Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

prwtaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου είσαι μέλος σχεδόν εννέα χρόνια και πριν σε πιάσει λογοδιάρροια για αυτόν με τα εσώρουχα είχες μόλις 24 δημοσιεύσεις...

Το site είναι για ανταλλαγή πληροφοριών και απόψεων αλλά τύποι σαν εσένα καρπώνονται τις εμπειρίες των υπολοίπων χωρίς να συνεισφέρουν τίποτα

Όταν επισκεφτείς αυτό το αγοράκι με τα εσώρουχα κάνε τον κόπο και δημοσίευσε κάτι για να βοηθήσεις και άλλους που έχουν ίδια γούστα με σένα

Καλη σου μέρα, δεν και το ξαναλέω ΔΕΝ είμαι του αθλήματος. Το λέει και το όνομα εξάλλου. Το οτι δεν γράφω εδώ μέσα σημαίνει απλούστατα ότι δεν πάω. Μ'αρέσει να διαβάζω ιστορίες, εμπειρίες καθώς και πολλά κουλά ανθρώπων τις δράσης... (Με ολίγη καλοπροαίρετη ζήλια ομολογώ). Στα του αθλήματος έχω πάει μόνο με την Ελευθερία για το οποίο και έγραψα τότε... Οπότε μη με βάζεις στο ίδιο τσουβάλι με όσους απλώς αρέσκονται στο hit and run... Η εν λόγω νεαρά μου έξηψε την περιέργεια. Αν βρω θράσος και πάω να είσαι σίγουρος θα το κοινοποιήσω... Καλή Χρονιά
   
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Καλη σου μέρα, δεν και το ξαναλέω ΔΕΝ είμαι του αθλήματος. Το λέει και το όνομα εξάλλου. Το οτι δεν γράφω εδώ μέσα σημαίνει απλούστατα ότι δεν πάω. Μ'αρέσει να διαβάζω ιστορίες, εμπειρίες καθώς και πολλά κουλά ανθρώπων τις δράσης... (Με ολίγη καλοπροαίρετη ζήλια ομολογώ). Στα του αθλήματος έχω πάει μόνο με την Ελευθερία για το οποίο και έγραψα τότε... Οπότε μη με βάζεις στο ίδιο τσουβάλι με όσους απλώς αρέσκονται στο hit and run... Η εν λόγω νεαρά μου έξηψε την περιέργεια. Αν βρω θράσος και πάω να είσαι σίγουρος θα το κοινοποιήσω... Καλή Χρονιά
   
φίλε πρωτάρης ήσουν πριν 9 χρόνια ακόμα πρωτάρης είσαι???

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά ρε αγόρι μου την κυρία που την είδες???

Για να είμαστε ακριβείς στα λεγόμενα και στα γραφόμενά ενας crossdresser είναι άντρας που ντύνεται με γυναικεία ρούχα

Καμία σχέση με τραβεστί και τρανς μεταξύ των οποίων υπάρχουν μοντέλα!!!
 

prwtaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
φίλε πρωτάρης ήσουν πριν 9 χρόνια ακόμα πρωτάρης είσαι???

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά ρε αγόρι μου την κυρία που την είδες???

Για να είμαστε ακριβείς στα λεγόμενα και στα γραφόμενά ενας crossdresser είναι άντρας που ντύνεται με γυναικεία ρούχα

Καμία σχέση με τραβεστί και τρανς μεταξύ των οποίων υπάρχουν μοντέλα!!!

Δυστυχώς; Ευτυχώς; Πρωτάρης ακόμα,καμία αλλαγή. Χρησιμοποιώ το κυρία, μιας και αυτός που ντύνεται γυναικεία κ χρησιμοποιεί γυναικείο nick, μάλλον ως θηλυκό αυτοπροσδιορίζεται. Στα περι ομορφιάς να δεις κολοκυθόπιτα... Ότι θέλει καθείς βλέπει...
:hi: :hi: :hi:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.715
Πόντοι
3.246

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
απο τις ωραιοτερες που κυκλοφορουν στην αθηνα...οι φωτο πραγματικες...θα δοκιμαστει μολις ερθει.... :hi: :hi: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra:
ειναι καλη την εχω δει συγγρου παλιοτερα πριν κανα χρονο αλλλα δεν την τιμησα
 

analiaris

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2017
Μηνύματα
28
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
Εχει παρει καποιος παθητικη τρανς απο την πιατσα; Αξίζει; καινουριος στο σιτε
 

FILOXENOUMENOS

Μέγας
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
40
Like
1.190
Πόντοι
4.387
Αστέρι κύριοι!!!
Φοβερό σώμα , τεράστιες βυζαρες, απίστευτο σεξ...
έχει δουλέψει στα μέρη μας κάποτε για λίγο .
Την πρωτοσυναντησα Αθήνα  και όσο πάει γίνεται καλύτερη...
Καλά νέα!!!!!!
 

Nodas Thess

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0

alicante

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι απο τη Ρουμανία. Ειναι κορμάρα. Οσοι εχετε πάει με τη Νίνα, μοιαζει στο σωματότυπο (γυμναστήριο) απλά δεν εχει το βυζόμπαλο της Νίνας (μικρότερο κατα 1 ή 2 νούμερα όχι παραπαν). Αβαφη μια χάρα.
Στα του αγώνα, οι μόνο ενεργητικοί θα καραγουστάρετε, απιθανη πίπα, τρελό χτύπημα στο χώσιμο σε διαφορες στάσεις, δαγκωνόμουν για να μη τελειώσω και να διαρκέσει όσο γίνεται παραπανω...τελικά τελείωσα σχετικά γρήγορα για τα δεδομένα μου...στο πρόσωπο της...αφού με γκαβλιάρικη φωνή μου είπε...χύσε με όπου θέλεις.
Είναι σούπερ value for money και είχε μεγάλη όρεξη και για κους κους άλλα δυστυχώς βιαζόμουν. Χθες μου είπε έφευγε, οπότε νεξτ ταιμ για τους αναποφάσιστους. Θα ξαναερθει. Ιδέα δεν έχω τις αποδόσεις της για τους μερακλήδες :sunglasses:

Ρεζουμέ. Αν γίνει συχνή στη φτωχομάνα, μπαίνει σφήνα στην διεκδίκηση του τίτλου στην άτυπη μάχη μεταξύ Νίνας, Ρίας, Ιωάννας, Αννης.Εξοδο στο Τσάμπιονς Λιγκ το έχει τσεπάκι πάντως  :hi:
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Ειναι απο τη Ρουμανία. Ειναι κορμάρα. Οσοι εχετε πάει με τη Νίνα, μοιαζει στο σωματότυπο (γυμναστήριο) απλά δεν εχει το βυζόμπαλο της Νίνας (μικρότερο κατα 1 ή 2 νούμερα όχι παραπαν). Αβαφη μια χάρα.
Στα του αγώνα, οι μόνο ενεργητικοί θα καραγουστάρετε, απιθανη πίπα, τρελό χτύπημα στο χώσιμο σε διαφορες στάσεις, δαγκωνόμουν για να μη τελειώσω και να διαρκέσει όσο γίνεται παραπανω...τελικά τελείωσα σχετικά γρήγορα για τα δεδομένα μου...στο πρόσωπο της...αφού με γκαβλιάρικη φωνή μου είπε...χύσε με όπου θέλεις.
Είναι σούπερ value for money και είχε μεγάλη όρεξη και για κους κους άλλα δυστυχώς βιαζόμουν. Χθες μου είπε έφευγε, οπότε νεξτ ταιμ για τους αναποφάσιστους. Θα ξαναερθει. Ιδέα δεν έχω τις αποδόσεις της για τους μερακλήδες :sunglasses:

Ρεζουμέ. Αν γίνει συχνή στη φτωχομάνα, μπαίνει σφήνα στην διεκδίκηση του τίτλου στην άτυπη μάχη μεταξύ Νίνας, Ρίας, Ιωάννας, Αννης.Εξοδο στο Τσάμπιονς Λιγκ το έχει τσεπάκι πάντως  :hi:
εμενα μου ειχε δειξει σημαδια ξεπετας οταν την ειχα συναντησει
οπως επισης διαφωνω που βαζεις κ την αννη στην ιδια κατηγορια με τις αλλες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
η αννη μουτρο ειναι μωρο 15 μπροστα στα αλλα μωρα που ειναι και αυτα πολυ καλα και σ εμφανιση κ σ αγωνα αυτα που γνωριζω τ λαχιστων ....οσο για την ρουμανα δυο φορες τη πηρα μπας και εχω κανει λαθος
αλλα και τις δυο δεν μ βγαλε κατυ .....ενδεχομενος τωρα που δρα ποιο μονη απο τη βλεπω να ειναι ποιο
ανεμελη και χαλαρη .....μπορει ν ξαναφαω αλλα τ βλεπω δυσκολο...
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
η αννη μουτρο ειναι μωρο 15 μπροστα στα αλλα μωρα που ειναι και αυτα πολυ καλα και σ εμφανιση κ σ αγωνα αυτα που γνωριζω τ λαχιστων ....οσο για την ρουμανα δυο φορες τη πηρα μπας και εχω κανει λαθος
αλλα και τις δυο δεν μ βγαλε κατυ .....ενδεχομενος τωρα που δρα ποιο μονη απο τη βλεπω να ειναι ποιο
ανεμελη και χαλαρη .....μπορει ν ξαναφαω αλλα τ βλεπω δυσκολο...
εχεις παει με την αννη βατραχε ?
γιατι εγω εχω παει
και προτιμω να εχω την δικη μου γνωμη που ειναι πιο ολοκληρωμενη για μενα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
εχεις παει με την αννη βατραχε ?
γιατι εγω εχω παει
και προτιμω να εχω την δικη μου γνωμη που ειναι πιο ολοκληρωμενη για μενα

ρε μουτρο αναγραφω καπου οτι εχω παει ??????αυτο δεν συμενει οτι δεν εχω αποψη ....εχω παρει τισ αλλες 2 που αναγραφεις και την αννη που λες την εχω δει απο κοντα και ειναι μ τη καβλα και ειναι 20 χ .....τη θες να μας πει οτι η βουλγαρα ειναι καλητερη?????
και την συγκηνεις κ μ τ νινα που μονο απο φωτο αμα τισ βαβλεις δυπλα βγαζει ματια η καυλα η μεγαλη
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
ρε μουτρο αναγραφω καπου οτι εχω παει ??????αυτο δεν συμενει οτι δεν εχω αποψη ....εχω παρει τισ αλλες 2 που αναγραφεις και την αννη που λες την εχω δει απο κοντα και ειναι μ τη καβλα και ειναι 20 χ .....τη θες να μας πει οτι η βουλγαρα ειναι καλητερη?????
και την συγκηνεις κ μ τ νινα που μονο απο φωτο αμα τισ βαβλεις δυπλα βγαζει ματια η καυλα η μεγαλη
βατραχε κοψε τα ναρκωτικα
δεν κανω σθγκριση την αννη με καμια αλλη ουτε με ρια ουτε με ελενα ουτε με βουλγαρες μιλαω αποκλειστικα για αυτην εγω δεν εμεινα ευχαριστημενος στο ραντεβου μου
αλλα περιμενα να δω κ να γινουν κ αλλα ειδα κ εγιναν
τελος
εγω σου εξειγω οτι εχω παει κ ολας τωρα εσυ επειδη την ειδες αν μπορεις να βγαλεις συμπερασμα δεν μπορω να πω κατι
παω πασο
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.113
Πόντοι
606
βατραχε κοψε τα ναρκωτικα
δεν κανω σθγκριση την αννη με καμια αλλη ουτε με ρια ουτε με ελενα ουτε με βουλγαρες μιλαω αποκλειστικα για αυτην εγω δεν εμεινα ευχαριστημενος στο ραντεβου μου
αλλα περιμενα να δω κ να γινουν κ αλλα ειδα κ εγιναν
τελος
εγω σου εξειγω οτι εχω παει κ ολας τωρα εσυ επειδη την ειδες αν μπορεις να βγαλεις συμπερασμα δεν μπορω να πω κατι
παω πασο
μα δεν αναφερθηκα στις υπηρεσεις υλικιακα ειναι ποιο μικρη και απο εμφανηση πολυ καλη τ αλλα καποια στυγμη ν εισαι συγουρος θα τ ξανα πουμαι ....παντος κ η τζουλια πουλες δεν την συγκρινεις για κανεναν λογο μ ρια κ ιωαννα πολυ κατοτερη για μενα τις εχω παρει κ τισ τρεις,,,,
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
μα δεν αναφερθηκα στις υπηρεσεις υλικιακα ειναι ποιο μικρη και απο εμφανηση πολυ καλη τ αλλα καποια στυγμη ν εισαι συγουρος θα τ ξανα πουμαι ....παντος κ η τζουλια πουλες δεν την συγκρινεις για κανεναν λογο μ ρια κ ιωαννα πολυ κατοτερη για μενα τις εχω παρει κ τισ τρεις,,,,
ποια ειναι η τζουλια που λεω εγω ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom