Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.343
Like
15.990
Πόντοι
3.656
Τα περισσότερα γαμήσια πέφτουν μεταξύ πελατισσων η προσωπικού σε εργασιακό περιβάλλον. Οι πρώτες είναι ανεξάντλητες οπότε κάτι θα τύχει και στην δεύτερη περίπτωση η οικειότητα μέσω του χρόνου που βρίσκονται μαζί, φτάνει μια χαρά για να πεσει γαμήσι. Προσωπικά όσες ξέρω από διάφορες δουλειές, έχουν φάει πούτσα από πελάτη η συνάδελφο. Βολικό και δεν χρειάζεται να ψάχνουν η να εκτεθούν πολύ. Το ίδιο ισχύει και στο ανδρικό φύλο.

Εγώ νομίζω ότι πέφτουν μεταξύ προσωπικού και προϊσταμένων.

Κοινώς,όποιος είναι ανώτερος ιεραρχικά,έχει τον πρώτο λόγο στα μουνιά εκεί μέσα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.023
Like
3.775
Πόντοι
1.706
Αυτές είναι λίγες και είναι σοβαρές (τουλάχιστον σε αυτό). Το εκτιμας κι εσύ κάτι τέτοιο. Αντίθετα αν πέσεις σε κανένα πυριοτουβλο που κοιμάται όρθια τιγκαριαμένη σε ανασφαλειες, δεν έχει νόημα. Θα λέει μαλακίες νομίζοντας ότι κάτι έκανε. Γενικώς η έλλειψη παιδείας σήμερα πατάει πάνω στην πολιτική ορθότητα για να επιβιώσει. Αμ δε... :2funny:
Οι πιθανότητες νά πέσεις σέ πραγματική γυναίκα,είναι απειροελάχιστες!
τό μόνο σίγουρο,είναι ότι θά πέσεις σέ ανασφαλείς,χιλιοτσιμπουκωμένες,πονηρές καί εγωκεντρικές
αυτό λέει ή 35ετή καριέρα μου
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Εγώ νομίζω ότι πέφτουν μεταξύ προσωπικού και προϊσταμένων.

Κοινώς,όποιος είναι ανώτερος ιεραρχικά,έχει τον πρώτο λόγο στα μουνιά εκεί μέσα
Κι αυτό συμβαίνει. Από καταβολής κόσμου, οι γυναίκες κοιτουν να αποκομίσουν κέρδη και προνόμια με κάθε τρόπο. Καμία γυναίκα δεν μπορει να επιβιώσει εντελώς μόνη για πολλούς λόγους συν ότι αν δεν έχει κοινό θαυμασμού, θα τρελλαθει εντελώς.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.558
Like
13.625
Πόντοι
3.656
Αν τους ρωτήσεις όμως 'μάγκες,αν ξέρατε ότι έτσι είναι η ζωή των παντρεμένων,θα παντρευόσασταν;'

Εγώ λέω οι 9 στους 10 θα έλεγαν ναι...
1. Υποθέτω ότι κατανοείς πως μιλάς αυθαίρετα
2. Σίγουρα κάποιοι θα το επέλεγαν. Η Ορμόνη Μουνοδουλίνη έχει μεγάλη δύναμη. Ο ένας από αυτούς, τον οποίο έδιωξε η γυναίκα του και ψάχνει να βρει σπίτι (δεν θα πάρουν διαζύγιο), όταν τον ρώτησα αν σε λίγα χρόνια η γυναίκα του μετανιώσει και του πει να ξαναβρεθούνε αν θα ξαναπάει μαζί της απάντησε θετικά. Για μένα εξευτελισμός, για τον ίδιο απόδειξη αγάπης
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.292
Κριτικές
62
Like
40.975
Πόντοι
8.530
Εγώ νομίζω ότι πέφτουν μεταξύ προσωπικού και προϊσταμένων.

Κοινώς,όποιος είναι ανώτερος ιεραρχικά,έχει τον πρώτο λόγο στα μουνιά εκεί μέσα
Δεν είναι τόσο απλό γιατί αν η γνώμη του προ'ι'σταμενου μετράει για το αν θα προαχθεί η απολυθεί κάποια ,θα υπάρχουν αντιδράσεις από τις άλλες δηλαδή κοινώς έβαλε μπελά στο κεφάλι προ'ι'σταμενος.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Πιστεύω ότι όλες ασχέτως εθνικοτητας έχουν η καθεμιά τα θλιβερά κουσουρια τους στον σημερινό γυναικοκεντρισμό. Κλιμακωτά η επιτυχία πάει περίπου έτσι: στον πάτο οι εντελώς μόνοι και απογοητευμένοι που όποιες τους κάτσουν, θα τους κατασπαράξουν εκτός αν είναι εντελώς κωλοφαρδοι.
Αρα ο πάτος είναι η σωστή αξιολόγηση. Ακολουθουν σε αποσταση ανάσας οι δυστυχισμένοι παντρεμένοι ή μη (παίζεται δηλαδή η τελευταία θέση) που έχουν φορτωθεί μια άχρηστη. Οι δε παντρεμένοι περνούν χειρότερα λόγω νομικής σαπιλας. Ελάχιστοι βρήκαν κάτι της προκοπής. Ανεβαίνοντας συναντάμε τους πορνακηδες που έχουν λυτρωθεί από το άγχος και τον βραχνα της προηγούμενης κατάντιας αλλά κι αυτοί λιμάνι ευτυχίας δεν έχουν. Όλη μέρα με το χέρι στην τσέπη στέκονται στην ουρά κι όλα επιφανειακά. Λίγο πιο πάνω οι γκομενακηδες που κοιτούν να βρίσκουν να πηδούν αλλά εμφανώς πολύ λιγότερο ως σύνολο πράξεων λόγω της κατάστασης. Απλά περνούν καλύτερα στα γαμήσια οπότε βρουν και μέχρι να τους ζαλίσουν. Στην κορυφή βρίσκονται οι πλούσιοι που για να εδραιωθούν πρέπει να είναι παράλληλα έξυπνοι αλλιώς πάνε πάτο. Δηλαδή με τα λεφτά τους να έλκουν τις πατσαβούρες ώστε να περνούν καλά αλλά σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να τις χρυσώνουν μιας που τι να το κάνουν αυτό; θα τους έχουν για χορηγούς και αποτέλεσμα τουλάχιστον πλασματικό. Στην ουσία ότι και να γίνει, ευτυχισμένοι με πακέτο ευτυχίας είναι 1 στους...να πω 3.000; Ούτε ξέρω. Οπότε τι μένει; Περνάμε όσο μπορουμε καλύτερα και τέρμα. Αυτή είναι η κατάσταση τα τελευταία χρόνια.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.023
Like
3.775
Πόντοι
1.706
Δεν είναι τόσο απλό γιατί αν η γνώμη του προ'ι'σταμενου μετράει για το αν θα προαχθεί η απολυθεί κάποια ,θα υπάρχουν αντιδράσεις από τις άλλες δηλαδή κοινώς έβαλε μπελά στο κεφάλι προ'ι'σταμενος.
Αυτά σηνέβαιναν κατά κόρον παλιά,τώρα οί εταιρίες είναι πολύ προσεκτικές,λόγο ΜεΤοο!
όλη τήν ζωή μου τήν "έφαγα" σέ στούντιο,όχι σέ στούντιο μέ γκόμενες,αλλά μέ μουσική
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.343
Like
15.990
Πόντοι
3.656
1. Υποθέτω ότι κατανοείς πως μιλάς αυθαίρετα
2. Σίγουρα κάποιοι θα το επέλεγαν. Η Ορμόνη Μουνοδουλίνη έχει μεγάλη δύναμη. Ο ένας από αυτούς, τον οποίο έδιωξε η γυναίκα του και ψάχνει να βρει σπίτι (δεν θα πάρουν διαζύγιο), όταν τον ρώτησα αν σε λίγα χρόνια η γυναίκα του μετανιώσει και του πει να ξαναβρεθούνε αν θα ξαναπάει μαζί της απάντησε θετικά. Για μένα εξευτελισμός, για τον ίδιο απόδειξη αγάπης

Καλά,αυτός είναι τραγικός :sad2:

Πάντως εγώ βλέπω ότι στην ηλικία μου,είμαι μειοψηφία ως ανύπαντρος.Στην ελληνική κοινωνία,και ειδικά την επαρχιώτικη,δεν μπορεί να ξεπεραστεί εύκολα το ταμπού να είσαι ανύπαντρος
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.438
Like
10.986
Πόντοι
3.556
Καλά,αυτός είναι τραγικός :sad2:

Πάντως εγώ βλέπω ότι στην ηλικία μου,είμαι μειοψηφία ως ανύπαντρος.Στην ελληνική κοινωνία,και ειδικά την επαρχιώτικη,δεν μπορεί να ξεπεραστεί εύκολα το ταμπού να είσαι ανύπαντρος

Αναμεσα στους εργενηδες που γνωριζω στην επαρχιακη πολη καταγωγης μου, υπαρχουν και παιδια 40-45 χρονων που δουλευουν εδω και χρονια, εχουν και κατι στην ακρη, με αυτοκινητο, απο καλες οικογενειες, εμφανισιμοι, ωστοσο ειναι χωρις γυναικα εδω και χρονια

Προφανως για τις γυναικες ειναι εκτος του 20% του στοχου τους (γιατροι, δικηγοροι, επιχειρηματιες, ΔΥ, ενστολοι, εισοδηματιες, κλπ)

Αναρωτιεμαι πραγματικα τι θα γινουν αυτα τα παιδια; Γιατι εχει γινει τοσο δυσκολο το παιχνιδι; Και να πεις οτι δε θελουν οι ιδιοι να κανουν οικογενεια;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.343
Like
15.990
Πόντοι
3.656
Αναμεσα στους εργενηδες που γνωριζω στην επαρχιακη πολη καταγωγης μου, υπαρχουν και παιδια 40-45 χρονων που δουλευουν εδω και χρονια, εχουν και κατι στην ακρη, με αυτοκινητο, απο καλες οικογενειες, εμφανισιμοι, ωστοσο ειναι χωρις γυναικα εδω και χρονια

Προφανως για τις γυναικες ειναι εκτος του 20% του στοχου τους (γιατροι, δικηγοροι, επιχειρηματιες, ΔΥ, ενστολοι, εισοδηματιες, κλπ)

Αναρωτιεμαι πραγματικα τι θα γινουν αυτα τα παιδια; Γιατι εχει γινει τοσο δυσκολο το παιχνιδι; Και να πεις οτι δε θελουν οι ιδιοι να κανουν οικογενεια;

Μα δεν υπάρχουν και ελεύθερες γυναίκες στην επαρχία.Μέχρι τα 30 έχουν παντρευτεί σχεδόν όλες.Στα 40-45,μόνο με θαύμα ή αν φύγουν απο'κει μπορεί να βρουν γυναίκα
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.696
Κριτικές
5
Like
5.960
Πόντοι
2.306
Επιστροφή από την αποστολή. Καλή στατιστική. 40-45 άκυρα και δύο τηλέφωνα από τουρίστριες. Θα πάρω αύριο μήπως έχουν δώσει ψεύτικο. :2funny: Όλα πιθανά. Σαν σε προπόνηση τις έκανα άνω κάτω. Έκανα και λίγο τον καραγκιόζη ευρωπαιστη για να μπουκάρω στις παρέες τους. Έπεσε πολύ παραμύθι και φούμαρο. Πολύ αναμενόμενες οι συζητήσεις περί της πόρνης χώρας μας που όλοι βλέπουν για διακοπές ως καλή. Ελάτε ρε μουνιά να ζήσετε εδώ και μετα ας εχετε γνώμη. Με τις Ελληνίδες τα πράγματα ήταν ξινά όπως κι οι φάτσες τους. Θα χαρακτηρισω σπασμωδικές τις αντιδράσεις τους και άκρως αμυντικές μέχρι ηλιθιότητας. Ωραίες όμως όλες όσες πήγα μεν και δεν. Βυζάρες και κωλάρες
με ωραίες θηλυκές η ακρως εκφυλες φάτσες. Χτύπησα και δύο σουβλάκια με ένα μπυρονι και έχω τιγκαρει στην αυτοπεποίθηση τώρα. Θα δείξει! :rockon:
Αν έπαιζες μπάσκετ τύπε, με 2/45 είχες φύγει ΝΥΧΤΑ
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.696
Κριτικές
5
Like
5.960
Πόντοι
2.306
Αναμεσα στους εργενηδες που γνωριζω στην επαρχιακη πολη καταγωγης μου, υπαρχουν και παιδια 40-45 χρονων που δουλευουν εδω και χρονια, εχουν και κατι στην ακρη, με αυτοκινητο, απο καλες οικογενειες, εμφανισιμοι, ωστοσο ειναι χωρις γυναικα εδω και χρονια

Προφανως για τις γυναικες ειναι εκτος του 20% του στοχου τους (γιατροι, δικηγοροι, επιχειρηματιες, ΔΥ, ενστολοι, εισοδηματιες, κλπ)

Αναρωτιεμαι πραγματικα τι θα γινουν αυτα τα παιδια; Γιατι εχει γινει τοσο δυσκολο το παιχνιδι; Και να πεις οτι δε θελουν οι ιδιοι να κανουν οικογενεια;
Μήπως έχουν γαμηθεί στα κοκκινιστά; Μήπως έχουν να πατήσουν στο γυμναστήρια από τα βαφτίσια τους;
Μήπως η ιδανική γυναίκα για αυτούς πρέπει να είναι σαν τη μαμά τους;
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.438
Like
10.986
Πόντοι
3.556
Μήπως έχουν γαμηθεί στα κοκκινιστά; Μήπως έχουν να πατήσουν στο γυμναστήρια από τα βαφτίσια τους;
Μήπως η ιδανική γυναίκα για αυτούς πρέπει να είναι σαν τη μαμά τους;
Οι 2 που αναφερομαι κανουν σκληρες σωματικες δουλειες που δε μπορει να κανει ο καθενας και ειναι στυλακια και οι 2. Επομενως οποιαδηποτε κουβεντα για γυμναστηρια ειναι ακυρη. Απλως τυγχανει να ειναι στον ΙΤ και εκτος του 20%
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.292
Κριτικές
62
Like
40.975
Πόντοι
8.530
Μα δεν υπάρχουν και ελεύθερες γυναίκες στην επαρχία.Μέχρι τα 30 έχουν παντρευτεί σχεδόν όλες.Στα 40-45,μόνο με θαύμα ή αν φύγουν απο'κει μπορεί να βρουν γυναίκα
Αυτό ακριβώς...μόνο ναυαγια,σαπακια η οσες έχουν κρυφό δεσμό δεν παντρεύονται.
 

Νικοςπ44

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
56
Like
129
Πόντοι
0
Κανονίζουμε να βγούμε ναι ναι πάμε , και μια μέρα πριν τελικά κάτι μου ετυχε..πόσες φορές έχει γίνει υπάρχει πρόβλημα είναι γεγονός πια
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
449
Like
840
Πόντοι
81
Κοιλαράδες, δειλοί, μαμάκηδες, εθισμένοι στο πορνό που τους φταίνε οι

ελλεεινίδες...​

εγω χθες ειδα εναν τυπα καπου 24 χρονων κοντο, πατσαβουρη , με κοιλουμπα, μαυριδερο, αγυμναστο και ειχε για γκομενα ενα τρομερο μουνι 1,80 μοντελαρα καπου 19-20,
επομενως αυτα περι εμφανισης δεν εχει λογικη. και πατσαβουρης να εισαι μπορεις να βρεις μουναρα αν διαθετεις γνωριμιες και γινεις το κατοικιδιο της καθε μαλακισμενης με μυαλο ρακουν.
η ελληνιδα απο 18 χρονων και πανω δεν κοιταει κυριως την εμφανιση, κοιταει να εχεις στυλακη καγκουρα παπαρα, να εισαι μουνοδουλος, να της κανεις ολα τα χατηρια, να σου τρωει ολο το μηνιατικο, να σου λεει σκασε εχω νευρα και να της λες τι εχεις αγαπη μου πως μπορω να σε κανω να νιωσεις καλυτερα.
σε θελουν αδυναμο και πατσαβουρη για να μπορουν να σε κανουν οτι θελουν
για παραδειγμα καποιος που ειναι 1,95 ωραιος και γυμνασμενος, δεν το θελουν γιατι ο αλλος εχει αυτοπεποιθηση και δεν μπορουν να τον κανουν κατοικιδιο, για αυτο εξω το 99% απο τις ωραιες μουναρες κυκλοφορουν με πατσαβουριδες
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.696
Κριτικές
5
Like
5.960
Πόντοι
2.306
Κανονίζουμε να βγούμε ναι ναι πάμε , και μια μέρα πριν τελικά κάτι μου ετυχε..πόσες φορές έχει γίνει υπάρχει πρόβλημα είναι γεγονός πια
Μπορεί να είχε περίοδο τύπε.
Ή να της έκατσε πιο ωραίος γκόμενος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εγω χθες ειδα εναν τυπα καπου 24 χρονων κοντο, πατσαβουρη , με κοιλουμπα, μαυριδερο, αγυμναστο και ειχε για γκομενα ενα τρομερο μουνι 1,80 μοντελαρα καπου 19-20,
επομενως αυτα περι εμφανισης δεν εχει λογικη. και πατσαβουρης να εισαι μπορεις να βρεις μουναρα αν διαθετεις γνωριμιες και γινεις το κατοικιδιο της καθε μαλακισμενης με μυαλο ρακουν.
η ελληνιδα απο 18 χρονων και πανω δεν κοιταει εμφανιση κυριως, κοιταει να εχεις στυλακη καγκουρα παπαρα, να εισαι μουνοδουλος, να της κανεις ολα τα χατηρια, να σου τρωει ολο το μηνιατικο, να σου λεει σκασε εχω νευρα και να της λες τι εχεις αγαπη μου πως μπορω να σε κανω να νιωσεις καλυτερα.
σε θελουν αδυναμο και πατσαβουρη για να μπορουν να σε κανουν οτι θελουν
για παραδειγμα καποιος που ειναι 1,95 ωραιος και γυμνασμενος, δεν το θελουν γιατι ο αλλος εχει αυτοπεποιθηση και δεν μπορουν να τον κανουν κατοικιδιο, για αυτο εξω το 99% απο τις ωραιες μουναρες κυκλοφορουν με πατσαβουριδες
Αφού το λες εσύ που είσαι ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΗΣ, εγώ πάω πάσο
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.696
Κριτικές
5
Like
5.960
Πόντοι
2.306
Η καινούρια καραμελίτσα στο στόμα των δειλών ανδρών που έχουν να γαμήσουν από τον ΒΠΠ είναι "μόνο οι μουνόδουλοι γαμάνε, εμείς δεν είμαστε μουνόδουλοι"
Βρε, άντε γαμηθείτε!
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.438
Like
10.986
Πόντοι
3.556
Επιστροφή από την αποστολή. Καλή στατιστική. 40-45 άκυρα και δύο τηλέφωνα από τουρίστριες. Θα πάρω αύριο μήπως έχουν δώσει ψεύτικο. :2funny: Όλα πιθανά. Σαν σε προπόνηση τις έκανα άνω κάτω. Έκανα και λίγο τον καραγκιόζη ευρωπαιστη για να μπουκάρω στις παρέες τους. Έπεσε πολύ παραμύθι και φούμαρο. Πολύ αναμενόμενες οι συζητήσεις περί της πόρνης χώρας μας που όλοι βλέπουν για διακοπές ως καλή. Ελάτε ρε μουνιά να ζήσετε εδώ και μετα ας εχετε γνώμη. Με τις Ελληνίδες τα πράγματα ήταν ξινά όπως κι οι φάτσες τους. Θα χαρακτηρισω σπασμωδικές τις αντιδράσεις τους και άκρως αμυντικές μέχρι ηλιθιότητας. Ωραίες όμως όλες όσες πήγα μεν και δεν. Βυζάρες και κωλάρες
με ωραίες θηλυκές η ακρως εκφυλες φάτσες. Χτύπησα και δύο σουβλάκια με ένα μπυρονι και έχω τιγκαρει στην αυτοπεποίθηση τώρα. Θα δείξει! :rockon:
Τυπε παπια, εχουμε νεωτερα απο το μετωπο του Μοναστηρακιου; Σηκωσαν τηλεφωνο τα τουριστριακια; :headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom