Νέα

Τί έλκει τις γυναίκες;; Οι διαφορές ανάμεσα στη γυναικεία και την αντρική έλξη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 663
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
""για τις γυναικες ενα πλουσιος ασχημος ειναι πλουσιος, ενας ομορφος φτωχος ειναι φτωχος""

σοφη κουβεντα τυπε  :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :hi: :hi: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
 
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786

Συνημμένα

  • 11781862_737520749712041_8712077959437030551_n.jpg
    11781862_737520749712041_8712077959437030551_n.jpg
    47,9 KB · Εμφανίσεις: 20

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
τυπε θυμαμαι εναν παντρεμενο φιλο του θειου μου,που οταν ημουν 16-17χρονων μου ελεγε οτι θα φερει μια γνωστη του γκομενα ξανθια τουμπανο για παρτουζα και αλλες τετοιες μαλακιες  :2funny: :2funny: :2funny: ακομα την φερνει  :2funny: :2funny:
πριν δυο χρονια βγηκαμε εξω για ποτο κ μου ειπε
οτι εχει ν παει με αλλη γυναικα(εξαιρεση οι  πουτανες  :grin:)16 χρονια

:2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
στηριζω φιλο θειου σου
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.739
Πόντοι
10.686
Παρατηρώ μία "παρέα" από βρωμόμουνα ελλεηνίδες να είναι αραγμένα σε ένα παγκάκι, και να χασκογελούν με έναν τύπο που ήταν ντυμένος ευπρεπώς με ένα μπουκέτο λουλούδια προφανώς καθ'οδόν για ραντεβού, και ενώ ο τύπος είχε προχωρήσει και απομακρύνονταν τα βρωμόμουνα του σχολίαζαν περιπαικτικά την όλη φάση και με την πλάτη του γυρισμένη...

Πόσο ήθελα να έριχνα από έναν φούσκο σε κάθε ένα από τα σκατά που ήταν στο παγκάκι χωρίς να έμπλεκα με τον νόμο όμως...

Η ελλεηνίδα ως είδος είναι lost case. Ό,τι πιο τρισάθλιο από συμπεριφορά ακόμα και σε σύγκριση με τα Βαλκάνια...
Σαφώς και είναι κατακριτέα αυτή η συμπεριφορά,αλλά όχι λιγότερη αυτή των αντρών,που άμα δουν μία ωραία γκόμενα ντυμένη καλά να περνάει,πέφτουν τα στοιχήματα πόσο πάει η βίζιτα! (Δεν εξαιρώ τον εαυτό μου...)
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Παρατηρώ μία "παρέα" από βρωμόμουνα ελλεηνίδες να είναι αραγμένα σε ένα παγκάκι, και να χασκογελούν με έναν τύπο που ήταν ντυμένος ευπρεπώς με ένα μπουκέτο λουλούδια προφανώς καθ'οδόν για ραντεβού, και ενώ ο τύπος είχε προχωρήσει και απομακρύνονταν, τα βρωμόμουνα του σχολίαζαν περιπαικτικά την όλη φάση και με την πλάτη του γυρισμένη...

Πόσο ήθελα να έριχνα από έναν φούσκο σε κάθε ένα από τα σκατά που ήταν στο παγκάκι χωρίς να έμπλεκα με τον νόμο όμως...

Η ελλεηνίδα ως είδος είναι lost case. Ό,τι πιο τρισάθλιο από συμπεριφορά ακόμα και σε σύγκριση με τα λοιπά Βαλκάνια...

τυπε ο ελληνας ΑΝΤΡΑΣ εχει πολλες επιλογες με τις ελλεηνιδες  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:



 

Συνημμένα

  • 111 (4).jpg
    111 (4).jpg
    15 KB · Εμφανίσεις: 18

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
μεγαλος γαμιας  :2funny: :2funny: :2funny:

γιαυτο πηγαιναμε μαζι βαρδαρη κ οταν τον επαιρνε η γυναικα του κατεβαζε χριστοπαναγιες  :2funny: :2funny: :2funny:
απο ξεσσαλονικη εισαι τυπε;
ανεβαινω αυτες τις μερες να δω το τσογλανι τον αδερφο μου
τον εχουν φαει οι γκομενες οι θεσσαλονικιες αυτον...
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
τυπε μου θα σου πω γιατι μου φαινεσαι καλο παιδακι να πουμε
φυσικα και οι γκομενες εχουν αισθητικο κριτηριο
ας πουμε τους αρεσει περισσοτερο εμφανισιακα ο βλοντακης ο πολιστας απο το νικο το φιλη
ωστοσο η επιλογη των γυναικων (γιατι οπως εχω εξηγησει και στο παρελθον σε αλλο νημα οιγυναικες επιλεγουν) γινεται βασει πολλων κριτηριων, ενα εκ των οποιων ειναι και το αισθητικο - εμφανησιακο
ολα τα κριτηρια ομως δεν εχουν την ιδια βαρυτητα
κατα τη γνωμη μου το αισθητικο κριτηριο στη γυναικα παιζει σοβαρο ρολο για την επιλογη της μεχρι να τελειωσει το γυμνασιο, οταν θελει "τον ομορφο της ταξης" και κολλαει στο δωματιο της αφισες του jason priestley και του σακη ρουβα απο κει και περα οταν αρχισει να πηζει το μυαλο της απο τα 16 της, παιζει ρολο ενα 10%
σε αυτη τη μεταστροφη παιζουν ρολο τοσο το ενστικτο της για ασφαλεια (οπως επισης εχω εξηγησει αλλου), οι οδηγιες που παιρνει απο το σπιτι της και ΕΙΔΙΚΑ απο τη μανα της και η ευθυγραμμιση της μεγαλωνοντας με τα καθιερωμενα κοινωνικα προτυπα που λενε οτι "η γυναικα πρεπει να πουλαει το μουνι της" (παροιμιες, το μουνι σερνει καραβι κλπ, μην επεκταθω)
αρα συμπερασματικα:

για τις γυναικες ενα πλουσιος ασχημος ειναι πλουσιος, ενας ομορφος φτωχος ειναι φτωχος

για να επανελθω στο θεμα του αισθητικου κριτηριου θα σας πω 2 μικρες ιστοριες:
1)συμμετειχα καποτε σε μια αντροπαρεα που μιλουσε για μια ζωντοχηρα ΥΠΕΡΜΟΥΝΑΡΑ της γειτονιας. απο τοτε που χωρισε δεν εχει στον ηλιο μοιρα, και ολοι οι γειτονες την βλεπουν σαν ξερολουκουμο. σε εκεινη της αντροπαρεα λοιπον το τι ακουστηκε για αυτην, τα βυζια της, την κωλαρα της οταν σκυβει να πλυνει το πεζοδρομιο κλπ, δε λεγονται. απο αντρες 50-55-60 ετων τωρα αυτα. γυαλισε το ματι τους.

2) καποτε οταν δουλευα (γιατι ως γνωστον ειμαι ανεργος αποφοιτος δημοτικου  :rolleyes:) ακουσα δυο 45αρες καθολα εμφανισιμες κυριες παντρεμενες (της καλης λεγομενης κοινωνιας με ευγενες επαγγελμα) να μιλανε για τον τανιμανιδη και το μαυριδη, τυς 2 τυπους που κανουν το world party. Σχολιασαν για 1 λεπτο περιπου τους κοιλιακους και τα γενια τους και αμεσως η συζητηση πηγε στο οτι ο τανιμαμιδης κλανει 500ευρα και ο μαυριδης εχει αλυσιδα απο τατουατζιδικα και οδηγει πορσε.

γι' αυτο σου λεω, το αισθητικο κριτηριο υπαρχει σε ολους τους ανθρωπους αλλα παιζει εντελως διαφορετικο ρολο αναμεσα στα 2 φυλα.

Καλά τα λέει το πουλί με τη διαφορά ότι τα πράγματα είναι ακόμα πιο πεζά. Οι πολλές ψάχνουν κάποιον να βολευτούν, το κριτήριο πέφτει πιο χαμηλά από το να βγάζει πολλά λεφτά στο να έχει απλώς μια "καλή" δουλειά, κάποιο εισόδημα. Από κει και πέρα το χάος, ξέρω milf μουνάρα που κάνει σχέση αποκλειστικά και μόνο με παντρεμένους που βγάζουν αρκετά για να της χορηγούν τα λούσα και τα τρέχοντα έξοδα. Οπότε στη πραγματικότητα όλα είναι θέμα χρονομίσθωσης, για μία ώρα, ανά μήνα ή για μια ζωή. Όπως τους έμαθε η μάνα τους είναι στοχοποιημένες στο Ε1 και οι μαλάκες αγαπούληδες μένουν με το συναίσθημα στο χέρι, αναρωτιούνται το γιατί και καταριούνται την άδικη κοινωνία.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
μετά και το στιλ του τραμπούκου αγριανθρώπου που παίζει εύκολα με όλους ξύλο έχει τερααααστια πέραση πέραση στα πιπίνια..  ;)  
(μέχρι να τον κάνει κάποιος ποιο τρελός μάγκα βέβαια  :2funny:   )



 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Παρατηρώ μία "παρέα" από βρωμόμουνα ελλεηνίδες να είναι αραγμένα σε ένα παγκάκι, και να χασκογελούν με έναν τύπο που ήταν ντυμένος ευπρεπώς με ένα μπουκέτο λουλούδια προφανώς καθ'οδόν για ραντεβού, και ενώ ο τύπος είχε προχωρήσει και απομακρύνονταν, τα βρωμόμουνα του σχολίαζαν περιπαικτικά την όλη φάση και με την πλάτη του γυρισμένη...

Πόσο ήθελα να έριχνα από έναν φούσκο σε κάθε ένα από τα σκατά που ήταν στο παγκάκι χωρίς να έμπλεκα με τον νόμο όμως...

Η ελλεηνίδα ως είδος είναι lost case. Ό,τι πιο τρισάθλιο από συμπεριφορά ακόμα και σε σύγκριση με τα λοιπά Βαλκάνια...

τυπε χαθηκε κ ο Μπολντυς να μας δωσει καμια χρησιμη συμβουλη  για γυναικες :S :S :S :S :S

russian_s_got_some_dance_moves_wait_never_mind_540.gif
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
μετά και το στιλ του τραμπούκου αγριανθρώπου που παίζει εύκολα με όλους ξύλο έχει τερααααστια πέραση πέραση στα πιπίνια..  ;)  
(μέχρι να τον κάνει κάποιος ποιο τρελός μάγκα βέβαια  :2funny:   )

Εντάσσονται στην κατηγορία του 16χρονου που έγραψε το πουλί.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
απο ξεσσαλονικη εισαι τυπε;
ανεβαινω αυτες τις μερες να δω το τσογλανι τον αδερφο μου
τον εχουν φαει οι γκομενες οι θεσσαλονικιες αυτον...

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

τυπε πες τον αδερφο σου να κανει λιγο κρατει,μην παθει κ τιποτε ο προστατης του

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
τυπε πες τον αδερφο σου να κανει λιγο κρατει,μην παθει κ τιποτε ο προστατης του

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
τυπε αυτος ειναι αποι αλλο ανεκδοτο
καμια σχεση με μενα
αυτος μενει μονιμα πανω και καθε 3 μηνες εχει και αλλη γκομενα
καποιες φορες και 2 παραλληλα
αλλα δεν εχει μαντηλι να κλαψει
παιρνει 1 χιλιαρικο το μηνα και δεν εχει πανω του οποτε βρισκομαστε ουτε πενηντα λεπτα  :2funny:
μουναρες οι θεσσαλονικιες αλλα ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
τυπε αυτος ειναι αποι αλλο ανεκδοτο
καμια σχεση με μενα
αυτος μενει μονιμα πανω και καθε 3 μηνες εχει και αλλη γκομενα
καποιες φορες και 2 παραλληλα
αλλα δεν εχει μαντηλι να κλαψει
παιρνει 1 χιλιαρικο το μηνα και δεν εχει πανω του οποτε βρισκομαστε ουτε πενηντα λεπτα  :2funny:
μουναρες οι θεσσαλονικιες αλλα ΠΑΝΑΚΡΙΒΕΣ

τυπε αν πληρωνει κ ενοικιο δεν ειναι πολλα λεφτα το χιλιαρικο  :S :S :S  :S :S
μηπως ψωνιζει τιποτε βουλγαρογυφτοσαλονικιες ?  :erection: :erection: :erection:  :erection: :erection:

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
απο οτι μου εχει πει
θελει 250 για νοικι-κοινοχρηστα και κανα 50αρικο για βενζινες για το μηχανακι
κανα 200αρι τρωει αυτος για να ζησει και το 500αρικο που μενει το καθαριζουν οι γκομενες  :-
δεν παει με γυφτοβουλγαρες, κατι ελλεηνιδες εχει, τη μια φοιτητρια, την αλλη σερβιτορα, την παραλλη συναδελφο
εχω περιεργεια τωρα να δω τι θα μου πει  :grin:
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
ιστορικό σκηνικό..
γύρω στο 2000, παραλία του Βόλου στις καφετέριες...
ένα πλοίο με αμερικάνους φαντάρους (κουλό δεν ξέρω για ποιο λόγο) κάνει στάση στο λοιμάνι στο Βόλου,οι καφετέριες λίγα τετράγωνα παραπέρα.
σκάνε τα αμερικανάκια στις καφετέριες και μέσα σε μερικά λεπτά ο καθένα είχε καβατζώσει και από μια ελληνίδα
παιχτήκαν σκηνικά να αφήνουν οι γκόμενες τους δικούς τους από το τραπέζι και να την κάνουν στην ψύχρα παρέα με τους αμερικάνους  :2funny:
η φάση άγγιξε επίπεδα μαζικής ιστερίας, σαλέψανε οι βολιότησες μόλις είδαν αμερικάνους να τους την πεύτουν  :grin:


ηθικό δίδαγμα ?
υπάρχει υσχηρότερος παράγνωντας πέρα από τα φράγκα, τα ένστικα αναπαραγωγής που λέτε και λοιπά ...
η καύλα!!!    :grin:
 

kaskader1990

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2015
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
Οι γυναικες ελκονται οπως ειναι φυσικο απο τους ομορφους,γυμνασμενους,αρενωπους,και αν ειναι ψωλαραδες,διασημοι και πλουσιοι τοτε  εχουν πραγματοποιησει το ονειρο της ζωης τους.Το προβλημα ειναι οτι εχουν φαει τετεια πλυση εγκεφαλου απο τις μανες τους,και ειναι μοιραιο οτι θα βαλουν το συμφερον και τα λευτα πανω απο τα αληθεινα τους συναισθηματα(αυτο γινεται γιατι ειναι απο την φυση τους πιο υπακουες απο τους αντρες)                                  
.Με ΤΣΑΝΤΙΖΕΙ  τρομερα η υποκρυσια τους,οταν ακους να λενε το πρωτο πραγμα που προσεχω σε εναν αντρα ειναι το ρολοι,τα παπουτσια,η γραβατα,λες και θα γαμηθουν με τα παραπανω.Και οπως εχουν δειξει πολλες ερευνες 20εως30% εχουν λεσβιακες τασεις.
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.331
Κριτικές
15
Like
5.868
Πόντοι
1.496
Οι γυναικες ελκονται οπως ειναι φυσικο απο τους ομορφους,γυμνασμενους,αρενωπους,και αν ειναι ψωλαραδες,διασημοι και πλουσιοι τοτε  εχουν πραγματοποιησει το ονειρο της ζωης τους.Το προβλημα ειναι οτι εχουν φαει τετεια πλυση εγκεφαλου απο τις μανες τους,και ειναι μοιραιο οτι θα βαλουν το συμφερον και τα λευτα πανω απο τα αληθεινα τους συναισθηματα(αυτο γινεται γιατι ειναι απο την φυση τους πιο υπακουες απο τους αντρες)                                  
.Με ΤΣΑΝΤΙΖΕΙ  τρομερα η υποκρυσια τους,οταν ακους να λενε το πρωτο πραγμα που προσεχω σε εναν αντρα ειναι το ρολοι,τα παπουτσια,η γραβατα,λες και θα γαμηθουν με τα παραπανω.Και οπως εχουν δειξει πολλες ερευνες 20εως30% εχουν λεσβιακες τασεις.
Ξεχασες τις καλτσες,πολυ σημαντικο γι αυτες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom