Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

irakleio_psaxnw

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2010
Μηνύματα
101
Like
2
Πόντοι
1
Σας ευχαριστω απο καρδιας!Μηπως μπορει καποιος να μ πει που μπορω να βρω και τη νινα;
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
Σας ευχαριστω απο καρδιας!Μηπως μπορει καποιος να μ πει που μπορω να βρω και τη νινα;
Αν θα ψαξεις στο φορουμ στην κατηγορια τρανσεξουαλ θα βρεις το θρεντ της νινας...στην πρωτη σελιδα εχει χαρτη που δειχνει που θα την βρεις.... :hi:
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
:)Ψάχνω από θεσσαλονικη τρανς για ξεναδοχειο πρωινές ώρες.να είναι ενεργ παθητική.Και να δέχεται και ν δίνει cumshot στο πρόσωπο.φιλια και γενικά gf .Υπάρχει καμία ?Ευχαριστώ
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
:)Ψάχνω από θεσσαλονικη τρανς για ξεναδοχειο πρωινές ώρες.να είναι ενεργ παθητική.Και να δέχεται και ν δίνει cumshot στο πρόσωπο.φιλια και γενικά gf .Υπάρχει καμία ?Ευχαριστώ
Θα σου απαντησω στα ερωτηματα που θετεις.Καταρχας οι περισοτερες τρανς που εκδιδονται δουλευουν νυχτα.Αρα ξενυχτανε.Οποτε δυσκλα θα βρεις τρανς διαθεσιμη το πρωι.Δευτερον τρανς η οποια δεν σε γνωριζει πολυ δυσκολα θα ερθει σε ξενοδοχειο.Τριτον θα σου το χρεωσει λογικα παραπανω.Για το σπερμα στο προσωπο να κανει και να δεχεται θα σου το χρεωσει παραπανω ΣΙΓΟΥΡΑ.Για gfe φυσικα δεν το συζητω.Συνοπτικα ζητας ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ αν θα βρεις τρανς διαθεσιμη γι αυτα που ζητας θα σου κοστισει πολυ παραπανω και κανενας δεν μπορει να σου εγγυηθει για το τι ειδους υπηρεσιες θα παρεις.Οποτε χαμηλωσε λιγο τον πηχη των απαιτησεων σου. :grin: :grin: :grin: :grin:
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
Καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση.επειδη θέλω να πάω είπα αυτά που θα ήθελα .Άμα δεν τα βρω τουλάχιστον να πλησιάσει σε αυτά που θέλω.λεφτα δεν είναι το θέμα .Κατά την γνώμη σου αυτή που είναι η ποιο gf .ενεργοπαθητικη με φιλιά κτλ ποια είναι?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
Καταρχάς ευχαριστώ για την απάντηση.επειδη θέλω να πάω είπα αυτά που θα ήθελα .Άμα δεν τα βρω τουλάχιστον να πλησιάσει σε αυτά που θέλω.λεφτα δεν είναι το θέμα .Κατά την γνώμη σου αυτή που είναι η ποιο gf .ενεργοπαθητικη με φιλιά κτλ ποια είναι?
Ολο το πακετο που ζητας φιλε εδω στην θεσσαλονικη δεν προκειται να βρεις.Ενεργοπαθητικη και gfe ειναι δυσκολο.Με τις τρανς gfe το αποκτας με 2 τροπους.Αν εισαι τακτικος πελατης ειναι η μια περιπτωση και η δευτερη ειναι να κολησσει χημεια μεταξυ σας.Δεν μπορω να σου προτεινω καμια τρανς διοτι ζητας πολλα πραγματα.Μεταξυ μας ακομα και να σου κατσει αυτη η περιπτωση απο τα γραφομενα σου καταλαβαινω πως εισαι καινουριος στο αθλημα εδω ρε εσυ εγω με 21 χρονια εμπειρια στο θεμα τρανς απο το 1996 δεν ζηταω τοσα πολλα που ζητας εσυ... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

gioulis

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
100
Like
22
Πόντοι
1
Xaxa έχεις δίκιο.Αν και κανονικά έτσι έπρεπε να ήταν οι υπηρεσίες.και όχι ξεπετες.τες ΠΑ .Η λιγότερη ξεπετα τουλάχιστον?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Xaxa έχεις δίκιο.Αν και κανονικά έτσι έπρεπε να ήταν οι υπηρεσίες.και όχι ξεπετες.τες ΠΑ .Η λιγότερη ξεπετα τουλάχιστον?

ρε μουτρο τ παραλες πληρωμενος ερωτας λες κ εισαι μ το γκομενακι σου δεν υπαρχει ....κανε σχεση ν σου κωστιζει λιγοτερο ....που θα τ βρεις ν μ πεις!!!!!!
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
Καλησπερα για την εν λογο κυρια εχουμε καμια εμπειρια?

Φυσικά..παληος κε να μην ξερη;;;; όχι σαν το βατραχο που ξερή πολα το αλάνι αλλα δε μιλάη καθολου να ουμε
Λιποντις. Από εμφανηση οπός τι βλεπης εγο τιν πιρα συγγρουομενα σπίτι τις 40 ι 50 παη κερος. Καθαρι με οινοπνεβματα είχε . Άγρια αρκετά σου ριχνε και καμηα μπάτσα να τι γαμισης πιο σκλιρα. Εμένα με έφτιαχνε αρκετά.εχισα πολι γριγορα  Κανη και για παθιτικακια γιατι ηδα εχη κανονικό προς καλό ψολιδι να στονε ριξη διλαδις σηκονετε.
Αλα σαλονικα τορα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Φυσικά..παληος κε να μην ξερη;;;; όχι σαν το βατραχο που ξερή πολα το αλάνι αλλα δε μιλάη καθολου να ουμε
Λιποντις. Από εμφανηση οπός τι βλεπης εγο τιν πιρα συγγρουομενα σπίτι τις 40 ι 50 παη κερος. Καθαρι με οινοπνεβματα είχε . Άγρια αρκετά σου ριχνε και καμηα μπάτσα να τι γαμισης πιο σκλιρα. Εμένα με έφτιαχνε αρκετά.εχισα πολι γριγορα  Κανη και για παθιτικακια γιατι ηδα εχη κανονικό προς καλό ψολιδι να στονε ριξη διλαδις σηκονετε.
Αλα σαλονικα τορα
ρε μουτρο η ειναι οιθ ρακες  η δεν εβγαλα ακρη απο αυτα πο λες ......παρ ολα αυτα τ μωρο ειαναι σουπερ δεν ξερω αν γαμα αλλα ειναι πολυ ωραιο
 

dekaneas25

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
36
Like
240
Πόντοι
20
Σε ευχαριστω λεω μιας κ ειμαι θεσσ να κανω μια δοκιμη
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
Καλησπερα σας.... :hi: :hi: :hi: :hi:Εχοντας πανω απο μια εξαετια στο σαιτ και κουβαλοντας 21 χρονια εμειριας αποφασισα να γραψω το παρακατω κειμενο.Μετα την πετυχημενη τριλογια τι πρεπει να προσεχει ενας πελατης και μια τρανς πριν το ραντεβου κατα την διαρκεια και μετα ...τα κειμενα που μπορειτε να τα βρειτε σε προηγουμενες σελιδες του θεματος σημερα θα ασχοληθω με αλλο θεμα.
Το σημερινο θεμα εχει να κανει με το πως ψαχνουμε και πως βρισκουμε τρανς....ποια κριτιρια χρησιμοποιουμε τι προσεχουμε...κτλ-κτλ :grin: :grin:
Ας παρουμε ως δεδομενο οτι γουσταρετε τρανς..για να διαβαζετε το συγκεκριμενο θεμα. :grin: ποιο ειναι το πρωτο κριτιριο που χρησιμοποιουμε;;Θελω στο κρεβατι να ειμαι ενεργητικος η παθητικος;;;;;;ΟΛΑ μα ΟΛΑ ξεκινουν απο αυτο...αν δεν ξεκαθαρισεις τι θελεις να κανεις στο κρεβατι πας στα χαμενα.Οι ενεργοπαθητικοι κινουνται με περισοτεροι ευκολια αλλα ειναι συνηθως παγιδα διοτι ο ενεργοπαθητικος δεν θα παει κατα πασα πιθανοτητα με αποκλειστικα παθητικη τρανς.
Δευτερο κριτιριο ειναι η ηλικια..την θελεις πιπινι την θελεις μιλφ η σου ειναι αδιαφορη η ηλικια; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Τριτο κριτιριο ειναι το εξης...ξανθη-μελαχροινη η αδιαφορο;;;;;;
Τεταρτο κριτιριο...κανει outcall η πηγαινεις στο σπιτι της.
Πεμτο κριτιριο η τιμη.Ητιμη που ζηταει για τις υπηρεσιες που προσφερει ειναι αναλογες;;τοτε προχωρας.
Αυτο που διαπιστωνω ειναι οτι πολλοι χρησιμοποιουν αυτα τακριτιρια αλλα επειδη τα βαζουν σε λανθασμενη σειρα προτεραιοτητας συνηθως μπερδευονται και καταληγουν στο τελος να ρωτανε...καμια καλη ενεργητικη η παθητικη τρανς εχετε να προτεινεται;
Διαβαστε προσεχτικα το κειμενο και εχεται αμεσως εναν καλο οδηγο ;) ;) ;) ;)
Θα επανελθω τις επομενες μερες δριμυτερος... :grin: :grin: :hi: :hi:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.298
Κριτικές
169
Like
8.431
Πόντοι
10.326
Καλησπερα σας.... :hi: :hi: :hi: :hi:Εχοντας πανω απο μια εξαετια στο σαιτ και κουβαλοντας 21 χρονια εμειριας αποφασισα να γραψω το παρακατω κειμενο.Μετα την πετυχημενη τριλογια τι πρεπει να προσεχει ενας πελατης και μια τρανς πριν το ραντεβου κατα την διαρκεια και μετα ...τα κειμενα που μπορειτε να τα βρειτε σε προηγουμενες σελιδες του θεματος σημερα θα ασχοληθω με αλλο θεμα.
Το σημερινο θεμα εχει να κανει με το πως ψαχνουμε και πως βρισκουμε τρανς....ποια κριτιρια χρησιμοποιουμε τι προσεχουμε...κτλ-κτλ :grin: :grin:
Ας παρουμε ως δεδομενο οτι γουσταρετε τρανς..για να διαβαζετε το συγκεκριμενο θεμα. :grin: ποιο ειναι το πρωτο κριτιριο που χρησιμοποιουμε;;Θελω στο κρεβατι να ειμαι ενεργητικος η παθητικος;;;;;;ΟΛΑ μα ΟΛΑ ξεκινουν απο αυτο...αν δεν ξεκαθαρισεις τι θελεις να κανεις στο κρεβατι πας στα χαμενα.Οι ενεργοπαθητικοι κινουνται με περισοτεροι ευκολια αλλα ειναι συνηθως παγιδα διοτι ο ενεργοπαθητικος δεν θα παει κατα πασα πιθανοτητα με αποκλειστικα παθητικη τρανς.
Δευτερο κριτιριο ειναι η ηλικια..την θελεις πιπινι την θελεις μιλφ η σου ειναι αδιαφορη η ηλικια; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Τριτο κριτιριο ειναι το εξης...ξανθη-μελαχροινη η αδιαφορο;;;;;;
Τεταρτο κριτιριο...κανει outcall η πηγαινεις στο σπιτι της.
Πεμτο κριτιριο η τιμη.Ητιμη που ζηταει για τις υπηρεσιες που προσφερει ειναι αναλογες;;τοτε προχωρας.
Αυτο που διαπιστωνω ειναι οτι πολλοι χρησιμοποιουν αυτα τακριτιρια αλλα επειδη τα βαζουν σε λανθασμενη σειρα προτεραιοτητας συνηθως μπερδευονται και καταληγουν στο τελος να ρωτανε...καμια καλη ενεργητικη η παθητικη τρανς εχετε να προτεινεται;
Διαβαστε προσεχτικα το κειμενο και εχεται αμεσως εναν καλο οδηγο ;) ;) ;) ;)
Θα επανελθω τις επομενες μερες δριμυτερος... :grin: :grin: :hi: :hi:
μλκ μου ο ΦΑΚΙΡΗΣ
εχεις καταλαβει τι ψαχνει? :2funny:  :2funny::grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
μλκ μου ο ΦΑΚΙΡΗΣ
εχεις καταλαβει τι ψαχνει? :2funny:  :2funny::grin:
Γι αυτο στην συνατηση που ειχαμε ειχα πει οτι ειναι αδικο το παρατσουκλι που βγαλατε στο φακιρη....λαγνοφακιρης....ο λαγνος δεν θα γινει φακιρης και το αναποδο.. :s&m_2:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
Καλησπερα σας.... :hi: :hi: :hi: :hi:Εχοντας πανω απο μια εξαετια στο σαιτ και κουβαλοντας 21 χρονια εμειριας αποφασισα να γραψω το παρακατω κειμενο.Μετα την πετυχημενη τριλογια τι πρεπει να προσεχει ενας πελατης και μια τρανς πριν το ραντεβου κατα την διαρκεια και μετα ...τα κειμενα που μπορειτε να τα βρειτε σε προηγουμενες σελιδες του θεματος σημερα θα ασχοληθω με αλλο θεμα.
Το σημερινο θεμα εχει να κανει με το πως ψαχνουμε και πως βρισκουμε τρανς....ποια κριτιρια χρησιμοποιουμε τι προσεχουμε...κτλ-κτλ :grin: :grin:
Ας παρουμε ως δεδομενο οτι γουσταρετε τρανς..για να διαβαζετε το συγκεκριμενο θεμα. :grin: ποιο ειναι το πρωτο κριτιριο που χρησιμοποιουμε;;Θελω στο κρεβατι να ειμαι ενεργητικος η παθητικος;;;;;;ΟΛΑ μα ΟΛΑ ξεκινουν απο αυτο...αν δεν ξεκαθαρισεις τι θελεις να κανεις στο κρεβατι πας στα χαμενα.Οι ενεργοπαθητικοι κινουνται με περισοτεροι ευκολια αλλα ειναι συνηθως παγιδα διοτι ο ενεργοπαθητικος δεν θα παει κατα πασα πιθανοτητα με αποκλειστικα παθητικη τρανς.
Δευτερο κριτιριο ειναι η ηλικια..την θελεις πιπινι την θελεις μιλφ η σου ειναι αδιαφορη η ηλικια; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Τριτο κριτιριο ειναι το εξης...ξανθη-μελαχροινη η αδιαφορο;;;;;;
Τεταρτο κριτιριο...κανει outcall η πηγαινεις στο σπιτι της.
Πεμτο κριτιριο η τιμη.Ητιμη που ζηταει για τις υπηρεσιες που προσφερει ειναι αναλογες;;τοτε προχωρας.
Αυτο που διαπιστωνω ειναι οτι πολλοι χρησιμοποιουν αυτα τακριτιρια αλλα επειδη τα βαζουν σε λανθασμενη σειρα προτεραιοτητας συνηθως μπερδευονται και καταληγουν στο τελος να ρωτανε...καμια καλη ενεργητικη η παθητικη τρανς εχετε να προτεινεται;
Διαβαστε προσεχτικα το κειμενο και εχεται αμεσως εναν καλο οδηγο ;) ;) ;) ;)
Θα επανελθω τις επομενες μερες δριμυτερος... :grin: :grin: :hi: :hi:
εγω π ειμαι ενεργητικος και σπαγκος που να ψαξω????? :grin: :grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
εγω π ειμαι ενεργητικος και σπαγκος που να ψαξω????? :grin: :grin:
Η ρια αυτη την στιγμη νομιζω πως ειναι απο τις καλυτερες επιλογες...συνδιαζει εμφανιση αποδοση με λογικες τιμες...αποκλειστικα παθητικη ειναι η ρια....για οσους με ρωτανε... :grin: :grin: :grin: βατραχε ποτε θα σε δουμε θεσσαλονικη;;;;;;;; :hi:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
μουτρο αυτα τ κολπα θελουν κ αναλογες παρεα ...εμνα ολη η φιλοι μου ειναι σ αλλη φαση...τι να κανω δεν ξερω δεν υπαρχει παρεα τ ν πω


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom