λατινοαμερικανες και Νοτιασιατισσες, μπορουμε να ακουμε μεχρι το πρωι, κατσε να παω φτιαξω ποπ κορν :smiling-face-with-heart-eyes:
Φίλε μου και συναγωνιστή, η προσωπική μου γνώμη είναι ότι οι βραζιλιανες είναι μακράν οι πρώτες!! Έχω φτάσει στο σημείο να λέω ότι όποιος δεν έχει πάει με Βραζιλιάνα δεν έχει πάει με γυναίκα!! Θα αναφέρω το παράδειγμα μιας τέτοιας που είχα φέρει στην Ελλάδα: εκφυλη στο κρεβάτι, καυτή, και με καρδιά μικρού παιδιού, ντρεπόταν να ζητηση από την μάνα μου το σίδερο να σιδερωση!!! 25 χρόνων κοπέλα και έβαζε κάτω στην μαγειρική την θεία μου που είχε και ρεστωραν!! Δηλαδή η Βραζιλιάνα συνενώνει όλα τα αντίθετα, όλα τα στοιχεία που πρέπει να έχει μια γυναίκα...
Βέβαια, αν θελη κάποιος παιδεία, μόρφωση, οικογένεια κλπ νομίζω ότι οι Γερμανίδες και οι Πολωνεζες είναι οι καλύτερες... φυσικά όπως είπε και κάποιος συναγωνιστής, σε καμμία περίπτωση δεν είμαστε εξασφαλισμένοι, η γυναίκα είναι γυναίκα πάντα και παντού απλώς ισχύει το " το μη χείρον βέλτιστον"...
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
156
Κριτικές
8
Like
466
Πόντοι
301
Φίλε μου και συναγωνιστή, η προσωπική μου γνώμη είναι ότι οι βραζιλιανες είναι μακράν οι πρώτες!! Έχω φτάσει στο σημείο να λέω ότι όποιος δεν έχει πάει με Βραζιλιάνα δεν έχει πάει με γυναίκα!! Θα αναφέρω το παράδειγμα μιας τέτοιας που είχα φέρει στην Ελλάδα: εκφυλη στο κρεβάτι, καυτή, και με καρδιά μικρού παιδιού, ντρεπόταν να ζητηση από την μάνα μου το σίδερο να σιδερωση!!! 25 χρόνων κοπέλα και έβαζε κάτω στην μαγειρική την θεία μου που είχε και ρεστωραν!! Δηλαδή η Βραζιλιάνα συνενώνει όλα τα αντίθετα, όλα τα στοιχεία που πρέπει να έχει μια γυναίκα...
Βέβαια, αν θελη κάποιος παιδεία, μόρφωση, οικογένεια κλπ νομίζω ότι οι Γερμανίδες και οι Πολωνεζες είναι οι καλύτερες... φυσικά όπως είπε και κάποιος συναγωνιστής, σε καμμία περίπτωση δεν είμαστε εξασφαλισμένοι, η γυναίκα είναι γυναίκα πάντα και παντού απλώς ισχύει το " το μη χείρον βέλτιστον"...
Μάλιστα, για να σας δώσω και ένα φιλοσοφικό θεμέλιο, σας παραθέτω εδώ τις απόψεις του Γιόγκι Bhajan, ενός μεγάλου Γιόγκι που έφερε την Κουνταλινι Γιόγκα στην Δύση...στις διαλέξεις που έκανε στην Αμερική σε ένα σεμινάριο μόνον για άντρες είπε:
" Καμμία γυναίκα δεν αγάπησε ποτέ κανέναν άντρα... επαναλαμβάνω: αυτό το πλάσμα που έχει αιδοίο και περίοδο μια φορά τον μήνα δεν έχει την ικανότητα να αγαπηση έναν άντρα ..αυτά που θέλει μια γυναίκα είναι: Δύναμη ( οικονομική, κοινωνική κλπ, ) Ασφάλεια ( γιατί η ίδια είναι πολύ ανασφαλής) και fulfillment...( αυτό το εξηγώ εγώ ως την εκπλήρωση της σαν γυναίκα, δηλαδή τεκνοποίηση κλπ ..) η σχετική αγάπη που δείχνει σε έναν άντρα είναι σε όποιον μπορεί να της προσφέρει τα παραπάνω ..."
Αυτά είναι τα λόγια ενός μεγάλου Γιόγκι, ελπίζω να έδωσα τροφή για σκέψη!!!
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
532
Like
742
Πόντοι
86
αυτά που θέλει μια γυναίκα είναι: Δύναμη ( οικονομική, κοινωνική κλπ, ) Ασφάλεια ( γιατί η ίδια είναι πολύ ανασφαλής) και fulfillment...( αυτό το εξηγώ εγώ ως την εκπλήρωση της σαν γυναίκα, δηλαδή τεκνοποίηση κλπ ..)
Τα θέλουν αυτά οι γυναίκες? Ευτυχώς που βρέθηκε και μας τα είπε κάποιος "γιόγκι". Θα κάτσω σοβαρά να το σκεφτώ μήπως αληθεύει :confused::confused::confused:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.173
Like
15.756
Πόντοι
3.656
Οι 2 που αναφερομαι κανουν σκληρες σωματικες δουλειες που δε μπορει να κανει ο καθενας και ειναι στυλακια και οι 2. Επομενως οποιαδηποτε κουβεντα για γυμναστηρια ειναι ακυρη. Απλως τυγχανει να ειναι στον ΙΤ και εκτος του 20%

Γενικά επαρχία,ισχύει το ή μικρός παντρέψου ή μικρός καλογερέψου

Δηλαδή αν δεν το κυνηγήσεις να παντρευτείς μέχρι τα 30,μετά κατα κάποιο τρόπο περνάει η σειρά σου.Δεν υπάρχουν μετά για σένα γυναίκες,θα έχεις γύρω σου μόνο παντρεμένες με καροτσάκια και νήπια.

Το κακό είναι ότι πλέον λόγω του κόστους ζωής,δεν μπορεί ο άλλος να φύγει κι εύκολα απο εκεί.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.173
Like
15.756
Πόντοι
3.656
εγω χθες ειδα εναν τυπα καπου 24 χρονων κοντο, πατσαβουρη , με κοιλουμπα, μαυριδερο, αγυμναστο και ειχε για γκομενα ενα τρομερο μουνι 1,80 μοντελαρα καπου 19-20,
επομενως αυτα περι εμφανισης δεν εχει λογικη. και πατσαβουρης να εισαι μπορεις να βρεις μουναρα αν διαθετεις γνωριμιες και γινεις το κατοικιδιο της καθε μαλακισμενης με μυαλο

Ο κοιλούμπας μόνο αν είναι χορηγός της,θα έχει τέτοιο μουνί
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
443
Like
840
Πόντοι
81
Ο κοιλούμπας μόνο αν είναι χορηγός της,θα έχει τέτοιο μουνί
τι χορηγος, τον περιμενε αυτη στον ηλεκτρικο απεξω, και κατεβηκε αυτος με τον ηλεκτρικο, ουτε με αμαξι δεν ηρθε ο αλλος, με τα ποδια φυγανε μετα. ο τυπος ητανε τυπας μπετοβλακας και μαλλον η αλλη για αυτο τον βρηκε γοητευτικο και μυστηριο
λεμε οι νεες γκομενες στην ελλαδα εχουν φλιπαρει τελειως απο την μαλακια που επικρατει στα σοσιαλ, εχουν μυαλο αμιβαδας, επικρατει το χαος στον εγκεφαλο τους, για αυτο βρισκουν οτι ναναι, τα κριτηρια που εχουν να βρουν γκομενο ειναι τραγικα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.911
Κριτικές
18
Like
15.671
Πόντοι
4.546
Απλά για να κατανοήσω καλύτερα τον μέγιστο διδασκαλο γιόγκι και την φιλοσοφία του, μια ερώτηση:
Είχε κανονική σεξουαλικη ζωή με γυναίκες(θέλω να φαντάζομαι...) ή πήρε όρκο αγνότητας και απεσυρθη από τις εγκόσμιες χαρές;
 

@ρχιδι

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2020
Μηνύματα
37
Like
36
Πόντοι
0
Η καινούρια καραμελίτσα στο στόμα των δειλών ανδρών που έχουν να γαμήσουν από τον ΒΠΠ είναι "μόνο οι μουνόδουλοι γαμάνε, εμείς δεν είμαστε μουνόδουλοι"
Βρε, άντε γαμηθείτε!
Γυναίκα είσαι τύπε;
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
52
Πόντοι
0
Ισχύει ότι οι γκόμενες θέλουν μουνόδουλους για να τους κάνουν ότι θέλουν αλλά σε αυτό φταίνε οι άντρες που τους κάνουν οι γκόμενες τους ότι θέλουν και είναι υποταγμένοι στο νιμου. Στην γυναίκα όσα περισσότερα δώσεις τόσα περισσότερα θα ζητάει αν δεν βάλεις όρια. Αν δεν υπήρχαν οι αιδιόδουλοι δεν θα είχαν τέτοια συμπεριφορά οι κοπέλες.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.911
Κριτικές
18
Like
15.671
Πόντοι
4.546
ΕΡΩΤΗΣΗ: πόσοι από εσάς που καταδικαζετε τους άντρες για την συμπεριφορά τους, ακολουθείτε κάθε είδους πουτανο τσουλι στο ινσταγκραμ;;;;;;;;;;;;;;;;;
Εγώ λέω όλοι, άποψη μου.

Τρία άτομα ακολουθώ, συγγενείς και καλλιτέχνης, αυτά.
Και έκανα λογαριασμό για το γαμωτο, ούτε ασχολούμαι με τα διαφορα μαλακισμενα που μου δείχνει.
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
52
Πόντοι
0
ΕΡΩΤΗΣΗ: πόσοι από εσάς που καταδικαζετε τους άντρες για την συμπεριφορά τους, ακολουθείτε κάθε είδους πουτανο τσουλι στο ινσταγκραμ;;;;;;;;;;;;;;;;;
Εγώ λέω όλοι, άποψη μου.

Τρία άτομα ακολουθώ, συγγενείς και καλλιτέχνης, αυτά.
Και έκανα λογαριασμό για το γαμωτο, ούτε ασχολούμαι με τα διαφορα μαλακισμενα που μου δείχνει.
Ετω δεν έχω καν ινσταγραμ αδερφέ
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
413
Πόντοι
21

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
443
Like
840
Πόντοι
81
Ισχύει ότι οι γκόμενες θέλουν μουνόδουλους για να τους κάνουν ότι θέλουν αλλά σε αυτό φταίνε οι άντρες που τους κάνουν οι γκόμενες τους ότι θέλουν και είναι υποταγμένοι στο νιμου. Στην γυναίκα όσα περισσότερα δώσεις τόσα περισσότερα θα ζητάει αν δεν βάλεις όρια. Αν δεν υπήρχαν οι αιδιόδουλοι δεν θα είχαν τέτοια συμπεριφορά οι κοπέλες.
ειδικα τα τελευταια χρονια, οι μουνοδουλοι εχουν αυξηθει τρελα, εδω χθες στο μαλλ σκηνικο, βλεπω μια γνωστη μου απο το γυμναστηριο μπαζολα 19 χρονων, 1,55,ακωλη και αβυζη, μαζι με τον γκομενο της, αυτος καπου 24 με νορμαλ υψος και εμφανιση γυμνασμενος, αυτη τον γνωρισε απο το γυμναστηριο που πηγαινε, της την επεφτε αυτος εκει και τελικα την επιασε γκομενα. δηλαδη την γνωρισε απο το γυμναστηριο.
τους βλεπω αυτους τους 2 αγκαλιτσα στο μαλλ, εκει που πηγαιναν εμφανιστηκαν μπροστα τους τρεις 16 χρονες ντυμενες με τα γνωστα τσοντιστικα σορτσακια, ο τυπος τις βλεπεις και οσο ναναι τις παρατηρησε, η γκομενα του το βλεπει αυτο και του λεει που πανε τα μικρα τα τσολια δεν ντρεπονται και πως ειναι ετσι και αλλες παπαριες να τις μειωσει, ο τυπος εννοειται συμφωνησε με τις παπαριες που ελεγε η μπαζολα γκομενα του, αλλα ομως ο τροπος που τις κοιταζε προδιδε αλλα πραγματα, οτι τις γουσταρε, αλλα επειδη του υπεδειξε κατι η γκομενα του αυτος συμφωνησε χωρις αντιρρηση.
αυτο προσπαθω να επισημανω, οτι σου πει η γκομενα θα πρεπει να συμφωνησεις, εσυ δεν εχεις αποψη, και μπαζολα να ειναι η αλλη εχει την δυναμικη να σερνει απο πισω γκομενους που την παρακαλανε
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.911
Κριτικές
18
Like
15.671
Πόντοι
4.546
Αδερφέ χωρίς να θέλω να σε θίξω, το να επιζητάς δεκάδες άκυρα κάθε ημέρα, χρήζει ψυχιάτρου. Εδώ μέσα πάντως, βοήθεια δεν θα βρεις.
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
413
Πόντοι
21
ειδικα τα τελευταια χρονια, οι μουνοδουλοι εχουν αυξηθει τρελα, εδω χθες στο μαλλ σκηνικο, βλεπω μια γνωστη μου απο το γυμναστηριο μπαζολα 19 χρονων, 1,55,ακωλη και αβυζη, μαζι με τον γκομενο της, αυτος καπου 24 με νορμαλ υψος και εμφανιση γυμνασμενος, αυτη τον γνωρισε απο το γυμναστηριο που πηγαινε, της την επεφτε αυτος εκει και τελικα την επιασε γκομενα. δηλαδη την γνωρισε απο το γυμναστηριο.
τους βλεπω αυτους τους 2 αγκαλιτσα στο μαλλ, εκει που πηγαιναν εμφανιστηκαν μπροστα τους τρεις 16 χρονες ντυμενες με τα γνωστα τσοντιστικα σορτσακια, ο τυπος τις βλεπεις και οσο ναναι τις παρατηρησε, η γκομενα του το βλεπει αυτο και του λεει που πανε τα μικρα τα τσολια δεν ντρεπονται και πως ειναι ετσι και αλλες παπαριες να τις μειωσει, ο τυπος εννοειται συμφωνησε με τις παπαριες που ελεγε η μπαζολα γκομενα του, αλλα ομως ο τροπος που τις κοιταζε προδιδε αλλα πραγματα, οτι τις γουσταρε, αλλα επειδη του υπεδειξε κατι η γκομενα του αυτος συμφωνησε χωρις αντιρρηση.
Ε Και; Εσυ τράβηξες μαλακια με τις μικρές και αυτός πήδηξε το 19χρονο. Αυτό δεν είναι το τέλος της ιστορίας ;

ΥΓ αν κατάλαβες καλά η γκομενα είχε τις ανασφάλειες και έκανε σκηνικό κι αυτός με ένα έχει δίκιο την έγραψε απλά στις καραρχιδούμπες του.
 
Εγγρ.
18 Αυγ 2023
Μηνύματα
23
Like
52
Πόντοι
0
ειδικα τα τελευταια χρονια, οι μουνοδουλοι εχουν αυξηθει τρελα, εδω χθες στο μαλλ σκηνικο, βλεπω μια γνωστη μου απο το γυμναστηριο μπαζολα 19 χρονων, 1,55,ακωλη και αβυζη, μαζι με τον γκομενο της, αυτος καπου 24 με νορμαλ υψος και εμφανιση γυμνασμενος, αυτη τον γνωρισε απο το γυμναστηριο που πηγαινε, της την επεφτε αυτος εκει και τελικα την επιασε γκομενα. δηλαδη την γνωρισε απο το γυμναστηριο.
τους βλεπω αυτους τους 2 αγκαλιτσα στο μαλλ, εκει που πηγαιναν εμφανιστηκαν μπροστα τους τρεις 16 χρονες ντυμενες με τα γνωστα τσοντιστικα σορτσακια, ο τυπος τις βλεπεις και οσο ναναι τις παρατηρησε, η γκομενα του το βλεπει αυτο και του λεει που πανε τα μικρα τα τσολια δεν ντρεπονται και πως ειναι ετσι και αλλες παπαριες να τις μειωσει, ο τυπος εννοειται συμφωνησε με τις παπαριες που ελεγε η μπαζολα γκομενα του, αλλα ομως ο τροπος που τις κοιταζε προδιδε αλλα πραγματα, οτι τις γουσταρε, αλλα επειδη του υπεδειξε κατι η γκομενα του αυτος συμφωνησε χωρις αντιρρηση.
αυτο προσπαθω να επισημανω, οτι σου πει η γκομενα θα πρεπει να συμφωνησεις, εσυ δεν εχεις αποψη, και μπαζολα να ειναι η αλλη εχει την δυναμικη να σερνει απο πισω γκομενους που την παρακαλανε
Κλασσικός υποταγμένος. Για έχει ένα νιμου να τον χώνει μπορεί να κάνει τα πάντα.
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.750
Κριτικές
30
Like
20.012
Πόντοι
8.746
Ε Και; Εσυ τράβηξες μαλακια με τις μικρές και αυτός πήδηξε το 19χρονο. Αυτό δεν είναι το τέλος της ιστορίας ;

ΥΓ αν κατάλαβες καλά η γκομενα είχε τις ανασφάλειες και έκανε σκηνικό κι αυτός με ένα έχει δίκιο την έγραψε απλά στις καραρχιδούμπες του.
τον άγχωσες :grin::grin:
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.192
Like
10.555
Πόντοι
2.256
Μήπως έχουν γαμηθεί στα κοκκινιστά; Μήπως έχουν να πατήσουν στο γυμναστήρια από τα βαφτίσια τους;
Μήπως η ιδανική γυναίκα για αυτούς πρέπει να είναι σαν τη μαμά τους;
Αν είναι κλασσικοί επαρχιωτοελληνάρες και δεν έχουν καταλάβει ότι έχουν αλλάξει τα κόζια ώστε να προσαρμοστούν αναλόγως (χωρίς να δείχνουν πυρφόροι), μια ζωή θα ψωλοβροντάνε.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.816
Πόντοι
456
Γενικά επαρχία,ισχύει το ή μικρός παντρέψου ή μικρός καλογερέψου

Δηλαδή αν δεν το κυνηγήσεις να παντρευτείς μέχρι τα 30,μετά κατα κάποιο τρόπο περνάει η σειρά σου.Δεν υπάρχουν μετά για σένα γυναίκες,θα έχεις γύρω σου μόνο παντρεμένες με καροτσάκια και νήπια.

Το κακό είναι ότι πλέον λόγω του κόστους ζωής,δεν μπορεί ο άλλος να φύγει κι εύκολα απο εκεί.
ε βεβαια ολοι οι βλαχοι που ξερω μεχρι 30 εχουν φτασει και στα εγγονια οχι μονο παιδια...και ειναι και οι πρωτοι στο να σου πριζουν τα αρχίδια ποτε θα παντρευτεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom