Νέα

Tι θα έκανα αν ήμουν Πρωθυπουργός...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 345
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Ρε Jules, μήπως είσαι ΝεοΔημοκράτης???  ;) ;)
Δεν θέλω να σου βάλω ταμπέλα, απλά ρωτάω....




Δε λέω, και με το ΠΑΣΟΚ μπουρδέλο ήταν το κράτος, αλλά η ΝΔ το ΠΑΡΑΓΑΜΗΣΕ.....
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Ρε Jules, μήπως είσαι ΝεοΔημοκράτης???  ;) ;)
Δεν θέλω να σου βάλω ταμπέλα, απλά ρωτάω....






Δε λέω, και με το ΠΑΣΟΚ μπουρδέλο ήταν το κράτος, αλλά η ΝΔ το ΠΑΡΑΓΑΜΗΣΕ.....


ΟΥΔΕΜΙΑ σχέση....Διάβασε πιο προσεκτικά το post μου!
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
@Jules

Ζητάω συγγνώμη.
Η αλήθεια είναι ότι δεν το διάβασα προσεκτικά.
Έχεις δίκιο.


ΑΝΑΚΑΛΩ!

 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Εγώ παίδες θα επέβαλα στους "300" να δώσουν τα μισά από τις καταθέσεις τους. Μέσο όρο έχουν 100.000€ καταθέσεις έκαστος. Άρα 50.000 x 300 = 15.000.000€.
Αλλά θα μου πεις ότι με... κόπο και ιδρώτα τα βγάλανε τόσα λεφτά...  :tickedoff:
 

kolaz1

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Θα τα έριχνα όλα στους εξωγήινους οι οποίοι θέλουν να εποικίσουν τη γη, αλλά το οξυγόνο κάνει κακό στον οργανισμό τους , γιαυτό και καίνε τα δάση για να μειωθεί το οξυγόνο στην ατμόσφαιρα της γης .....  :think:  :think:  Α ρε μαλακία που μας δέρνει...  :jerking:  :jerking:  :idiot: :headbang:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Θα τα έριχνα όλα στους εξωγήινους οι οποίοι θέλουν να εποικίσουν τη γη, αλλά το οξυγόνο κάνει κακό στον οργανισμό τους, γιαυτό και καίνε τα δάση για να μειωθεί το οξυγόνο στην ατμόσφαιρα της γης .....  :think:  :think:  Α ρε μαλακία που μας δέρνει...  :jerking:  :jerking:  :idiot: :headbang:

χαχαχα αυτό είναι ΦΟΒΕΡΟ σενάριο... μου θύμισε μια ταινία με εξωγήινους που είχε πριν μερικές μέρες στην TV!

Σοβαρά τώρα... πως δεν το σκέφτηκαν να μας το πουν κι αυτό οι διάφοροι "ειδικοί" που γεμίζουν τα τηλεοπτικά παράθυρα;
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
εγώ θα επέβαλα στους εύζωνες να φοράνε πολιτικά και όλοι οι υπόλοιποι φουστανέλες.
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
εγω πολυ απλα θα ειχα δηλωσει παραιτηση και θα ειχα αποσυρει το κομμα μου απο τις επομενες εκλογες,σαν ενδειξη ντροπης για την ανυπαρξια των υπουργων μου και του κρατικου μηχανισμου για τον οποιο ειμαι υπευθυνος.απλουστατα μαγκες μου...
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.275
Κριτικές
3
Like
6.867
Πόντοι
1.486
Άν όμως κάποιος παράγοντας -εσωτερικός ή εξωτερικός δεν έχει σημασία -σας έδινε 1.000.000 ευρώπουλα ζεστα και φρέσκα για να βάλετε φωτιά σ'ένα δάσος,τι θα κάνατε?????Μην βιαστείτε να απαντήσετε,σκεφτείτε το πρώτα και θα τρομάξετε... >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy:
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Θα τα φορτωνα ολα στην αντιπολιτευση  :rockon:
 

asimos68

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
1
Like
77
Πόντοι
0
Άν όμως κάποιος παράγοντας -εσωτερικός ή εξωτερικός δεν έχει σημασία -σας έδινε 1.000.000 ευρώπουλα ζεστα και φρέσκα για να βάλετε φωτιά σ'ένα δάσος,τι θα κάνατε?????Μην βιαστείτε να απαντήσετε,σκεφτείτε το πρώτα και θα τρομάξετε... >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy: >:cheesy:

δεν χρειαζεται σκεψη. αν επαιρνα κατι εξ αρχης θα τα παιρνα και θα φευγα. αν ηταν να τα παρω αναδρομικα δεν θα δεχομουνα. η τιμη τιμη δεν εχει!
 

DMW

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Χαρακίρι!!
Αν είχα το αίμα 64 ανθρώπων στα χέρια μου, Χαρακίρι θα έκανα!!!
 

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
Αν ήμουν Πρωθυπουργός θα έκανα το μοναδικό καλό που μπορεί να προσφέρει ένας πολιτικός στον τόπο μας...Θα παρέδιδα την εξουσία στο στρατό...  :think:
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Αν ήμουν Πρωθυπουργός θα έκανα το μοναδικό καλό που μπορεί να προσφέρει ένας πολιτικός στον τόπο μας...Θα παρέδιδα την εξουσία στο στρατό...  :think:

και με την απαγόρευση της κυκλοφορίας πως θα πήγαινες μπουρδελοτσαρκα???  :grin:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • Leopard.jpg
    Leopard.jpg
    95,1 KB · Εμφανίσεις: 17

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom