Νέα

Tι θα έκανα αν ήμουν Πρωθυπουργός...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 345
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.942
Πόντοι
6.815
Nα συμπληρώσω, θα προχωρούσα σε αναθεώρηση του συντάγματος.
Συγκεκριμένα, ένα ποσοστό βουλευτών θα ήταν μέλη του bou με σειρά επαιτηρίδας.
Όποιος έχει account απ το 2005 προτείνεται για ηγετικό πρόσωπο.
Επίσης, για όλα τα μέλη μειωμένη φορολογία 50% σε καύσιμα και τσιγάρα και ειδική κάρτα free pass για μπορδέλα και studio.
Γμτ για 9 ημέρες έχασα την περίπτωση να μπω στα ηγετικά στελέχη :headbang:
 

noblue

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.085
Κριτικές
20
Like
5.942
Πόντοι
6.815
Σχετικά με την Αστυνομία και τη Greek mafia (που είναι και επίκαιρο)
και ιδίως για όσους από εμάς πιστεύουν ότι η Ελληνική Αστυνομία είναι/συνδέεται/ελέγχει την Greek mafia :rolleyes:
έναν και μόνο μικρούλη απλό νόμο θα έβγαζα

"Όποιος αστυνομικός συλλάβει συνάδελφο/ανώτερο του, για παρανομία ή έγκλημα (και είναι ένοχος), τότε ο πρώτος παίρνει τον μισθό* ή/και τη θέση του δεύτερου και ο δεύτερος απολύεται από το σώμα."

* ο μισθός του δεύτερου προστίθεται στον μηνιαίο μισθό του πρώτου, ο οποίος θα επιλέγει αν θα συνεχίσει να εργάζεται στην ίδια θέση ή στη θέση του δεύτερου αν ήταν ανώτερος.

και σλόγκαν της καμπάνιας:
...και ας τους να φαγωθούν μεταξύ τους. :grin::2funny:
Και μετά
xyse mesa :2funny:
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
219
Κριτικές
9
Like
954
Πόντοι
301
Nα συμπληρώσω, θα προχωρούσα σε αναθεώρηση του συντάγματος.
Συγκεκριμένα, ένα ποσοστό βουλευτών θα ήταν μέλη του bou με σειρά επαιτηρίδας.
Όποιος έχει account απ το 2005 προτείνεται για ηγετικό πρόσωπο.
Επίσης, για όλα τα μέλη μειωμένη φορολογία 50% σε καύσιμα και τσιγάρα και ειδική κάρτα free pass για μπορδέλα και studio.
Δώσε και εμάς στα νέα μέλη μπάρμπα και εμείς στηριξη δαγκωτο....
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
Να προσθεσω.. υποχρεωτικη στρατευση για τις γυναικες για να στελεχωσουν δευτερευουσες εργασιες , ενω οι αντρες θα ηταν ολοι για μαχιμη εκπαιδευση. Βυσματα για θεσουλες αβαβα και στα πουπουλα κομμενα.
 
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
165
Like
482
Πόντοι
21
"Τί θα έκανα αν ήμουν πρωθυπουργός" σαν ατάκα παππού στα παλιά καφενεία ακούγεται. Σαν το "Τί θα έκανα αν ήμουν πρόεδρος της ομάδας μου". Ή σαν το "Τί θα σου κάνω μανάρι μου" αν περάσει κανά καλό μουνί στο δρόμο. Ένας ήταν ο μέγας μύστης-φαντασίωση κάθε καφενόβιου. Ο Σίλβιο ο Μπερλουσκόνι. "Τί σου κάνω μάνα μου;" Το έκανε, γάμησε όλα τα κυβικά του Τίβερη. "Τί θα έκανα αν ήμουν πρόεδρος της ομάδας;" Το έκανε. Τα σήκωσε όλα με την Μίλαν. "Τί θα έκανα αν ήμουν πρωθυπουργός;" Το έκανε, κυβέρνησε και έσπασε ρεκόρ παραμονής στην εξουσία. Αμήν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom