Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 853 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.901

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Σιγα ρε μαν, πες οτι εχεζες, αφου εχεις δικαιολογια

Μην κολας, με τις αγγλιδες μπορεις να πεις ο,τι θες, δεν παρεξηγουνε τιποτα
Ναι οκ αλλά δεν ρισκάρω στην τελική ευθεία. Τώρα θα πάω πολύ συντηρητικά. Το βράδυ γενικώς τα τηλέφωνα δεν είναι καλά. Οι γκόμενες (και είναι παγκόσμιο φαινόμενο αυτό) θεωρούν ότι όποιος μιλάει βράδυ μαζί τους ναι μεν τις κολακεύει αλλά αποκαλύπτει κι ότι δεν έχει κάτι να κάνει. Θα κάνω λίγο υπομονή και θα πω ότι είδα την κλήση αργότερα αλλά δεν πήρα μήπως ενοχλούσα την παρέα της. Δεν μπορεί. Κάτι θα απαντήσει το κλαρίνο να πιαστώ.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
ΕΡΩΤΗΣΗ: πόσοι από εσάς που καταδικαζετε τους άντρες για την συμπεριφορά τους, ακολουθείτε κάθε είδους πουτανο τσουλι στο ινσταγκραμ;;;;;;;;;;;;;;;;;
Εγώ λέω όλοι, άποψη μου.

Τρία άτομα ακολουθώ, συγγενείς και καλλιτέχνης, αυτά.
Και έκανα λογαριασμό για το γαμωτο, ούτε ασχολούμαι με τα διαφορα μαλακισμενα που μου δείχνει.
Έπεσες στην περίπτωση. Κατηγορώ τα σοσιαλ όσο άλλος κανείς. Με έχουν καταζητούμενο όπου μπω γιατί μόνο καταστροφή φέρνω στις παπαριές που λένε οι φραγκοκοτες. Όχι μόνο δεν ακολουθώ αλλά αποσκοπω στο να μην τις ακολουθεί κάνεις. Εδώ ρε έχω και γυναικεία προφίλ και μπαίνω να τις καταδικάζω ώστε να μην μπορούν να με βρίζουν άνετα όπως τους άλλους άνδρες. :2funny: Δηλαδή με περνούν για προδότρα. Μου έχουν φάει πολλά προφίλ με αναφορές οι βρώμες. Στις εξομολογήσεις έμπαινα με ανώνυμο να ανοίξω θέμα και μετά έμπαινα με άλλους λογαριασμούς μαζί με φίλους να υποστηρίξω τον οχετό που τους πετούσα στο κεφάλι. Έχουν μεγάλη πλάκα. Μόνο για γαμήσι είναι πλέον στην συντριπτική πλειοψηφία κι αυτό υπό όρους. :rockon:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Όλες οι γυναίκες έχουν το κοινό χαρακτηριστικό ότι όσο μαζεύεσαι, αυτές απλώνονται. Αν παρατηρήσετε εμας, έχουμε κάποια στάνταρντ που όταν τα πιάνουμε, σε γενικές γραμμές είμαστε χαρούμενοι. Οι γυναίκες έχουν αέναη επεκτατική πολιτική. Όσο και να καλυφθούν κι όσο και να χαλαρώσεις ή μαζευτείς, μόλις βρουν κενο χαλαρωσης ή μαζέματος, απλώνονται
κι εκεί. Αυτό όλο συμβαίνει λόγω ματαιοδοξίας! Οι γυναίκες είναι ματαιοδοξα πλάσματα. Είναι νόμος αυτό, μην πω αξίωμα μαθηματικών.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.513
Like
3.881
Πόντοι
1.706
Έπεσες στην περίπτωση. Κατηγορώ τα σοσιαλ όσο άλλος κανείς. Με έχουν καταζητούμενο όπου μπω γιατί μόνο καταστροφή φέρνω στις παπαριές που λένε οι φραγκοκοτες. Όχι μόνο δεν ακολουθώ αλλά αποσκοπω στο να μην τις ακολουθεί κάνεις. Εδώ ρε έχω και γυναικεία προφίλ και μπαίνω να τις καταδικάζω ώστε να μην μπορούν να με βρίζουν άνετα όπως τους άλλους άνδρες. :2funny: Δηλαδή με περνούν για προδότρα. Μου έχουν φάει πολλά προφίλ με αναφορές οι βρώμες. Στις εξομολογήσεις έμπαινα με ανώνυμο να ανοίξω θέμα και μετά έμπαινα με άλλους λογαριασμούς μαζί με φίλους να υποστηρίξω τον οχετό που τους πετούσα στο κεφάλι. Έχουν μεγάλη πλάκα. Μόνο για γαμήσι είναι πλέον στην συντριπτική πλειοψηφία κι αυτό υπό όρους. :rockon:
Οσοι περιμένουν να βγάλουν γκόμενα,ή νά γαμήσουν από apps
είναι σάν νά πηγαίνουν με 200 σέ κλειστές στροφές,καί να πατάνε φρένο στήν ευθεία!
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Είναι καθαρά θέμα χρόνου να υιοθετησουν όλοι οι άνδρες την τακτική ρίξιμο κι ότι γίνει. Δεν υπάρχει κάτι καλύτερο. Δύο λόγοι τους φρενάρουν. Πρώτον ο φόβος κι η δειλία μην φάνε άκυρο και δεύτερον ότι βαριούνται. :confused:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.795
Like
14.385
Πόντοι
2.256
Ναι οκ αλλά δεν ρισκάρω στην τελική ευθεία. Τώρα θα πάω πολύ συντηρητικά. Το βράδυ γενικώς τα τηλέφωνα δεν είναι καλά. Οι γκόμενες (και είναι παγκόσμιο φαινόμενο αυτό) θεωρούν ότι όποιος μιλάει βράδυ μαζί τους ναι μεν τις κολακεύει αλλά αποκαλύπτει κι ότι δεν έχει κάτι να κάνει. Θα κάνω λίγο υπομονή και θα πω ότι είδα την κλήση αργότερα αλλά δεν πήρα μήπως ενοχλούσα την παρέα της. Δεν μπορεί. Κάτι θα απαντήσει το κλαρίνο να πιαστώ.
Πες της ότι δεν το σήκωσες επειδή ξύριζες τα αρχιδια σου για να συναντηθείτε
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Οσοι περιμένουν να βγάλουν γκόμενα,ή νά γαμήσουν από apps
είναι σάν νά πηγαίνουν με 200 σέ κλειστές στροφές,καί να πατάνε φρένο στήν ευθεία!
Τα έχω δοκιμάσει όλα. Ηξερα ενδόμυχα ότι τα σοσιαλ είναι άχρηστα αλλά έπρεπε να τα δοκιμάσω ώστε να τα πιστοποιησω με iso αχρηστιας. :2funny: Έκανα δηλαδή πείραμα η αν θέλετε πείτε το μελέτη σκοπιμότητας. Όσες φορές βγήκα από σόσιαλ με γκόμενα σπατάλησα πολύ χρόνο για πολύ λίγες περιπτώσεις, κουβέντιαζα πριν για μαλακίες, είδα άλλες να εμφανίζονται διότι οι φωτογραφίες που βλέπετε ειναι οι καπως παινεμενες τους, είχαν ρομποτική-προσποιητη συμπεριφορά και δεν μου άρεσαν η ήταν ερασιτεχνισσες πουτάνες. Το πιο σημαντικό...όταν βγαίνεις με γκόμενα από σόσιαλ είναι ξενερα για πολλούς λόγους. Δεν είναι το φυσιολογικό. Κι ότι δεν είναι φυσιολογικό, σε χαλάει στην πορεία.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.589
Κριτικές
62
Like
41.356
Πόντοι
8.530
Είναι καθαρά θέμα χρόνου να υιοθετησουν όλοι οι άνδρες την τακτική ρίξιμο κι ότι γίνει. Δεν υπάρχει κάτι καλύτερο. Δύο λόγοι τους φρενάρουν. Πρώτον ο φόβος κι η δειλία μην φάνε άκυρο και δεύτερον ότι βαριούνται. :confused:
Πολύ δύσκολα θα εκριζωθουν αυτά...πρέπει να περασει μια γενιά παλιών ανδρών για να γίνει αυτό...αντιθέτως ο μέσος άνδρας είναι ένα μπασμενο μαμουχαλο παιδακι γεμάτο ανασφάλειες ακριβώς σαν κακομαθημένη γκομενιτσα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Όλοι οι άνδρες και σε όλη τους την ζωή θα πρέπει να είναι ευχαριστημένοι όπως έχουν γίνει τα πράγματα αν βρουν μια η δυο γυναίκες με αρμονικό πακέτο. Δεν έχει σημασία να ευδοκιμήσει κάτι σώνει και καλά αλλά να περάσετε καλά. Εκτός αν υπάρχει κανείς που περνούσε καλά με όλες. Τότε οκ, πάω πάσο! :2funny:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.589
Κριτικές
62
Like
41.356
Πόντοι
8.530
Πες της ότι δεν το σήκωσες επειδή ξύριζες τα αρχιδια σου για να συναντηθείτε
...η ότι απλώς τα έξυνες...γιατί θα υποθέσει ότι είσαι αρκετά φραγκατος και γαμάτος για να το κάνεις αυτό.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.812
Κριτικές
5
Like
6.195
Πόντοι
2.306
Από Κεραμικό ήταν η μία κι η άλλη από Μοναστηράκι. Ξέρεις τι πόδια έχω κάνει τόσα χρόνια περπάτημα; :2funny:
Πήρα τηλ απόγευμα την πρώτη αλλά έβαλα πρόθεμα το 044 (Αγγλίδα είναι) και δεν βγήκε γραμμή. Οκ μαλακία μου. Τελικά πήρα κανονικά το νούμερο της βονταφον και μιλησαμε. Της είπα ότι Κυριακη πιθανόν να κατέβω Πειραιά για δουλειά (το έχω παίξει μηχανικός), ίσως φύγω για μια μικρή κρουαζιερα και θα ήταν χαρά μου να τα λέγαμε το Σάββατο. Δεν βρήκα κάτι καλύτερο. Τουρίστρια είναι, το πολύ πολύ να γαμήσω, σαν τι άλλο να γίνει; Το έπαιξα και φτασμένος ότι έχω σοβαρή ασχολία αλλά θέλω να την δω. Την είδα θετική και χαρούμενη. Δεν είπε όχι ούτε ναι ξερα αλλά είπε ότι θα φύγει την άλλη εβδομάδα και θα ήθελε να με δει. Μετά έριξα λίγα σάλια και ψιλομελωσε. Γενικώς ήταν ευχάριστη συνομιλία. Ήταν έξω πάλι σε γκρουπάκι. Θα την πάρω αύριο πάλι στο ξεμπαρκο. Πιστεύω θα με πάρει αν έχω κρίνει σωστά. Διατηρώ μια ελπίδα. Την άλλη την πήρα πριν μια ώρα αλλά δεν το σήκωσε. Επίσης Αγγλίδα. Μετά με πήρε πίσω αλλά έχεζα. Θα την πάρω αύριο. Δεν θέλω να παίρνω βράδυ μην με θεωρήσουν λιγουρη (που είμαι όπως όλοι για μουνί). :2funny:
Το μιλάς καλά το εγγλέζικο τύπε;
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Η φύση ξέρει τι κάνει. Έφτιαξε την γυναίκα να πηδιεται αβέρτα σαν ον με ελεύθερη βούληση αλλά να διαλύεται μετά από κάποια ηλικία ώστε να πάψει το καραγκιοζιλικι της και να οδηγηθεί στην διαιώνιση του είδους. Και από την άλλη έφτιαξε τον άνδρα να πηδάει εδώ κι εκεί σαν ον με ελεύθερη βούληση αλλά όσο μεγαλώνει να σκέφτεται σοφοτερα και να αναζητα γυναίκας της προκοπής χωρίς να τον τουμπάρει το μουνί σαν έφηβος. Δηλαδή όλα έχουν να κάνουν με την διαιώνιση του είδους. Είναι νόμος της φύσης. Φυσική ακολουθία.
Ο σημερινός απειρης λέρας γυναικοκεντρισμός είναι ενάντια στην φύση και για αυτό δεν λειτουργεί τίποτα σωστά. Δεν υπάρχει πλέον
η διαιώνιση του είδους ως στόχος. Για να συμβεί αυτό πρέπει να ζήσεις στον προθάλαμο του να περνάς καλά. Αλλιώς ποιος ο λόγος για διαιωνιση; Πόσοι πέρασαν τόσο καλά που οδηγήθηκαν συνειδητά στο να διαιωνίσουν το ειδος; Αρχίδια! Απλα προχώρησαν. Εγώ δεν βρήκα ποτέ πακέτο που να πω ναι με αυτή θα ευτυχήσω σίγουρα. Πρέπει δηλαδή να λέω κι ευχαριστώ που πέρασα όσο καλά πέρασα. Εκεί έχουμε φτάσει! :confused:
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.795
Like
14.385
Πόντοι
2.256
Είναι καθαρά θέμα χρόνου να υιοθετησουν όλοι οι άνδρες την τακτική ρίξιμο κι ότι γίνει. Δεν υπάρχει κάτι καλύτερο. Δύο λόγοι τους φρενάρουν. Πρώτον ο φόβος κι η δειλία μην φάνε άκυρο και δεύτερον ότι βαριούνται. :confused:
Εγώ πάντως όταν ήμουν σε ηλικία για παιχνίδι όσο θυμάμαι τον εαυτό μου, χωνόμουν και μάλιστα με τα όλα!!! Είχα φάει αρκετές χυλόπιτες αλλά όχι περισσότερες από τις επιτυχίες μου!!! Η αλήθεια είναι ότι είχα αρκετό λέγειν και δεν έχω παράπονο! Μέσα σε αυτές ήταν και αρκετές σαβούρες αλλά όχι σε σημείο να ντρέπομαι και να μετανιώνω. Ένας γέρος μου είπε κάποτε ότι "ο άντρας μετανιώνει για τις γυναίκες που δεν γάμησε"!!!
Παρατηρώ ότι η νέα γενιά, παρόλο που έχει όλα τα μέσα επικοινωνίας στο χέρι, εμείς δεν είχαμε ούτε τηλέφωνο!!! (το σήκωνε ο πατέρας της), δύσκολα κάνει κίνηση!!! Κοιτάνε σα ληγούρια τα 10άρια και τα 9άρια και αφήνουν να περνάνε ανέγγιχτα δίπλα τους τα 8άρια και τα 7,5άρια!!! Δεν κάνουν κίνηση επειδή φοβούνται την απόρριψη αλλά και το κράξιμο στα social!!! Οι υπόλοιποι που χώνονται, αντί να παίξουν παιχνίδι και να γαμήσουν με υπομονή, στέλνουν κατευθείαν τον κοκοβιό τους και τρώνε μπλοκ!
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.513
Like
3.881
Πόντοι
1.706

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Εμένα μου έχει τύχει γυναίκα να μου την πέφτει (μόνο μια φορά τόσο πολύ χύμα σε όλη μου την ζωή) στο αμάξι της. Προ αρκετών ετών που είχα πολύ καλή θέση σε άλλη δουλειά και που ίσως έπαιξε κάποιο ρόλο αλλά σίγουρα όχι απόλυτα. Τελικά δεν την γάμησα διότι δεν με καυλωνε τελεια. Δεν ήταν απαράδεκτη, απλά δεν ήταν πολύ καυλερη και σίγουρα ξενέρωσα κάπως όπως έκανε. Σήμερα το έχω μετανιώσει. Έπρεπε να της τον έδινα ώστε να ζούσα την φαντασίωση του προϊσταμένου. Άλλη μια μαλακία μου! :confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Οι σημερινές γυναίκες δεν πιάνουν μία μπροστά στα μουνιά του παρελθόντος. Πριν και μεχρι μια δεκαετία περίπου, οι γυναίκες ήταν ρε παιδί μου γυναίκες. Είχαν φυσικη ομορφιά, θηλυκότητα και τύπο. Τα φορούσαν τα ρούχα, δεν τις φορούσαν τα ρούχα. Όταν βλέπεις τέτοια γυναίκα σήμερα, αμέσως την ξεχωρίζεις Δυστυχώς τώρα πια οι περισσότερες είναι σαν πουτάνες σε δίλημμα. :confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.063
Πόντοι
2.356
Έχετε πετύχει ποτέ γυναίκα να συζητά για κάτι εκτός από τα υπαρξιακά της η τα γκομενικά της; τις ενδιαφέρει τίποτα στον πλανήτη; Έχουν γνώμη η άποψη για τίποτα; Συμμετέχουν πουθενά σε κάτι πλην των παραπάνω; ούτε μια δεν έχω πετύχει!!! Μόνον πολιτική ορθότητα και ξεράσματα Κι όσες έχουν να πουν κάτι πλην των παραπάνω, θα είναι πολιτικής σκοπιμότητας με ξύλινο λόγο στην τηλεόραση. :2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.513
Like
3.881
Πόντοι
1.706
Οι σημερινές γυναίκες δεν πιάνουν μία μπροστά στα μουνιά του παρελθόντος. Πριν και μεχρι μια δεκαετία περίπου, οι γυναίκες ήταν ρε παιδί μου γυναίκες. Είχαν φυσικη ομορφιά, θηλυκότητα και τύπο. Τα φορούσαν τα ρούχα, δεν τις φορούσαν τα ρούχα. Όταν βλέπεις τέτοια γυναίκα σήμερα, αμέσως την ξεχωρίζεις Δυστυχώς τώρα πια οι περισσότερες είναι σαν πουτάνες σε δίλημμα. :confused:
Εγώ τήν γουστάρω τήν πουτανιά στήν γυναίκα μέ φτιάχνει,αλλά γιά νά τήν πλασάρει θέλει τέχνη!
καί οί περισσότερες είναι άσχετες,κάνουν κάτι μαλακίες,άσε,νά γελάς
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.758
Like
713
Πόντοι
96
Η φύση ξέρει τι κάνει. Έφτιαξε την γυναίκα να πηδιεται αβέρτα σαν ον με ελεύθερη βούληση αλλά να διαλύεται μετά από κάποια ηλικία ώστε να πάψει το καραγκιοζιλικι της και να οδηγηθεί στην διαιώνιση του είδους. Και από την άλλη έφτιαξε τον άνδρα να πηδάει εδώ κι εκεί σαν ον με ελεύθερη βούληση αλλά όσο μεγαλώνει να σκέφτεται σοφοτερα και να αναζητα γυναίκας της προκοπής χωρίς να τον τουμπάρει το μουνί σαν έφηβος. Δηλαδή όλα έχουν να κάνουν με την διαιώνιση του είδους. Είναι νόμος της φύσης. Φυσική ακολουθία.
Ο σημερινός απειρης λέρας γυναικοκεντρισμός είναι ενάντια στην φύση και για αυτό δεν λειτουργεί τίποτα σωστά. Δεν υπάρχει πλέον
η διαιώνιση του είδους ως στόχος. Για να συμβεί αυτό πρέπει να ζήσεις στον προθάλαμο του να περνάς καλά. Αλλιώς ποιος ο λόγος για διαιωνιση; Πόσοι πέρασαν τόσο καλά που οδηγήθηκαν συνειδητά στο να διαιωνίσουν το ειδος; Αρχίδια! Απλα προχώρησαν. Εγώ δεν βρήκα ποτέ πακέτο που να πω ναι με αυτή θα ευτυχήσω σίγουρα. Πρέπει δηλαδή να λέω κι ευχαριστώ που πέρασα όσο καλά πέρασα. Εκεί έχουμε φτάσει! :confused:
νομιζω οτι βρηκαμε τον Δασκαλο νο2:rockon::rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom