Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
344
Like
254
Πόντοι
21
η Αννη είναι ενεργητική ή παθητική?
 

UsualSuspect

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ριχτε κανενα φβ ρε μαγκες οτι παιζει σαλονικα  :grin:
 

iremos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Οι γνώστες του αθληματος τι προτεινουν για ενεργητικη τρανς;
 

kosnits

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
4
Like
115
Πόντοι
1
Δυο τεμαχια σε smart μαυρομπλε στην 26ης οκτ. Το ενα ηταν τουμπανο στη μαπα τουλαχιστον γτ σωμα δεν φαινοταν.μου εμοιασε λιγο και στην ιωαννα αλλα δεν την εχω πετυχει ποτε να κανει πιατσα...ξερουμε ποια ειναι?
 

sketos.askepos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2015
Μηνύματα
69
Κριτικές
4
Like
55
Πόντοι
0
καλησπέρα συναγωνιστές γνωρίζει κανένας κατι για το παρακάτω , ξερει κανένας  αν εργάζεται το κορίτσι?


 

irakleio_psaxnw

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια καλησπερα απο ηρακλειο κρητης!Σε λιγες μερες ανεβαινω θεσσαλονικη για διακοπουλες και θα ηθελα μια βοηθεια με ποια κοριτσια να περασω καλα και ας δωσω και κατι παραπανω.Ευχαριστω πολυ περιμενω αποψεις!!!
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Παιδια καλησπερα απο ηρακλειο κρητης!Σε λιγες μερες ανεβαινω θεσσαλονικη για διακοπουλες και θα ηθελα μια βοηθεια με ποια κοριτσια να περασω καλα και ας δωσω και κατι παραπανω.Ευχαριστω πολυ περιμενω αποψεις!!!
στη γωνια στου τερκενλη πστευω
εκει τα κοριτσια ειναι κ εξυπηρετικα κ εχει μεγαλη ποικιλια να διαλεξεις πολλα κ διαφορα τσουρεκια σε οτι γευση θελεις
κανω πλακα γτ δεν διευκρινιζεις τι υπηρεσιες ψαχνεις
εισαι παθητικος ενεργητικος ?????
αυτο εννοω
 

irakleio_psaxnw

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
Με συνχωρεις φιλε μου!Ειμαι ενεργητικος και ψαχνω κοριτσια με στηθος και αν γινετε να μην ειναι κομοδινα οπως εχουν γραψει και αλλοι αγωνιστες εδω μεσα!Συγνωμη και παλι αν σας κουραζω απλα δεν θα εχω αυτοκινητο οποτε μονο με ταξι θα μπορω να παω στο μερος της κοπελας.Εγω θα μενω σε ξενοδοχειο.
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Με συνχωρεις φιλε μου!Ειμαι ενεργητικος και ψαχνω κοριτσια με στηθος και αν γινετε να μην ειναι κομοδινα οπως εχουν γραψει και αλλοι αγωνιστες εδω μεσα!Συγνωμη και παλι αν σας κουραζω απλα δεν θα εχω αυτοκινητο οποτε μονο με ταξι θα μπορω να παω στο μερος της κοπελας.Εγω θα μενω σε ξενοδοχειο.
γνωμη δικια μου να δοκιμασεις ρια
 

Nodas Thess

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Ρία, Λία, Άννυ. Ό,τι καλύτερο στην πόλη.

Προσωπικά έχω δοκιμάσει μόνο την Ρία, αλλά ακούω από πολύ κόσμο πολλά καλά λόγια και για τις τρεις.

Καλό βόλι.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Ρία, Λία, Άννυ. Ό,τι καλύτερο στην πόλη.

Προσωπικά έχω δοκιμάσει μόνο την Ρία, αλλά ακούω από πολύ κόσμο πολλά καλά λόγια και για τις τρεις.


οταν πας ελα κ ξανα πες μας .....τωρα εχε γνωμη μονο για ρια κ ρυνε τ αλλες μονο σ εμφανιση καλο βραδυ

Καλό βόλι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom