Νέα

Θα κάνατε σοβαρή σχέση με μία strip woman;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα george_gk2003
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 178K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πολλοι ειμαι σιγουρος εχουν ερωτευτει επαγγελματια. Για να δουμε... !?

  • Εχω ερωτευει

    Ψήφοι: 30 61,2%
  • Δεν εχω ερωτευτει

    Ψήφοι: 19 38,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    49

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Έχω επιρρέπεια στην καταστροφή και αν βρω παρέα, δεν υπάρχει έλεος. Έχω πάει με διάφορους σε διάφορα. Λίγοι ακολούθησαν, συνήθως αχόρταγοι σαν εμένα και μας πήρε ο διάολος. Καλλίτερα με "ξενερωτάκια" παρά με ομοιδεάτες, αυτό έχω καταλάβει, βάζουν φραγμούς και δεν σε παίρνει η κατηφόρα. Αν ήταν στο χέρι μου (και στην τσέπη μου για να μην κρυβόμαστε), δεν θα γύρναγα σπίτι μου πριν ξημερώσει μέχρι τελικής πτώσεως.  :headbang:
                                                                                      Θα σε έχω on my mind κάποια από τις περίεργες εκείνες ώρες pelop γιατί εμένα οι φίλοι μου που ήταν τρελλαμένοι γίνανε καλά παιδιά και τα καλά παιδιά ακόμα καλύτερα. Πολύ και unexpected ξενέρωμα!               
 

Επισκέπτης
Mclein, αν κάνουμε παρέα ξέρεις τι θα γίνει... Το 'χω δει το έργο  ;) Έχω επιρρέπεια στην καταστροφή και αν βρω παρέα, δεν υπάρχει έλεος. Έχω πάει με διάφορους σε διάφορα. Λίγοι ακολούθησαν, συνήθως αχόρταγοι σαν εμένα και μας πήρε ο διάολος. Καλλίτερα με "ξενερωτάκια" παρά με ομοιδεάτες, αυτό έχω καταλάβει, βάζουν φραγμούς και δεν σε παίρνει η κατηφόρα. Αν ήταν στο χέρι μου (και στην τσέπη μου για να μην κρυβόμαστε), δεν θα γύρναγα σπίτι μου πριν ξημερώσει μέχρι τελικής πτώσεως.  :headbang:
Δν ξερω τι ωρες κατηφοριζεις ή ανηφοριζεις για τα στριπ....παντως εγω εκδραμω μετα τις 3+...κ λογω δουλειας κ λογω ιδεολογιας :):):):)!!!....ειδικα απο Πεμπτη-Κυριακη που εχει προγραμμα ο Γιαννακης....εκει αργω ακομη περισσοτερο...
Σ'εχω καταλαβει οτι εισαι της αποψης ΟΛΑ Η ΤΙΠΟΤΑ γι'αυτο ειπα - μηπως θα πρεπε να κανουμε παρεα...-...
Οχι ρε αδερφε με ξενερωτακια......για κανενα λογο....αμα θες/σκοπευεις να καταστραφεις κ με το ΘΕΟ παρεα να πας...με το ΔΙΑΟΛΟ θα καταληξεις να τα λετε κ να τα πινετε....παντως θελει μετρο η υποθεση...κ οπως λενε κ 2 δασκαλοι της ζωης....παντα  πρεπει να θετουμε οριο στο διαθεσιμο μπατζετ....
 

antonis_p

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
241
Like
0
Πόντοι
1
ουτως η αλλως οι τελευταιες απαντησεις δεν εχουν σχεση
με το ερωτημα,
φαινεται απο καπου
τι ποσοστο γυναικων επισκεπτονται το site?
(εχουν δηλωθει σαν fems ανοιγοντας το account).
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Ε κάτι πρέπει να κάνουμε και εμείς οι καμένοι/τελειωμένοι/απογοητευμένοι. Από το να έπαιρναν τα παιδιά μου τα γονίδια μιας πατσαβούρας, με μέση μπουκάλι και πόδια λουκάνικα, πεθερά με λουλακί μαλλί που ψηφίζει Καρατζαφέρη, που ακούει Μάκη, Σάκη και goin' through, μαγειρεύει σκατά με ρίγανη, παχαίνει μετά τη γέννα, σου πρήζει τα @@ με τις ασύντακτες προτάσεις της, ε προτιμώ να πάρουν τα γονίδια μιας ανατολικοευρωπαίας κοπελίτσας που λείπει και καμιά 10αρια ώρες από το σπίτι και φέρνει και 200-400 ? μεροκάματο. Και αν φας και κέρατο, ε είσαι υποψιασμένος.

εχεις αποψη ρε φιλαρακι και την ριχνεις και ομορφα στο τραπεζι..
συμφωνω σε μεγαλο ποσοστο σε οσα λες. απλα και υποψιασμενος να εισαι, οπως λες,  καποια στιγμη θα σκασεις ρε αδελφε. οπως βεβαια θα σκασεις και με την τυπικη ελληνιδα που περιγραφεις παραπανω. εδω σε θελω..
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Μπορει μια απο ολες αυτες να ριξει μαυρη πετρα πισω της και να γινει μανα-συζυγος, οτιδηποτε.
αρκεί antonis να της συντηρείς τη ζωή που είχε και πρίν και να μην χρειάζεται να δουλεύει μετά. Πάντως με αυτά τα  οικονομικά προσόντα βρίσκεις και ίσως καλύτερη γκόμενα από στρίπερ!!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
Πάντως με αυτά τα  οικονομικά προσόντα βρίσκεις και ίσως καλύτερη γκόμενα από στρίπερ!!!

μην ορκιζεσαι γι? αυτο.
οι πραγματικες Kυριες σημερα ειναι σαν τους δεινοσαυρους, εξαφανισμενες.

 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
mclein τα είπες τόσο καλά που δεν έχω σχεδόν τίποτα να προσθέσω. Πέρα όμως από το μυαλό, την ηθική, την ανάγκη και την ψευτοφιλοδοξία, -χωρίς να θέλω να φανώ μισογύνης- είναι και θέμα γυναικείας φύσης με ότι περιλαμβάνει αυτό.

Όσον αφορά στη γυναικεία φύση, να διευκρινίσουμε ότι είναι ΜΙΑ, ανεξαρτήτως εθνικότητας, καταγωγής κλπ. Αυτό για να καταλάβουμε ότι αφορισμοί και γενικεύσεις του τύπου  "οι Ελληνίδες είναι έτσι, ενώ οι Λατίνες  ή οι Ρωσσίδες ή οι Αγγλίδες είναι γιουβέτσι..." δεν μπορούν να χαρακτηρίσουν το γυναικείο φύλο στην ολότητά του. Αυτό που μπορεί να χαρακτηρίσει γενικά το γυναικείο φύλο είναι η παρατήρηση ότι ΠΑΝΤΑ αποτελούσε, αποτελεί και θα αποτελεί το ΑΝΑΣΦΑΛΕΣ ΟΝ,  είναι η αρχέγονη φύση που "μιλάει",  είτε μιλάμε για  μία κοπέλλα που "δεν έχει στον ήλιο μοίρα", είτε για μία καριερίστρια που κερδίζει 100000000 ευρώ το χρόνο.
 

lolo

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
250
Like
0
Πόντοι
1
Δεν το είπα με την έννοια της ¨κυρίας¨. Και πολλά κορίτσια απο στριπ είναι και γαμώ τα κορίτσια (αν σε γουστάρουν). .
Απλά υπάρχουν και ωραιότερες γκόμενες απο στρίπερ. ʼργησα, αλλά το κατάλαβα!!!
 

Επισκέπτης
Δεν το είπα με την έννοια της ¨κυρίας¨. Και πολλά κορίτσια απο στριπ είναι και γαμώ τα κορίτσια (αν σε γουστάρουν). .
Απλά υπάρχουν και ωραιότερες γκόμενες απο στρίπερ. ʼργησα, αλλά το κατάλαβα!!!
10000000000%.....ετσι κ αλλιως η πλειοψηφια των στριπερ στην Ελλαδα (κυριως).....δν ειναι αξια ιδιαιτερου λογου....λιγες ειναι οι αξιοσημειωτες στο θεμα εξωτερικη ομορφια....κ αν βαλουμε αυτες που εχουν κ εσωτερικη ''ομορφια'' μενουν ακομη λιγοτερες....
 
OP
OP
G

george_gk2003

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
με βαση την προσωπική μου εμπειρία και άποψη, θα ηθελα να αναφέρω πως τα κορίτσια αυτά κουβαλάνε πολλες αρνητικές σκέψεις. Στη δική μου ιστορία η κοπέλα αυτή πίστευε ότι όλοι την κοροιδεύουν ολοι τις λένε ψέματα απεχθανόταν όποια Ελληνίδα έβλεπε και πάντα ζήλευε χωρίς λόγω. Η κουλτούρα η διαπαιδαγώγιση η μόρφωση παίζουν πολύ σημαντικό ρόλο για την συνέχεια μιας τέτοιας σχέσης. Δυστυχώς ενώ πρόσεφερα πολλά καλά και εφτασα σε σημείο να την αγαπήσω και να θέλω να αλλάξω προς το καλύτερο τη ζωη της δυστυχώς δεν τα κατάφερα.  Η θεα ουσία που έχασα ήταν τεράστια. Η μη κατανόηση του σωστού και της φυσιολογικής ζωής με έφτασαν να νιώθω στεναχωρημένος και να χαλάσω πολλά που ειχα όπως φιλίες / δουλεια / κλπ. Η τύπισα με αγάπησε τρελλά και έχει καλή ψυχή και ήταν πιστή, αλλά ποτε δεν κατανόησε την δουλεια (επιχείρηση)  μου και το πνευματικό μου επίπεδο. και ήθελε όλη μέρα κάθε λεπτό να είμαι μαζί της. Ακόμα και όταν τη συμβούλευα πίστευε ότι την προσβάλω, ο εγωισμός τεραστιος. Με ζήλευε παράφορα και δημιουργούσε εικονικές ιστορίες τις οποίες πίστευε.... και το αποτέλεσμα μετά άντε να εξηγώ ότι δεν είμαι κροκοδειλος. Το σεξ και ο χαβαλες μεταξυ μας κρατησε τη σχεση αρκετό καιρό. Η κουλτουρα της και οι πικραμένες ιστορίες του παρελθόντος της δεν την αφησαν να πιστεψει ότι είχε να κάνει με ένα διαφορετικό ανθρωπο που της προσφερε πολλά ( οχι λεφτα) από αυτούς που γνωρίζει καθε βράδυ ( δεν μιλω για σας). Το αποτέλεσμα...Στεναχώρια, αρνητική ενέργεια.. Μεγάλη εμπειρία για μένα που με έκανε να γνωρίσω ένα χώρο και πολλα για τα οποια είχα άγνοια (κοσμος της νύχτας). Δεν θα τολμούσα ξανα να κανω σχέση με μια strip woman) , βεβαια τη σκέφτομαι ακόμα
 

Επισκέπτης
με βαση την προσωπική μου εμπειρία και άποψη, θα ηθελα να αναφέρω πως τα κορίτσια αυτά κουβαλάνε πολλες αρνητικές σκέψεις. Στη δική μου ιστορία η κοπέλα αυτή πίστευε ότι όλοι την κοροιδεύουν ολοι τις λένε ψέματα απεχθανόταν όποια Ελληνίδα έβλεπε και πάντα ζήλευε χωρίς λόγω. Η κουλτούρα η διαπαιδαγώγιση η μόρφωση παίζουν πολύ σημαντικό ρόλο για την συνέχεια μιας τέτοιας σχέσης. Δυστυχώς ενώ πρόσεφερα πολλά καλά και εφτασα σε σημείο να την αγαπήσω και να θέλω να αλλάξω προς το καλύτερο τη ζωη της δυστυχώς δεν τα κατάφερα.  Η θεα ουσία που έχασα ήταν τεράστια. Η μη κατανόηση του σωστού και της φυσιολογικής ζωής με έφτασαν να νιώθω στεναχωρημένος και να χαλάσω πολλά που ειχα όπως φιλίες / δουλεια / κλπ. Η τύπισα με αγάπησε τρελλά και έχει καλή ψυχή και ήταν πιστή, αλλά ποτε δεν κατανόησε την δουλεια (επιχείρηση)  μου και το πνευματικό μου επίπεδο. και ήθελε όλη μέρα κάθε λεπτό να είμαι μαζί της. Ακόμα και όταν τη συμβούλευα πίστευε ότι την προσβάλω, ο εγωισμός τεραστιος. Με ζήλευε παράφορα και δημιουργούσε εικονικές ιστορίες τις οποίες πίστευε.... και το αποτέλεσμα μετά άντε να εξηγώ ότι δεν είμαι κροκοδειλος. Το σεξ και ο χαβαλες μεταξυ μας κρατησε τη σχεση αρκετό καιρό. Η κουλτουρα της και οι πικραμένες ιστορίες του παρελθόντος της δεν την αφησαν να πιστεψει ότι είχε να κάνει με ένα διαφορετικό ανθρωπο που της προσφερε πολλά ( οχι λεφτα) από αυτούς που γνωρίζει καθε βράδυ ( δεν μιλω για σας). Το αποτέλεσμα...Στεναχώρια, αρνητική ενέργεια.. Μεγάλη εμπειρία για μένα που με έκανε να γνωρίσω ένα χώρο και πολλα για τα οποια είχα άγνοια (κοσμος της νύχτας). Δεν θα τολμούσα ξανα να κανω σχέση με μια strip woman) , βεβαια τη σκέφτομαι ακόμα
Μεσα εισαι.......
 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
10000000000%.....ετσι κ αλλιως η πλειοψηφια των στριπερ στην Ελλαδα (κυριως).....δν ειναι αξια ιδιαιτερου λογου....λιγες ειναι οι αξιοσημειωτες στο θεμα εξωτερικη ομορφια....κ αν βαλουμε αυτες που εχουν κ εσωτερικη ''ομορφια'' μενουν ακομη λιγοτερες....

Αυτό ακριβώς είναι το θέμα. Ότι η ποιότητα των στρίπερ είναι πολύ χαμηλή από άποψη κουλτούρας, μόρφωσης, καταγωγής. Λίγες, ελάχιστες είναι οι εξαιρέσεις και επιβεβαιώνουν τον κανόνα. Κι αυτές πρέπει να τις βρεις στα πρώτα τους βήματα, γιατί μετά αλλοτριώνονται και γίνονται διχασμένες προσωπικότητες. Μιά προσωπικότητα που έχει το όνομα το κανονικό και μιά που έχει το όνομα της δουλειάς.

Όποιος προσπαθεί να αλλάξει γυναίκα ματαιοπονεί. Πολύ περισσότερο στρίπερ, από ξένη χώρα και με άλλη κουλτούρα. Το θέμα είναι να ταιριάζεις. Αν ταιριάζεις, θα βρεις έναν τρόπο συμβίωσης. Μπορεί να είναι σχέση, μπορεί κάτι σαν σχέση. Μπορεί να κρατήσει, μπορεί και όχι. Το θέμα είναι να βγαίνει κανείς όρθιος από την προσπάθεια.
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
με βαση την προσωπική μου εμπειρία και άποψη, θα ηθελα να αναφέρω πως τα κορίτσια αυτά κουβαλάνε πολλες αρνητικές σκέψεις. Στη δική μου ιστορία η κοπέλα αυτή πίστευε ότι όλοι την κοροιδεύουν ολοι τις λένε ψέματα απεχθανόταν όποια Ελληνίδα έβλεπε και πάντα ζήλευε χωρίς λόγω. Η κουλτούρα η διαπαιδαγώγιση η μόρφωση παίζουν πολύ σημαντικό ρόλο για την συνέχεια μιας τέτοιας σχέσης. Δυστυχώς ενώ πρόσεφερα πολλά καλά και εφτασα σε σημείο να την αγαπήσω και να θέλω να αλλάξω προς το καλύτερο τη ζωη της δυστυχώς δεν τα κατάφερα.  Η θεα ουσία που έχασα ήταν τεράστια. Η μη κατανόηση του σωστού και της φυσιολογικής ζωής με έφτασαν να νιώθω στεναχωρημένος και να χαλάσω πολλά που ειχα όπως φιλίες / δουλεια / κλπ. Η τύπισα με αγάπησε τρελλά και έχει καλή ψυχή και ήταν πιστή, αλλά ποτε δεν κατανόησε την δουλεια (επιχείρηση)  μου και το πνευματικό μου επίπεδο. και ήθελε όλη μέρα κάθε λεπτό να είμαι μαζί της. Ακόμα και όταν τη συμβούλευα πίστευε ότι την προσβάλω, ο εγωισμός τεραστιος. Με ζήλευε παράφορα και δημιουργούσε εικονικές ιστορίες τις οποίες πίστευε.... και το αποτέλεσμα μετά άντε να εξηγώ ότι δεν είμαι κροκοδειλος. Το σεξ και ο χαβαλες μεταξυ μας κρατησε τη σχεση αρκετό καιρό. Η κουλτουρα της και οι πικραμένες ιστορίες του παρελθόντος της δεν την αφησαν να πιστεψει ότι είχε να κάνει με ένα διαφορετικό ανθρωπο που της προσφερε πολλά ( οχι λεφτα) από αυτούς που γνωρίζει καθε βράδυ ( δεν μιλω για σας). Το αποτέλεσμα...Στεναχώρια, αρνητική ενέργεια.. Μεγάλη εμπειρία για μένα που με έκανε να γνωρίσω ένα χώρο και πολλα για τα οποια είχα
άγνοια (κοσμος της νύχτας). Δεν θα τολμούσα ξανα να κανω σχέση με μια strip woman) , βεβαια τη σκέφτομαι ακόμα

Το πρόβλημα είναι περισσότερο ότι μεγάλωσε με άλλη νοοτροπία παρά το ότι είναι stripwoman. Προσωπικά μπορώ να σου πω ότι είχα σχέση με μια κοπέλα από Καζακστάν. Πολύ κτητική και δεν είχε καμία σχέση με stripwoman. Προσβαλλόταν χωρίς λόγο και για το παραμικρό, πάντα ο εγωισμός της τσάκιζε κόκκαλα (εντάξει είπαμε κοπελιά δεν θα μας γαμήσεις κιόλας), πίστευε πως είναι η μοναδική στον κόσμο που είχε δύσκολες στιγμές και πέρασε πολλά και όταν της έλεγα πως δεν είναι η μόνη μου έλεγε πως δεν την ενδιαφέρουν τι κάνουν οι άλλοι. Γενικά λοιπόν καταλάβατε για τι είδους γυναίκα μιλάω. Καλή, χρυσή, χαβαλές, όμορφη αλλά πολλά κόμπλεξ, υπέρμετρος εγωισμός. Τα πάντα γι' αυτήν ήταν θέμα αυτοπεποίθησης. Ζωή χαμένη με λίγα λόγια.
Όμως από την άλλη πλευρά, σε άλλη χρονική στιγμή, είχα ερωτική σχέση και με μία μαυρούλα stripwoman. Με την μαυρούλα πέρασα πολύ όμορφα παιδιά, ήταν αυτό που λέμε fuck buddies, καμία σχέση με την νοοτροπία Καζακστάν, Γεωργία κλπ όπου από ότι έχω καταλάβει οι άνθρωποι πάσχουν από το σύμπλεγμα της αυτοπεποίθησης και αυτοεπιβεβαίωσης.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Σχεση με στριπτιτζου??????????πατε καλα?εδω κανα τσιφτετελι στην πιστα χορευει η δικια μου και θελω να την σαπισω στο ξυλο!!!
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Σχεση με στριπτιτζου??????????πατε καλα?εδω κανα τσιφτετελι στην πιστα χορευει η δικια μου και θελω να την σαπισω στο ξυλο!!!

Εξαρτάται τι νιώθεις γι' αυτήν!Εγώ προσωπικά περνούσα ωραία αλλά ποτέ δεν την είδα σοβαρά! Οπότε εξαρτάται τι θες, τι νιώθεις...
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Εξαρτάται τι νιώθεις γι' αυτήν!Εγώ προσωπικά περνούσα ωραία αλλά ποτέ δεν την είδα σοβαρά! Οπότε εξαρτάται τι θες, τι νιώθεις...
μονος σου το ειπες...''ποτε δεν την ειδες σοβαρα''...αν δεν κανω λαθος το τοπικ ρωταει για σοβαρη σχεση με στριπτ...αν ειναι απλα για πηδηματα και να περναμε καλα αλλαζει παντελως ολο το θεμα!
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
59
Πόντοι
6
Ναι δεν διαφωνώ, είμασταν κάτι σε fuck buddies, το είπα και παραπάνω αν που αυτή έλεγε ότι ήταν ερωτευμένη μαζί μου (μπούρδες). Απλά απάντησα στον george_gk200 περί νοοτροπίας ότι δεν έφταιγε το επάγγελμα στην συγκεκριμένη περίπτωση αλλά το πως έμαθε στην χώρα που μεγάλωσε. Και για να απαντήσω και ευθέως για το αν έκανα σοβαρή σχέση με strip woman θα έλεγα πως θα ήταν κάτι πολύ δύσκολο για εμένα
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Σχεση με στριπτιτζου??????????πατε καλα?εδω κανα τσιφτετελι στην πιστα χορευει η δικια μου και θελω να την σαπισω στο ξυλο!!!

καλα τωρα αυτο που ποσταρες εχει καμμια σχεση με σχεση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom